اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
شرکت ملی گاز ایران یکه‌تاز عرصه فرهنگ سازی ایمنی رئیس HSE و پدافند غیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب که شرکت گاز بر مبنای مسئولیت اجتماعی و معنوی در حوزه ایمنی گاز فعالیت می کند گفت: این شرکت یکه‌تاز عرصه فرهنگ سازی و تبلیغات ایمنی است.

رئیس HSE و پدافند غیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب که شرکت گاز بر مبنای مسئولیت اجتماعی و معنوی در حوزه ایمنی گاز فعالیت می کند گفت: این شرکت یکه‌تاز عرصه فرهنگ سازی و تبلیغات ایمنی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمدرضا یوسفی پور پیش از ظهر امروز در مانور سطحA  زلزله در مشهد مقدس اظهار کرد: گستردگی مانورهای برگزار شده در شرکت گاز نشان دهنده پویایی این سازمان است.

وی با اشاره به گستردگی دامنه زلزله در زمان وقوع و پس از وقوع آن در جامعه افزود: زلزله پیچیدگی های زیادی دارد. یک ضایعه نسبتا بزرگ و قابل تمدید که تا ساعتها در فضاهای مسکونی و تجاری و کل شهر شاهد بروز آن هستیم. هر چقدر شرکت گاز چابک و با سرعت عمل کند مادامی که مردم آموزش ندیده باشند نمی توانیم به توفیقات قابل قبول دست پیدا کنیم.

رئیس HSE و پدافند غیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب که شرکت گاز یکه تاز عرصه فرهنگ سازی و تبلیغات ایمنی در بین مشترکین است ادامه داد: نشت گاز یکی از پیامدهای جدی وقوع زلزله است. درست است که وظیفه تبلیغات و آموزش شهروندان از نظر قانونی بر عهده شرکت گاز نیست اما از نظر مسئولیت اجتماعی و معنوی در این حوزه تلاش می کنیم.

وی گفت: پیچیدگی تبعات وقوع زلزله در بخش بازآوری شبکه نیز وجود دارد. باید موضوع هماهنگی بین شرکت گاز و نظام مهندسی پیش بینی شود. در زلزله کرمانشاه هر چه قدر شرکت گاز چابکی نشان داد و توانست گاز را تا درب منازل بیاورد، ولی برای انتفاع آخرین حلقه زنجیر پیش بینی وجود نداشت. برای خدمت رسانی بهتر ناگزیر به یاری سازمان نظام مهندسی و مردم هستیم.

یوسفی پور با بیان این مطلب که تنها چیزی که می تواند انسان را در زمان بحران نجات دهد تمرین است گفت: در زمان وقوع حادثه نباید بیش از 30 درصد روی هوش و زکاوت افراد حساب کرد.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 93