اوقات شرعي

True

نظرسنجی

نگهداری و صیانت از تجهیزات گازرسانی وظیفه اصلی حوزه بهره برداری سرپرست مدیریت بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی معتقد است ظرفیت اصلی کاری امور بهره برداری شرکت باید به نگهداری و صیانت از تجهیزات و تاسیسات گازرسانی اختصاص یابد.

سرپرست مدیریت بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی معتقد است ظرفیت اصلی کاری امور بهره برداری شرکت باید به نگهداری و صیانت از تجهیزات و تاسیسات گازرسانی اختصاص یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیرعامل و هیات مدیره گفت: استفاده از سرمایه های ارزشمند منابع انسانی، تحول دیجیتال، اصلاح فرآیندها بمنظور تغییر استراتژی شرکت از کمیت به کیفیت، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات کیفی به متقاضیان و مشترکین و برنامه‌ریزی برای برون سپاری نظام‌مند و ساختار یافته امور ابلاغ شده توسط ستاد با حفظ و تقویت فرآیند نظارت عالیه بر امور واگذار  شده از مهمترین سرفصل های کاری امور بهره برداری در سال جاری خواهد بود.

وی افزود: علاوه بر آن طرح ریزی تقویت پایداری و تاب آوری شبکه ها و تاسیسات گازرسانی به کمک سایر واحدهای شرکت  باید به طور جدی پیگیری و عملیاتی شود.

سرپرست مدیریت بهره برداری شرکت گاز استان تاکید کرد: توان و ظرفیت فعالیت کاری ادارات شهرستانها باید به نگهداری و صیانت از تجهیزات و تاسیسات گازرسانی اختصاص داشته و نبایستی نگران بحث‌های توسعه ای باشند؛ چراکه اینگونه امورات  غیر مرتبط با مباحث  نت توسط واحدهای ستادی حوزه مدیریت بهره برداری و بصورت تجمیعی مدیریت خواهد شد.

افتخاری خاطرنشان کرد: ضمن استمرار فعالیت های خوب گذشته، با کمک و همکاری کلیه همکاران نگاه جدیدی به امور بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی ایجاد خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از حمایت ها و همکاری مدیر عامل و کلیه مدیران ، روسا و همکاران در فرآیند اجرای پروژه های گازرسانی استان در بخش های مختلف که منجر به بهره برداری از 365 روستا و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۳۶۵ روستای دیگر در مدت یکسال و  ثبت رکورد بی سابقه ای در استان و کشور گردید تقدیر و تشکر کرد.

افتخاری ضمن اعلام آمادگی برای همفکری و همکاری با مدیر جدید مهندسی و اجرای طرح های شرکت برای ایشان آرزوی موفقیت و برای مهندس بیدار مدیر سابق بهره برداری که به افتخار بازنشستگی نایل گردیده اند نیز از خداوند منان بهروزی و تندرستی را خواستار شد.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 238