اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
مشعل گاز شهرحکم آباد و روستاهای تابعه در خراسان رضوی روشن شد با حضور استاندارخراسان رضوی، مدیرعامل شرکت گاز استان، نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داوزن در مجلس شورای اسلامی پروژه گازسانی به شهر حکم آباد و روستاهای تابعه این شهر در جوین افتتاح شد.
با حضور استاندارخراسان رضوی، مدیرعامل شرکت گاز استان، نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داوزن در مجلس شورای اسلامی پروژه گازسانی به شهر حکم آباد و روستاهای تابعه این شهر در جوین افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این مراسم که پیش از ظهر امروز بصورت نمادین در منزل شهید مهدی امینی برگزار شد گفت: با افتتاح این طرح جمعیت ساکن در شهر حکم آباد و روستاهای ابراهیم آباد بالا، احمدآباد، بداغ آباد، حسین آباد میرزامومن، خرم آباد، رحمت آباد، کریم آباد و کلاته عرب از نعمت الهی گاز بهره مند شدند.
وی افزود: اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح 172 میلیارد ریال بوده که از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین شده است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: نقطه هدف گذاری شده برای گازرسانی روستایی در این استان 97.5 درصد است که ان شاا... با تکمیل طرح های گازرسانی در حال اجرا شاهد تحقق این مهم خواهیم بود.
وی اضافه کرد: هم اکنون 74 شهر خراسان رضوی با ضریب نفوذ 99.9 درصد گازدار است و با اتصال شهر بار به عنوان تنها شهر واجد شرایط فاقد گاز شاهد ارتقای این رقم به 100درصد خواهیم بود.
گفتنی است؛ استان خراسان رضوی با 31 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی رتبه نخست شبکه گاز کشور را به خود اختصاص داده است.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 433