اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

پیشگامی گاز خراسان رضوی در طبقه بندی مراکز ثقل گاز استان
 • 1395/10/29 چهارشنبه پیشگامی گاز خراسان رضوی در طبقه بندی مراکز ثقل گاز استان
  رئیس امور HSE گاز خراسان رضوی گفت: در راستای تکمیل و تدوین شناسنامه پدافند غیرعامل این شرکت، جلسات متعددی در مشهد و نواحی شهرستانها با حضور واحدهای مختلف شرکت گاز استان تشکیل شده است.

  رئیس امور HSE گاز خراسان رضوی گفت: در راستای تکمیل و تدوین شناسنامه پدافند غیرعامل این شرکت، جلسات متعددی در مشهد و نواحی شهرستانها با حضور واحدهای مختلف شرکت گاز استان تشکیل شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، کیهان مویدی با اعلام این مطلب اظهار کرد: بررسی و ارزیابی امنیتی مراکز ثقل گاز استان در راستای تکمیل شناسنامه پدافند غیرعامل انجام می شود.

  وی با اشاره به پیشگامی شرکت گاز خراسان رضوی در طبقه بندی مراکز حیاتی، حساس و مهم این شرکت افزود: به همت کارشناسان HSE و با همکاری حوزه بهره برداری گاز استان، طبقه بندی مراکز ثقل گاز از ابتدای سال جاری تاکنون با رویکرد مقابله با تهدیدات خارجی و کاهش آسیب پذیری ایستگاه های CGS انجام شد.

  مویدی ادامه داد: این مهم به جهت پایداری شبکه‌های گاز و شناسایی ریسکهای امنیتی و ارائه راهکارهای لازم انجام گردید.

  رئیس امورHSE  شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: ارزیابی ریسک های امنیتی در گام اول برای ایستگاههای CGS انجام شده و در ادامه برای TBS و ساختمانهای این شرکت نیز انجام خواهد شد.

  وی تصریح کرد: کوچک ترین سهل انگاری و بی توجهی به آسیب پذیری های امنیتی، صدمات جبران ناپذیر و خسارات زیادی را درپی خواهد داشت و به همین منظور کارشناسان HSE گاز خراسان رضوی در تلاشند تا با تدوین و ابلاغ دستورالعمل های به روز زمینه کاهش خطرات مرتبط با حوزه گاز طبیعی را فراهم کنند.

  به گفته مویدی، پیمان زائری پور به عنوان کارشناس پدافند غیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در کلیه مراحل ارزیابی های انجام شده در مناطق و نواحی گاز استان حاضر و راهنمایی لازم را ارائه نموده است.

  رئیس امورHSE  گاز خراسان رضوی در پایان از نگارش و توزیع جزوه راهنمای تکمیلی"بررسی مراکز ثقل گاز استان" جهت استفاده همکاران خبر داد.
در دهه فجر امسال؛ 10 روستای چناران به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل می شوند
 • 1395/10/27 دوشنبه در دهه فجر امسال؛ 10 روستای چناران به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل می شوند
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اتصال 10 روستای چناران به شبکه سراسری گاز طبیعی در دهه فجر امسال خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اتصال 10 روستای چناران به شبکه سراسری گاز طبیعی در دهه فجر امسال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی عصر دیروز (25 دی ماه) در دیدار با فرماندار و جمعی از مقامات محلی چناران اظهار کرد: تمام تلاش همکاران بنده در مجموعه گاز استان توزیع متوازن و بهره‌مندی یکسان همه اقشار جامعه از نعمت گاز طبیعی است.

  وی ضریب نفوذ گاز چناران را در بخش شهری 100 درصد و در بخش روستایی 90.3 درصد عنوان کرد و افزود: بحمداا... شاهد وضعیت مطلوبی در حوزه گازرسانی شهرستان چناران هستیم.

  فانی با اشاره به اتصال 10 روستای چناران به شبکه سراسری گاز در دهه فجر امسال تصریح کرد: بزودی شاخص بهره مندی روستایی چناران از نعمت گاز طبیعی به 95.2 خواهد رسید.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: از مجموع 123 روستای واجد شرایط چناران تعداد 95 روستا به شبکه سراسری گاز متصل هستند و هم اکنون عملیات گازرسانی به 21 روستا نیز در حال اجراست. همچنین مطالعات فنی مهندسی پیرامون گازرسانی به 7 روستا نیز در دست مطالعه است که امیدواریم طی شش ماهه نخست سال 96 گازرسانی به این تعداد روستا نیز آغاز شود.

  وی با یادآوری لزوم تامین اعتبارات لازم به جهت تسریع در انجام پروژه های گازرسانی گفت: تمام تلاش بنده و همکارانم در شرکت گاز خراسان رضوی تکمیل پروژه‌های در دست اقدام در بیش از  628 روستای استان است.

  پیشرفت 85 درصدی  پروژه های گازرسانی روستایی در چناران

  محمد پرویزیان فرماندار چناران نیز در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات شرکت گاز استان در اجرای پروژه‌های گازرسانی گفت: اکثرا پروژه‌های گازرسانی روستایی چناران با پیشرفت بالای ۸۵ درصد در حال انجام است.

  وی با اشاره به رابطه معکوس بهره‌مندی روستاییان از امتیازاتی همچون آب و برق و گاز و مهاجرت به شهرها افزود: درصد بهره‌مندی روستایی چناران از نعمت گاز طبیعی بسیار قابل توجه است و بحمداا... در حال حاضر شاهد پیشرفت خوبی در انجام پروژه‌های گازرسانی چناران هستیم.

  پرویزیان در ادامه به وجود دومین شهرک صنعتی بزرگ استان در چناران اشاره کرد و افزود: بهره‌مندی صاحبان صنایع و مشاغل کوچک و بزرگ از گاز طبیعی زمینه رشد و شکوفایی استان را فراهم می‌کند.

  فرماندار چناران در پایان با تقدیر از اقدامات اداره گاز ناحیه چناران گفت: مجموعه گاز خراسان رضوی و اداره گاز شهرستان همکاری و تعامل بسیار مطلوبی را با سایر دستگاهها و سازمانهای دولتی در راستای خدذمتگذاری به مردم انجام می دهند.

  گفتنی است؛ در این جلسه موضوعاتی همچون گازرسانی به صاحبان صنایع، واحدهای تولیدی و روستاهای دارای طرح هادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل گاز خراسان رضوی: مردم را اعضای خانواده خود بدانیم
 • 1395/10/20 دوشنبه مدیرعامل گاز خراسان رضوی: مردم را اعضای خانواده خود بدانیم
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید مجدد بر لزوم رعایت تکریم ارباب رجوع، گفت: روسا و کارکنان ادارات گاز استان بایستی مردم را هم‌چون اعضای خانواده خود بدانند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید مجدد بر لزوم رعایت "تکریم ارباب رجوع"، گفت: روسا و کارکنان ادارات گاز استان بایستی مردم را هم‌چون اعضای خانواده خود بدانند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در جلسه هماهنگی روسای نواحی شهرستانها که صبح دیروز در کاشمر برگزار شد، اظهار کرد: هدف نهایی از کلیه اقدامات و فعالیتهای گسترده شرکت گاز در اقصی نقاط کشور کسب رضایتمندی و آسایش شهروندان است.

  وی افزود: مردم همانند خانواده ما هستند و باید باور کنیم که وقتی شخصی برای طرح موضوعی نزد ما می آید به معنای واقعی در حال رسیدگی به مشکل یکی از اعضای خانواده خودمان هستیم.

  فانی در ادامه با تاکید بر بهره‌گیری مدیران و روسای گاز خراسان رضوی از خرد جمعی کارکنان در تصمیم‌گیری های شرکت خاطرنشان کرد: پیاده سازی و اجرای تصمیمات جمعی خطای نتایج را به حداقل رسانده و تایید و همراهی همگان را در پی خواهد داشت.

  مدیرعامل گاز خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری لزوم شفافیت و ارتباط گیری مطلوب روسای ادارات نواحی گاز استان با مدیران شهرستانها، تصریح کرد: تقویت ارتباطات و تعامل بیشتر با سازمانها منجر به پیشبرد اهداف شرکت می شود.

  فانی خدمت رسانی به مردم را هدف غایی کارکنان شرکت گاز استان عنوان کرد و افزود: تکریم ارباب رجوع و افزایش کمی و کیفی خدمات به شهروندان بی شک رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت.

  وی گفت: همه کسانی که در مجموعه شرکت گاز وظیفه‌ای را بر دوش گرفته اند باید بدانند که ارائه خدمت بی منت به مردم جزء اصلی ترین وظایف ماست.

  فانی در پایان خواستار نوآوری و خلاقیت در واحدهای مختلف شرکت گاز خراسان رضوی شد.

  گفتنی است؛ در ابتدای این جلسه روسای ادارت گاز نواحی خراسان رضوی به بیان گوشه ای از گزارش عملکرد و فعالیتهای مجموعه متبوع خود پرداختند.

فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در مدارس بردسکن
 • 1395/10/20 دوشنبه فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در مدارس بردسکن
  رییس اداره گاز ناحیه بردسکن از برگزاری دوره های آموزشی فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

  رییس اداره گاز ناحیه بردسکن از برگزاری دوره های آموزشی "فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، ناصر ایمانی با اعلام این خبر گفت: دوره‌های آموزشی"فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" در سطح مدارس شهرستان بردسکن به منظور آشنایی و ارتقا اطلاعات دانش آموزان پیرامون موضوع مهم استفاده از گاز طبیعی برگزار می شود.

  وی افزایش رعایت نکات ایمنی و کاهش حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی در سطح جامعه را از مهمترین اهداف برگزاری این دوره‌ها عنوان کرد و افزود: ارائه آموزش‌های مرتبط با موضوع گازطبیعی به دانش آموزان موجب نهادینه شدن فرهنگ صحیح مصرف این نعمت الهی در جامعه و خانواده‌ها می شود.

  ایمانی، آموزش رعایت نکات ایمنی و طریقه مواجهه با خطرات احتمالی گاز طبیعی را برای کودکان ضروری دانست و خواستار توجه مدیران و دبیران مدارس و والدین دانش آموزان به این موضوع مهم شد.

  رییس اداره گاز ناحیه بردسکن، برگزاری دوره های متعدد آموزشی" مصرف بهینه و ایمن گاز"، توزیع کتابهای داستانی با محوریت "صرفه جویی و ایمنی"، نصب پوسترهای استفتائات مراجع در مورد اسراف در مصرف گاز در سطح ادارات و مدارس شهرستان و توزیع سایر اقلام فرهنگی را از مهمترین اقدامات اداره گاز ناحیه بردسکن عنوان کرد.
تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی بر افزایش میزان همکاری شهروندان پیرامون مصرف گاز
 • 1395/10/19 يكشنبه تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی بر افزایش میزان همکاری شهروندان پیرامون مصرف گاز
  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: افزایش میزان همکاری شهروندان درمورد بهینه سازی مصرف گاز طبیعی نقش بسزایی در پایداری و توزیع متوازن این نعمت الهی دارد.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: افزایش میزان همکاری شهروندان درمورد بهینه سازی مصرف گاز طبیعی نقش بسزایی در پایداری و توزیع متوازن این نعمت الهی دارد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با بیان این مطلب که متاسفانه در حال حاضر دمای اکثر منازل در حدود ۲۵ تا ۲۷ درجه است، اظهار کرد: شهروندان تنها با کاهش یک درجه‌ای دمای منزل می توانند موجبات کاهش مصرف گاز در حدود 6 درصد را فراهم آورند.

  وی افزود: کاهش 6 درصدی مصرف گاز در بخش خانگی معادل تولید یک پالایشگاه است که این حجم صرفه‌جویی زمینه پایداری گاز طبیعی را در روزهای سرد سال برای دورافتاده ترین روستاهای کشور فراهم می‌کند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان تاکید کرد: مشارکت مردم در مصرف بهینه گازطبیعی از ضروریاتی است که باید همه نسبت به آن حساسیت داشته باشند.

  فانی با اشاره به لزوم مشارکت مردم و مسئولان در پیشبرد اهداف کشور خاطرنشان کرد: به امید خدا و همکاری مردم زمستان گرم و دلنشینی را پشت سرخواهیم گذاشت.

  وی در پایان یادآور شد: تمام تلاش کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی پایداری جریان گاز در بخش‌های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی به جهت بهره مندی همگان از این نعمت الهی است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: لزوم افزایش راندمان کاری موتورخانه هتل‌ها در راستای مدیریت مصرف انرژی
 • 1395/10/15 چهارشنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: لزوم افزایش راندمان کاری موتورخانه هتل‌ها در راستای مدیریت مصرف انرژی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: نیازمند همکاری سازمانها و دستگاهای دولتی و خصوصی در راستای افزایش راندمان کاری موتورخانه هتل ها و هتل آپارتمانها به جهت مدیریت صحیح مصرف انرژی کشور هستیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: نیازمند همکاری سازمانها و دستگاهای دولتی و خصوصی در راستای افزایش راندمان کاری موتورخانه هتل ها و هتل آپارتمانها به جهت مدیریت صحیح مصرف انرژی کشور هستیم.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی پیش از ظهر امروز (15دی ماه) در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری اجرای طرح ملی "افزایش کارایی موتورخانه هتلها" که در سالن آمفی تئاتر شرکت گاز استان برگزار شد اظهار کرد: امیدوارم با امضای این توافق نامه زمینه حرکت به سمت بهینه سازی و مدیریت مطلوب مصرف انرژی علی الخصوص در بخش گاز توسط هتل‌ها و هتل آپارتمانهای سطح کشور فراهم شود.

  وی با تاکید بر لزوم پایبندی همه طرفین به این تفاهم نامه گفت: هدف همه دوستان و مدیران حاضر در این توافق‌ حرکت به سمت مدیریت مصرف صحیح انرژی است.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از عدم دقت در تولید بخاری های گاز سوز با رده های انرژی غیرمنطبق با استاندارهای ملی اظهار کرد: در حال حاضرعمده بخاری های تولیدی کشور در رده‌های انرژی پایین F  و G قرار دارد. یکی از اهداف دیگر مورد پیگیری توسط کارشناسان پژوهشی گاز خراسان رضوی همکاری در زمینه تولید بخاری هایی با رده انرژی A  تا D است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی مدیریت بهینه سازی مصرف سوخت در بخش هتل آپارتمان ها را اقدام جدیدی دانست و افزود: بی شک تاثیرات شگرف اجرای این پروژه بزودی در کل کشور نمایان خواهد شد.

  انتقاد از مصرف بی رویه گاز در هتلها و هتل آپارتمانهای استان

  در ادامه این مراسم علی وکیلی، مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت کشور نیز با انتقاد از مصرف بی رویه انرژی در کشور گفت: متاسفانه ساختمان به تنهایی بخش قابل ملاحظه‌ای از شاخص مصرف انرژی کل کشور را در خود جای داده است.

  وی عنوان کرد: بر اساس استاندارد تدوین شده "برچسب انرژی"، تعداد زیادی از ساختمان های کشور حتی در رده مصرف انرژی G هم قرار ندارد و این موضوع در بخش هتل‌ داری خراسان رضوی و شهر مشهد بیشتر است.

  سیدایمان پیش بین، رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی نیز در این مراسم با اشاره به اجرای طرح ملی افزایش کارایی موتورخانه ها در سطح شهر مشهد خاطرنشان کرد: پایلوت این طرح شهر مشهد خواهد بود. این امر به دلیل آن است که بیش از 50 درصد فضای اقامتی کشور در مشهد وجود داشته و به موازات آن 30 درصد تولیدکنندگان لوازم گازسوز کشور نیز دراین شهر مستقر شد‌ه‌اند.

  گفتنی است؛ تفاهم نامه همکاری طرح ملی "افزایش کارایی موتورخانه‌ها " با محوریت هتلها و هتل آپارتمانهای خراسان رضوی برای اولین بار در سطح کشور با هدف بهینه سازی انرژی و با مشارکت شرکت گاز خراسان رضوی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اتحادیه هتلداران

  خراسان رضوی، اتحادیه هتل آپارتمان داران استان و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور منعقد شد.

با تلاش شبانه روزی کارکنان صنعت گاز؛ پروژه گازرسانی به یک شهر و چهار روستای خراسان رضوی به اتمام رسید
 • 1395/10/15 چهارشنبه با تلاش شبانه روزی کارکنان صنعت گاز؛ پروژه گازرسانی به یک شهر و چهار روستای خراسان رضوی به اتمام رسید
  مدیرعامل گاز خراسان رضوی گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان عملیات گازرسانی به شهر ریوش و چهار روستای تابعه این شهر به پایان رسیده است.

  مدیرعامل گاز خراسان رضوی گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان عملیات گازرسانی به شهر ریوش و چهار روستای تابعه این شهر به پایان رسیده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اشاره به عملیات اجرایی پروژه‌های گازرسانی به بخش کوهسرخ شهرستان کاشمر اظهار کرد: بحمدالله با اتمام پروژه گازرسانی به شهر ریوش و چهار روستای مکی، تولا، علی آباد و بختیار بیش از دوهزار و 700 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

  وی با اشاره به اجرای 92 کیلومتر خط انتقال 10 اینچ با هزینه‌ای معادل 230 میلیارد ریال، افزود:

  در این پروژه دو ایستگاه تقلیل فشار شهری با ظرفیت پنج و 10هزار مترمکعب احداث گردیده است.

  فانی همچنین مجموع هزینه شبکه‌گذاری و نصب انشعابات این پروژه را 74 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: حجم شبکه گذاری این پروژه هفتاد کیلومتر و تاکنون دو هزار و 435 انشعاب نیز در  شهر و روستاهای مذکور نصب شده است.

  گفتنی است؛ از مجموع دو هزار و 514 روستای واجد شرایط گازرسانی در خراسان رضوی تاکنون

  عملیات گازرسانی به یکهزار و  326 روستا انجام شده و گازرسانی به 652 روستا نیز با سرعت مطلوبی در حال انجام است.

استاندار: قطع گاز ترکمنستان مشکلی درخراسان رضوی ایجاد نمی کند
 • 1395/10/15 چهارشنبه استاندار: قطع گاز ترکمنستان مشکلی درخراسان رضوی ایجاد نمی کند
  استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه با افزایش تولید گاز در عسلویه و ذخیره سازی انجام شده در استان، قطع گاز ترکمنستان مشکلی در این استان ایجاد نمی کند.

  استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه با افزایش تولید گاز در عسلویه و ذخیره سازی انجام شده در استان، قطع گاز ترکمنستان مشکلی در این استان ایجاد نمی کند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان با بیان اینکه ترکمنستان با قطع گاز وارداتی خود به ایران دچار نوعی اشتباه راهبردی شد، افزود: طرح ها و برنامه های جایگزین از سوی شرکت های پخش فرآورده های نفی و گاز پیش بینی شده است.

  وی اظهار کرد: با توجه به ذخیره گاز و نیز دیگر اقدامات صورت گرفته، مشکلی برای تامین گاز خانگی، نیروگاهی و صنعت در استان نیست ولی اولویت با ماارف خانگی است.

  وی تصریح کرد : ترکمنستان دچار اشتباه راهبردی شد که تصور کرد نقشی را که در مساله گاز در زمینه روسیه و اکراین داشته در مورد ما هم می تواند بازی کند در حالی که کشور ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان گازجهان است.

  وی گفت : سهم ترکمنستان در تامین گاز مورد نیاز خراسان رضوی و برخی استان های کشور خیلی ناچیز بوده است

  وی اظهار کرد : در عین حال با توجه به مذاکراتی که با این کشور صورت گرفته بود امید می رفت این مشکل حل شود اما نیاز به گزار وارداتی به شدت کاهش یافته است.

بالندگی فردای فرزندان معلول سبک زندگی سالم امروز خانواده
 • 1395/10/15 چهارشنبه بالندگی فردای فرزندان معلول سبک زندگی سالم امروز خانواده
  رییس اداره گاز ناحیه چناران گفت: بالندگی فردای فرزندانمان متاثر از سبک زندگی سالم امروز خانواده است.

  رییس اداره گاز ناحیه چناران گفت: بالندگی فردای فرزندانمان متاثر از سبک زندگی سالم امروز خانواده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی تربتی در حاشیه برگزاری دوره‌ سبک زندگی ویژه کارکنان و خانواده های کارکنان اداره گاز چناران اظهار کرد: فرزندان سالم و با نشاط ثمره خانه و خانواده‌ای سالم است.

  وی هدف از برگزاری این دوره را آشنایی کارکنان و خانواده های آنان با شیوه های صحیح زندگی به عنوان زمینه ساز رشد و پیشرفت خانواده دانست و بر لزوم آشنایی همگان با اصول زندگی تاکید کرد.

  تربتی در ادامه با اشاره به اهمیت تبیین «سبک و فرهنگ زندگی»، از منظر اسلامی تصریح کرد: اسلام، «خردورزی و اخلاق» را مایه اصلی تشکیل یک خانواده می داند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم مدینه‌ای فاضله برای فرزندانمان ایجاد کنیم در مرحله نخست باید اصول برخورد صحیح با خانواده را به عنوان شاکله اصلی این موضوع فرابگیریم.

  گفتنی است، این دوره آموزشی به همت واحد آموزش شرکت گاز خراسان رضوی و با حضور استاد حسن زاده کارشناس مطرح مسائل خانواده برگزار شد.

فانی خواستار شد: اهتمام مدیران و روسای گاز خراسان رضوی به بحث جانشین‌پروری
 • 1395/10/14 سه شنبه فانی خواستار شد: اهتمام مدیران و روسای گاز خراسان رضوی به بحث جانشین‌پروری
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به موج بازنشستگی کارکنان صنعت گاز کشور طی چند سال آینده، خواستار اهتمام مسئولان ارشد گاز خراسان رضوی به بحث جانشین پروری شد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به موج بازنشستگی کارکنان صنعت گاز کشور طی چند سال آینده، خواستار اهتمام مسئولان ارشد گاز خراسان رضوی به بحث جانشین پروری شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با بیان این مطلب اظهار کرد: تنها راه رفع دغدغه خروج نیروهای متخصص و فنی صنعت گاز، انتقال تجارب مدیران پیشین به نسل جدید است.

  وی افزود: باید بتوانیم تجارب ذی قیمت افراد باتجربه و بازنشسته را به صورت دوره ای جمع آوری کرده و در ادامه با انتقال آن به نسل جدید، زمینه تداوم رشد و توسعه فعالیتهای سازمانی را فراهم آوریم.

  فانی انتقال شیوه های راهبری در واحدهای مختلف سازمان را جز وظایف قابل برنامه‌ریزی مسئولان ارشد گاز خراسان رضوی عنوان کرد و گفت: بی‌شک انتقال دانش و تجریبات کارشناسان و مدیران هر مجموعه به نسل جدید یک ضرورت است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی آغاز نهضت عظیم گازرسانی در دولت یازدهم را زمینه خوبی برای آموزش نسل جوان صنعت گاز استان دانست و افزود: طی سه سال گذشته عملیات گازرسانی به 368 روستا انجام شده و هم اکنون نیز عملیات اجرایی گازرسانی به 654 روستا در حال انجام است. این حجم فعالیت زمینه خوبی برای افزایش دانش فنی نسل جوان در مواجه با موقعیتهای پیش رو را فراهم خواهد کرد.

  فانی در پایان بازنشستگان را سرمایه ارزشمند هر سازمان معرفی کرد و بر لزوم بهره گیری از دانش و تجربیات آنان تاکید کرد.

معارفه رییس بازرسی فنی شرکت گاز خراسان رضوی انجام شد
 • 1395/10/14 سه شنبه معارفه رییس بازرسی فنی شرکت گاز خراسان رضوی انجام شد
  با حضور مدیرعامل، جمعی از مدیران، رؤسا و کارکنان گاز خراسان رضوی، سید رضا غفاریان به عنوان رییس بازرسی فنی این شرکت معرفی شد.

  با حضور مدیرعامل، جمعی از مدیران، رؤسا و کارکنان گاز خراسان رضوی، سید رضا غفاریان به عنوان رییس بازرسی فنی این شرکت معرفی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این جلسه گفت: کنترل و نظارت فرآیندها و بهره گیری از ظرفیت کارکنان نخبه و جوان جزء وظایف لاینفک بازرسی فنی است.

  وی با تاکید بر لزوم استانداردسازی فرآیندهای جاری شرکت افزود: کارشناسان بازرسی فنی پس از بررسی مرحله استانداردسازی فرایندهای جاری مجموعه، بایستی به بحث کنترل و نظارت این فرایندها نیز توجه ویژه ای داشته باشند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خواستار توسعه روزافزون همکاری و تعامل بازرسی فنی با واحدهای عملیاتی به جهت تسریع در انجام پروژه‌های این شرکت شد و گفت: رعایت توازن بین "دقت" و "سرعت" منجر به خدمت‌رسانی هرچه‌بیشتر به شهروندان می شود.

  فانی، فعالیت امور بازرسی فنی را شامل بازرسی‌های دوره‌ای و پیشرفته و ارائه گزارش های دقیق به مدیران شرکت عنوان کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در ادامه به بحث بازرسی فنی کالا نیز اشاره کرد و افزود:  این نظارت بی‌تردید، تاثیر شگرفی در اجرای هر چه بهتر پروژه‌ها و افزایش طول عمر تاسیسات گازرسانی خواهد داشت.

  بنابراین گزارش، سید رضا غفاریان پیش از این مسئولیت مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان کرمانشاه را بر عهده داشته است.

  گفتنی است؛ در ابتدای این مراسم نیز از زحمات و تلاش های امیر محققی سرپرست سابق بازرسی فنی شرکت گاز خراسان رضوی تقدیر شد.

بازدید کارکنان گاز خراسان رضوی از مجتمع پتروشیمی استان
 • 1395/10/13 دوشنبه بازدید کارکنان گاز خراسان رضوی از مجتمع پتروشیمی استان
  رییس آموزش شرکت گاز خراسان رضوی از بازدید علمی جمعی از کارکنان این شرکت از مجتمع پتروشیمی خراسان خبر داد.

  رییس آموزش شرکت گاز خراسان رضوی از بازدید علمی جمعی از کارکنان این شرکت از مجتمع پتروشیمی خراسان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حمید افشون با اعلام این خبر گفت: مطابق برنامه های آموزشی پیش بینی شده در سال 95 جمعی از همکاران واحدهای مختلف در مورخه هفتم دیماه امسال با حضور در مجتمع پتروشیمی خراسان از نزدیک با روند اقدامات و فعالیتهای این مرکز آشنا شدند.

  وی هدف از برگزاری این بازدیدهای علمی را آشنایی کارکنان صنعت گاز با فعالیت سایر شرکتهای همسو و انتقال دانش و تجربه در چرخه رشد و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: پتروشیمی خراسان یکی از مشترکین گاز طبیعی است که انرژی گاز به عنوان خوراک اصلی تولید آمونیاک، اوره و پودر ملامین کاربرد دارد.

  گفتنی است؛ در این بازدید علمی یک روزه کارشناسان هر دو مجموعه پاسخگویی سوالات کارشناسی یکدیگر در حوزه های مختلف گاز و پتروشیمی بودند.
میهمانی آلاله‌ها؛ سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان برگزار شد
 • 1395/10/11 شنبه میهمانی آلاله‌ها؛ سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان برگزار شد
  سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان با هدف زنده نگاه داشتن یاد و خاطر مهاجران الی الله در مشهد برگزار شد.

  سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان با هدف زنده نگاه داشتن یاد و خاطر مهاجران الی الله در مشهد برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، شامگاه پنج شنبه (نهم دی ماه 95) سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان با مدیران ارشد شرکت گاز خراسان رضوی، پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و منطقه 4 عملیات انتقال گاز و با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا در محل تالار ابن سینای مشهد برگزار شد.

  در ابتدای این مراسم ‌نماهنگی زیبا از گوشه ای از جانفشانی ها و ایثارگری‌های شهدای صنعت گاز خراسان در جبهه های حق علیه باطل به نمایش درآمد. سپس محمد ایمانی فر، دبیر سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان بیانیه‌‌ای به مناسبت برپایی این مراسم قرائت کرد.

  در بخشی از بیانیه عنوان شد :

   

  "وقتی پس از گذشت سال‌ها از پایان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس، هنوز گلزار شهدا، دارالشفای آزادگان است و می‌توان گام‌های استوار مادران سیاه چادری را دید که دل در گرو فرهنگ سرخ حسینی دارند و در کنار مزار فرزندان عاشق، عارف و دلسوخته خود، ندای «هل من ناصر ینصرنی» خمینی زمان را لبیک می‌گویند، می‌توان امیدوار بود که فرهنگ ایثار و شهادت در این دیار زنده است و طعم شراب شهادت سرخ را می‌توان چشید. برگزاری یادواره‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس موجب انتقال و نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بخصوص جوانان و نوجوانان است.

  در ادامه این بیانیه گفته شد: "تکریم شهدا و خانواده معظم آ‌ن‌ها یک تکلیف و وظیفه همگانی است؛ چرا هر آنچه داریم مرهون جانفشانی شهدا و استقامت خانواده آن‌هاست؛گرامی می‌داریم سالروز بازگشت پیکر مطهر و نورانی شهید تندگویان و تمامی شهدای صنعت نفت و گاز کشور را که در جای جای تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی، از حماسه ۱۰ دی مشهد تا کربلای ۴ سینه خود را به نشانه لبیک به ندای پیشوای زمان در سرسبیل آزادگی و رادمردی گشودند."

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی:  تاهستیم نخواهیم گذاشت یاد شهدا فراموش شود

  سید حمید فانی در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا وظیفه‌ای مهم بوده که به گردن ما است و بایستی به بهترین نحو ممکن خاطره آن بزرگواران را زنده نگاه داریم.

  وی افزود: زمستان امسال مفتخر شدیم‌ سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان را با شکوه هر چه بیشتر برپا کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی عنوان کرد: قدردانی و بزرگداشت یادگاری است که از شهدا برای ما به ارث رسیده و برآن هستیم تا با جدیت و همت در راستای حفظ ارزش‌های شامخ شهدا گام برداریم.

  فانی تاکید کرد: هیچگاه اجازه نخواهیم داد یاد شهدا در جامعه فراموش شود.

  در ادامه این مراسم جمعی از پیشکسوتان گاز خراسان با قرارگرفتن در مقابل حاضران این مراسم پیرامون جان فشانی ها و از گذشتگی های شهدای صنعت گاز استان به خاطره خوانی پرداختند.

  روایتگری غلامعلی فصیحی مسئول فرهنگی تیپ فاطمیون از روزهای سخت مدافعان حرم در سوریه و اجرای تئاتر "عشق فاطمه" همراه با اجرای موسیقی آینی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

نشست مدیرعامل با بانوان شاغل گاز خراسان رضوی
 • 1395/10/11 شنبه نشست مدیرعامل با بانوان شاغل گاز خراسان رضوی
  مدیر عامل گاز خراسان رضوی با بانوان شاغل این شرکت به گفت و گو نشست.

  مدیر عامل گاز خراسان رضوی با بانوان شاغل این شرکت به گفت و گو نشست.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی (ظهر چهارشنبه هشتم دیماه امسال)، در دیدار با کارکنان اناث شاغل در ادارات و نواحی گاز استان که در محل سالن کنفرانس اداره مرکزی برگزار شد؛ اظهار کرد: مشارکت مؤثر و جدی کارکنان زن در فعالیت‌های سازمان  از مباحث و مسائل مهم مورد تاکید بنده است.

  وی افزود: مشارکت کارکنان در برنامه های سازمان‌ همچون رودخانه‌ای‌ است که باید همواره و بطور مستمر در طول حیات یک مجموعه،تداوم و جریان داشته باشد.

  فانی با تاکید بر لزوم مسئولیت پذیری از سوی همه کارکنان تصریح کرد: اعطای سمت‌های مدیریتی به کارکنان زن یکی از برنامه های است که در صدد هستیم در صورت آمادگی بانوان  و تایید مدیران و روسای گاز خراسان رضوی به آن جامعه عمل بپوشانیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تداوم موفقیت مدیران و روسای توانمند این شرکت را مرهون همفکری و همراهی‌ کارکنانی توانمند در راستای نیل به اهداف نهایی سازمان دانست و بر لزوم بهره گیری از خرد جمعی تاکید کرد.

  در ادامه این نشست کارکنان زن شاغل در ادارات و نواحی گاز خراسان رضوی به بیان گوشه ای از مشکلات و دغدغه های کاری خود پرداختند و خواستار اعتماد بیشتر مدیران و روسای این شرکت به خود شدند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در پاسخ به گوشه‌ای از انتقادات بانوان مبنی بر عدم اعطای مسئولیت و تصمیم گیری در واحدهای مختلف سازمان به آنان گفت: زنان باید جسارت و جرات بروز و اظهار نظر کارشناسی و منطقی در بخش‌های مختلف شرکت را پیدا کنند تا بتوانند از این مسیر قدرت رهبری خود را نیز افزایش دهند.

  گفتنی است؛ در انتهای این نشست فرناز رحیمی به مدت یکسال به عنوان "مشاور بانوان مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی" منصوب شد.

رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی: ساختمان‌ها بزرگترین منبع اتلاف انرژی هستند
 • 1395/10/8 چهارشنبه رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی: ساختمان‌ها بزرگترین منبع اتلاف انرژی هستند
  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: ساختمان‌ها بزرگترین منبع اتلاف انرژی هستند.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: ساختمان‌ها بزرگترین منبع اتلاف انرژی هستند.

  به گزارش روابط عمومی شرگت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین پیرامون میزان مصرف انرژی در ساختمان‌ها اظهار کرد: برخلاف تصورات عمومی مبنی بر اینکه در و پنجره مهم‌ترین عامل هدر رفت انرژی در ساختمان است، اما سقف ساختمانها با 30 درصد هدرفت انرژی، مهمترین عامل در این زمینه محسوب می شوند.

  وی در مورد ضریب هدر رفت انرژی در ساختمان گفت: ایران یکی از بزرگترین مصرف کنندگان انرژی است. استاندارد نبودن ساختمان‌ها و عدم به کارگیری مصالح و تجهیزات مهندسی شده در ساختمان باعث شده که اکثر ساختمان‌های کشور بزرگترین منبع اتلاف انرژی باشند.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی با بیان اینکه طراحی و معماری ساختمان باید سازگار با شرایط اقلیمی باشد، عنوان کرد: سازگاری ساختمان با شرایط موجب می‌شود که ساختمان در برابر شرایط نامطلوب آب و هوایی محافظت شود و میزان بهره‌گیری و اتلاف انرژی مصرفی برای سرمایش و گرمایش به حداقل برسد.

  وی در مورد مبحث 19 مقررات ملی ساختمان تصریح کرد: این مهم بر صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان‌ها تاکید دارد که در آن به عایق کاری دیواره‌های خارجی ساختمان، نصب پنجره دوجداره، عایق کاری کانال‌های هوا، لوله تاسیسات و سیستم تولید آب گرم و نصب سیستم‌های کنترل مرکزی هوشمند و مجهز به سنسور اندازه‌گیری دمای هوای محیط و راهکارهای معماری و اقلیمی اشاره دارد که بایستی در ساختمان‌ها رعایت شود.

  پیش بین با اشاره به نقاط قوت اجرای مبحث 19 مقررات ملی ساختمان، گفت: کمک به اقتصاد خانواده، افزایش رفاه نسبی در نتیجه مصرف صحیح انرژی، کمک به اقتصاد ملی، کاهش مصرف سوخت تا 50 درصد و کاهش آلودگی‌های ناشی از آن و کاهش ظرفیت اولیه سیستم گرمایش و سرمایش تا 40 درصد از جمله مواردی است که در نتیجه اجرایی شدن این اصل حاصل می شود.

  پیش بین در ادامه با بیان این مطلب که واحد پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی همکاری تنگاتنگی با پارک علم و فناوری استان و دانشگاه‌های کشور در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی دارد، افزود: این واحد تاکنون طرح‌های پژوهشی گوناگونی را به مرحله اجرا درآورده که مورد استفاده شرکت‌های گاز استانی قرار گرفته است.

  وی اظهار کرد: با توجه به پایان پذیر بودن گاز طبیعی، محدودیت منابع این نعمت الهی و آلودگی‌های زیست محیطی باید به سمت سوخت‌های جایگزین و نو همچون انرژی خورشیدی و بادی حرکت کنیم.

سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان رضوی برگزار می شود
 • 1395/10/7 سه شنبه سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان رضوی برگزار می شود
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری سومین یادواره شهدای صنعت گاز استان خبر داد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری سومین یادواره شهدای صنعت گاز استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر در این باره اظهار کرد: هدف از برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ شهادت و ایثار است.

  دبیر سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان رضوی افزود: رمز ماندگاری شهدا این است که نه تنها در راه خدا حرکت کرده اند بلکه تا لحظه‌ای که نامشان بر زبان ها و یادشان در اذهان جاری است، همه انسان ها را به سمت خدا سوق می دهند.

  وی با بیان این مطلب که امروزه زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، تصریح کرد: بی‌شک برگزاری مراسم یادواره شهدا نوعی سرمایه‌گذاری است؛ زیرا با برگزاری این مراسم جوانان با روح و اندیشه شهیدان والامقام جنگ تحمیلی آشنا می شوند.

  ایمانی‌فر با اشاره به مسئولیتی که پس از شهدای هشت سال جنگ تحمیلی بر گردن همه آحاد ملت نهاده شده است، گفت: عزت امروز اسلام از برکت خون شهیدان است، لذا تلاش میکنیم تا این مراسم را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.

  به گفته دبیر سومین یادواره شهدای صنعت گاز خراسان رضوی، این یادواره با مشارکت     (شرکت گاز خراسان رضوی، پالایشگاه شهید هاشمی نژاد، منطقه چهار عملیات خط انتقال) و باحضور جمعی از مدیران ارشد استان، نهم دی ماه سال‌جاری در تالار ابن سینای مشهد واقع در چهارراه دکتری برگزار خواهد شد.

درخشش دوومیدانی‌کاران گاز خراسان رضوی در المپیاد ورزشی شرکت ملی گاز ایران
 • 1395/10/7 سه شنبه درخشش دوومیدانی‌کاران گاز خراسان رضوی در المپیاد ورزشی شرکت ملی گاز ایران
  تیم دوومیدانی شرکت گاز خراسان رضوی متشکل از یازده دومیدانی کار در دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام سوم شد.

  تیم دو و میدانی شرکت گاز خراسان رضوی متشکل از یازده دو و میدانی کار در دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام سوم شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی صبایی در این‌باره گفت: تیم دو و میدانی این شرکت متشکل از آقایان محمدرضا بختیاریان شهری، مرتضی مختاری، احسان مقدس شیروان، سید احمد منصوری، امیر خواجویی، امین نظری، مسعود لوائی، علی عزتی، ابوذر بیات، مهدی خطایی و جلال جهانبخش موفق شدند در مجموع امتیازات تیمی کاپ برنز دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی گاز ایران را از آن شرکت گاز خراسان رضوی کنند.

  به گفته رییس خدمات اجتماعی رفاهی کارکنان گاز خراسان رضوی، کلیه اعضای تیم دو و میدانی این شرکت با نظر کارشناسان به عنوان پدیده این دوره از مسابقات معرفی شدند.

   مدالهای کسب شده به شرح ذیل است:

   

  *علی عزتی – طلای دو 200متر و 800 متر و برنز دو 4 در 100متر امدادی

  *جهانبخش – طلا پرتاب وزنه و مدال برنز دو 4 در 100 متر امدادی

  *منصوری - نقره دو 800 متر و برنز پرش طول

  *خواجویی- برنز دو 4 در 100 متر امدادی

  *بختیاریان برنز دوهای 200 و 800 متر در رده سنی 41 تا 44 سال و برنز4 در 100 متر امدادی

مدیر عامل شرکت گاز استان خبر داد: جذب 42 هزار مشترک جدید گاز طبیعی طی 8 ماه نخست امسال در خراسان رضوی
 • 1395/10/5 يكشنبه مدیر عامل شرکت گاز استان خبر داد: جذب 42 هزار مشترک جدید گاز طبیعی طی 8 ماه نخست امسال در خراسان رضوی
  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در هشت ماه نخست سال جاری 42 هزار مشترک جدید گاز در این استان جذب شده است.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در هشت ماه نخست سال جاری 42 هزار مشترک جدید گاز در این استان جذب شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، سید حمید فانی در مورد اقدامات صورت گرفته از جانب این شرکت در ماه‌های گذشته اظهار کرد: شرکت گاز خراسان رضوی در هشت ماه نخست سال جاری موفق به جذب 42 هزار مشترک جدید شده است.

  وی افزود: این استان بالغ بر دو میلیون مشترک گاز طبیعی دارد که سهم بخش شهری از این میزان یک میلیون و 650 هزار مشترک و بخش روستایی 360 هزار مشترک است.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر اینکه شرکت گاز خراسان رضوی رتبه دوم کشوری از نظر تعداد مشترک گاز طبیعی را دارد، عنوان کرد: این شرکت بالغ بر 821 هزار و 496 انشعاب گاز طبیعی در استان دارد که سهم بخش شهری بیش از 54هزار و 886 انشعاب و سهم بخش روستایی بیش از 274 هزار و 610 انشعاب است.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نهضت گازرسانی به روستا‌ها به عنوان مولفه‌ای برای محرومیت زدایی و توزیع متوازن گاز طبیعی گفت: در حال حاضر 69 درصد از جمعیت روستایی و 99.8 درصد از جمعیت شهری استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

  وی اضافه کرد: شرکت گاز خراسان رضوی تاکنون عملیات گازرسانی به 72 شهر و یکهزار و 318 روستا را انجام داده و با ایجاد شبکه گازرسانی به طول 27 هزار و 199 کیلومتر، در رتبه نخست شبکه گازرسانی کشور قرار گرفته است.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی در پایان یادآورشد: هم اکنون عملیات گازرسانی به 660 روستای استان با شتاب مطلوبی در حال اجرا است.
دیدار مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با روسای دادگستری و سازمان بازرسی استان
 • 1395/10/1 چهارشنبه دیدار مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با روسای دادگستری و سازمان بازرسی استان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در دیدارهایی جداگانه با روسای دادگستری و سازمان بازرسی استان دیدار و گفتگو کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در دیدارهایی جداگانه با روسای دادگستری و سازمان بازرسی استان دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، سید حمید فانی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین علی‌مظفری رئیس کل دادگستری استان با تاکید بر ارتباط دوسویه سازمانها و دستگاههای دولتی در راستای افزایش خدمت رسانی به مردم گفت: تمام تلاش مجموعه گاز خراسان رضوی برپایه بهره مندی همگان و توسعه متوازن نعمت گاز در جامعه استوار شده است.

  وی توسعه و پیشرفت استان را نیازمند همکاری دستگاه‌های دولتی در برطرف کردن موانع موجود عنوان کرد و خواستار برگزاری جلسات هماهنگی دوره‌ای بین مدیران ارشد دو سازمان  شد.

  فانی همچنین در دیدار با حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی منطقه ۲ کشور نیز به بیان گوشه ای از طرح های اجرایی شرکت گاز خراسان رضوی در بحث سلامت اداری پرداخت و گفت: بررسی و شناسایی نقاط آسیب پذیر به جهت شناسایی گلوگاه‌های فساد بی‌شک منجر به اصلاح  و ارتقا سلامت اداری می شود.

  به گفته مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی، انجام بازرسی های مستمر و دوره‌ای، تشکیل کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم و تدوین قانون تکریم ارباب رجوع از مهمترین اقدامات این شرکت در راستای رعایت حقوق شهروندی و کاهش آسیب‌های فضای اداری است.
تداوم محرومیت زدایی روستایی با توسعه شبکه‌های گازرسانی در خراسان رضوی
 • 1395/10/1 چهارشنبه تداوم محرومیت زدایی روستایی با توسعه شبکه‌های گازرسانی در خراسان رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: عملیات گازرسانی به روستاهای خراسان رضوی با شتاب ویژه ای در حال انجام است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: عملیات گازرسانی به روستاهای خراسان رضوی با شتاب ویژه ای در حال انجام است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: به همت کارکنان این شرکت طی چند ماه اخیر عملیات احداث و تزریق گاز به چند پروژه  گازرسانی روستایی استان انجام شده است.

  وی افزود: در همین‌باره تزریق گاز در پروژه گازرسانی روستاهای فاز 3 چناران شامل سه روستای "جمعاب"، "خیج" و "آبقد" در مورخه سیزدهم ماه جاری با یکهزارو 615 متر شبکه فولادی و 20هزار و 630 متر شبکه پلی اتیلن انجام شد که این امر نشان از تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در تداوم محرومیت زدایی از روستاهای واجدشرایط بهره مندی از نعمت گاز طبیعی دارد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی همچنین با اشاره به اتمام و تزریق گاز پروژه گازرسانی عشق‌آباد در شمال خراسان اضافه کرد: پروژه شامل یک ایستگاه TBS با ظرفیت 10هزار مترمکعب ، پنج هزار و 160 متر لوله فولادی، شش هزار و 884 متر شبکه پلی اتیلن و یکهزار و 185 انشعاب در هفته گذشته آماده گازرسانی به روستاهای این منطقه شده است.

  به گفته فانی، احداث و تزریق گاز ایستگاهCGS شماره 2 و  ایستگاه TBS مسکن مهر و تقویت شبکه گازرسانی شهرستان تربت جام نیز از دیگر اقدامات و فعالیتهای شرکت گاز خراسان رضوی در آذر ماه امسال بوده است

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 25762