اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
خراسان رضوی دوره HSE توجیهی پیمانکاران گازرسانی به شهر زاهدان را برگزار کرد مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اجرای520 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهر زاهدان طی سال جاری توسط خراسان رضوی گفت: دومین دوره HSE توجیهی پیمانکاران پروژه گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان با هدف ارتقای ایمنی پیمانکاران برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اجرای520 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهر زاهدان طی سال جاری توسط خراسان رضوی گفت: دومین دوره HSE توجیهی پیمانکاران پروژه گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان با هدف ارتقای ایمنی پیمانکاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از برگزاری دوره HSE توجیهی پیمانکاران گازرسانی در زاهدان، آشنایی عوامل پیمانکار با مخاطرات، شرایط کار و خطرات مرتبط با گاز طبیعی است.

وی با بیان این مطلب که نیروی کار  باید با خطرات گاز آشنایی کافی داشته باشد افزود: در این دوره مباحث عمومی همانند ایمنی، بهداشت فردی و محیطی، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و محیط زیست مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

فانی با اشاره به اهمیت پروژه گازرسانی به شهر زاهدان که به استان خراسان رضوی به عنوان شرکت معین واگذار شده است گفت: در پروژه زاهدان علاوه بر تعیین یک مدیرپروژه مستقل و چندین مدیر بخش، مسئول HSE نیز بصورت دائم مستقر است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ادامه داد: رعایت فرهنگ ایمنی یک الزام برای تمام افراد فعال در پروژه های گازرسانی است. کوچکترین سهل انگاری و کوتاهی در رعایت این الزامات خطرات مالی و جانی جبران ناپذیری را با خود به همراه دارد. شرکت‌های پیمانکاری باید با عمل به الزامات HSE از قبیل بهداشت، ایمنی و محیط زیست  از حوادث پیشگیری کنند.

گفتنی است؛ خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی به شهر زاهدان در مدت زمان 300 روز، 520 کیلومتر شبکه گازرسانی را در سه محور اجرا خواهد کرد.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 50