اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
رضایت مردم؛ ثمره اصلی پروژه های گازرسانی روستایی مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی، لبخند مردم را محصول و ثمره اصلی اجرای طرح های گازرسانی روستایی عنوان کرد.
مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی، لبخند مردم را محصول و ثمره اصلی اجرای طرح های گازرسانی روستایی عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید مصطفی حیدری روز گذشته 23 اردیبهشت ماه 97 در جریان سفری یک روزه به سه روستای فریمان که با حضور نماینده مردم سرخس، احمدآباد و رضویه و فرماندار این شهرستان انجام شد اظهار کرد: امروز شاهد بهره‌بردای از طرح های گازرسانی به 24 روستا و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 51 روستای دیگر در بخش قلندرآباد شهرستان فریمان هستیم.
وی افزود: در حوزه افتتاح 88 میلیارد ریال برای بهره مندی 1250 خانوار هزینه شده است. همچنین با اتمام طرح های در حال اجرا نیز 2600 خانوار دیگر با اعتباری معادل 23 میلیارد ریال از نعمت الهی گاز بهره مند می شوند.
حیدری تصریح کرد: توسعه شبکه های گازرسانی در شهرها و روستاها پیچ و خم های بسیار زیادی از جمله تخصیص اعتبار، پیمان سپاری و اخذ مجوزات لازم از سوی دستگاه‌های متولی همچون راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و ... دارد که اگر همکاری و تعامل مسئولان در این بین وجود نداشته باشد کار با کندی و دشواری همراه خواهد شد.
وی که در جمع اهالی روستاهای بخش مرکزی فریمان سخن میگفت ادامه داد: علارغم زحمات بسیار زیادی که در بحث گازرسانی برای همکاران پرتلاش بنده در مجموعه شرکت گاز استان وجود دارد، اما اعتراف میکنم دیدن لبخند رضایت مردم در هنگام بهره برداری از پروژه ها بهترین محصول و به نوعی ثمره کار ما محسوب می شود.
مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان با بیان این مطلب که رعایت مسائل ایمنی اولین شرط استفاده از انرژی گاز است تاکید کرد: با توجه به شبکه گذاری گاز درکوچه ها و معابر از امروز هر نوع حفاری و گودبرداری باید با هماهنگی شرکت گاز انجام شود. همچنین تقاضا می کنم اگر در محل زندگی خود با بوی شدید گاز مواجه شدید مراتب را ازطریق سامانه 194 برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی به همکاران بنده اطلاع دهید.
حیدری ادامه داد: گاز محور توسعه است. با خلاقیت می توان از این انرژی خدادادی برای رشد فعالیت های کشاورزی، صنعتی، دامداری و هزاران موضوع دیگر استفاده کرد. باید بدانیم گاز فقط برای سوزاندن نیست. جوانان باید از این نعمت الهی در مسیر آبادانی روستای خود استفاده کنند.
وی در ادامه به تشریح خلاصه‌ای از وضعیت گازرسانی به روستاهای خراسان رضوی در سال گذشته پرداخت و گفت: طی سال 96، هر 12 ساعت یک روستای استان گازرسانی شد. ان شاا... امسال نیز شاهد اتصال روزانه یک روستا و 2 مورد صنعت به شبکه سراسری گاز خواهیم بود.
گفتنی است؛ برنامه سفر یک روزه مدیرمهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی و هیات همراه به شهرستان فریمان در ساعت 10 صبح روز گذشته با حضور در مراسم بهره برداری از طرح های گازرسانی به 24 روستای بخش مرکزی سنگ بست آغاز شد. در بخش دوم سفر کلنگ گازرسانی به 36 روستای دهستان بالابند فریمان با حضور اهالی و مسئولان به زمین زده شد. پایان بخش این سفر نیز آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 15 روستای قلندرآباد شهرستان فریمان در روستای شهید پرور کلاته رحمان بود.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 160