اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
تشکر مردم گناباد ازمدیرعامل و کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در مراسم آغاز طرح های گازرسانی به 334 روستای استان که به میزبانی این شهرستان برگزار شد، از توجه ویژه مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی به توسعه شبکه های گاز در روستاهای فاقد گاز قدردانی کردند.
امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در مراسم آغاز طرح های گازرسانی به 334 روستای استان که به میزبانی این شهرستان برگزار شد، از توجه ویژه مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی به توسعه شبکه های گاز در روستاهای فاقد گاز قدردانی کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حجه الاسلام والمسلمین صادقی امام جمعه گناباد با ارزیابی مثبت از عملکرد گازرسانی در روستاهای این شهرستان گفت: به نمایندگی از مردم انقلابی و ولایتمدار گناباد از زحمات انجام شده قدردانی می کنم.
وی با اشاره به آیه ای از قرآن کریم مبنی بر لزوم شکر نعمت از سوی بندگان افزود: خدای مهربان گاز را نعمتی برای آسایش و آرامش انسان قرار داد و انسان نیز باید با مصرف صحیح قدردان این نعمت الهی باشد.
گازرسانی روستایی؛ امیدبخشی به مردم
فرماندار شهرستان گناباد نیز با بیان این مطلب که گازرسانی به 11500 روستا در دولت یازدهم و دوازدهم تاکنون انجام شده گفت: این خدمات موجب افزایش امید در بین مردم شده است.
محمدعلی‌نبی پور با اشاره به نهضت بزرگ گازرسانی روستایی در دولت تدبیر و امید تصریح کرد: از طرف همه اهالی گناباد از تلاش های مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان و حمایت های مهندس عراقی در بحث گازرسانی به روستاهای شهرستان گناباد قدردانی می کنم.
مهاجرت معکوس؛ دستاورد گازرسانی روستایی
در ادامه این برنامه نماینده مردم گناباد در مجلس شواری اسلامی بازگشت مردم به روستاهای زادگاه خود را یکی از نتایج ارزشمند گازرسانی عنوان کرد و گفت: مجلس با تمام قوا در موضوع گازرسانی روستایی ایستاده و امیدواریم این مهم با مدیریت خوب جناب آقای عراقی در مسیر برنامه ریزی شده ادامه یابد.
وی افزود: به برکت نظام و انقلاب اسلامی هم اکنون ضریب نفوذ گازطبیعی در روستاهای استان 83 درصد است. در حالی که پیش از انقلاب هیچ روستایی، نه تنها در خراسان بلکه در کشور به شبکه گاز متصل نبود.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 81