اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
کسب نشان 3 ستاره تعالی HSE کشور توسط گاز خراسان رضوی رئیس HSE و پدافندغیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از کسب نشان کشوری سه ستاره تعالی HSE توسط این شرکت در بین 189 دستگاه دولتی و خصوصی خبر داد.

رئیس HSE و پدافندغیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از کسب نشان کشوری سه ستاره تعالی HSE توسط این شرکت در بین 189 دستگاه دولتی و خصوصی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمدایمانی فر با اعلام این خبر اظهار کرد: شرکت گاز استان موفق شد در دومین سال از برگزاری جشنواره نشان کشوری تعالی HSE  و در بین 189 سازمان و شرکت دولتی و خصوصی با کسب بالاترین امتیاز، نشان سه ستاره این دوره را از آن خود کند.

وی کسب این نشان را گامی بلند در مسیر تحقق چشم انداز افق 1403 سازمان عنوان کرد و افزود: شرکت گاز خراسان رضوی با بیش از چهار دهه فعالیت، همواره در استفاده از علوم و فنون به روز برای ارتقای توان فنی، افزایش بهره وری و حفاظت از منابع انسانی پیشرو بوده است.

ایمانی‌فر به ارتقای محسوس فرهنگ HSE در شرکت گاز استان طی دو سال گذشته اشاره کرد و گفت: هم اکنون شناسایی مخاطرات و پیشگیری از بروز وقایع آسیب رسان به صنایع، تاسیسات و محیط زیست و همچنین عوامل موثر بر سلامت انسان، نظام مدیریت بهداشت ایمنی و محیط زیست با رویکردی نوین در بهره وری سازمانی شرکت گاز خراسان رضوی بطور کامل استقرار یافته است.

رئیس HSE و پدافندغیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی یادآور شد: مطابق چشم انداز افق 1403 شرکت گاز استان تا پنج سال آینده قطب گازرسانی کشور خواهد شد. کسب این عنوان، نشان دهنده حرکت درست و صحیح امور HSE برای تحقق این هدف می باشد. 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 107