اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
آغازعملیات اجرایی خط انتقال گاز تقویتی دیزباد- تربت حیدریه در آستانه چهلمین سالگی انقلاب اسلامی و دومین روز از دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، مدیران ارشد این شرکت، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مقامات استانی و محلی، کلنگ پروژه خط انتقال گاز 30 اینچ تقویتی دیزباد - تربت حیدریه صبح امروز (شنبه 13 بهمن ماه) بر زمین زده شد.

در آستانه چهلمین سالگی انقلاب اسلامی و دومین روز از دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، مدیران ارشد این شرکت، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مقامات استانی و محلی، کلنگ پروژه خط انتقال گاز 30 اینچ تقویتی دیزباد - تربت حیدریه صبح امروز (شنبه 13 بهمن ماه) بر زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گازخراسان رضوی ،بهرام صلواتی معاون مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در این مراسم با بیان این مطلب اظهار کرد: این پروژه به طول 64 کیلومتر و با هزینه ای بالغ بر 1600 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد که با تکمیل آن طرح گازرسانی به ۱۷۱ روستا، ۶۰ صنعت و ۴ شهر تقویت می‌شود.

وی افزود: مطابق قرارداد ۱۵ ماه زمان برای اجرای این طرح مورد نیاز است.

به  گفته صلواتی این خط انتقال شامل یک ایستگاه ارسال کننده،  ۷ شیر بین راهی و دو ایستگاه حفاظت کاتدیک است و چهارجاده آسفالته، دوخط راه آهن و 18 رودخانه از جمله موانع خط به شمار می‌آید.

وی تصریح کرد: در این پروژه نیز در نظر داریم مانند خط تربت حیدریه- کاشمر از امکانات داخلی و موجودی انبار شرکت ملی گاز ایران استفاده کنیم تا آن را زودتر از موعد مقرر به پایان برسانیم.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 107