اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
میزبانی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی از زائران پیاده بارگاه رضوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از راه اندازی موکب امام رئوف توسط کارکنان این شرکت در سه روز پایانی ماه صفر امسال با هدف میزبانی از زائران پیاده بارگاه رضوی در مشهد خبر داد.
رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از راه اندازی موکب "امام رئوف" توسط کارکنان این شرکت در سه روز پایانی ماه صفر امسال با هدف میزبانی از زائران پیاده بارگاه رضوی در مشهد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیداحمدعلوی با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با ایام رحلت حضرت نبی اکرم محمد مصطفی(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز استان، میزبان 130 نفر از زائران پیاده بارگاه امام هشتم خواهند بود.
وی با اشاره به حجم بالای ورود زائر به مشهد در این ایام افزود: تمام نیروی انسانی و هزینه های این موکب از محل نذورات شخصی کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز تامین شده است.
علوی خاطرنشان کرد: کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در این مدت وظیفه خدمت رسانی به 130 زائر پیاده امام هشتم را پس از اسکان در یکی از مدارس مشهد به عهده خواهند داشت.
به گفته علوی؛ مراسم استقبال از کاروان‌، برپایی نمازهای یومیه، توزیع کتب ادعیه و زیارت، اجرای برنامه های فرهنگی، تشکیل حلقه های معرفتی، پذیرایی روزانه صبحانه، نهار و شام، توزیع میان وعده و خدمات پزشکی از جمله برنامه های شرکت گاز خراسان رضوی در موکب "امام رئوف" خواهد بود.
سخنگوی شرکت گاز استان، خدمت به زائران امام هشتم(ع) را یک وظیفه همگانی برای مجاوران این امام رئوف عنوان کرد و گفت: به مدد خداوند متعال و در سایه ولی نعمت همه ایرانیان امام رضا(ع)، ان شاا... با تمام ظرفیت و توان در خدمت زائران خواهیم بود.
وی گفت: کارکنان شرکت گاز استان می توانند برای مشارکت در اجرای این طرح با شماره داخلی 2171 حسن خیراندیش تماس حاصل فرمایند.
گفتنی است؛ مطابق نظر اکثر علما و مراجع تقلید، خدمت رسانی به زائران پیاده بارگاه منور ائمه اطهار از ارزش و ثواب بسیار بالایی برخوردار است.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 190