اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز امیدآفرین است مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که تاکنون خدمات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به شهروندان ارائه شده است گفت: آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز موجب ایجاد امید و نشاط می شود.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که تاکنون خدمات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به شهروندان ارائه شده است گفت: آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز موجب ایجاد امید و نشاط می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی ظهر امروز در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای استان اظهار کرد: با اقدامات انجام شده تاکنون 87 درصد روستای واجد شرایط و نزدیک به 100 درصد شهرهای خراسان رضوی از نعمت الهی گاز بهره مند شده‌اند.

 

وی افزود: با همت جهادی و روحیه تیمی کارکنان و البته پیمانکاران، در حال حاضر خراسان رضوی به عنوان یکی از شاخص ترین شرکت های گاز استانی در کشور شناخته شده؛ بصورتی که این شرکت در خارج از استان نیز به عنوان معین گازرسانی به شهر زاهدان در حال انجام فعالیت می باشد.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان اضافه کرد: تاکنون خدمات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به شهروندان ارائه شده و به زودی نیز شاهد ضریب نفوذ 5/97 درصدی گاز در بخش روستایی خواهیم بود.

 

فانی ادامه داد: شرکت گاز خراسان رضوی در سال 95، هر 2 روز یک روستا را گازدار کرد. این رقم در سال 96 به هر 12 ساعت یک روستا رسید. در سال گذشته نیز موفق شدیم طرح بزرگ گازرسانی به صنایع را آغاز کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به نقش ویژه صداوسیما در اطلاع رسانی فوری به شهروندان اظهار کرد: اطلاع  مردم از خدمات دستگاههای خدماتی همانند شرکت گاز موجب ارتقای رضایتمندی، تحکیم پایه های نظام اسلامی، امیدآفرینی و خنثی کردن مکر و حیله دشمنان خواهد شد.

 

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: سرانه بالای مصرف گاز و رعایت مسائل ایمنی نیز دو موضوع جدی مورد مطالبه است که باید صداوسیما به آن ورود کند. چراکه معتقدیم صرفه جویی در مصرف گاز زمینه بهره مندی آیندگان از این نعمت خدادادی را فراهم می کند. 

 

فانی در پایان صداوسیما را  بازوی حمایتی دستگاههای اجرایی معرفی کرد و بر لزوم تعامل هر چه بیشتر بین این دو مجموعه تاکید کرد.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 62