اوقات شرعي

True

نظرسنجی

حضور کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در راهپیمایی 22 بهمن ماه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از حضور گسترده کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت در راهپیمایی 22 بهمن امسال خبر داد و گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه مایه اقتدار و بالندگی ایران است.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از حضور گسترده کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت در راهپیمایی 22 بهمن امسال خبر داد و گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه مایه اقتدار و بالندگی ایران است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی ضمن قدردانی از این اقدام انقلابی کارکنان ادارت گاز مناطق مشهد و نواحی شهرستانها افزود: همه ساله در چنین روزی کارکنان شرکت گاز استان برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در راهپیمایی سراسری این روز باشکوه حضوری گسترده دارند.

وی با بیان این مطلب که حضور در راهپیمایی 22 بهمن مایه اقتدار و بالندگی ایران است گفت: کارکنان این شرکت به همراه دیگر امت حزب ا... باحضور حماسی خود ثابت کردند که علیرغم تحریم های اقتصادی و توطئه های مختلف دشمن علیه ملت مسلمان ایران همچون گذشته تحت فرامین مقام معظم رهبری آماده دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

یادآور می شود؛ تاریخ نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) در 22 بهمن 1357 به نقطه عطف خود رسید و سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست و پادشاهی 2 هزار و 500 ساله و ظلم و استبداد بیش از 50 ساله رژیم پهلوی در ایران، ریشه کن و به خواست الهی حکومت جمهوری اسلامی تأسیس شد.

 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 219