اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
آمادگی شرکت گاز برای خدمت رسانی به زائران رضوی در نوروز 98 مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: آمادگی بالایی برای خدمت رسانی به زائران و مجاوران بارگاه رضوی در ایام نوروز امسال به جهت پایداری جریان گاز طبیعی در مشهد وجود دارد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: آمادگی بالایی برای خدمت رسانی به زائران و مجاوران بارگاه رضوی در ایام نوروز امسال به جهت پایداری جریان گاز طبیعی در مشهد وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمیدفانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به پیش بینی ها مبنی بر حضور نزدیک به 10 میلیون زائر بارگاه مطهر رضوی در ایام نوروز امسال در مشهد مقدس، آمادگی لازم برای تامین انرژی گرمایشی این بخش انجام شده است.

وی با بیان این مطلب که اداره گاز منطقه ثامن(هشت)مشهد، 137 هزار و 452 مشترک دارد افزود: با توجه به استقرار بیشتر هتل آپارتمانها و مراکز خدمات‌رسانی همانند رستوران ها و .... پیرامون حرم رضوی، شاهد سیر صعودی مصرف گاز در ایام نوروز خواهیم بود.

فانی گفت: برای تامین رفاه و خدمت رسانی بهتر در ایام نوروز، تمام نیروهای امداد و کشیک شرکت گاز بصورت 24 ساعته آمده خدمت رسانی هستند. با برنامه ریزی های انجام شده هیچ محدودیتی برای مصرف گاز طبیعی در بخش های مختلف مصرفی در روزهای پیش رو وجود نخواهد داشت. همچنین مرکز دیسپچینگ شرکت گاز استان نیز در این ایام میزان فشارگاز و مصارف ایستگاههای گاز شهری را بصورت لحظه ای رصد و اندازه گیری خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی یادآور شد: مشترکین گرامی می توانند برای ثبت نظرات و اعلام اتفاقات در حوزه گازطبیعی با تلفن امداد 194 شرکت گاز استان تماس حاصل فرمایند.

خراسان رضوی رتبه اول شبکه گذاری گاز و رتبه دوم تعدادمشترکین در کل کشور را داراست.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 68