اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
یک سوم کلنگ زنی های گازرسانی در سفر رئیس جمهور به استان متعلق به فریمان است نماینده مردم فریمان و سرخس، احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به یک سوم کلنگ زنی پروژه های گازرسانی در سفر هفته گذشته رئیس جمهور به استان متعلق به شهرستان فریمان است.

نماینده مردم فریمان و سرخس، احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به یک سوم کلنگ زنی پروژه های گازرسانی در سفر هفته گذشته رئیس جمهور به استان متعلق به شهرستان فریمان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احسان قاضی زاده هاشمی ظهر روز گذشته در مراسم افتتاح طرح های گازرسانی به 24 روستا و کلنگ زنی پروژه های گازرسانی به 51 روستای دیگر شهرستان فریمان، با اشاره به رشد بی نظیر خدمات زیربنایی در دولت تدبیر و امید اظهار کرد: این موضوع در بحث توسعه شبکه های گاز به خوبی ملموس و قابل مشاهده است.

وی با قدردانی از تلاش های مجموعه شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل گاز استان در توجه به موضوع گازرسانی در فریمان افزود: نزدیک به یک سوم کلنگ زنی پروژه های گازرسانی در سفر هفته گذشته رئیس جمهور به استان متعلق به فریمان است. همچنین در دی ماه سال گذشته نیز 24 روستای بخش رضویه با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره بردرای رسید که این دو موضوع مهر تائیدی بر تلاش مسئولان برای محرومیت زدایی از مناطق کمتر برخوردار است.

وی ادامه داد: تا چند سال گذشته تنها دو سوم روستاهای فریمان از نعمت الهی گاز برخوردار بودند اما به لطف اقدامات انجام شده تا سال 98 شاهد نفوذ 95 درصدی این نعمت الهی در سطح روستاهای شهرستان فریمان خواهیم بود.

قاضی زاده هاشمی گفت: با عنایت مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و مدیرگازرسانی این شرکت و پیگیری های مجدانه مدیرعامل شرکت گاز استان برای اجرای طرح های توسعه شبکه گاز روستایی گفت: اعتبار بسیار خوبی برای گازرسانی به روستاهای فریمان اختصاص یافته که از این بابت از دولت محترم قدردانی و تشکر می کنیم.

وی تعامل و همکاری مدیران شرکت گاز خراسان رضوی در اجرای طرح های های پیش رو را بی نظیر عنوان کرد و گفت: با توجه به محدودیت های ایجاد شده از سوی مستکبران و ظالمان برای جلوگیری از رشد کشور، انجام امور زیربنایی و سرعت بخشیدن به توزیع متوازن و عادلانه نعمت های این سرزمین بطور یکسان در اقصی نقاط کشور نیازمند یک روحیه جهادی و ایثارگری است. اعتراف میکنم این روحیه کار تیمی بخوبی در رگ های مدیران و کارکنان شرکت گاز استان جریان دارد. 
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 99