اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
رضایت مردم و مسئولان؛ نقطه قوت گاز خراسان رضوی
 • 1398/3/28 سه‌شنبه رضایت مردم و مسئولان؛ نقطه قوت گاز خراسان رضوی
  حرکت در مسیر تبدیل شدن به قطب گازرسانی کشور در سایه کار تیمی تا افق 1403 ادامه خواهد داشت.
  حرکت در مسیر تبدیل شدن به قطب گازرسانی کشور در سایه کار تیمی تا افق 1403 ادامه خواهد داشت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی، مدیرعامل این شرکت در حاشیه جلسه مجمع عمومی وعادی سالیانه این شرکت در سال ۹۷ که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: خراسان رضوی در سال گذشته با 2473 شبکه گذاری گاز، رکوردار این بخش در بین همه شرکت‌های گاز استانی بود.

  وی رضایت مردم و مسئولان از عملکرد شرکت گاز در این استان را نقطه قوت مجموعه متبوع خود عنوان کرد و افزود: در حال حاضر خراسان رضوی با ضریب بهره مندی 88 درصد روستایی و نزدیک به 100 شهری از نعمت گاز، دارای ضریب بالاتری نسبت به دیگر استان‌ها می باشد و تلاش می کنیم تا با ادامه روند اجرای پروژه های گازرسانی روستایی، به ضریب 5/97 درصد برسیم.

  فانی گفت: دو میلیون و 272 هزار و 138 مشترک در این استان وجود دارد که از این حیث رتبه دوم تعداد کل مشترکین گاز کشور پس از استان تهران در اختیار خراسان رضوی می‌باشد، همچنین 941 هزار و 760 مورد انشعاب برای بهره مندی بیش از دو هزار روستا و 75 شهر از نعمت الهی گاز در خراسان رضوی اجرا شده است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در ادامه اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا در سال جاری 365 روستا معادل هر روز یک روستا را گازدار کنیم. البته باید تاکید کنم روستاهای باقی مانده دارای شرایط خاص و ویژه ای از نظر دسترسی راه‌های جاده ای، ناهمواری و صدور مجوزهای مربوطه هستند.

  وی تصریح کرد: حرکت در مسیر تبدیل شدن به قطب گازرسانی کشور تا افق 1403 در سایه کار تیمی و تلاش جمعی همچنان ادامه خواهد داشت.

  به گفته فانی، شرکت گاز استان خراسان رضوی با ارتقای ضریب نفوذ گاز پایدار و ایمن، بهره مندی متوازن بخش ها و مناطق مختلف استان، استانداردسازی در سایه نوآوری وخلاقیت، حفظ محیط زیست، افزایش سطح ایمنی و بهداشت محیط کار، تعامل و تلاش برای تحقق مسئولیت اجتماعی و دیگر اقدامات به دنبال نیل به تعالی سازمانی است.

  گفتنی است، خراسان رضوی در سال97 موفق به کسب نشان چهار ستاره تعالی و سه ستاره تعالیHSE   شد.

در سال 97؛ بیشترین حجم شبکه گذاری گاز کشور در خراسان رضوی انجام شد
 • 1398/3/25 شنبه در سال 97؛ بیشترین حجم شبکه گذاری گاز کشور در خراسان رضوی انجام شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته، 2473 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی در این استان اجرا شده که این آمار در مقایسه با مقدار شبکه‌گذاری در دیگر استانهای کشور ازحجم بالاتری برخوردار است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته، 2473 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی در این استان اجرا شده که این آمار در مقایسه با مقدار شبکه‌گذاری در دیگر استانهای کشور ازحجم بالاتری برخوردار است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی اظهار کرد: از مجموع 2473 کیلومتر شبکه گذاری گاز این استان در سال 97، 2367 سهم روستایی و  106 کیلومتر سهم شهری بود.

  وی با اشاره به رشد چشمگیر طرح های گازرسانی طی چند سال گذشته افزود: با اقدامات انجام شده تاکنون 87 درصد روستاهای واجد شرایط و نزدیک به 100درصد شهرهای خراسان رضوی تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار گرفته که این مهم نیز در مقایسه با دیگر استانها از ضریب نفوذ بالاتری برخوردار است.

  فانی گفت: شرکت گاز خراسان رضوی در افق چشم انداز 1403 تلاش می کند تا به عنوان قطب کشور در ارائه خدمات مهندسی و اجرای طرحها در بخش های فنی و اجرایی شناخته شود. در حال حاضر گاز خراسان رضوی در سایه تلاش جمعی همه کارکنان، پیمانکاران و مشاورین به عنوان یکی از شرکت های برند شرکت ملی گاز ایران مطرح می باشد.

  خراسان رضوی با 32 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی، رتبه اول این بخش را در کشور به خود اختصاص داده است.

آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز امیدآفرین است
 • 1398/3/22 چهارشنبه آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز امیدآفرین است
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که تاکنون خدمات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به شهروندان ارائه شده است گفت: آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز موجب ایجاد امید و نشاط می شود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که تاکنون خدمات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به شهروندان ارائه شده است گفت: آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز موجب ایجاد امید و نشاط می شود.

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی ظهر امروز در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای استان اظهار کرد: با اقدامات انجام شده تاکنون 87 درصد روستای واجد شرایط و نزدیک به 100 درصد شهرهای خراسان رضوی از نعمت الهی گاز بهره مند شده‌اند.

   

  وی افزود: با همت جهادی و روحیه تیمی کارکنان و البته پیمانکاران، در حال حاضر خراسان رضوی به عنوان یکی از شاخص ترین شرکت های گاز استانی در کشور شناخته شده؛ بصورتی که این شرکت در خارج از استان نیز به عنوان معین گازرسانی به شهر زاهدان در حال انجام فعالیت می باشد.

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان اضافه کرد: تاکنون خدمات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به شهروندان ارائه شده و به زودی نیز شاهد ضریب نفوذ 5/97 درصدی گاز در بخش روستایی خواهیم بود.

   

  فانی ادامه داد: شرکت گاز خراسان رضوی در سال 95، هر 2 روز یک روستا را گازدار کرد. این رقم در سال 96 به هر 12 ساعت یک روستا رسید. در سال گذشته نیز موفق شدیم طرح بزرگ گازرسانی به صنایع را آغاز کنیم.

   

  وی در ادامه با اشاره به نقش ویژه صداوسیما در اطلاع رسانی فوری به شهروندان اظهار کرد: اطلاع  مردم از خدمات دستگاههای خدماتی همانند شرکت گاز موجب ارتقای رضایتمندی، تحکیم پایه های نظام اسلامی، امیدآفرینی و خنثی کردن مکر و حیله دشمنان خواهد شد.

   

  رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: سرانه بالای مصرف گاز و رعایت مسائل ایمنی نیز دو موضوع جدی مورد مطالبه است که باید صداوسیما به آن ورود کند. چراکه معتقدیم صرفه جویی در مصرف گاز زمینه بهره مندی آیندگان از این نعمت خدادادی را فراهم می کند. 

   

  فانی در پایان صداوسیما را  بازوی حمایتی دستگاههای اجرایی معرفی کرد و بر لزوم تعامل هر چه بیشتر بین این دو مجموعه تاکید کرد.

مرمت آسفالت پروژه گازرسانی شهر زاهدان به شهرداری واگذار شد
 • 1398/3/22 چهارشنبه مرمت آسفالت پروژه گازرسانی شهر زاهدان به شهرداری واگذار شد
  با هدف تسریع در اجرای طرح گازرسانی به زاهدان، مرمت 520 کیلومتر از پروژه گازرسانی این شهر به شهرداری واگذار گردید.

  با هدف تسریع در اجرای طرح گازرسانی به زاهدان، مرمت 520 کیلومتر از پروژه گازرسانی این شهر به شهرداری واگذار گردید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی در حاشیه امضای این قرارداد که در دفتر شهردار زاهدان برگزار شد اظهار کرد: قرارداد مرمت 520 کیلومتر از مسیرهای حفاری شده و روکش معابر شهری زاهدان طی قراردادی به مبلغ 140 میلیارد تومان به شهرداری واگذار شد.

  وی افزود: هدف از این اقدام سرعت بخشیدن به آثار ناشی از حفاری برای شبکه گذاری گاز در معابر شهری زاهدان بود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد: با عقد این قرارداد علاوه بر ارتقای رضایتمندی اجتماعی، شاهد اشتغال آفرینی شرکت گاز در شهر محروم زاهدان با تکیه بر ظرفیت های استانی و نیروهای بومی باشیم.

  خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی به زاهدان، 520 کیلومتر شبکه گازرسانی را در سه محور اجرا خواهد کرد.

سکاندار روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مشخص شد
 • 1398/3/22 چهارشنبه سکاندار روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مشخص شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در حکمی حسن خیراندیش را به عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی منصوب کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در حکمی حسن خیراندیش را به عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی منصوب کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی در این حکم نوشت:

  "با استعانت از حضرت حق، نظر به تجربه 22 ساله جنابعالی در واحد روابط عمومی و همچنین تخصص تحصیلی شما در حوزه ارتباطات، به موجب این حکم به عنوان "سرپرست روابط عمومی" منصوب می شوید. از آنجا که واحد روابط عمومی در حکم چشم بینا و گوش شنوای سازمان است، انتظار دارد ضمن ادامه فعالیت های مفید و سیستمی جاری، در جهت تحقق اهداف و برنامه های زیر تلاش جدی صورت گیرد:

  1-تقویت حس تعامل دوسویه بین سازمان و مردم

  2- تکریم حداکثری کارکنان و خانواده های آنان

  3- بسترسازی برای ایجاد حس‌رضایت‌مندی ذی نفعان از طریق احصای نظرات و پیشنهادات آنان

  4- برقراری ارتباط دوسویه و مفید با دیگر مجموعه های دولتی و خصوصی در مسیر تعالی سازمان

  5- ارتقای رضایتمندی درون سازمانی و برون سازمانی از طریق پاسخگویی مناسب و مشورت با نخبگان

  6- تعامل منطقی، شفاف و به موقع با اصحاب رسانه در جهت تنویر افکار عمومی

  امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی در انجام شایسته این مسئوولیت موفق و موید باشید.

  فرصت را مغتنم شمرده از خدمات و زحمات ارزشمند جناب آقای علوی در طول دوران تصدی مسئولیت ایشان قدردانی می گردد.

  گفتنی است؛ حسن خیراندیش دارنده مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت تبلیغات و کارشناسی ارشد  علوم ارتباطات اجتماعی است.

   

افزایش تاب آوری در دستور کار شرکت گاز استان خراسان رضوی
 • 1398/3/19 يكشنبه افزایش تاب آوری در دستور کار شرکت گاز استان خراسان رضوی
  امور HSE شرکت گاز استان خراسان رضوی در سال 98 بطور جدی در مسیر ارتقای میزان تاب آوری حرکت خواهد کرد.

  امور HSE شرکت گاز استان خراسان رضوی در سال 98 بطور جدی در مسیر ارتقای میزان تاب آوری حرکت خواهد کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی، با اعلام این خبر و با اشاره به حجم بالای پروژه های گازرسانی این شرکت اظهار کرد: در سال جاری برای هر پیمان فعال، مانورهایی با سناریوی مرتبط طراحی شده که تحت نظارت امورHSE  شرکت گاز استان اجرا خواهد شد.

  وی با اشاره به ارتقای 30 درصدی تعداد مانورهای برگزار شده در سال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، افزود: سال گذشته 200 مانور در سطوح مختلف برگزار شد که این تعداد در سال 96، 153 مورد بود.

  فانی گفت: از تعداد 200 مانور برگزار شده در سال 97، دو مانور در سطح A، 10 مانور در سطح B و 188 مانور در سطح C و علاوه بر این، تعداد 25 مانور نیز با سناریوی لحظه صفر در سطح نواحی شهرستان‌ها و مناطق مشهد و چهار مانور تخلیه اضطراری نیز در اداره مرکزی برگزار شد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی افزود: سناریوی اصلی مانورهای برگزار شده در دو محور مدیریت بحران و پدافند غیرعامل تقسیم بندی می شود و عمده سناریوهای طراحی شده در شرکت گاز خراسان رضوی شامل سیل، زلزله، حوادث صنعتی، ورود نفر به محل ممنوعه، خرابکاری در تاسیسات، حمله تروریستی و قطع تعمدی سیستم های ارتباطی افت فشار گاز است.

  فانی با بیان این مطلب که هر چه آگاهی ما در مواجهه با حوادث بیشتر باشد آسیب پذیری کمتر خواهد بود اظهار کرد: هدف از برگزاری این مانورها سنجش مداوم آمادگی نیروها، شناخت وضعیت موجود و ایجاد فضای روانی لازم برای مواجهه  با حوادث بحران مدار است.

  وی خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان خراسان رضوی در بحث آمادگی، فراتر از جایگاه سازمانی خود قرار دارد. در بهینه کاوی انجام شده در مورد مانورهای ایمنی از نظر کمی و کیفی و همچنین تنوع سناریوهای انجام شده در مقایسه با دیگر سازمان ها از جایگاه بسیار خوبی برخوردار هستیم که البته این به معنای پایان فعالیت های آموزشی این شرکت نخواهد بود و انشاا... با اجرای برنامه های سال جاری، شاهد توسعه روز افزون ایمنی در بحث گازرسانی خواهیم بود.

هزینه 520 میلیارد تومانی گازرسانی به زاهدان در سال 98
 • 1398/3/4 شنبه هزینه 520 میلیارد تومانی گازرسانی به زاهدان در سال 98
  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به فعالیت سه شرکت گاز خراسان رضوی، همدان و سمنان برای گازرسانی در زاهدان گفت: در سال 98، مبلغ 520 میلیارد تومان برای بهره مندی مردم این شهر از نعمت الهی گاز هزینه خواهد شد.

  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به فعالیت سه شرکت گاز خراسان رضوی، همدان و سمنان برای گازرسانی در زاهدان گفت: در سال 98، مبلغ 520 میلیارد تومان برای بهره مندی مردم این شهر از نعمت الهی گاز هزینه خواهد شد. 

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سعید مومنی ظهر امروز چهارشنبه اول خرداد 98 در نشست با استاندار سیستان و بلوچستان، شهردار زاهدان و جمعی از مقامات استانی و محلی این استان اظهار کرد: هم اکنون 1142 شهر و 29000 روستا در کشور ما از نعمت الهی گاز بهره مند هستند.

  وی افزود: ایران دارای رتبه اول ذخائر گاز دنیا، چهارمین تولید کننده گاز جهان و همچنین دومین مصرف کننده گاز طبیعی در جهان شناخته می شود.

  مومنی در ادامه به تشریح نحوه اجرای طرح گازرسانی به شهر زاهدان پرداخت و گفت: در این پروزه 520 کیلومتر شبکه توسط شرکت گاز خراسان رضوی، 130 کیلوکتر توسط گاز همدان و 170 کیلومتر نیز توسط شرکت گاز سمنان اجرا خواهد شد.

  وی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۶ گروه کاری در شهر زاهدان فعال هستند و این تعداد تا ۲۰ گروه نیز قابل افزایش خواهند بود. در سال 98، 520 میلیارد تومان برای گازرسانی در زاهدان هزینه خواهد شد.

  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر لزوم همراهی و تعامل دیگر دستگاههای اجرایی با شرکت گاز اظهار کرد: باید با تعامل و همدلی زمینه اجرای به موقع این طرح را ایجاد کنیم. حتما این حجم کاری، فشار مضاعفی بر شهرداری وارد خواهد آورد؛ ولی باید به سمتی حرکت کنیم تا در سایه تعامل 800 کیلومتر مسیرگازرسانی را در زمان مقرر اجرایی کنیم. برای اجرای به موقع طرح گازرسانی به شهر زاهدان باید شرایط کاری بین شرکت گاز و دیگر دستگاهها از نظر ظرفیت کاری همطراز شود

  مومنی در ادامه سخنان خود اظهار امیدواری کرد: طی 45 روز آینده گاز به شهرک صنعتی زاهدان برسد و سهم ویژه ای در سبد انرژی تولید کنندگان و فعالان اقتصادی این منطقه ایفا کند.

  استفاده از نیروهای بومی در اجرای طرح گازرسانی به زاهدان

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در ادامه این نشست اظهار کرد: انشاا... در مدت زمان 300 روز شاهد افتتاح و بهره برداری از طرح گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان که بر عهده این شرکت گذاشته شده خواهیم بود.

  وی افزود: 520 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهر زاهدان یعنی معادل نیمی از این شهر توسط گاز خراسان رضوی اجرا خواهد شد.

  فانی گفت: در طرح‌های گازرسانی خراسان رضوی برای هر چند محور، یک مسئول می‌گذاریم، اما برای پروژه گازرسانی زاهدان یک مدیر پروژه مستقل تعیین کرده‌ایم و برای هر بخش پروژه نیز یک مدیر گذاشته‌ایم که نشان‌دهنده عزم ما برای اجرای قدرتمند این طرح است.

  غلامعباس حسینی مدیر عامل گاز استان فارس نیز در ادامه این برنامه اظهار کرد: فعالیت فارس به عنوان معین گازرسانی شهرستان خاش از مردادماه امسال آغاز خواهد شد.

  وی خواستار همراهی دستگاههای دولتی همانند شهرداری و راه و شهرسازی برای تسریع در اجرای صدور مجوزهای لازم گردید.

  علیرضا شریفی نژاد مدیر عامل شرکت گاز استان سمنان پیشنهاد تشکیل کارگروه طرح ضربتی گازرسانی به شهر زاهدان را با هدف سرعت بخشیدن در اجرای این پروژه خواستار شد.

خدمت به مردم سیستان و بلوچستان افتخاری برای کارکنان شرکت گاز است
 • 1398/3/4 شنبه خدمت به مردم سیستان و بلوچستان افتخاری برای کارکنان شرکت گاز است
  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به نقش آفرینی گازطبیعی در ایجاد رفاه و امنیت گفت: خدمت به مردم سیستان و بلوچستان افتخاری برای کارکنان شرکت گاز محسوب می شود.

  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به نقش آفرینی گازطبیعی در ایجاد رفاه و امنیت گفت: خدمت به مردم سیستان و بلوچستان افتخاری برای کارکنان شرکت گاز محسوب می شود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سعید مومنی صبح امروز چهارشنبه یکم خرداد 98 در جلسه بحث و بررسی پیرامون اجرای ضربتی طرح گازرسانی به سیستان و بلوچستان که با حضور مدیران عامل سه شرکت گاز خراسان رضوی، سمنان، گیلان و سیستان و بلوچستان برگزار شد اظهار کرد: اجرای طرح توسعه گازررسانی در این استان کمک به بهبود رفاه و معیشت مردم و نقش آفرینی در توسعه سیاسی و امنیتی این منطقه است.

  وی اجرای به موقع طرح های گازرسانی در زاهدان را به عنوان حیثیت شرکت ملی گاز ایران و نظام اسلامی مطرح کرد و افزود: بی شک خدمت به مردم سیستان و بلوچستان توفیق کارکنان شرکت گاز محسوب خواهد شد.

  مومنی با اشاره به نقش گاز طبیعی در ایجاد امنیت و بهبود معیشت اجتماعی ادامه داد: کمک به تامیین امنیت کشور یک وظیفه ملی است و همه باید در این مسیر بصورت استوار و جهادی عمل کنیم.

  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: هیچ موضوعی نباید باعث تعلل در اجرای پروژه های گازرسانی در سیستان و بلوچستان شود. از همه شرکت های گاز استانی معین و پیمانکاران می خواهم تا علاوه بر تسریع در اجرای طرح های واگذار شده، نسبت به مرمت مسیرهای حفاری شده در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کنند. اگر لازم شد باید شب و روز کار کنیم تا پروژه ها به نحو احسن اجرا شود.

  وی در ادامه به بررسی وضعیت گازرسانی در زاهدان، نیروگاه و سی ان جی آن پرداخت و گفت: اجرای طرح ضربتی گازرسانی به زاهدان به معنای استفاده از توانمندی سایر استان‌ها برای تسهیل و تسریع در گازرسانی است.

  مومنی با اشاره به توانمندی خراسان رضوی در اجرای طرح های گازرسانی گفت: خراسان رضوی تجربه خوبی در زمینه گازرسانی در دیگر استانها داشته و با توجه به مجاورت جغرافیایی با سیستان و بلوچستان، طرح گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان با 520 کیلومتر شبکه را برعهده آنها گذاشتیم که البته با استقبال بسیار خوبی نیز از سوی مدیرعامل آن همراه بود.

  وی افزود: پروژه گازرسانی به چابهار نیز در دستور کار شرکت ملی گاز ایران قرار گرفته و ان شاا... همه با هم بتوانیم در سایه یک خدمت جهادی زمینه بهره مندی حداکثری مردم این منطقه را از نعمت گاز فراهم کنیم.

  سیاست شرکت گاز خراسان رضوی کمک به مردم شهر زاهدان است

  در ادامه این جلسه سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به مسئولیت این شرکت برای اجرای طرح گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان اظهار کرد: در همین راستا بدوم هیچ تعلل و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به انتخاب پیمانکاران اقدام شد.

  وی افزود: از ابتدای سال جاری جلسات متعددی با مسئولین استانی سیستان و بلوچستان اعم از استاندار، شهردار و همچنین پیمانکاران برگزار کردیم تا بتوانیم در زمان مناسب پروژه را تحویل دهیم.

  فانی ادامه داد: برای اتمام به موقع این طرح یک مدیر مستقل پروژه مشخص کردیم. همچنین برای هر پیمان نیز یک نیروی باتجربه و زبده را معرفی نمودیم.

  فانی گفت: سیاست شرکت گاز خراسان رضوی اجرای به موقع مسئولیت محول شده در گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان است.

  خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی به شهر زاهدان در مدت زمان 300 روز 520 کیلومتر شبکه گازرسانی را در سه محور اجرا خواهد کرد.

سیاست شرکت گاز خراسان رضوی کمک به شهر زاهدان است
 • 1398/3/4 شنبه سیاست شرکت گاز خراسان رضوی کمک به شهر زاهدان است
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به نقش این شرکت در اجرای طرح گازرسانی به بخشی از زاهدان اظهار کرد: سیاست خراسان رضوی کمک به شهر زاهدان است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به نقش این شرکت در اجرای طرح گازرسانی به بخشی از زاهدان اظهار کرد: سیاست خراسان رضوی کمک به شهر زاهدان است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی صبح امروز چهارشنبه یکم خرداد 98 در جلسه بحث و بررسی پیرامون اجرای ضربتی طرح گازرسانی به سیستان و بلوچستان که با حضور مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران و مدیران عامل شرکت های گاز استان سمنان، گیلان و سیستان و بلوچستان برگزار شد اظهار کرد: در راستای اجاری به موقع طرح گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان بدون هیچ تعلل و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به انتخاب پیمانکاران اقدام شد.

  وی افزود: از ابتدای سال جاری جلسات متعددی با مسئولین استانی سیستان و بلوچستان اعم از استاندار، شهردار و همچنین پیمانکاران برگزار کردیم تا بتوانیم در زمان مناسب پروژه را تحویل دهیم.

  فانی ادامه داد: برای اتمام به موقع این طرح یک مدیر مستقل پروژه مشخص کردیم. همچنین برای هر پیمان نیز یک نیروی باتجربه و زبده را معرفی نمودیم.

  فانی گفت: سیاست شرکت گاز خراسان رضوی اجرای به موقع مسئولیت محول شده در گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان است.

  خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی به زاهدان در مدت زمان 300 روز 520 کیلومتر شبکه گازرسانی را در سه محور این شهر خواهد کرد.

گازرسانی روستای در خراسان رضوی 12 درصد از میانگین کشوری بالاتر است
 • 1398/2/31 سه‌شنبه گازرسانی روستای در خراسان رضوی 12 درصد از میانگین کشوری بالاتر است
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که هم اکنون بیش از دو هزار روستای این استان به شبکه سراسری گاز متصل است گفت: ضریب پوشش گازرسانی در خراسان رضوی 12 درصد از میانگین کشوری بالاتر است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که هم اکنون بیش از دو هزار روستای این استان به شبکه سراسری گاز متصل است گفت: ضریب پوشش گازرسانی در خراسان رضوی 12 درصد از میانگین کشوری بالاتر است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: هم اکنون 87 درصد روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار هستند و این در حالی است که این رقم در کشور 76 درصد می باشد.

  وی افزود: دو هزار و 612 روستای واجد شرایط بهره‌مندی از گاز طبیعی در خراسان رضوی وجود دارد که از این تعداد تاکنون 2009 روستا با جمعیت 453 هزار و 640 خانوار گازدار شده اند.

  فانی ادامه داد: در حال حاضر عملیات اجرایی گازرسانی به 448 روستای واجدشرایط با جمعیت 54 هزار و 154 خانوار در حال اجراست که با اتمام این طرحها ضریب برخورداری بخش روستایی به بالای 97 و نیم درصد ارتقا خواهد یافت.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: مقایسه ضریب بهره مندی خانوار روستایی خراسان رضوی از نعمت گاز در مقایسه با کل کشور نشان دهنده بالا بودن 12 درصدی این شاخص می باشد. تاکنون برای بهره مندی 2009 روستای خراسان رضوی از گاز طبیعی، 32 هزار و 48 کیلومتر شبکه گازرسانی و 940 هزار و 694 مورد انشعاب نصب و اجرایی شده است.

  خراسان رضوی رتبه اول شبکه گذاری و رتبه دوم بیشترین تعداد مشترکین گاز در کشور را به خود اختصاص داده است.

   

خراسان رضوی دوره HSE توجیهی پیمانکاران گازرسانی به شهر زاهدان را برگزار کرد
 • 1398/2/25 چهارشنبه خراسان رضوی دوره HSE توجیهی پیمانکاران گازرسانی به شهر زاهدان را برگزار کرد
  مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اجرای520 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهر زاهدان طی سال جاری توسط خراسان رضوی گفت: دومین دوره HSE توجیهی پیمانکاران پروژه گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان با هدف ارتقای ایمنی پیمانکاران برگزار شد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اجرای520 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهر زاهدان طی سال جاری توسط خراسان رضوی گفت: دومین دوره HSE توجیهی پیمانکاران پروژه گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان با هدف ارتقای ایمنی پیمانکاران برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از برگزاری دوره HSE توجیهی پیمانکاران گازرسانی در زاهدان، آشنایی عوامل پیمانکار با مخاطرات، شرایط کار و خطرات مرتبط با گاز طبیعی است.

  وی با بیان این مطلب که نیروی کار  باید با خطرات گاز آشنایی کافی داشته باشد افزود: در این دوره مباحث عمومی همانند ایمنی، بهداشت فردی و محیطی، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و محیط زیست مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

  فانی با اشاره به اهمیت پروژه گازرسانی به شهر زاهدان که به استان خراسان رضوی به عنوان شرکت معین واگذار شده است گفت: در پروژه زاهدان علاوه بر تعیین یک مدیرپروژه مستقل و چندین مدیر بخش، مسئول HSE نیز بصورت دائم مستقر است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان ادامه داد: رعایت فرهنگ ایمنی یک الزام برای تمام افراد فعال در پروژه های گازرسانی است. کوچکترین سهل انگاری و کوتاهی در رعایت این الزامات خطرات مالی و جانی جبران ناپذیری را با خود به همراه دارد. شرکت‌های پیمانکاری باید با عمل به الزامات HSE از قبیل بهداشت، ایمنی و محیط زیست  از حوادث پیشگیری کنند.

  گفتنی است؛ خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی به شهر زاهدان در مدت زمان 300 روز، 520 کیلومتر شبکه گازرسانی را در سه محور اجرا خواهد کرد.

بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از روند پیشرفت گازرسانی در زاهدان
 • 1398/2/25 چهارشنبه بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از روند پیشرفت گازرسانی در زاهدان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در شهر زاهدان، از روند گازرسانی به بخشی از این شهر که بر عهده خراسان رضوی است بازدید کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در شهر زاهدان، از روند گازرسانی به بخشی از این شهر که بر عهده خراسان رضوی است بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی ظهر امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت 98، در حاشیه بازدید از روند گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان اظهار کرد: مطابق دستور رئیس‌جمهوری و معاون وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و همچنین با هدف افزایش رفاه عمومی و رونق اقتصادی سیستان و بلوچستان، طرح ضربتی گازرسانی به بخشی از زاهدان به شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان مجموعه ای قدرتمند واگذار گردیده است.

  فانی با بیان اینکه شرکت گاز خراسان رضوی به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در گازرسانی شهری و روستای کشور است ادامه داد: طرح گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان با پیشرفت خوبی در حال اجراست و ان شاا... در مدت زمان 300 روز شاهد افتتاح و بهره برداری این طرح خواهیم بود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: تاکید ما در زمان پذیرفتن این مسئولیت سنگین آن بود که از صفر تا صد اجرای گازرسانی به زاهدان را در اختیار داشته باشیم که با این موضوع موافقت شد و بر این اساس، اجرای 520 کیلومتر شبکه گازرسانی زاهدان معادل نیمی از این شهر به‌عهده شرکت گاز استان خراسان رضوی قرار گرفت.

  وی افزود: مسیرهای سختی همانند مانند دره پنج‌شیر در زاهدان وجود دارد. باید بتوانیم با اجرای یک خط تغذیه 20 اینچ در این شهر گاز را به همه کوچه‌پس‌کوچه‌های زاهدان برسانیم.

  فانی ادامه داد: برای اجرای طرح گازرسانی در زاهدان حدود 200 میلیارد تومان اعتبار از سوی شرکت ملی گاز ایران در نظر گرفته شده است که 100 میلیارد تومان مربوط به تامین کالا و اجرای پروژه پیمانکاران و 100 میلیارد تومان دیگر مربوط به مرمت، آسفالت، حفاری، مجوز انشعابات و ... است. این مبلغ از محل بودجه شرکت گاز سیستان و بلوچستان به‌طور کامل در اختیار شرکت گاز خراسان رضوی قرار دارد.

  وی تصریح کرد: در طرح‌های گازرسانی خراسان رضوی برای هر چند محور، یک مسئول می‌گذاریم، اما برای پروژه گازرسانی زاهدان یک مدیر پروژه مستقل تعیین کرده‌ایم و برای هر بخش پروژه نیز یک مدیر گذاشته‌ایم که نشان‌دهنده عزم ما برای اجرای قدرتمند این طرح است.

  فانی گفت: شرکت گاز خراسان رضوی به‌عنوان قطب گازرسانی کشور، تاکنون پروژه‌های مهمی را در مناطق مختلفی همانند سیرجان، رفسنجان، کرمان و اردبیل اجرا کرده و برای انجام پروژه‌های خارج از کشور نیز آمادگی دارد.

  به گفته مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی، اشتغال آفرینی، رونق اقتصادی و افزایش سطح رفاه عمومی مردم از فواید توسعه گازرسانی است.

  مدیرمهندسی و اجرای طرحها و روسای برنامه ریزی و روابط عمومی، مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی را در این سفر همراهی کردند.

خراسان رضوی پیشرو در گازرسانی شهری و روستایی
 • 1398/2/14 شنبه خراسان رضوی پیشرو در گازرسانی شهری و روستایی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به توانمندی منحصربه فرد کارکنان این شرکت اظهار کرد: خراسان رضوی پیشرو در بحث گازرسانی شهری و روستایی است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به توانمندی منحصربه فرد کارکنان این شرکت اظهار کرد: خراسان رضوی پیشرو در بحث گازرسانی شهری و روستایی است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی روز 5شنبه 12 اردیبهشت 98 در حاشیه بازدید از بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی درباره واگذاری طرح گازرسانی به شهر زاهدان به شرکت گاز استان خراسان رضوی به خبرنگار شانا، گفت: مدیران شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در همه سال‌های گذشته تلاش‌ فراوانی برای گازرسانی به شهرها و روستاهای این استان به‌ویژه در ایرانشهر و زاهدان انجام داده‌اند اما به سبب پراکندگی شهرها و روستا و حجم بالای سوخت مایع مصرفی این استان مطابق نظر رئیس‌جمهوری، معاون اول رئیس‌جمهوری و وزیر نفت، شرکت ملی گاز ایران تصمیم گرفت تا یکی دیگر از شرکت‌های گاز استانی را نیز برای گازرسانی به شهر زاهدان تعیین کند تا این طرح با سرعت بیشتری ادامه یابد و به پایان برسد.

   

  وی با بیان اینکه شرکت گاز استان خراسان رضوی به‌عنوان یکی از شرکت‌های گاز استانی پیشرو در گازرسانی شهری و روستایی، طرح‌های در حال اجرای فراوانی دارد که باید به پایان برساند، ادامه داد: تاکید ما در زمان پذیرفتن این مسئولیت سنگین آن بود که از صفر تا صد اجرای گازرسانی به زاهدان را در اختیار داشته باشیم که با این موضوع موافقت شد و بر این اساس، اجرای 520 کیلومتر شبکه گازرسانی زاهدان معادل نیمی از این شهر به‌عهده شرکت گاز استان خراسان رضوی قرار گرفت.

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با اشاره به وجود مسیرهای سخت مانند دره پنج‌شیر در زاهدان، گفت: باید یک خط تغذیه 20 اینچ در زاهدان اجرا کنیم تا با کمک آن گاز را به همه کوچه‌پس‌کوچه‌های زاهدان برسانیم.

   

  13 کیلومتر از شبکه زاهدان را اجرا کردیم

   

  فانی زمان آغاز مذاکرات برای اجرای طرح گازرسانی به زاهدان را دی‌ماه 97 اعلام کرد و توضیح داد: پس از اخذ مصوبه‌های لازم، بخش مهندسی کار را آغاز کرد و مقرر شد همه 520 کیلومتر شبکه مورد نیاز زاهدان در قالب سه بخش تقسیم‌بندی شود تا هم زمان کمتری را به خود اختصاص دهد و هم پروژه برای انتخاب پیمانکار وزن متعادلی داشته باشد. تاکنون دو پیمان عملیات اجرایی آغاز شده و 13 کیلومتر از کار را نیز احداث کرده‌ایم.

   

  وی درباره برگزاری نشست با مقام‌های استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: هفته گذشته با استاندار سیستان و بلوچستان و شهردار زاهدان نشستی برگزار کردیم تا شیوه گازرسانی را برای آنان توضیح دهیم، همچنین خواستار رفع موانع و مشکلات شدیم که از جانب استاندار قول مساعدت گرفتیم و امیدواریم که این جبهه عملیاتی را با سرعت پیش ببریم و تا پایان امسال بخش عمده این پروژه را تمام کنیم.

   

  اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به زاهدان

   

  به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی، برای اجرای گازرسانی زاهدان حدود 200 میلیارد تومان اعتبار از سوی شرکت ملی گاز ایران در نظر گرفته شده است که 100 میلیارد تومان مربوط به تامین کالا و اجرای پروژه پیمانکاران و 100 میلیارد تومان مربوط به مرمت، آسفالت، حفاری، مجوز انشعابات و ... است. این مبلغ از محل بودجه شرکت گاز سیستان و بلوچستان به‌طور کامل در اختیار شرکت گاز خراسان رضوی قرار دارد.

   

  فانی با تاکید بر اینکه در صورت رفع مشکلات و باز بودن مسیر پیش رو، طرح گازرسانی زاهدان در موعد مقرر به پایان می‌رسد، گفت: پس از اجرای طرح شبکه‌گذاری، معابر حفاری شده را مرمت و آسفالت می‌کنیم که این کار نیز مورد توافق بین شرکت گاز خراسان رضوی و شهرداری زاهدان بر اساس قوانین و استانداردهای لازم واقع شده است.

   

  وی با بیان اینکه شرکت گاز خراسان رضوی تصمیم دارد تا طرح گازرسانی به زاهدان را با قدرت اجرا کند، تصریح کرد: در طرح‌های خراسان رضوی برای هر چند محور، یک مسئول می‌گذاریم، اما برای پروژه گازرسانی زاهدان یک مدیر پروژه مستقل تعیین کرده‌ایم و برای هر بخش پروژه نیز یک مدیر گذاشته‌ایم که نشان‌دهنده عزم ما برای اجرای قدرتمند طرح است.

   

  تاکید رئیس‌جمهوری همه موانع را از سر راهمان بر می‌دارد

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی ادامه داد: دو شرکت دیگر نیز در شهر زاهدان برای تکمیل گازرسانی فعال هستند اما بخش مهم کار به خراسان رضوی واگذار شده است که پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان امسال بخش عمده‌ای از طرح را به پایان برسانیم. تنها نگرانی ما میزان همکاری شهرداری زاهدان است که سابقه هم دارد، اما از آنجا که شخص رئیس‌جمهوری بر اجرای سریع و دقیق این پروژه تاکید دارند، مانعی بر سر راه خود نمی‌بینیم زیرا با تاکید رئیس‌جمهوری و وزیر نفت هر مانعی برطرف می‌شود و همه باید همراهی کنند چون موضوع منافع عمومی مردم مطرح است.

   

  فانی با تاکید بر اینکه شرکت گاز خراسان رضوی نمی‌گذارد مشکلات پیشین برای این پروژه تکرار شود، افزود: شرکت گاز خراسان رضوی به‌عنوان قطب گازرسانی کشور، پروژه‌های مهمی را در مناطق مختلف مانند سیرجان، رفسنجان، کرمان و اردبیل و حتی خارج کشور اجرا کرده است و اکنون نیز توان کافی برای گازرسانی در زاهدان را دارد.

   

  وی با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان «رونق تولید»، گفت: شبکه گاز طبیعی به هر کجا که پا می‌گذارد توسعه اجتماعی، صنعتی و اقتصادی را به همراه دارد و موجب توسعه زیرساخت‌ها می‌شود. در استان سیستان و بلوچستان و نیز شهر زاهدان، کارآفرینان، صاحبان مشاغل، صنعتگران، نخبگان و همه کسانی که ایده‌ای برای خلق کسب‌وکار نوین دارند می‌توانند روی حضور پایدار و دائم گاز حساب ویژه‌ای باز کنند تا هم سطح ایجاد اشتغال برای مردم استان سیستان و بلوچستان افزایش یابد، هم میزان قاچاق سوخت کاهش یابد، هم شاهد رونق اقتصادی و افزایش سطح رفاه عمومی مردم باشیم و هم از نیروهای بومی و جوانان فارغ‌التحصیل دانشگاه ارزشمند زاهدان استفاده کنیم.
مشارکت سازمانی؛ مهم‌ترین رویداد سال 97 شرکت گاز استان خراسان رضوی
 • 1398/2/14 شنبه مشارکت سازمانی؛ مهم‌ترین رویداد سال 97 شرکت گاز استان خراسان رضوی
  وحدت و یکدلی سازمانی برای تحقق اهداف تعیین شده، مهم‌ترین رویداد سال 97 شرکت گاز استان خراسان رضوی است.

  وحدت و یکدلی سازمانی برای تحقق اهداف تعیین شده، مهم‌ترین رویداد سال 97 شرکت گاز استان خراسان رضوی است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی ظهر روز پنجشنبه12 اردیبهشت 98 در حاشیه بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، با بیان این مطلب و اشاره به جایگاه ویژه خراسان رضوی در کشور، اظهار کرد: هم‌اکنون 2 میلیون و 263 هزار مشترک گاز طبیعی در سطح این استان وجود دارد که پس از تهران، خراسان رضوی را به دومین دارنده تعداد مشترکین کل کشور تبدیل کرده است.

  وی افزود: تاکنون بیش از 32 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در خراسان رضوی اجرایی شده که در مقایسه با دیگر استان‌ها، رتبه  نخست شبکه‌گذاری در اختیار این استان است.

  فانی ادامه داد: از مجموع 2620 روستای واجد شرایط بهره مندی از نعمت گاز، 2009 روستا با جمعیت 453 هزار و 640 خانوار گازدار هستند و ضریب نفوذ گاز در بخش خانوار روستایی 87 درصد است، همچنین 75 شهر با جمعیت یک میلیون و 434 هزار خانوار نیز به شبکه سراسری گاز کشور متصل هستند.

  وی با بیان این مطلب که هیچ مشکلی برای تأمین گاز در بخش حمل و نقل وجود ندارد، گفت: 177 جایگاه CNG فعال نیز در این استان وجود دارد.

  مدیرعامل شرکت گاز  استان خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش ویژه شرکت گاز در حمایت از کسب و کار داخلی اشاره کرد و افزود: 13 هزار و 521 مشترک صنعتی در استان از سوخت گاز استفاده می‌کنند که از این تعداد، 2575 مشترک صنعتی عمده و 10946 مشترک صنعتی جزء محسوب می‌شوند.

  وی ادامه داد: از ابتدای سال 97 تا بیستم اسفندماه، 12 میلیارد و 500 میلیون مترمکعب گاز در این استان مصرف شده که نسبت به سال قبل، 7.5 درصد افزایش داشته است.

  فانی گفت: عملیات اجرایی گازرسانی به 448 روستا با تعداد 54 هزار خانوار در حال اجرا است که انشاا... با بهره برداری از این طرح‌ها، به ضریب نفوذ 97 و نیم درصد در بخش خانوار روستایی خواهیم رسید.

   

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، 157 روستا با 14154 خانوار در برنامه آتی گازرسانی این شرکت قرار دارند که در صورت صدور مجوز، مراحل گازرسانی آن‌ها آغاز خواهد شد.

  فانی با اشاره به جایگاه ویژه مسئولیت اجتماعی در شرکت گاز خراسان رضوی افزود: تمام برنامه‌های این شرکت همسو با جامعه‌محوری و خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان انجام می‌شود. تهیه و توزیع کتب آموزشی با موضوع فرهنگ‌سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت سفیران ایمنی گاز، درختکاری گسترده در سطح مناطق مشهد و نواحی شهرستان‌ها و .... نیز در همین راستا در حال انجام است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان، ضمن اشاره به کسب رتبه‌های مختلف در حوزه تعالی سازمانی، تعالی HSE و همچنین آغاز بزرگترین پروژه‌های گازرسانی کشور با حضور رئیس‌جمهوری در ابتدای سال97، اظهار کرد: به عقیده من، مهم‌ترین رویداد سال جاری شرکت گاز استان خراسان رضوی، مشارکت مثال‌زدنی کارکنان برای تحقق اهداف سازمانی و نیل به چشم انداز افق 1403 این شرکت بود.
امیدآفرینی محصول حضور شرکت گاز در سیستان و بلوچستان
 • 1398/2/9 دوشنبه امیدآفرینی محصول حضور شرکت گاز در سیستان و بلوچستان
  استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور شرکت گاز و تعیین معین های گازرسانی به مناطق مختلف این استان موجب امیدآفرینی در بین مردم شده است.

  استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور شرکت گاز و تعیین معین های گازرسانی به مناطق مختلف این استان موجب امیدآفرینی در بین مردم شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، احمدموهبتی در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و هیات همراه که صبح امروز دوشنبه 9 اردیبهشت 98 در محل دفتر استاندار برگزار شد اظهار کرد: تعیین معین های گازرسانی به مناطق مختلف سیستان و بلوچستان نشان دهنده تلاش و جدیت دولت برای رشد خدمات زیربنایی در این منطقه است.

   وی افزود: شرکت گاز خراسان رضوی از توان و تخصص بسیار خوبی برای اجرای طرح گازرسانی به شهر زاهدان برخوردار است و امیدوارم در مدت زمان اعلام شده شاهد بهره برداری از این طرح باشیم.

  موهبتی تاکید کرد: در اجرای طرح های توسعه ای شهرستان باید نگاه ویژه ای به نیروهای بومی و شرکت های دانش بنیان برای توانمند سازی آنان وجود  داشته باشد.

خراسان رضوی معین گازرسانی به شهر زاهدان شد
 • 1398/2/9 دوشنبه خراسان رضوی معین گازرسانی به شهر زاهدان شد
  مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: طرح گازرسانی به بخش مهمی از شهر زاهدان با اعتبار 1000 میلیارد ریال بصورت کامل توسط گاز خراسان رضوی در حال اجرا است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: طرح گازرسانی به بخش مهمی از شهر زاهدان با اعتبار 1000 میلیارد ریال بصورت کامل توسط گاز خراسان رضوی در حال اجرا است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمیدفانی صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان که توسط این شرکت در حال اجرا است اظهار کرد: با توجه به دستور ریاست محترم جمهوری و تاکید معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران مبنی بر تسریع در گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی به عنوان استان معین گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان معرفی شد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با بیان این مطلب که مجموع اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این پروژه، 1000 میلیارد ریال است افزود: ان شاا... در مدت زمان 300 روز، 520 کیلومتر شبکه گاز در سه محور، توسط سه شرکت پیمانکار اجرا خواهد شد. 

  فانی ادامه داد: توانمندی شرکت گاز خراسان رضوی و تعهد و تخصص نیروهای پرتلاش آن بیش از این نیز در اجرای طرح های گازرسانی در شهرهای کرمان، رفسنجان و اردبیل بر همگان اثبات شده است.

  وی در ادامه سخنان خود با اشاره به رتبه نخست این شرکت در شبکه گذاری و رتبه دوم تعداد مشترکین گاز در بین همه استان های کشور گفت: هم اکنون نزدیک به 100 درصد جمعیت شهری و 87 درصد جمعیت روستایی خراسان رضوی از نعمت گاز برخوردار هستند. همچنین از مجموع 2620 روستای واجدشرایط گازرسانی، تاکنون 2009 روستا گازدار شده و عملیات اجرایی در 448 روستای دیگر نیز در حال انجام است.

  فانی تصریح کرد: شرکت گاز استان خراسان رضوی رکورددار گازرسانی روستایی در کشور است.
لزوم کنترل صلاحیت دریافت کنندگان خدمات شرکت گاز توسط دفاتر پیشخوان دولت
 • 1398/2/7 شنبه لزوم کنترل صلاحیت دریافت کنندگان خدمات شرکت گاز توسط دفاتر پیشخوان دولت
  رئیس امور خدمات فنی و فروش عمده شرکت گاز خراسان رضوی بر لزوم احراز هویت کامل دریافت کنندگان خدمات مرتبط گاز طبیعی توسط دفاتر پیشخوان دولت تاکید کرد.

  رئیس امور خدمات فنی و فروش عمده شرکت گاز خراسان رضوی بر لزوم احراز هویت کامل دریافت کنندگان خدمات مرتبط گاز طبیعی توسط دفاتر پیشخوان دولت تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی صبح امروز شنبه هفتم اردیبهشت ماه 98 در دوره آموزشی کاربران گاز دفاتر پیشخوان دولت با اشاره به واگذاری خدمات 21 گانه این شرکت به بخش خصوصی از ابتدای آبان ماه 97 اظهار کرد: هدف از این اقدام ارائه خدمات در نزدیکترین محل به مشترکین بود.

  وی افزود: با برگزاری دوره های آموزشی پی در پی برای کاربران گاز دفاتر پیشخوان دولت تلاش میکنیم تا سرعت خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع را بصورت حداکثری افزایش دهیم.

  معصومی خاطرنشان کرد: موضوعی که در دفاتر پیشخوان دولت باید بصورت جدی مورد توجه قرار گیرد بحث احراز هویت مراجعه کننده است. برای مثال خدمات مرتبط با تلفن همراه صرفا به ارائه کننده مدرک معتبر مالکیت و یا ذی نفع ارائه می شود و کاربران نیز باید در هنگام ارائه خدمات گازطبیعی این مهم را مدنظر قرار دهند. صلاحدید درخواست کننده باید احراز شود و وظیفه این تائید نیز بر عهده دفاتر پیشخوان دولت است.

  وی با اشاره به تقسیم بندی خدمات شرکت گاز به گروه های خاص همانند جانبازان و افراد تحت تکفل بهزیستی و .... خاطرنشان کرد: دریافت مدارک موثق و معتبر برای ثبت این گونه درخواست ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  گفتنی است؛ در پایان این دوره گواهینامه حضور به کاربران حاضر در این جلسه اهدا شد.
2472 کیلومتر شبکه‌گازرسانی در خراسان رضوی اجرا شد
 • 1398/2/7 شنبه 2472 کیلومتر شبکه‌گازرسانی در خراسان رضوی اجرا شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اجرای دو هزار و 472 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی طی سال گذشته در این استان خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اجرای دو هزار و 472 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی طی سال گذشته در این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمیدفانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: از این آمار، 106 کیلومتر سهم شهری و 2367 کیلومتر مربوط به بخش روستایی بوده است.

  وی با بیان این مطلب که خراسان رضوی با 32 هزار و 44 کیلومتر شبکه گاز رتبه اول این بخش را در بین تمام استانهای کشور دارا می باشد افزود: در مجموع 11 هزار و 134 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و 20 هزار و 910 کیلومتر شبکه گاز روستایی در این استان اجرایی شده است.

  فانی گفت: در سال 97، 41 هزار و 896 انشعاب جدید گاز به متقاضیان واگذار شده که نزدیک به 85 درصد این آمار سهم بخش روستایی بود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به ضریب برخورداری بالای خراسان رضوی از نعمت گاز در مقایسه با سایر استانهای کشور ادامه داد: هم اکنون 9/99 درصد جمعیت شهری و 87 درصد جمعیت روستایی واجد شرایط استان از نعمت الهی گاز استفاده می کنند و این رقم تا پایان امسال به 5/97 درصد در بخش روستایی ارتقا خواهد یافت.

افزایش مصرف گاز در خراسان رضوی طی فروردین ماه 98
 • 1398/2/4 چهارشنبه افزایش مصرف گاز در خراسان رضوی طی فروردین ماه 98
  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: مصرف گاز در این استان طی فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال یازده درصد افزایش داشته است.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: مصرف گاز در این استان طی فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال یازده درصد افزایش داشته است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعالم این مطلب اظهار کرد: در فروردین ماه امسال یک میلیارد و 30 میلیون متر مکعب گاز در استان مصرف شد که این میزان در مدت مشابه پارسال 930 میلیون متر مکعب بوده است.

  وی با بیان اینکه بطور متوسط در هر روز فروردین ماه98، 33 میلیون متر مکعب گاز مصرف شده است افزود: بیشترین میزان مصرف گاز استان در این مدت مربوط به سه روز ابتدایی آغاز سال به میزان روزانه 40 میلیون متر مکعب بوده است.

  فانی گفت: پارسال 2 هزار و 473 کیلومتر شبکه گاز رسانی در استان ایجاد شد که از این میزان 106 کیلومتر شهری و 2 هزار و 367 کیلومتر روستایی است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان ادامه داد: در سال گذشته 109 هزار و 664 مشترک به تعداد دریافت کنندگان خدمات شرکت گاز خراسان رضوی افزوده شد.

  شرکت گاز خراسان رضوی 2 میلیون و 263 هزار و 432 مشترک دارد که از این تعداد یک میلیون و 781 هزار و 237مشترک شهری و 482 هزار و 195 مشترک روستایی هستند.

تجربیات کاری باید به دستورالعمل و رویه تبدیل شود
 • 1398/2/3 سه‌شنبه تجربیات کاری باید به دستورالعمل و رویه تبدیل شود
  رئیس بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران گفت: یکی بزرگترین امتیازات شرکت های بزرگ دنیا نسبت به دیگر شرکتها توجه به دانش فنی تجمیع شده در غالب دستورالعمل ها است.

  رئیس بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران گفت: یکی بزرگترین امتیازات شرکت های بزرگ دنیا نسبت به دیگر شرکتها توجه به دانش فنی تجمیع شده در غالب دستورالعمل ها است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مسعود زردویان در نشست کمیته راهبردی بازرسین فنی شرکت ملی گاز ایران در مشهد با اشاره به جایگاه ویژه کمیته های تخصصی در شرکت های صنعتی و فنی اظهار کرد: یکی از بزرگترین امتیازات شرکت های بزرگ دنیا، توجه به دانش فنی تجمیع شده در غالب دستورالعمل ها است. تفاوت شرکت های خوب و شرکتهای کمی عقب تر تبدیل تجربیات به رویه بوده و وظیفه کمیته بازرسی فنی نیز همین است.

  وی افزود: حوادث اخیر همانند زلزله، سیل و رانش زمین بحث های مهم و ویژه ای را برای شرکت گاز به همراه داشت. یکی از موضوعات مهم تقسیم بحران به سه بخش قبل، حین و بعد از وقوع است. از همه شرکت های گاز استانی درخواست می کنیم نکاتی را که با توجه به تجربیات کاری خود به دست آورده اند از طریق امور بازرسی و فنی به این کمیته منتقل کرده تا در دستور کار قرار گیرد.

  زردویان ادامه داد: امور بازرسی فنی امروزه شاهد یک سیر تحولی است. در دوره ای فعالیت های صنعت گاز بصورت صفر تا 100 توسط خود مجموعه انجام می گرفت. مرحله بعدی بحث برون سپاری فعالیتها مطرح شد. برای مثال بازرسی از تاسیسات پیش آمد. اما موضوعی که شرکت به دنبال آن است برون سپاری فرآیندها است. باید تعیین کنیم چطور یک فرایند را برون سپاری کنیم و با این حال بتوانیم الزامات استانداری را اعمال کنیم. یعنی هم از نظر مالی برای مجموعه به صرفه باشد و هم از نظر فنی و امنیتی رعایت استانداردها بصورت کامل انجام شود.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 17563