اوقات شرعي

True

نظرسنجی

بهره مندی 473 خانوار روستای همت آباد از نعمت گاز طبیعی رئیس اداره گاز تربت حیدریه از بهره برداری پروژه گازرسانی به روستای همت آباد شهرستان مه ولات با جمعیتی بالغ بر 473 خانوار خبر داد.

رئیس اداره گاز تربت حیدریه از بهره برداری پروژه گازرسانی به روستای همت آباد شهرستان مه ولات با جمعیتی بالغ بر 473 خانوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اظهار کرد: توسعه متوازن انرژی و برخورداری تمامی همشهریان از نعمت خدادادی گاز از جمله اقداماتی است که توانسته‌ایم در کمترین زمان ممکن و با رعایت حقوق مشترکین بدان دست یابیم.

وی در مورد بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به روستای همت آباد گفت: افتتاح پروژه گازرسانی به روستای همت آباد از توابع شهرستان مه ولات با 473 خانوار از جمله اقداماتی است که می‌توان آن را نمونه بارزی از اقدام جهادی خدمتگذاران مردم در اداره گاز تربت حیدریه دانست.

معصومی تصریح کرد: هزینه صرف شده برای افتتاح این پروژه 31 میلیارد و 416 میلیون ریال بوده که از محل منابع داخلی شرکت گاز استان خراسان رضوی تامین شده است.

وی با تاکید بر اینکه توسعه خطوط گاز و رشد خدمت رسانی به مردم از تاکیدات مدیرعامل شرکت گاز استان است، گفت: تمام تلاش بنده و همکارانم سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های گازرسانی این شهرستان می باشد.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 283