اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
افزایش 17.4 درصدی مصرف گاز در خراسان رضوی طی هفته سوم مهرماه امسال مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از افزایش 17.4 درصدی مصرف گاز این استان در هفته سوم مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه در هفته دوم خبر داد.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از افزایش 17.4 درصدی مصرف گاز این استان در هفته سوم مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه در هفته دوم خبر داد.
سیدحمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: در بازه زمانی چهاردهم تا بیستم مهرماه امسال، 249 میلیون مترمکعب گاز در بخش های مختلف استان مصرف شده است.
وی افزود: این رقم در مدت زمان هفتم تا سیزدهم مهرماه امسال یعنی در هفته دوم، 212 میلیون مترمکعب بوده که در مقایسه نشانگر افزایش 17.4 درصدی مصرف گاز در هفته سوم است.
فانی یادآور شد: طی بازه زمانی چهاردهم تا بیستم مهرماه سال گذشته، 233 میلیون مترمکعب گاز در استان مصرف شده که در مقایسه با مدت مشابه 97، نشانگر رشد 6.7 درصدی در سال جاری می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: با شروع فصل سرما و افزایش استفاده از انرژی گرمایشی گاز، لازم است تا شهروندان استفاده ایمن و مطمئن از این نعمت الهی را رعایت کنند.
به گفته فانی، سامانه های تلفنی 194 و 37074 شرکت گاز خراسان رضوی آماده پاسخگوی به سوالات شهروندان در حوزه های مختلف گاز طبیعی است.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 399