اوقات شرعي

True

نظرسنجی

تبادل تجربیات هدف اصلی برگزاری دوره های آموزشی مدیران مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب که اگر می‌خواهیم صنعت گاز را با موفقیت چشمگیر مواجه کنیم، باید نگرش توسعه گرایانه داشته باشیم گفت: اصلی ترین هدف برگزاری دوره های آموزشی مدیران تبادل تجربیات در بین همکاران است.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب که اگر می‌خواهیم صنعت گاز را با موفقیت چشمگیر مواجه کنیم، باید نگرش توسعه گرایانه داشته باشیم گفت: اصلی ترین هدف برگزاری دوره های آموزشی مدیران تبادل تجربیات در بین همکاران است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جعفر حیدر اصفهانی صبح روز سه شنبه هفتم شهریورماه در دوره آموزشی اعضای هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه  در مشهد اظهار کرد: بحث اخلاقیات و رفتار بسیار حائز اهمیت است، چرا که موفقیت تمام سازمان‌ها بر پایه اخلاق و ارزش‌ها می‌باشد؛ انسانی می‌تواند موثر واقع گردد که توسعه یافته باشد و ارزش‌های سازمان را در خود تبلور داده و هدایت کند.

وی افزود: زمانی که از همکاران کوشش را مطالبه می‌کنیم، خود در نوک پیکان قرار داریم که تا چه اندازه در مسیر تحقق هدف و تا چه اندازه دقت نظر و تلاش داشته‌ایم، خوشبختانه موفقیت‌های چشم گیر در شرکت گاز مرهون زحماتی است که تاکنون شما متقبل شده‌اید.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران خاطر نشان کرد: شما باید همیشه دغدغه داشته باشید که در مسائل اخلاقی، مدیریتی و کارکردی تا چه اندازه از منافع خود به نفع شرکت گذشت دارید؛ مدیران موفق افرادی هستند که در این زمینه مراعات داشته و با روی گشاده نسبت به همکاران، موجبات موفقیت سازمان را فراهم می‌آورند.

حیدر اصفهانی با بیان اینکه باور داریم که ما با دقت بیشتر و اختلاف کمتر می‌توانیم همکاران را دلگرم  کنیم، گفت: اگرچه از تجربیات گذشته بهره‌مند هستیم ولی این بدان معنا نیست که دنباله‌رو همان اصول و مبنا باشیم، در کشورمان برنامه‌های پنج ساله، اسناد بالا دستی و طرح جامع گاز را داریم، اگر می‌خواهیم صنعت گاز را با موفقیت چشمگیر مواجه کنیم، باید نگرش توسعه گرایانه داشته باشیم.

وی اذعان کرد: اگر در گذشته نگاهمان به صنعت نفت پیرامون تصدی گری فراوان و امکانات زیاد بود، امروز بر این عقیده هستیم که این نگاه باید تغییر کند؛ همه به اسناد بالادست احترام گذاشته و سعی کنیم انگیزه جمعی را ارتقاء دهیم؛ ما نیاز به شناسایی مشاغل و شناسایی شایستگی‌ها داریم تا کارکنانی متناسب با کار حرفه‌ای معرفی شوند.

حیدراصفهانی افزود: شایستگی‌های شخصی و عمومی افراد باید مورد توجه جدی باشد؛ در سال‌های آتی در شرکت ملی گاز افرادی را جذب سازمان می‌کنیم که صلاحیت‌های لازم را داشته باشند.

وی اصلی ترین هدف برگزاری دوره های آموزشی مدیران را تبادل تجربیات در بین آنان عنوان کرد و افزود: مدیران موفق کسانی هستند که به کوچکترین موضوعات سازمان اهمیت می دهند و برای آن ارزش قائل هستند.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران لبخند را دارای کمترین هزینه و بیشترین آورده برای یک مدیر دانست و تاکید کرد: البته در این بین نباید اصول سازمان به فراموشی سپرده شود.

وی اضافه کرد: حضور جناب آقای مهندس عراقی در راس سکان داری شرکت گاز موجب ایجاد یک آرامش و دلبستگی در بین همکاران شده است.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 349