اوقات شرعي

True

نظرسنجی

تاکید بر حل فوری مشکلات شهروندان در حوزه گاز طبیعی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به افزایش چهار برابری فعالیت های کاری شرکت در سال جاری بر لزوم حل فوری مشکلات شهروندان در حوزه های مرتبط با گاز طبیعی تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به افزایش چهار برابری فعالیت های کاری شرکت در سال جاری بر لزوم حل فوری مشکلات شهروندان در حوزه های مرتبط با گاز طبیعی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی صبح امروز (دوشنبه 16 بهمن ماه) در بازدید از اداره گاز منطقه 4 مشهد و واحد نصب و انشعابات این شرکت، ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر اظهار کرد: دقت و سرعت عمل در خدمت رسانی به مشترکان دو مولفه اصلی موفقیت سازمان است.

وی ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در سال جاری افزود: همه واحدهای شرکت گاز استان باید تلاش کنند تا به موازات "نهضت بزرگ گازرسانی" حرکت کنند.

فانی ادامه داد: در سال 96 شاهد افزایش چهار برابری فعالیت های کاری هستیم که این مهم تاکنون با همت و تلاش شبانه روزی همه کارکنان شرکت گاز استان به بهترین نحو انجام پذیرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خواستار تسهیل هرچه بیشتر در ارائه خدمات به موقع به مشترکین شد و افزود: رضایتمندی شهروندان و امید بخشی به جامعه هدف نهایی این اقدامات است. فانی در بخش دیگری از سخنان خود نیروی انسانی را مهمترین سرمایه شرکت دانست و بر توانمند سازی هر چه بیشتر کارکنان تاکید کرد.

این بازدید با گفت وشنود صمیمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با کارکنان بخش های مختلف اداره گاز منطقه چهار و واحد نصب و انشعابات مشهد پایان یافت.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 228