اوقات شرعي

True

نظرسنجی

کسب گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی توسط شرکت گاز خراسان رضوی رئیس امور برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی از دریافت گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی توسط این شرکت در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

رئیس امور برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی از دریافت گواهینامه "تعهد به تعالی سازمانی" توسط این شرکت در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مهدی غلامی در حاشیه نخستین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران که روز گذشته در تهران برگزار شد اظهار کرد: بر طبق ارزیابی انجام شده توسط ارزیابان شرکت ملی گاز ایران، موفق شدیم در سایه تعامل و همکاری گروهی گواهینامه "تعهد به تعالی سازمانی" را کسب کنیم.

وی با اشاره به حمایت مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در مسیر رشد سازمانی همه واحدهای شرکت افزود: شرکت گاز استان اقدامات مناسبی را در راستای تدوین ارکان جهت ساز استراتژیک و برنامه های مرتبط با کارکنان در چارچوب قوانین و مقررات شرکت ملی گاز ایران اجرا نموده و تسریع در تکمیل فرایند تدوین، جاری سازی، اجراپذیری و اجرای استراتژی ها در جهت نیل به قله های تعالی از اهداف نهایی این شرکت محسوب می شود.

غلامی گفت: حرکت سازمان در مسیر تعالی با همراهی و حمایت سایر واحدهای سازمان به خوبی پشتیبانی شده و هر کدام از اجزای سازمان توانسته اند با خلاقیت و نوآوری های ویژه ای ارتباط دو  سویه بین سازمان و شرکای تجاری را بهبود بخشیده و از این رو در راستای کسب رضایت بیشتر آنان قدم بردارند.

رئیس امور برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: به زعم اکثر ارزیابان، نتیجه ارزیابی شرکت گاز خراسان رضوی بسیار بالاتر از گواهینامه "تعهد به تعالی" تشخیص داده شد.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 397