اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

خداقوت مدیرعامل گاز خراسان رضوی به همکاران امور بهره برداری این شرکت
 • 1395/11/30 شنبه خداقوت مدیرعامل گاز خراسان رضوی به همکاران امور بهره برداری این شرکت
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان حوزه بهره برداری این شرکت در راستای پایداری گاز طبیعی شهرها و روستاهای استان تقدیر کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان حوزه بهره برداری این شرکت در راستای پایداری گاز طبیعی شهرها و روستاهای استان تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این پیام ضمن تاکید بر لزوم آمادگی همه جانبه از سوی کارکنان امدادی در مواجهه با حوادث غیرمترقبه گاز تصریح کرد: پایداری گاز طبیعی و استفاده شبانه روزی مشترکان از این نعمت الهی نیازمند افزایش دقت نظر و حضور مداوم شما و همه تلاشگران صنعت گاز استان است. اطمینان دارم کلیه کارکنان امور بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی در این روزهای سرد زمستانی بی منت آماده خدمت رسانی به مشترکان به جهت بهره‌مندی مستمر و پایدار از گاز طبیعی هستند. این امر شایسته تقدیر و خداقوت است.

  بنابراین گزارش؛ بارش سنگین برف از ظهر روز گذشته موجب افزایش مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی و در ادامه آماده باش نیروهای امدادی شرکت گاز خراسان رضوی را در راستای تامین و پایداری گاز طبیعی در پی داشت.

  گفتنی است؛ صبح امروز رئیس روابط عمومی و رئیس دفتر مدیرعامل گاز خراسان رضوی به نیابت از سید حمید فانی مدیرعامل این شرکت، با حضور در حوزه بهره‌برداری گاز استان و مرکز پیام 194، مراتب تقدیر و خداقوت ایشان را به کارکنان امور بهره برداری و امداد گاز خراسان رضوی ابلاغ نمودند.

از کاهش دو درجه ای دمای منازل تا صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه
 • 1395/11/30 شنبه از کاهش دو درجه ای دمای منازل تا صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌رضوی با اشاره به لزوم همکاری مردم در راستای پایداری گاز‌طبیعی گفت: شهروندان می توانند تنها با کاهش دو درجه ای دمای منازل به اندازه تولید یک پالایشگاه کشور در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌رضوی با اشاره به لزوم همکاری مردم در راستای پایداری گاز‌طبیعی گفت: شهروندان می توانند تنها با کاهش دو درجه ای دمای منازل به اندازه تولید یک پالایشگاه کشور در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با بیان این مطلب اظهار کرد: صرفه جویی به معنای استفاده از فناوری های جدید در جهت استفاده هرچه‌بهتر از منابع محدود بخصوص منابع تجدید ناپذیر است که این مهم بی شک نیازمند همکاری مردم و مسئولان با یکدیگر می باشد.

  وی کاهش دو درجه‌ای دمای منازل را موجب صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه عنوان کرد و افزود: مصرف بهینه گازطبیعی علاوه بر ذخیره این نعمت خدادادی برای آیندگان، صرفه‌جویی در هزینه‌های اقتصادی امروز خانوار را به همراه خواهد داشت.

  فانی صرفه جویی در مصرف انرژی را نیازمند افزایش حس مسئولیت‌پذیری از سوی آحاد جامعه دانست و گفت: رعایت الگوی مصرف بهینه ‌گاز و نهادینه شدن این مهم در بین مردم باید تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود. در این راستا شهروندان می‌توانند تنها با رعایت نکاتی ساده همچون استفاده از لباس گرم مناسب، پوشاندن مسیرهای هدررفت گرما از جمله کانال‌های کولر و از همه مهمتر رعایت دمای رفاه به این مهم جامعه عمل بپوشانند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گاز را ثروت الهی عنوان کرد و افزود: با همکاری و تعامل مردم و مسئولان در راستای صرفه‌جویی هرچه بیشتر می توان این نعمت خدادادی را برای آیندگان حفظ نمود.

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی
 • 1395/11/30 شنبه دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و سیدمرتضی بختیاری قائم مقام تولیت بارگاه مطهر رضوی پیرامون مسائلی همچون تسهیل و استمرار امورگازرسانی به زائرسراهای ارزان قیمت و حرم مطهر رضوی به بحث و گفتگو نشستند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و  سیدمرتضی بختیاری قائم مقام تولیت بارگاه مطهر رضوی پیرامون مسائلی همچون تسهیل و استمرار امورگازرسانی به زائرسراهای ارزان قیمت و حرم مطهر رضوی به بحث و گفتگو نشستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدار که عصر روز پنجشنبه در حرم مطهر رضوی انجام شد ضمن بیان گزارشی از اقدامات شرکت گاز در حوزه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان اظهار کرد: کارکنان گاز خراسان رضوی به حق خادمان شایسته‌ای برای حضرت رضا(ع) هستند. معتقدیم خدمت رسانی به زائران و مجاوران علی ابن موسی الرضا(ع) بی‌شک در حکم خادمی محسوب می شود.

  وی افزود: بارها در جمع کارکنان خدوم گاز خراسان رضوی به این نکته اشاره کرده ام که خدمت در خراسان رضوی علی الخصوص مشهد مقدس توفیقی است که از سوی خداوند متعال به ما عطا شده و وظیفه ما این است که با تلاش و کوشش هرچه بیشتر در مسیر رضایتمندی مردم، سپاسگذار این لطف و محبت خداوندی باشیم.

  فانی اضافه کرد: تمام همت خادمان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در شرکت گاز خراسان رضوی ارائه خدمات بی منت به زائران و مجاوران است.

  سید مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی نیز در ادامه این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات شرکت گاز استان در زمینه گسترش خدمات زیربنایی اظهار کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و وظیفه اصلی مسئولان باید تلاش در راستای افزایش رفاه و آسایش آنان باشد.

  وی خواستار توجه هر چه بیشتر دستگاههای خدماتی به بحث احداث زائرسراهای ارزان قیمت در مشهد شد و گفت: تسهیل در امر بهبود خدمت‌رسانی به این اماکن، رضایت و خوشنودی حضرت رضا(ع) و در نهایت خداوند متعال را به همراه دارد.

  وی با بیان این مطلب که شرکت گاز استان خدمات ارزنده ای در حوزه زیرساختی و عمرانی مشهد مقدس انجام داده است گفت: استمرار خدمات گازرسانی به مجموعه حرم مطهررضوی همانند گذشته از تاکیدات تولیت محترم آستان قدس رضوی است.

 با حکم فانی؛ سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی شد
 • 1395/11/25 دوشنبه با حکم فانی؛ سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی شد
  ظهر امروز 23 بهمن ماه 95، مراسم تودیع و معارفه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  ظهر امروز 23 بهمن ماه 95، مراسم تودیع و معارفه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این مراسم با تقدیر از اقدامات محمد ایمانی فر در معرفی هرچه بهتر خدمات شرکت گاز به مردم اظهار کرد: ایشان با سیاست گذاری‌های خوبی که در حوزه های مختلف روابط عمومی انجام دادند موفق به کسب عناوین مختلفی همچون روابط عمومی برتر وزارت نفت و حتی روابط عمومی برگزیده کشور در حوزه‌های مختلف شدند.

  فانی پیرامون اقدامات چهار ساله گذشته رئیس سابق روابط عمومی اذعان کرد: حقیقتا ایشان بدون چشم داشت و توقع فعالیت خود را ادامه دادند و با یک مدیریت صحیح، تحولی در مجموعه روابط عمومی شرکت ایجاد کردند.

  وی ضمن بیان خاطراتی از دوران حضور خود در روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: افتخارات به دست آمده در تمام ادوار روابط عمومی علی الخصوص چهار ساله اخیر مدیون همکاری و تعامل خوب کارکنان این واحد با یکدیگر است و امیدوارم با تداوم این رابطه صمیمی شاهد سیر صعودی موفقیت‌ها در روزهای پیش رو باشیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که سید احمد علوی را با اطمینان قلبی کامل انتخاب نموده‌ایم اظهار کرد: ایشان فردی مردم‌دار، خوش اخلاق و دارای سوابق فرهنگی، اجرایی و فنی مفیدی است که امیدواریم حضور ایشان در واحد روابط عمومی منشا خیر و برکت شود.

  فانی با تاکید بر تداوم ادامه مسیر تحول در روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از سنتی به سوی روابط عمومی الکترونیک اضافه کرد: کماکان از اقدامات و طرح‌های روابط عمومی حمایت می کنم.

  ایمانی فر: موفقیت های پی در پی روابط عمومی معلول تلاش، همکاری و پشتکار کارکنان آن است

  محمد ایمانی‌فر رئیس سابق روابط عمومی شرکت گار خراسان رضوی نیز در ادامه این مراسم اظهار کرد: موفقیت‌های پی‌درپی روابط عمومی را معلول همکاری کارکنان آن با یکدیگر می دانم.

   وی ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات انجام شده در طول چهار ساله گذشته در واحد روابط عمومی افزود: با حمایت‌های مدیریت سازمان و همکاری و تعامل خوب کارکنان روابط عمومی موفق شدیم در این مدت فعالیت‌های خوبی در زمینه ترسیم چهره درون سازمانی و برون‌سازمانی انجام دهیم.

  علوی: ازحسن  اعتماد مدیرعامل و کمیته انتصابات تشکر می‌کنم

  سید احمد علوی رئیس جدید روابط عمومی شرکت گاز استان نیز در این جلسه ضمن قدردانی ازاعتماد مدیرعامل و اعضای کمیته مشورتی انتصابات شرکت گفت: تلاش میکنم تا به امید خدا و حمایتهای مدیرعامل محترم ادامه دهنده روند صعودی بخش های مختلف روابط عمومی باشیم.

  گفتنی است؛ در حکم سید حمید فانی آمده است: ازآنجا که روابط عمومی در حکم چشم بینا و گوش شنوای سازمان است انتظار دارد ضمن ادامه فعالیتهای مفید و سیستمی جاری، در جهت تحقق اهداف و برنامه هایی همچون تعامل چند سویه بین همکاران، مدیران و مردم، ایجادشرایط شفاف و رقابتی منطقی در محیط و احصاء نیازهای مشترکین گاز تلاش جدی صورت گیرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در خاتمه این حکم بر تعامل منطقی و شفاف با اصحاب رسانه در جهت تنویر افکار عمومی تاکید کرده است.

  گفتنی است؛ محمد ایمانی‌فر پس از چهار سال ریاست بر روابط عمومی شرکت گاز خراسان‌رضوی و کسب عناوین مختلفی همچون کسب سه دوره متوالی روابط عمومی برتر وزارت نفت، عنوان برتر روابط عمومی کشور در حوزه ارتباطات رسانه‌ای و ده‌ها مقام برگزیده استانی به سمت رئیس امور HSE شرکت گاز خراسان رضوی منصوب شد.

مدال برنز فوتسال جام بسیج ادارات نیشابور به اداره گاز رسید
 • 1395/11/25 دوشنبه مدال برنز فوتسال جام بسیج ادارات نیشابور به اداره گاز رسید
  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: تیم فوتسال کارکنان این شهرستان موفق به کسب عنوان سومی مسابقات فوتسال جام بسیج نیشابور شدند.

  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: تیم فوتسال کارکنان این شهرستان موفق به کسب عنوان سومی مسابقات فوتسال جام بسیج نیشابور شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، یدالله کریمی با اعلام این مطلب اظهار‌کرد: همزمان با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات فوتسال تحت عنوان جام بسیج با حضور حداکثری ادارات و سازمانهای دولتی در شهرستان نیشابور برگزار شد.

  وی افزود: در این مسابقات تیم فوتسال اداره گاز نیشابور با برخورداری از یک آرایش تیمی قدرتمند توانستند در بین بیش از 12 تیم بر سکوی سومی مسابقات  قرار گیرد.

  کریمی با یادآوری جمله ارزشمند مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "اگر بخواهید جسم را به قدرت، به زیبایی، به توانایی، به بروز قدرتها و استعدادهای گوناگون برسانید، باید ورزش کنید." خاطر نشان کرد: عقل سالم در بدن سالم است و این مهم بدون انجام فعالیتهای بدنی و حضور در مسابقات گوناگون ورزشی میسر نمی شود.

نائب قهرمانی تیم فوتسال اداره گاز گناباد در مسابقات جام دهه فجر شهرستان
 • 1395/11/25 دوشنبه نائب قهرمانی تیم فوتسال اداره گاز گناباد در مسابقات جام دهه فجر شهرستان
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد گفت: تیم فوتسال این اداره موفق شد تا در مسابقات فوتسال جام دهه فجر امسال جایگاه دومی را از آن خود کند.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد گفت: تیم فوتسال این اداره موفق شد تا در مسابقات فوتسال جام دهه فجر امسال جایگاه دومی را از آن خود کند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: این دوره از مسابقات همزمان با دهه فجر و با حضور شانزده تیم در چهار گروه چهار تیمی برگزار شد که در انتها تیم فوتسال اداره گاز ناحیه گناباد در عین شایستگی و در یک رقابت تنگاتنگ موفق به کسب مقام نائب قهرمانی شد.

  وی با تاکید بر اهمیت افزایش توان روحی و جسمی کارکنان ادارت دولتی افزود: فعالیت‌های ورزشی موجب تقویت قدرت بدنی شده و بدن را برای انجام امورات روزانه آماده می‌کند و در مواقع سختی و اضطراب، تحمل افراد را افزایش می‌دهد؛ سلامت بدن، تعادل جسم و آرامش روحی از جمله فواید ورزش است.

   نجاتی با بیان اینکه شرکت گاز خراسان رضوی توجه ویژه‌ای به مقوله ورزش کارکنان دارد، اظهار کرد: عقل سالم در بدن سالم است، از همین رو بر خود واجب می‌دانیم تا مقدمات حفظ سلامت جسم و روح آنان را مهیا سازیم تا بتوانند در سایه این امر خدماتی سریع‌تر و با انرژی مضاعف به شهروندان ارائه دهند.

بهره مندی بیش از 2000 خانوار روستایی بردسکن از نعمت گاز طبیعی
 • 1395/11/24 يكشنبه بهره مندی بیش از 2000 خانوار روستایی بردسکن از نعمت گاز طبیعی
  رئیس اداره گاز ناحیه بردسکن از اتصال 9 روستای این شهرستان با جمعیتی بالغ بر دوهزار خانوار به شبکه سراسری گاز کشور خبر داد‌.

  رئیس اداره گاز ناحیه بردسکن از اتصال 9 روستای این شهرستان با جمعیتی بالغ بر دوهزار خانوار به شبکه سراسری گاز کشور خبر داد‌.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، ناصر ایمانی در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به 9 روستای بردسکن اظهار کرد: بزودی تمامی روستاهای بخش شهرآباد  به شبکه سراسری گاز متصل و به نوعی این بخش اولین نقطه استان است که 100 درصد روستاهای آن از نعمت گازطبیعی بهره مند می شوند.

  وی افزود: با افتتاح این پروژه روستاهای حسن آباد، کاظم‌آباد، جلال آباد، اسلام آباد، زمان آباد، حطیطه، علی آبادک، چراغ چین و عبدل آباد با اعتباری معادل 53میلیارد و 849 میلیون ریال به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند.

  وی تصریح کرد: پروژه گازرسانی به 9 روستای بردسکن در مدت زمان یکسال و با تامین اعتبار از محل داخلی شرکت گاز به بهره برداری رسید.

  قدردانی معاون استاندار از زحمات کارکنان شرکت گاز

  در ادامه این مراسم، برات علی نیا فرماندار بردسکن ضمن تقدیر از اقدامات رئیس و کارکنان اداره گاز شهرستان گفت: حقیقتا دولت تدبیر و امید توانسته در دورترین نقاط روستایی کشور خدمات خوبی را به مردم ارائه دهد که امروز خوشحال هستیم که مردم روستاهای بخش شهرآباد از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.

  رئیس شورای اداری بردسکن افزود: شهرستان بردسکن به لحاظ اجرای چندین پروژه در حوزه گاز در سطح استان  و کشور جز شهرهای  اول تا دوم می باشد که این امر شایسته تقدیر است.

با حضور جمعی از مقامات استانی؛ پروژه گازرسانی به 19 روستای زاوه تربت حیدریه افتتاح شد
 • 1395/11/24 يكشنبه با حضور جمعی از مقامات استانی؛ پروژه گازرسانی به 19 روستای زاوه تربت حیدریه افتتاح شد
  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان‌های گاز خراسان رضوی گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، 19 روستای شهرستان زاوه از توابع شهرستان تربت حیدریه با جمعیتی بالغ بر 2010 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان‌های گاز خراسان رضوی گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،  19 روستای شهرستان زاوه از توابع شهرستان تربت حیدریه با جمعیتی بالغ بر 2010 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد حسین شالچی در مراسم بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به 19 روستای شهرستان زاوه از توابع تربت حیدریه در خراسان‌رضوی که با حضور جمعی از مقامات استانی و محلی برگزار شد اظهار کرد: همزمان با دهه فجر امسال عملیات گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی و سلیمان زاوه با اعتباری بالغ بر 96 میلیارد و 792 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز به بهره برداری رسید.

  وی افزود: با افتتاح این پروژه مردم روستاهای کلاته سیدا، میرآباد، دروک، سیاه سنگ، نیاز آباد، حصار، پاگدار، برزو، پترو، چاقه، شهوار، کلاته زنگنه، حسن آباد، حفیظ آباد، دهنو، تلخی، صبی، اسماعیل آباد و پاقلعه از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

  شالچی با بیان اینکه امسال مجموع روستاهای گازرسانی شده استان در سال 95 تعداد 200 روستاست، اظهار کرد: میانگین اتصال هر دو روز یک روستا به شبکه سراسری گاز کشور آمار شگفت‌انگیزی است که این مهم در دولت تدبیر و امید به ثبت رسیده است.

  گفتنی است؛ در دهه فجر امسال یک شهر و 135 روستای خراسان رضوی به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند.

رئیس اداره گاز ناحیه تایباد: ۴ روستای بخش میان ولایت با اعتبار ۷ میلیارد ریال گاز دار شد
 • 1395/11/24 يكشنبه رئیس اداره گاز ناحیه تایباد: ۴ روستای بخش میان ولایت با اعتبار ۷ میلیارد ریال گاز دار شد
  رئیس اداره گاز ناحیه تایباد گفت: همزمان با دهه فجر پروژه گازرسانی به چهار روستای بخش میان ولایت از توابع شهرستان تایباد به بهره‌برداری رسید.

  رئیس اداره گاز ناحیه تایباد گفت: همزمان با دهه فجر پروژه گازرسانی به چهار روستای بخش میان ولایت از توابع شهرستان تایباد به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد تقی دیندار در مورد بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی در شهرستان تایباد اظهار کرد: پروژه گازرسانی به چهار روستای بخش میان ولایت شهرستان تایباد با حضور نماینده مجلس، فرماندار شهرستان تایباد و سایر مقامات محلی افتتاح شد.

  وی افزود: این پروژه شامل اجرای ۲۰ کیلومتر شبکه توزیع و نصب ۲۸۰ انشعاب است؛ همچنین با بهره‌برداری از این پروژه بیش از ۴۰۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

  دیندار با بیان اینکه اعتبار در نظر گرفته شده برای گازرسانی به این چهار روستا بالغ بر هفت میلیارد ریال بوده است، عنوان کرد: این اعتبار از محل منابع داخلی شرکت گاز تامین شد.

  وی "خدمت جهادی" را موجب اتمام پروژه‌های گازرسانی روستایی دانست و اظهار کرد: در چند سال اخیر اقدامات بسیار خوبی در حوزه گازرسانی به مناطق محروم صورت گرفته و امیدوارم با ادامه این روند شاهد  توسعه شبکه های گازرسانی در کلیه روستا‌های واجد شرایط تایباد باشیم.

گازرسانی به 2 روستای تربت جام در خراسان رضوی
 • 1395/11/24 يكشنبه گازرسانی به 2 روستای تربت جام در خراسان رضوی
  رئیس اداره گاز ناحیه تربت جام از اتمام عملیات گازرسانی به دو روستای مهدی‌آباد و سقز چشمه تربت جام در خراسان رضوی خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت جام از اتمام عملیات گازرسانی به دو روستای مهدی‌آباد و سقز چشمه تربت جام در خراسان رضوی خبر داد.

  به گزارش واحد خبر روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، امیر فرزانه در آئین بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای مهدی آباد و سقزچشمه تربت جام که با حضور معاون استاندار، فرماندار و جمعی از مقامات محلی این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: به منظور بهره‌برداری از این پروژه رقمی بالغ بر چهار میلیارد و 585 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز استان هزینه شده است.

  وی افزود: در این پروژه هفت هزار و 500 متر شبکه توزیع و 85 مورد انشعاب به جهت اتصال 120 خانوار روستایی به شبکه سراسری گاز بکار‌رفته است.

  فرزانه محرومیت‌زدایی و توسعه نعمت گاز در اقصی نقاط روستاهای  تربت جام را از اصلی ترین اهداف خدمتگذاران مردم در مجموعه صنعت گاز استان عنوان کرد و گفت: با توکل بر خداوند متعال تا پایان سال 96 عملیات گازرسانی به کلیه روستاهای واجد شرایط تربت جام آغاز می‌شود.

  وی در  پایان از همگان خواست تا با مدیریت بهینه و ایمن گاز طبیعی زمینه بهره‌مندی همگان را از این نعمت الهی فراهم آوردند.

در کمتر از یک سال؛ اداره گاز دولت آباد از توابع شهرستان تربت حیدریه افتتاح شد
 • 1395/11/24 يكشنبه در کمتر از یک سال؛ اداره گاز دولت آباد از توابع شهرستان تربت حیدریه افتتاح شد
  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان‌های شرکت گاز خراسان رضوی گفت: ساختمان اداره گاز دولت آباد در کمتر از یک سال و همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان‌های شرکت گاز خراسان رضوی گفت: ساختمان اداره گاز دولت آباد در کمتر از یک سال و همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد حسین شالچی با اعلام این خبر اظهار کرد: 19 بهمن سال جاری هم زمان با دهه فجر و انقلاب شکوهمند اسلامی،  اداره گاز دولت آباد افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

  وی افزود: این ساختمان با اعتباری برابر با شش میلیارد و 700 میلیون ریال در زمینی به مساحت 520 مترمربع و با زیربنای 370 متر در ایام مبارک دهه فجر آماده فعالیت شد؛ این پروژه با یک اقدام‌جهادی در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات به ساکنان دولت‌آباد در ظرف زمانی کمتر از یک‌سال به بهره‌برداری رسیده است.

  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان‌های شرکت گاز استان با اشاره به تحقق شعار «خدمت برتر» در این شرکت گفت: تمامی تلاش کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی ارائه خدمات و جلب رضایت مشترکین است و تاکنون توانسته‌ایم با خدمت جهادی خود در راستای رفع محرومیت و توسعه متوازن گاز گام‌های موثری را برداریم.

  وی اذعان کرد: امیدواریم همکاران ما در اداره گاز دولت آباد بتوانند با رفع نیاز همشهریان و پاسخگویی شایسته به آنان میزبانان خوبی برای مردم این شهر باشند.

ارائه دستاوردهای اداره گاز چناران در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
 • 1395/11/24 يكشنبه ارائه دستاوردهای اداره گاز چناران در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
  رئیس اداره گاز چناران از ارائه اقدامات و دستاوردهای این اداره در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به مردم شهید پرور چناران خبر داد.

  رئیس اداره گاز چناران از ارائه اقدامات و دستاوردهای این اداره در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به مردم شهید پرور چناران خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی تربتی با بیان این مطلب اظهار کرد:

  نمایشگاه اقتصاد مقاوتی، اقدام و عمل با حضور حداکثری دستگاههای شهرستان برگزار شد که در این بین غرفه اداره گاز چناران با ارائه مطلوب گزارش عملکرد خود مورد توجه مردم و مسئولان شهرستان قرار گرفت.

  وی با اشاره به لزوم ارائه گزارش‌های دوره ای به مردم در جهت اطلاع از اقدامات خدمتگذاران خود افزود: ارائه دستاوردها و توانمندهای دستگاههای دولتی شهرستان در حوزه مقاوتی، بهبود تعامل در راستای توسعه محوری و محرومیت زدایی از مهمترین اهداف حضور اداره گاز چناران در این نمایشگاه بود.

  تربتی معرفی اقدامات شرکت گاز درگازرسانی به روستاهای چناران را نقطه عطف این نمایشگاه عنوان کرد و گفت:  اداره گاز ناحیه چناران به لطف خدا و تاکید مدیرعامل شرکت گاز استان تاکنون با اقدام و عمل در مسیر رهنمودهای رهبری و جهت گذاری در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت نموده است.

  گفتنی است؛ نصب بنرهای گزارش عملکرد، ارائه راهکارهای مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی و توزیع کتابچه های نقاشی ایمنی از دیگر برنامه های غرفه اداره گاز چناران در این نمایشگاه بود.

کسب مقام سومی مسابقات قهرمانی چوخه کشور توسط پهلوان محمودی
 • 1395/11/24 يكشنبه کسب مقام سومی مسابقات قهرمانی چوخه کشور توسط پهلوان محمودی
  مهدی محمودی کارمند مشترکین اداره گاز ناحیه درگز موفق به کسب عنوان سومی مسابقات کشتی با چوخه کشور شد.

  مهدی محمودی کارمند مشترکین اداره گاز ناحیه درگز موفق به کسب عنوان سومی مسابقات کشتی با چوخه کشور شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی زارع با اعلام این خبر اظهار کرد: مسابفات کشتی چوخه قهرمانی همزمان با دهه مبارک فجر تحت عنوان یادواره شهید یونس دلیر به میزبانی شهرستان درگز و با حضور حداکثری پهلوانان نامی کشور برگزار شد.

  وی افزود: در این دوره از مسابقات مهدی محمودی از اداره گاز درگز موفق شد در وزن مثبت 96 کیلوگرم عنوان سومی مسابقات را از آن خود کند.

  گفتنی است؛ شهرستان درگز با جمعیتی بالغ بر 75 هزار نفر در شمال استان خراسان رضوی و از خاستگاه‌های ورزش کشتی با چوخه در کشور است.

مشعل گاز در 30 روستای مشهد روشن شد
 • 1395/11/23 شنبه مشعل گاز در 30 روستای مشهد روشن شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: همزمان با بهره برداری از پروژه های عظیم گازرسانی در استان ، 30 روستای دو بخش احمد آباد و مرکزی شهرستان مشهد نیز به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شدند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: همزمان با بهره برداری از پروژه های عظیم گازرسانی در استان ، 30 روستای دو بخش احمد آباد و مرکزی شهرستان مشهد نیز به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این‌باره اظهارکرد: به برکت انقلاب و نظام مقدس اسلامی، 30 روستای مشهد با جمعیتی بالغ بر سه‌هزار و 238 خانوار از خدمات دولت تدبیر و امید در بخش گاز بهره مند شدند.

  وی مجموع اعتبار پروژه های گازرسانی استان را پنج هزار و 400 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: برای اجرای پروژه گازرسانی به این 30 روستا، رقمی بالغ بر 186 میلیارد و 536 میلیون ریال هزینه شده است. 

  فانی با بیان این مطلب که عملیات گازرسانی به اقصی‌نقاط استان با شتاب مطلوبی در حال انجام است، اظهار امیدواری کرد: طی سال 96 عملیات گازرسانی به کلیه روستاهای واجد شرایط آغازمی‌شود.

  گفتنی است؛ در دهه فجر امسال گازرسانی به شهرریوش و 135روستا در خراسان رضوی با اعتباری حدود 940میلیارد ریال به بهره برداری رسید و 23هزار و 727 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

در مدت یکسال؛ گازرسانی به ۱۱ روستای رشتخوار به اتمام رسید
 • 1395/11/23 شنبه در مدت یکسال؛ گازرسانی به ۱۱ روستای رشتخوار به اتمام رسید
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از گازرسانی به 11روستای رشتخوار همزمان با آغاز سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از گازرسانی به 11روستای رشتخوار همزمان با آغاز سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در آیین بهره‌برداری از پروژه‌گازرسانی به ۱۱ روستای رشتخوار اظهار کرد: برای اتمام این پروژه 125 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز استان هزینه شده است.

  وی با بیان این مطلب که بیش از چهار هزار خانوار روستایی امروز گازدار شدند افزود: با بهره‌برداری از این پروژه ضریب نفوذ گاز طبیعی رشتخوار به ۹۲/۳ ارتقا یافت که این رقم ۲۰درصد از میانگین استانی بالاتر است.

  به گفته فانی در این پروژه ۱۷ کیلومتر شبکه تغذیه و ۱۱۵ کیلومتر خطوط توزیع به‌کار رفته است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به آغاز عملیات گازرسانی به کلیه روستاهای واجد شرایط شهرستان تا پایان سال ۹۶ افزود: تمام تلاش بنده و همکارانم در شرکت گاز، توزیع متوازن این نعمت الهی در دورافتاده‌ترین روستاهای استان است.

  فانی با تقدیر از اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه‌های زیرساختی یادآور شد: در دولت یازدهم به اندازه عمر تمام دولتهای پیشین در زمینه توسعه شبکه‌های گازرسانی کار شده است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ضریب نفوذ گاز در روستاهای خراسان‌رضوی ۷۲ درصد است که این رقم نسبت به میانگین کشوری از جایگاه خوبی برخوردار است.

  فانی خاطرنشان کرد: موضوع گازرسانی به روستاها براساس مصوبات مجلس شورای اسلامی از سال ۱۳۷۸ اجرایی شد که تا قبل از دولت تدبیر و امید به ۹۵۱ روستا در خراسان‌رضوی گازرسانی صورت گرفت.این درحالی است که تنها طی سه سال گذشته بیش از ۴۰۰ روستای استان به شبکه سراسری گاز کشور متصل شده‌اند.

  وی اظهار کرد: در همین مدت ۶۶۰۰ کیلومتر عملیات شبکه‌گذاری در استان اجرایی شده که تا پایان دولت این رقم به ۷۳۰۰ کیلومتر می‌رسد. همچنین ۳۸۶ هزار مشترک در استان افزوده شد که امیدواریم تا پایان دولت یازدهم به آمار ۴۲۰ هزار مشترک دست پیدا کنیم.

  فانی تصریح کرد: با احتساب اتصال ۲۰۰ روستای استان تا پایان امسال به شبکه سراسری گاز بطور میانگین هر دو روز یک روستای خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

برای چندمین بار؛ورزشکاران گاز خراسان رضوی در المپیاد ورزشی نفت درخشیدند
 • 1395/11/23 شنبه برای چندمین بار؛ورزشکاران گاز خراسان رضوی در المپیاد ورزشی نفت درخشیدند
  دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان مرد زیر 45 سال وزارت نفت، با معرفی ورزشکاران اعزامی گاز خراسان رضوی در سه رشته تیراندازی، دومیدانی و پرتاب وزنه به عنوان نفرات برتر به کار خود پایان داد.

  دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان مرد زیر 45 سال وزارت نفت، با معرفی ورزشکاران اعزامی گاز خراسان رضوی در سه رشته تیراندازی، دومیدانی و پرتاب وزنه به عنوان نفرات برتر به کار خود پایان داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، دهمین دوره المپیاد سراسری ورزشی کارکنان مرد زیر 45 سال مرد وزارت نفت در 11 رشته ورزشی با حضور ورزشکاران برگزیده چهار شرکت اصلی این وزارت خانه در مورخه 28دی ماه در آبادان برگزار شد.

  در این دوره از مسابقات ورزشکاران گاز خراسان رضوی با انسجام کامل و عزم تیمی موفق شدند تا در رشته های تیراندازی، دومیدانی و پرتاب وزنه حائز عنوان برتری شوند.

  بنابر این گزارش؛ هادی دوراندیش در رشته تیراندازی ماده تفنگ بادی اهداف ثابت10متر موفق به عبور از رکورد قبلی مسابقات شد و با کسب عناوین برتری همچون تنفگ انفرادی و تفنگ تیمی دو مدال طلا را به گردن آویخت. در رشته دو ومیدانی نیز علی عزتی در ماده دو 800 متر با پشت سر گذاشتن جلودارزاده قهرمان اسبق المپیک عنوان ستاره مسابقات شناخته شد و در بر سکوی قهرمانی ایستاد. عزتی همچنین در بخش مسابقات دوی 200 متر و امدادی موفق به کسب مقام دومی شد.

  در رشته پرتاب وزنه جلال جهانبخش در یک رقابت تنگاتنگ و نفس گیر با ورزشکاران کارآزموده این دوره از مسابقات موفق شد تا مدال برنز را ازآن خود کند.

آغاز عملیات گازرسانی به باقیمانده روستاهای واجد شرایط تربت حیدریه تا پایان ۹۶
 • 1395/11/20 چهارشنبه آغاز عملیات گازرسانی به باقیمانده روستاهای واجد شرایط تربت حیدریه تا پایان ۹۶
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی وعده داد: تا پایان سال ۹۶ عملیات اجرایی گازرسانی به کلیه روستاهای بالای 20 خانوار تربت حیدریه با سرانه هر انشعاب کمتر از ۶۰ میلیون ریال آغاز می‌شود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی وعده داد: تا پایان سال ۹۶ عملیات اجرایی گازرسانی به کلیه روستاهای بالای 20 خانوار تربت حیدریه با سرانه هر انشعاب کمتر از ۶۰ میلیون ریال آغاز می‌شود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی سید حمید فانی صبح امروز در دیدار با فرماندار ویژه تربت حیدریه اظهار کرد: هدف شرکت گاز توسعه مطلوب خدمات گازرسانی به اقصی نقاط استان است.

  وی افزود: با حمایت‌های دولت یازدهم و تاکید وزیر محترم نفت درتلاشیم تا پایان سال ۹۶ گازرسانی به کلیه روستاهای واجد شرایط استان را آغاز کنیم.

  وی با قدردانی از مجموعه استانداری خراسان رضوی ادامه داد: تعامل امروز دستگاه‌های اجرایی استان در مسیر توسعه و آبادانی روستاها قابل ستایش است. اینکه مدیران بتوانند در یک فضای مثبت و سازنده با هم همکاری کنند و در جهت رفع محرومیت استان گام بردارند، باعث امید در بین مردم خواهد شد و خدمات نظام را هرچه بهتر و بیشتر تسریع خواهد بخشید.

  مدیر عامل شرکت گاز استان با اشاره به آغاز پروژه‌های عظیم گازرسانی در دولت تدبیر و امید گفت: تاپایان سال ۹۵ قریب ۲۰۰ روستای خراسان رضوی گازدار شده است.

  وی اضافه کرد: امسال بطور میانگین هر ۲ روز یک روستای استان به شبکه سراسری گاز کشور متصل شده است.

  فرماندار ویژه تربت حیدریه نیز در این دیدار گازرسانی را کاری پرهزینه و سخت عنوان کرد و از زحمات تلاشگران این عرصه تقدیر و تشکر کرد.

  وی وعده داد: هماهنگی‌های لازم به جهت توسعه شبکه‌های گازرسانی در روستاهای مختلف این شهرستان را پیگیری نماید.

در خراسان رضوی صورت گرفت؛ بهره‌برداری از پروژه های گازرسانی به ۱۱ روستای ششتمد سبزوار
 • 1395/11/20 چهارشنبه در خراسان رضوی صورت گرفت؛ بهره‌برداری از پروژه های گازرسانی به ۱۱ روستای ششتمد سبزوار
  با حضور معاون هماهنگی امور استانداری خراسان رضوی، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی از مدیران محلی سبزوار عملیات گازرسانی به ۱۱ روستای بخش ششتمد این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

  با حضور معاون هماهنگی امور استانداری خراسان رضوی، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی از مدیران محلی سبزوار عملیات گازرسانی به ۱۱ روستای بخش ششتمد این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی به ۱۱ روستای ششتمد سبزوار گفت: با افتتاح این پروژه روستاهای کلاوشک، حسن آباد، علی آباد، کیذقان، پادر، بجدن، ابراهیم آباد، حسین آباد، عزیزآباد، جنبذ و سررود بخش ششتمد این شهرستان به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: بیش از۷۸ میلیارد ریال هزینه برای گازرسانی به یکهزار و 300 خانوار ساکن در این روستاها هزینه شده است.

  وی ضمن قدردانی از همکاری مجموعه‌ استانداری و نهادهای دولتی اضافه کرد: به امید خداوند‌متعال و همکاری مدیران دستگاههای اجرایی استان تا پایان سال ۹۶ کلیه روستاهای واجد شرایط سبزوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود ضریب نفوذ گاز در روستاهای خراسان رضوی را 72 درصد عنوان کرد و گفت: این رقم در مقایسه با آمار کشور از میانگین بالاتری برخوردار است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی خراسان رضوی تا پایان امسال بطور میانگین در سال ۹۵ هر 2 روز ساکنان یک روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

  فانی افزود: تا پیش از فعالیت دولت تدبیر و امید در حوزه گازرسانی تنها 951 روستای خراسان رضوی گاز دار بود، اما ظرف سه سال اخیر شاخص گازرسانی این استان از میانگین 64 روستا در سال به 160 روستا در سال رسید.

  وی اضافه کرد: در همین مدت پنج هزار و 400 میلیارد ریال برای گازرسانی در خراسان رضوی هزینه شد که این رقم 22 درصد اعتبار گازرسانی کل کشور است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا پایان فعالیت دولت یازدهم تعداد 641 روستای خراسان رضوی را از نعمت خدادادی گاز بهره‌مند کنیم.

بازدید سرزده مدیر بهره‌برداری شرکت گاز خراسان رضوی از ادارت گاز برخی شهرستان‌های استان
 • 1395/11/20 چهارشنبه بازدید سرزده مدیر بهره‌برداری شرکت گاز خراسان رضوی از ادارت گاز برخی شهرستان‌های استان
  مدیر بهره‌برداری شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه بازدید سرزده از ادارات گاز چند شهرستان این استان بر لزوم تسریع در امر اشتراک پذیری و خدمت رسانی هر چه بیشتر به مشترکان گاز توصیه کرد.

  مدیر بهره‌برداری شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه بازدید سرزده از ادارات گاز چند شهرستان این استان بر لزوم تسریع در امر اشتراک پذیری و خدمت رسانی هر چه بیشتر به مشترکان گاز توصیه کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، عباسعلی بیدار در این بازدید که از ادارات گاز کاشمر، بردسکن، جلیل آباد، کندر و ریوش انجام شد ضمن تاکید بر این مطلب که حفظ و نگهداشت شبکه‌های گازرسانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، گفت: کلیه همکاران باید نهایت دقت خود را در امر حفظ از شبکه‌های گازرسانی انجام دهند، بدان جهت که این لوازم سرمایه ملی بوده و باید در اختیار آیندگان قرار گیرد.

  وی با تاکید بر حل فوری مشکلات مردم و رفع نیاز مشترکین گفت: بزرگترین سرمایه ما این است که بالغ بر دومیلیون مشترک گاز طبیعی در استان داریم، از همین رو باید با دغدغه‌مندی ویژه در جهت رفع مشکلات مردم قدم برداریم.

  مدیر بهره‌برداری شرکت گاز استان اذعان کرد: شما کارکنان خدوم گاز خراسان رضوی در کنار خدمت جهادی خود وظیفه مهم دیگری را نیز عهده دار هستید، و آن فرهنگ سازی است؛ فرهنگ نحوه بهره‌مندی مشترکین گاز از این نعمت الهی بر عهده شماست و باید این مهم را در دستور کار خود قرار دهید.

  بنابراین گزارش؛ عباسعلی بیدار در این بازدیدها‌ از نزدیک شاهد روند کاری و نحوه پاسخ گویی کارکنان ادارات گاز مذکور به ارباب رجوع قرار گرفت.

  وی همچنین در گفت‌و‌گو با روسای گاز کاشمر، بردسکن، جلیل آباد، کندر و ریوش تصریح کرد: اشتراک پذیری و خدمت رسانی به مردم بایستی از جمله اولویت‌های کاری مجموعه باشد و در اسرع وقت بدان پرداخته شود.

همزمان با دهه فجر 95؛ بیش از 23 هزار و 700 خانوار در خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند
 • 1395/11/18 دوشنبه همزمان با دهه فجر 95؛ بیش از 23 هزار و 700 خانوار در خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند
  همزمان با سی و هشتمین بهار انقلاب و با حضور وزیر اطلاعات، پروژه های گازرسانی به یک شهر و 135 روستای خراسان رضوی از طریق ویدو کنفرانس به بهره برداری رسید.

  همزمان با سی و هشتمین بهار انقلاب و با حضور وزیر اطلاعات، پروژه های گازرسانی به یک شهر و 135 روستای خراسان رضوی از طریق ویدو کنفرانس به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی عصر امروز در مراسم افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی دستگاه‌‎های خدماتی استان که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات انجام شد، ضمن بیان این مطلب که عملیات گازرسانی به یک شهر و 135 روستای خراسان‌رضوی در مدت زمان کمتر از یکسال به اتمام رسیده است، گفت: گازرسانی به این تعداد روستا با اعتباری معادل 940 میلیارد ریال انجام و ضریب نفوذ گاز طبیعی را در بخش روستایی از 69 به 72 درصد ارتقا داده است.

  وی افزود: همزمان با ششمین روز از دهه فجر 95، تعداد 135 روستا در شهرستانهای مشهد، کاشمر، خوشاب، سبزوار، نیشابور، بردسکن، رشتخوار، زاوره، گناباد، تربت حیدریه، تربت جام، تخته جلگه، مه‌ولات، چناران و قوچان با ظرفیت 23 هزار و 727 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

  فانی ضریب نفوذ گاز در بخش شهری و روستایی استان را از میانگین آمار کشوری بالاتر دانست و گفت: با توکل بر خداوند متعال و تلاش و همت کارکنان شرکت گاز به زودی شاهد بهره‌مندی بیش از  90 درصد جمعیت روستایی خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی خواهیم بود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی افزود: میانگین سالیانه گازرسانی به روستاهای خراسان رضوی در دولت یازدهم قریب دو و نیم برابر متوسط سالیانه گازرسانی به روستاها در 14 سال قبل از این دولت است که نتیجه این امر گازرسانی به 641 روستا در اقصی نقاط استان می باشد.

  وی همچنین در جمع خبرنگاران گفت: در دولت تدبیر و امید حفظ و صیانت از محیط زیست، توسعه عدالت اجتماعی و ایجاد  آسایش و رفاه برای تمامی اقشار جامعه رنگ و بویی دیگر به خود گرفت و گواه این ادعا تعریف پروژه های گسترده در کشور بود که از آن جمله می توان به آغاز پروژه‌های عظیم گازرسانی به روستاهای واجد شرایط در قالب پروژه های بند«ق» تبصره دو قانون بودجه سال ۹۳ اشاره کرد. شرکت گاز خراسان رضوی نیز در این مسیر با همراهی سایر سازمان‌های اجرایی توانست به نحو احسن مجری سیاست های توسعه محور دولت یازدهم باشد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 28788