اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
مهر تائید فرمانداران خراسان رضوی بر عملکرد شرکت گاز استان فرمانداران شهرستان های خراسان رضوی از عملکرد شرکت گاز استان برای تحقق وعده های خدمت رسانی قدردانی کردند.
فرمانداران شهرستان های خراسان رضوی از عملکرد شرکت گاز استان برای تحقق وعده های خدمت رسانی قدردانی کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در جلسه نشست ماهیانه فرمانداران استان که پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری مشهد برگزار شد اظهار کرد: هم اکنون شرکت گاز خراسان رضوی رکورددارگازرسانی روستایی در کشور است.
وی با بیان این مطلب که ضریب نفوذ گاز استان نسبت به میانگین کشوری بالاتر است افزود: به لطف خدا و تعامل و همکاری های انجام شده دیگر هیچ نیازی به گاز وارداتی از کشور ترکمنستان نداریم.
فانی تصریح کرد: بالانس عرضه و مصرف گاز در استان از توازن خوبی برخوردار است. با یک روحیه بسیجی و جهادی آمادگی استقبال از زمستان امسال و تامین 100درصدی انرژی گاز مردم را داریم.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی یادآور شد: شهروندان باید مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی را رعایت کنند. چراکه مصرف بهینه گاز زمینه ساز تداوم خدمت رسانی است.
چابکی و عملگرای ویژگی گاز خراسان رضوی
در ادامه این جلسه محمد حسن فرهادی فرماندار شهرستان درگز اظهار کرد: شرکت گاز خراسان رضوی در موضوع گازرسانی به روستاهای درگز بسیار چابک و عملگرا بوده است.
وی افزود: به لطف دولت تدبیر و امید زمینه بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز طی چند سال گذشته ایجاد شده است.
سیدحسن حسینی فرماندار شهرستان بینالود نیز با اشاره به عملکرد قابل قبول شرکت گاز در خدمت رسانی به مردم گفت: تلفیق نگاه مثبت وزارت نفت و روحیه جهادی مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی موجب تحقق وعده های گازرسانی روستایی شد.
همچنین مجتبی شاکری فرماندار خلیل آباد از پاسخگویی مطلوب و برخورد خوب مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و کارکنان این شرکت قدرانی کرد.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 477