اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
مصرف گاز در خراسان رضوی افزایش یافت مدیرعامل شرکت شرکت گاز خراسان رضوی گفت: طی دهه نخست فروردین ماه جاری حجم مصرف گاز در این استان امسال نسبت به مدت مشابه پارسال به میزان 47 درصد افزایش یافت.

مدیرعامل شرکت شرکت گاز خراسان رضوی گفت: طی دهه نخست فروردین ماه جاری حجم مصرف گاز در این استان امسال نسبت به مدت مشابه پارسال به میزان 47 درصد افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از روز نخست تا دهم فروردین ماه امسال 375 میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی به مصرف رسید. در مدت مشابه پارسال 254 میلیون مترمکعب گاز مصرف شده بود.

وی مصرف میانگین روزانه گاز را طی این مدت 37 میلیون و 500 هزار مترمکعب اعلام و بیان کرد: بیشترین حجم مصرف گاز استان در این مدت مربوط به شهر مشهد بوده است.

مدیرعامل شرکت شرکت گاز خراسان رضوی گفت: برای تامین رفاه و خدمت رسانی بهتر در نوروز و فروردین ماه امسال تمام نیروهای امداد و کشیک شرکت گاز به صورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی هستند.

وی افزود: با برنامه ریزی انجام شده هیچ محدودیتی در مصرف گاز طی روزهای پیش رو وجود نخواهد داشت. همچنین مرکز دیسپچینگ شرکت گاز خراسان رضوی در این ایام میزان فشار و مصارف ایستگاههای گاز شهری را بطور لحظه ای رصد و اندازه گیری می کند.

دو میلیون و 254 هزار 364 مشترک از خدمات شرکت گاز خراسان رضوی استفاده می کنند. از این تعداد یک میلیون و 777 هزار و 197 مشترک شهری و 477 هزار 167 مشترک نیز روستایی هستند.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 51