اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

اخبار
حضور ۲۵۰ نفری خانواده گاز خراسان رضوی در پاکسازی دشت ارغوان مشهد
 • 1396/2/6 چهارشنبه حضور ۲۵۰ نفری خانواده گاز خراسان رضوی در پاکسازی دشت ارغوان مشهد
  صبح دیروز، بیش از 250 نفر از کارکنان و خانواده های کارکنان گاز خراسان رضوی با حضور در دشت ارغوان مشهد اقدام به پاکسازی بخشی از محیط زیست این منطقه از وجود زباله نمودند.

  صبح دیروز، بیش از 250 نفر از کارکنان و خانواده های کارکنان گاز خراسان رضوی با حضور در دشت ارغوان مشهد اقدام به پاکسازی بخشی از محیط زیست این منطقه از وجود زباله نمودند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر دراین باره گفت: بیش از 250 نفر در غالب 60 خانواده در برنامه پیاده روی و پاکسازی دشت ارغوان مشهد حضور یافتند.

  رئیس امورHSE  گاز خراسان رضوی افزود: در این برنامه بسیاری از مواد پسماندی بویژه پسماندهای پلاستیکی که در دشت ارغوان رها سازی شده بود، با تلاش خانواده گاز خراسان رضوی پاکسازی شد.

  وی تصریح کرد: درصدد هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت خانواده های کارکنان گاز استان اقدامات مطلوبی را طی سال جاری در بحث حفظ و تنظیم محیط زیست پیرامونی شهرهای خراسان رضوی انجام دهیم.

  ایمانی فر گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از دهها برنامه پاکسازی محیط زیست با نظارت دقیق کارشناسان محیط زیست امور  HSE گاز خراسان رضوی در اقصی نقاط استان برنامه ریزی و اجرا شده است.

  وی اظهار امیدواری کرد: با ترویج و توسعه اینگونه حرکت های جمعی شاهد برانگیختن حس مشارکت و ایجاد همدلی اجتماعی در رسیدن به محیط زیستی پاک و عاری از هرگونه آلاینده باشیم.

  گفتنی است؛ این برنامه با همکاری امور ورزش و هیات ورزشهای همگانی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  دشت ارغوان مشهد یکی از بهترین مکانهای تفریحی در طبیعت است که در چهار کیلومتری شهر طرقبه قرار دارد. این منطقه به دلیل ویژگیهای خاص همه روزه میزبان علاقه مندان و گردشگران بسیار زیادی است.

پیش از ظهر امروز؛ کتاب تحقیق پرماجرا و ماکت پویایی ساختمان و انرژی در مشهد رونمایی شد
 • 1396/2/4 دوشنبه پیش از ظهر امروز؛ کتاب تحقیق پرماجرا و ماکت پویایی ساختمان و انرژی در مشهد رونمایی شد
  به همت روابط عمومی و امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی کتاب تحقیق پر ماجرا و ماکت پویایی ساختمان و انرژی در مشهد رونمایی شد.

  به همت روابط عمومی و امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی کتاب "تحقیق پر ماجرا" و ماکت پویایی ساختمان و انرژی در مشهد رونمایی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، سید حمید فانی در این مراسم که پیش از ظهر امروز در محل سالن اجتماعات اداره مرکزی این شرکت برگزار شد ضمن تبریک عید مبعث و خیر مقدم به معلمان و دانش آموزان حاضر در این برنامه اظهار کرد: امروز شاهد نزدیکی مبارک صنعت و آموزش از سنین پایه خواهیم بود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: مجموعه گاز خراسان رضوی یک مجموعه صنعتی است. از دیرباز امیدوار بودیم بتوانیم با نزدیکی هر چه بیشتر این مجموعه با آموزش و پرورش زمینه رشد و تعالی فرهنگ صحیح مصرف انرژی را در خانواده ها گسترش دهیم.

  وی با اشاره به رشد روز افزون ضریب بهره مندی گاز در شهرها و روستاهای استان گفت: این مهم نیازمند افزایش اطلاع رسانی و آموزش به جهت مواجهه صحیح با این نعمت الهی است.

  فانی با تاکید بر لزوم آموزش صحیح کودکان در حوزه مصرف گاز طبیعی افزود: کتاب "تحقیق پرماجرا" که امروز شاهد رونمایی از این کتاب در مقطع دوم ابتدایی هستیم تا رده ششم تالیف خواهد شد. چراکه معتقدیم به هر میزان فرهنگ سازی از سطوح سنی پایین انجام شود تاثیر بهتری بر جای خواهد گذاشت.

  مدیرعامل گاز خراسان رضوی یکی از معایب رشد روز افزون مصرف گاز در بخش خانگی را کاهش عرضه این نعمت الهی در چرخه اقتصاد و صنعت کشور عنوان کرد و یادآور شد: در زمستان سال 95، قریب 60 روز مصرف گاز در بخش خانگی به متوسط روزانه 52 میلیون مترمکعب در روز رسید که این امر موجب قطع گازرسانی به صنایع و بخش نیروگاهی شد.

  وی افزود: وقتی صنایع نتواند از انرژی پاک استفاده کند لاجرم به سمت مصرف سوخت مایع متمایل می شود که این مهم آلودگی و نابودی محیط زیست پیرامونی شهرهای ما را در پی خواهد داشت.

  وی با بیان این مطلب که متاسفانه گاز را ایمن و درست استفاده  نمی کنیم افزود: گاز باید مایه آسایش و آرامش خانواده باشد و این درحالی که است که گاهی عدم آگاهی از شرایط استفاده صحیح از این نعمت الهی موجب نابودی یک خانواده می شود.  

  فانی تاکید کرد: اگر بتوانیم با اجرای این گونه طرح ها تنها جان یک نفر را نجات بدهیم برایمان کافی است. امیدواریم با کمک شما مدیران و معلمان ابتدایی شاهد بهینه سازی مصرف انرژی و لزوم پایبندی به فرهنگ استفاده ایمن از گاز در سطح جامعه باشیم.

  وی در پایان گفت: شرکت گاز خراسان رضوی آمادگی دارد تا با همکاری شهرداری و پارک علم و فناوری نسبت به ترویج و توسعه فرهنگ مصرف انرژی قدم  بردارد.

  هدف گذاری صحیح کارشناسان شرکت گاز  برای اصلاح الگوی مصرف

  حسین شادکام معاون هماهنگی و امور اجرایی آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این مراسم با تشکر از زحمات انجام شده در زمینه تدوین و نگارش این کتاب گفت: آموزش و پرورش ظرفیت خوبی برای رشد و تعالی کشور دارد. چرا که تمام کارشناسان علوم تربیتی دنیا معتقد هستند اگر موضوعی از کودکی مورد بحث و بررسی قرار گیرد در بزرگسالی نیز تاثیرات مثبت و سازنده ای در سطح جامعه از خود به یادگار خواهد گذاشت.

  وی افزود: کارشناسان روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با انتخاب مقطع ابتدایی هدف گذاری خوبی در راستای اصلاح الگوی مصرف و نهادینه کردن فرهنگ بهینه و ایمن از گاز طبیعی نموده اند که جای تقدیر دارد.

  شادکام درباره ماکت پویایی ساختمان و انرژی نیز گفت: از تماشای این توانمندی لذت بردم. امیدواریم بتوانیم با همکاری کارشناسان دو مجموعه گاز و آموزش و پرورش شاهد افزایش همکاری ها در حوزه انرژی علی الخصوص گاز طبیعی باشیم.

  وی ادامه داد: اردوگاهها و نمایشگاههای فناورانه آموزش و پرورش ظرفیت بسیار خوبی برای تعلیم و آموزش مسائل مرتبط با گاز طبیعی است. حتی می توان با استقرار دوره ای این ماکت در سطح مدارس زمینه بازدید دانش آموزان و معلمان را فراهم کرد.

  فلسفه وجودی تحقیق پرماجرا حفظ سرمایه ملی گاز است

  محمد ایمانی فر صاحب ایده و تئوریسین تدوین و نگارش کتاب تحقیق پرماجرا در ادامه اظهار کرد: فلسفه وجودی تالیف این کتاب جلوگیری از نابودی انرژی پاک گاز و حفظ آن برای آیندگان بود.

  وی با اشاره به تالیفات گسترده شرکت ملی گاز ایران در حوزه آموزش و فرهنگ سازی گفت: شرکت گاز خراسان رضوی در سایه حمایت خوب مدیرعامل و مدیران ارشد طی چند سال اخیر قدم های بلندی در بحث تولید مستقیم آثار فرهنگی برداشته است.

  ایمانی فر گفت: یکی از دغدغه های همیشگی سازمان اثربخشی فعایتهای انجام شده در حوزه های گونان بوده است. معتقدیم ورود به بحث آموزش از سنین پایین موضوعی است که بی شک اثرات مطلوبی را بر جای خواهد گذاشت.

  وی درباره روند تولید این کتاب نیز گفت: کتاب فعلی در مقطع دوم ابتدایی تدریس می شود و در آغاز سال جدید نیز کتاب دیگری در مقطع سوم به رشته نگارش در خواهد آمد.

  یدالهی نویسنده کتاب نیز ایده این کتاب را برگرفته شده از کتب درسی خود کودکان عنوان کرد و گفت: در این کتاب قهرمان داستان خود کودکان هستند که با پیگیری داستان به شخصیت خود می رسند.

  وی افزود: تلاش کردیم تا ساختار کتاب به گونه ای باشد که کودکان با تعقل و تفکر فرهنگ صحیح و ایمن مصرف گاز را در خود نهادینه کنند. در این کتاب شخصیت داستان از زبان اول شخص نقل می شود که این مهم منجر به اعتماد نفس بخشی به کودکان خواهد شد.

   

  انتقاد از شدت بالای مصرف انرژی در ایران

  سید ایمان پیش بین رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی نیز در آیین رونمایی از ماکت پویایی ساختمان و انرژی(مپسا) با انتقاد از شدت بالای مصرف انرژی در ایران اظهار کرد: متاسفانه بیش از ۴۹ درصد انرژی ایران در بخش خانگی مصرف می شود.

  وی افزود: برای اینکه الگوی مصرف اصلاح شود باید برنامه ریزی و سیاست گذاری صحیحی در کشور صورت پذیرد.

  وی پیرامون ماکت پویای ساختمان و انرژی گفت: این ماکت یک بازی فناورانه جذاب است که می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن تاثیر بکارگیری انواع تجهیزات ساختمانی را در بحث شدت مصرف انرژی آموزش دهد. بخشی از قطعات این ماکت همانند دیواره، پنجره، بخاری و .... بصورت کارتابل تعبیه شده که با اتصال این تجهیزات به یک کیت الکترونیکی میزان مصرف انرژی را در مدل های مختلف در نمایشگر دیجیتالی نشان می دهد.

  وی اظهار امیدواری کرد: با استفاده از این ماکت بتوان زمینه آموزش و نهادینه کردن فرهنگ مقررات ملی ساختمان و  استاندارهای جدید برچسب انرژی را آموزش داد.

  پیش بین در پایان پیشنهاد احداث پارکهای موضوعی انرژی با قابلیت بازی برای کودکان را ارئه کرد.

  در خاتمه این مراسم نیز از ایده پرداز، مولف و کارشناس کتاب تحقیق پرماجرا و اعضای کمیته اصلاح الگوی مصرف انرژی آموزش و پرورش و مخترع و ایده پرداز ماکت مپسا با اهدا لوح تقدیر مزین به امضای مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و مدیرکل آموزش و پرورش استان تقدیر شد.
برگزاری مراسم سوگواری هفتمین پیشوای شیعیان در اداره مرکزی
 • 1396/2/4 دوشنبه برگزاری مراسم سوگواری هفتمین پیشوای شیعیان در اداره مرکزی
  مراسم سوگواری هفتمین پیشوای شیعیان امام موسی کاظم(ع) با حضور جمعی از کارکنان دلداده مکتب امامت و ولایت برگزار شد.

  مراسم سوگواری هفتمین پیشوای شیعیان امام موسی کاظم(ع) با حضور جمعی از کارکنان دلداده مکتب امامت و ولایت برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی در حاشیه این مراسم که در محل نمازخانه اداره مرکزی برگزار شد ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جانگذار این امام مظلوم اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و راه امامان شیعه از وظایف لاینفک مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

  وی با بیان گوشه ای از سیره شخصیتی امام موسی کاظم (ع) افزود: امام موسى کاظم(ع) عابدترین و زاهدترین، فقیه ترین، سخى‌ترین و کریم‌ترین مردم زمان خود بودند. یکی از ویژگی هایی که از ایشان در تاریخ به یادگار مانده اقامه نمازهاى نافله تا سپیده صبح هر روز است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی در پایان از تدارک ویژه برنامه های مذهبی با رویکرد معرفی خبر داد و افزود: ارتقای فعالیتهای دینی و فضاسازیهای معنوی از مهمترین اهداف پیش رو واحد روابط عمومی در سال 96 خواهد بود.

  مراسم سوگواری هفتمین امام شیعیان ظهر امروز با مرثیه‌سرایی حاج کاظم اکبرزاده مداح نام آشنای اهل بیت و عزاداری کارکنان محب خاندان عصمت و طهارت به پایان رسید.

  بنا بر این گزارش، یکی از صفات بارز نقل شده از این امام همام ترس از خداوند متعال در هنگام نماز و قرائت زیبایی کلام الله مجید است. بطوریکه هرگاه ایشان به قرائت قرآن مشغول بودند مردم از صداى خوش او لذت مى‌بردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: جذب 79 هزار مشترک جدید گاز در خراسان رضوی طی سال گذشته
 • 1396/2/3 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: جذب 79 هزار مشترک جدید گاز در خراسان رضوی طی سال گذشته
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از جذب بیش از 79 هزار مشترک جدید گاز طی سال گذشته در این استان خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از جذب بیش از 79 هزار مشترک جدید گاز طی سال گذشته در این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: از مجموع 79 هزار و 151 اشتراک جذب شده در سال 95، 53 هزار و 900 مشترک در بخش شهری و 25 هزار و 251 مشترک در بخش روستایی استان هستند.

  وی افزود: هم اکنون دو میلیون و 50 هزار و 118 مشترک در دو بخش شهری و روستایی استان بدون کوچکترین افت و یا قطعی فشار گاز مشغول استفاده از این نعمت الهی می باشند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: مجموع مشترکین خانگی استان یک میلیون و 906  هزار مشترک است. همچنین 12 هزار و 383 اشتراک نیز در بخش صنعتی استان وجود دارد.

  وی اظهار امیدواری کرد: ان شاا... با بهره برداری از پروژه های گازرسانی به روستاهای واجد شرایط استان تا ابتدای سال 97، ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی خراسان رضوی به 89 درصد ارتقا خواهد یافت.

به مناسبت روز زمین پاک؛ بخشی از محیط زیست گناباد توسط کارکنان اداره گاز پاکسازی شد
 • 1396/2/3 يكشنبه به مناسبت روز زمین پاک؛ بخشی از محیط زیست گناباد توسط کارکنان اداره گاز پاکسازی شد
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد گفت: جمعی از کارکنان این اداره به مناسبت روز «زمین پاک» اقدام به جمع آوری ضایعات و پاکسازی محیط زیست پیرامونی خود نمودند.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد گفت: جمعی از کارکنان این اداره به مناسبت روز «زمین پاک» اقدام به جمع آوری ضایعات و پاکسازی محیط زیست پیرامونی خود نمودند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی دراین باره اظهار کرد: دوم اردیبهشت ماه روز جهانی «زمین پاک» نام گذاری شده است، این اقدام به واسطه آن است که اطلاعات و آگاهی‌های عموم مردم پیرامون محیط زیست افزایش یابد.

  وی افزود: فعالیت‌های زیست محیطی باید در هفته «زمین پاک» با قوت بیشتری پیگیری می‌شود، این در حالی است که برای داشتن زمینی پاک لازم است تا طی سال در حفظ محیط زیست کوشا باشیم.

  نجای اضافه کرد: در روز جهانی «زمین پاک» جمعی از کارکنان ناحیه گاز این شهرستان با حضور در مزار شهدای گمنام و مرقد علامه بهلول گناباد، ضمن ادای احترام به مقام شامخ این عزیزان به پاکسازی محیط زیست و جمع آوری ضایعات و پسماندها اقدام نمودند.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با فرهنگ سازی و همراهی مردم و مسئولان، شهری به دور از آلودگی داشته باشیم و هرچه بیشتر در ایجاد محیطی امن و پاک گام برداریم.

به همت کارکنان گاز قوچان؛ شارک؛ جاذبه‌ اکوتوریست قوچان از زباله پاک شد
 • 1396/2/3 يكشنبه به همت کارکنان گاز قوچان؛ شارک؛ جاذبه‌ اکوتوریست قوچان از زباله پاک شد
  رئیس اداره گاز ناحیه قوچان گفت: به مناسبت روز «زمین پاک» روستای شارک از جاذبه های اکوتوریست این شهرستان به همت جمعی از کارکنان اداره گاز قوچان پاکسازی شد.

  رئیس اداره گاز ناحیه قوچان گفت: به مناسبت روز «زمین پاک» روستای شارک از جاذبه های اکوتوریست این شهرستان به همت جمعی از کارکنان اداره گاز  قوچان پاکسازی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محسن هادیزاده پیرامون اقدامات صورت گرفته در شهرستان قوچان به مناسبت روز «زمین پاک» اظهار کرد: با توجه به اهمیت زمین و حفظ محیط زیست، کارکنان اداره گاز این ناحیه اقدامات شایسته‌ای را در جهت پاکسازی طبیعت انجام دادند.

  وی افزود: کارکنان اداره گاز ناحیه قوچان طی یک اردوی ورزشی یک روزه  نسبت به پاکسازی طبیعت روستای شارک از جاذبه‌های اکوتوریست این شهرستان اقدام کردند.

  هادیزاده ادامه داد: در این برنامه بخش گسترده ای از روستای شارک شهرستان قوچان پاکسازی و ضایعات  آن جمع آوری شد.

  رئیس اداره گاز ناحیه قوچان عنوان کرد: از تمامی همشهریان عاجزانه تقاضا داریم تا در کنار بهره‌مندی از زیبایی‌های طبیعت که نمونه‌ای از هنرنمایی خداوندی است، با در نظر گرفتن حفظ و نگه داری از محیط زیست، فرزندان خود را از موهبت‌های الهی محروم نکنند.

طی سال 95 ؛ 26 هزار تماس با مرکز ارتباطات مردمی گاز خراسان رضوی به ثبت رسید
 • 1396/1/30 چهارشنبه طی سال 95 ؛ 26 هزار تماس با مرکز ارتباطات مردمی گاز خراسان رضوی به ثبت رسید
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته 26 هزار تماس با مرکز ارتباطات مردمی این شرکت به شماره 37074 ثبت و پیگیری شده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته 26 هزار تماس با مرکز ارتباطات مردمی این شرکت به شماره 37074 ثبت و پیگیری شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با بیان این مطلب اظهار کرد: خدمت به مردم نوعی عبادت و فضیلت است که این مهم بی شک به عنوان باقیات الصالحات برای مسئولان باقی خواهد ماند.

  وی افزود: مرکز ارتباطات مردمی شرکت گاز خراسان رضوی با هدف پیگیری فوری نیازها و مطالبات مردم و ارائه راهنمایی و مشاوره در حوزه های مختلف گاز طبیعی همچون ایمنی و بهداشت واخذ پیشنهادات و انتقادات مشترکان برای اولین بار در سطح شرکتهای گاز استانی در کشور از ابتدای سال 94 تاسیس شد.

  علوی ادامه داد: در مدت زمان سه سال گذشته بیش از 37 هزار و 700 تماس با این مرکز برقرار شد که از این مقدار 26 هزار تماس صرفا در سال گذشته به ثبت رسید. این مهم نشانگر عملکرد مطلوب این سامانه در راستای تکریم ارباب رجوع و اعتماد مردم به خدمتگذاران خود است.

  علوی، تجهیز و بهره گیری روابط عمومی شرکت گاز استان از آخرین دانش‌ها و فناوری‌های روز دنیا برای برقراری ارتباطات موثر با مردم را از تاکیدات مدیرعامل این شرکت عنوان کرد و افزود: یکی از مهمترین مولفه های ترسیم چهره‌ مطلوب برون سازمانی، سنجش میزان رضایتمندی جامعه پیرامونی از عملکرد آن مجموعه است. این مهم با بهره گیری از سامانه پاسخگویی 37074 شرکت گاز خراسان رضوی و رصد و بازنگری علمی در تماس های مردمی محقق شده است.

  وی افزود: از مجموع 26 هزار تماس ثبت شده در سال گذشته، 22 هزار و 692 تماس مربوط به درخواست مشاوره و راهنمایی و سه هزار و 308 تماس نیز مربوط به حوزه پیشنهادات و انتقادات بوده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر روند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست های مردمی ثبت شده در سامانه تلفنی 37074  طی سال جاری تصریح کرد: این مرکز آمادگی پاسخگویی به سوالات و پیگیری مطالبات مشترکان گاز طبیعی را در کوتاه ترین زمان ممکن دارد.

افتخارآفرینی فرزندان کارکنان گاز خراسان رضوی در مسابقات بدمینتون استان
 • 1396/1/30 چهارشنبه افتخارآفرینی فرزندان کارکنان گاز خراسان رضوی در مسابقات بدمینتون استان
  جمعی از فرزندان کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی موفق شدند در مسابقات جام بدمینتون مدارس استان عناوین اول تا سوم رده های مختلف سنی را کسب کنند.

  جمعی از فرزندان کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی موفق شدند در مسابقات جام بدمینتون مدارس استان عناوین اول تا سوم رده های مختلف سنی را کسب کنند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در این دوره از مسابقات که با حضور بیش از 200 شرکت کننده برگزار شد، محمد امین علی‌اکبریان موفق به کسب عنوان اولی انفرادی در رده دوم دبیرستان و سیدامیرحسین موسوی حایز عنوان اولی تیمی و سومی انفرادی در مقطع اول دبیرستان شد.

  همچنین، سهیل دهقان در یک بازی خوب و برتر موفق به شکست رقیب خود شد و بر سکوی قهرمانی انفرادی رده دوم ابتدایی قرار گرفت.

  سیدمحمدحسین علوی نیز در بخش ابتدایی موفق به کسب مدال برنز و عنوان سومی این دوره از مسابقات شد.

  گفتنی است؛ تیم بدمینتون فرزندان کارکنان گاز خراسان رضوی، از چندی پیش تمرینات جدی را تحت نظر مجید زرچی مربی برجسته استان انجام داده است.

در سال 95 صورت گرفت؛ مصرف 11میلیارد و 800 میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی
 • 1396/1/29 سه شنبه در سال 95 صورت گرفت؛ مصرف 11میلیارد و 800 میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف 11 میلیارد و 800 میلیون مترمکعب گاز طبیعی طی سال گذشته در این استان خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف 11 میلیارد و 800 میلیون مترمکعب گاز طبیعی طی سال گذشته در این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: این رقم نسبت به مدت مشابه سال 94 هشت درصد افزایش داشته است.

  وی افزود: از مجموع 11 میلیارد و 800 میلیون مترمکعب گاز مصرفی سال 95، پنج میلیارد و 78 میلیون در بخش خانگی و عمومی، 749 میلیون در بخش سی ان جی، سه میلیارد و 596 میلیون مترمکعب در بخش نیروگاهی و الباقی سهم صنایع کوچک و بزرگ، سیمان، فولاد و .... استان بوده است.

  فانی با اشاره به آغاز زود هنگام فصل سرما در خراسان رضوی گفت: رکورد مصرف گاز سال 95 در آذر ماه با مصرف میانگین روزانه 45 میلیون مترمکعب گاز به ثبت رسید.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: هم اکنون ضریب برخورداری گاز طبیعی در سطح روستاهای استان 75 و ضریب شهری آن 99.8 درصد است که با بهره برداری از پروژه های در دست اجرا این رقم به 89 درصد در بخش روستایی ارتقا خواهد یافت.

  فانی اضافه کرد: از مجموع دوهزار و 534 روستای واجد شرایط استان هم اکنون یکهزار و 441 روستا گازدار و عملیات گازرسانی به 548 روستای دیگر نیز با شتاب مطلوبی در حال اجراست.

  وی گفت: در سال گذشته بطور میانگین هر دو روز یک روستای استان به شبکه سراسری گاز کشور متصل شد. در صدد هستیم تا در سال 96، عملیات گازرسانی به 505 روستای استان را با جمعیتی بالغ بر 57 هزار و 193 خانوار  آغاز کنیم.

  گفتنی است؛ شرکت گاز خراسان رضوی هم اکنون مسئولیت گازرسانی به بیش از دو میلیون مشترک گاز طبیعی در بخش های مختلف مصرفی را بر عهده دارد.

بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز نیشابور
 • 1396/1/29 سه شنبه بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز نیشابور
  مدیرعامل و جمعی از مسئولان ارشد شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز نیشابور بازدید کردند.

  مدیرعامل و جمعی از مسئولان ارشد شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز نیشابور بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدار که  صبح دیروز 26 فروردین ماه 96 انجام شد گفت: رجوع مردم به ما و خدمت گذاری و پیگیری مطالبات مردم در حوزه گاز طبیعی از الطاف خداوند متعال است که باید قدردان آن باشیم.

  وی با تاکید بر رعایت دو مولفه احترام و تکریم ارباب رجوع افزود: خواسته های مردم باید همانند خواسته های خانواده خود ما در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری شود.

  فانی یادآور شد: تکریم ارباب رجوع و سلامت اداری دو خط قرمز کاری بنده است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی همچنین از اقدامات انجام شده توسط اداره گاز نیشابور در حوزه خدمت رسانی به مشترکان تقدیر و تشکر کرد.

  در ادامه این دیدار یدالله کریمی رئیس اداره گاز نیشابور ضمن ارائه گزارشی از آخرین روند وضعیت روستاهای گاز دار این شهرستان گفت: به لطف خدا و همکاری خوب همکاران در شرکت گاز خراسان رضوی شاهد شتاب مطلوبی در بحث پروژه های در حال اجرا هستیم.

  گفتنی است؛ اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی در سال 96 به یمن قدوم مبارک حضرت رضا(ع) در شهرستان نیشابور برگزار شد.

کوهپیمایی خانوادگی کارکنان گاز مشهد در سد طرق
 • 1396/1/29 سه شنبه کوهپیمایی خانوادگی کارکنان گاز مشهد در سد طرق
  جمعی از کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در مراسم کوهپیمایی سد طرق مشهد حضور یافتند.

  جمعی از کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در مراسم کوهپیمایی سد طرق مشهد حضور یافتند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی صبایی در حاشیه برگزاری این برنامه تفریحی یک روزه که صبح روز سه شنبه 22 فروردین ماه برگزار شد اظهار کرد: بیش از 150 نفر در قالب 40 خانواده در این برنامه مسیر رشته کوههای حوالی سد طرق را در مدت زمان 6 ساعت پیمودند.

  رئیس خدمات اجتماعی رفاهی شرکت گاز خراسان رضوی افزود: این کوهپیمایی خانوادگی با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین کارکنان و خانواده های آنان و تقویت ورزش همگانی برگزار گردید.

  گفتنی است؛ مراسم کوه پیمایی خانوادگی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی همزمان با میلاد امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر، همراه با ذکر صلوات و فاتحه به یادبود مرحوم تسلیم همکار تازه درگذشته این شرکت برگزار شد.

  این برنامه مورد استقبال خوب فرزندان و همسران خانواده های کارکنان قرار گرفت.

  در این پایان این مراسم هدایایی به رسم یادبود به حاضرین اهدا شد.

برگزاری جشن باشکوه میلاد امیرالمومنین(ع) در حسینه سید الشهدا
 • 1396/1/27 يكشنبه برگزاری جشن باشکوه میلاد امیرالمومنین(ع) در حسینه سید الشهدا
  جشن میلاد با سعادت مولی الموحدین امیرالمومنین علی(ع) در حسینه سید الشهدا شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  جشن میلاد با سعادت مولی الموحدین امیرالمومنین علی(ع) در حسینه سید الشهدا شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی در این باره گفت: مراسم میلاد اسطوره تجلی نور ولایت با حضور حداکثری کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز استان در حسینه سید الشهدای این شرکت برگزار گردید.

  دبیر کمیته فرهنگی شرکت گاز خراسان رضوی افزود: در این برنامه مسابقات فرهنگی ویژه همه رده های سنی از کودکان تا بزرگسالان با هدف ایجاد شور و نشاط برنامه ریزی شده بود.

  به گفته علوی، مولودی خوانی، مداحی و اجرای تواشیح از دیگر فعالیت های انجام شده در این مراسم معنوی بود.

  در بخشی از مراسم باشکوه میلاد امیرالمومنین(ع) پدران و فرزندانی که بطور همزمان در حسینه سید الشهدا(ع) حضور داشتند هدایایی را که توسط هیات امنا این حسینه تهیه شده بود از دستان فرزند خود تحویل گرفتند.

  همچنین به 10 نفر از حاضرین که نامشان مزین به نام مبارک علی بودند هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

  گفتنی است؛ معرفی ابعاد مختلف شخصیتی و اندیشه‌های امیرالمومنین از مهمترین اهداف برگزاری این برنامه بود.

با وصول رسمی نامه هواشناسی؛اقلیم گاز مشهد در رده 2 قرار گرفت/ بستانکاری مردم در قبوض جدید گاز
 • 1396/1/21 دوشنبه با وصول رسمی نامه هواشناسی؛اقلیم گاز مشهد در رده 2 قرار گرفت/ بستانکاری مردم در قبوض جدید گاز
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید مجدد بر این مطلب که شرکت گاز هیچ دخل و تصرفی در تعیین اقلیم های کشور ندارد گفت: نامه رسمی سازمان هواشناسی مبنی بر تغیر اقلیم مشهد از 3 به 2 ظهر روز گذشته تحویل شرکت ملی گاز ایران شد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید مجدد بر این مطلب که شرکت گاز هیچ دخل و تصرفی در تعیین اقلیم های کشور ندارد گفت: نامه رسمی سازمان هواشناسی مبنی بر تغیر اقلیم مشهد از 3 به 2 ظهر روز گذشته تحویل شرکت ملی گاز ایران شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات این شرکت برگزار شد ضمن بیان این مطلب که شرکت گاز نمی تواند راسا اقلیم ها را تعیین کند و متولی مستقیم این موضوع سازمان هواشناسی کشور است اظهار کرد: تغییر اقلیم گاز مشهد و سایر شهرهای استان نیز براساس نامه ای که در 20 مرداد سال 95 از سازمان هواشناسی کشور توسط ابراهیم فتاحی، معاون پژوهشکده این سازمان به دست ما رسید، اعمال شد.

  وی افزود: سازمان های نظارتی رویه تغییر اقلیم ها را به صورت لحظه ای کنترل می کنند و وظیفه ما نیز اجرای دقیق موارد قانونی است که به شرکت گاز اعلام می شود. به عنوان نمونه در همین تغییرات  اقلیم جدید شهر قوچان از 2 به یک تغییر یافت.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: اقلیم مشهد بر اساس گزارشات هواشناسی در رده 3 قرار گرفت. متعاقب دریافت این اقلیم پیگیری های زیادی از سوی شرکت گاز استان صورت گرفت و درخواست بازنگری در خصوص اقلیم ها شد که پس از پی گیری های مجدانه نتیجه کنونی به دست آمد.

  وی افزود: طی چند ماه اخیر بیش از سه مرتبه مکاتبه با شرکت ملی گاز انجام دادیم و جلسات حضوری متعددی نیز برگزار شد و همه اعتقاد داشتیم که اقلیم مشهد باید 2 باشد.

  فانی با انتقاد از بعضی رسانه ها که اقلیم مشهد و اهواز را همانند هم دانسه اند خاطرنشان کرد: اصلا اقلیم مشهد همانند اهواز محاسبه نمی شود. محاسبه همه این اقلیم ها بر مبنای گزارش سازمان هواشناسی است. ما قول دادیم به محض اینکه سازمان هواشناسی سند رسمی برای تغییر اقلیم به ما ارائه کند، بلافاصله آن را اعمال می کنیم. بلاخره این سند رسمی دیروز در تاریخ 20 فروردین 96 در دفاتر ما ثبت شد و اقلیم مشهد به عنوان اقلیم 2 تغییر یافت.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی بیان کرد: هم اکنون اقلیم مشهد اصلاح شده و در اولین قبض گاز تعدیل آن محاسبه می شود.

  وی اضافه کرد: به طور میانگین تغییر اقلیم مشهد از 3 به 2 در صورت حساب هر مشترک 11 درصد تاثیر خواهد گذاشت.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اظهار کرد: باید توجه داشت زمستان 95 زمستان بسیار سردی بود و مدتی بسیار طولانی داشت.

  وی اضافه کرد: تعرفه گاز در سال 96 و همچنین 95 همان پایه 94 بوده و تغییری نخواهد داشت.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات مطلوب شرکت گاز خراسان رضوی در حوزه محرومیت زدایی اظهار کرد: در زمستان سال گذشته نگه داشتن تامین پایدار گاز کاری بس دشوار بود که این مهم با تلاش و کوشش شبانه روزی همکاران بنده در شرکت گاز استان محقق شد.

  وی افزود: در سال گذشته به ازای هر دو روز یک روستا گازرسانی شد و امسال نیز امیدواریم بتوانیم هر روز عملیات گازرسانی به یک روستای استان را آغاز کنیم.

  فانی با اشاره به تعداد 2532 روستای بالای 20 خانوار واجد شرایط در استان گفت: هم اکنون از این تعداد 1440 روستا گازدار است و عملیات گازرسانی به 549 روستا نیز با شتاب مطلوبی در حال اجرا می باشد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به 503 روستا در سال جدید آغاز می شود.

  فانی ادامه داد: میانگین ضریب نفوذ گاز روستایی در کشور 67 درصد است و این در حالی است که این رقم در استان 78 درصد می باشد. ان شاا... شهر همت آباد در آینده ای نزدیک گازدار می شود و آخرین شهر استان نیز بار خواهد بود که به شبکه سراسری گاز کشور متصل خواهد شد .

گرامیداشت روز مددکاری در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/1/21 دوشنبه گرامیداشت روز مددکاری در شرکت گاز خراسان رضوی
  مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در دفتر امور مددکاری این شرکت روز مددکاری را گرامی داشتند.

  مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در دفتر امور مددکاری این شرکت روز مددکاری را گرامی داشتند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدار که ظهر امروز انجام شد اظهار کرد: تاکنون زحمات و تلاش های بسیار خوبی در حوزه توجه به منظر روحی کارکنان از سوی واحد مددکاری شرکت انجام شده است.

  وی با اشاره به سالروز ولادت امیرالمومنین علی(ع) افزود: بهترین الگو برای ادامه راه امور مددکاری شرکت ادامه راه و منش مولا است.

  فانی با یادآوری زحمات بی شائبه جناب آقای فریدونی در بحث مددکاری اجتماعی افزود: گواه این ادعا حسن توجه و احساس تالم دوستان و همکاران ایشان از ناراحتی جسمی چند وقت اخیر وی است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در پایان خاطر نشان کرد: بی شک زحمات و تلاش های شما در نزد خداوند متعال محفوظ و باقی خواهد ماند و نوعی وابستگی و دلتنگی در بین همکاران و مددکاران به یادگار خواهد گذاشت.

  گفتنی است؛ در انتهای این دیدار به پاس چندین دهه مجاهدت و تلاش جناب آقای فریدونی در حوزه مددکاری اجتماعی هدیه ای به رسم یادبود به ایشان تقدیم شد.

هواشناسی متولی تغییر اقلیم گاز در مشهد/ تاکنون هیچ نامه رسمی از سوی پژوهشکده هواشناسی به شرکت ملی گاز ارسال نشده است
 • 1396/1/21 دوشنبه هواشناسی متولی تغییر اقلیم گاز در مشهد/ تاکنون هیچ نامه رسمی از سوی پژوهشکده هواشناسی به شرکت ملی گاز ارسال نشده است
  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: پژوهشکده هواشناسی متولی تعیین اقلیم کشور می باشد و بر این اساس آخرین گزارش اعلامی این مرکز به شرکت ملی گاز ایران در مورخه 20 مرداد 95، اقلیم مشهد در طبقه 3 قرار گرفته است.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: پژوهشکده هواشناسی متولی تعیین اقلیم کشور می باشد و بر این اساس آخرین گزارش اعلامی این مرکز به شرکت ملی گاز ایران در مورخه 20 مرداد 95، اقلیم مشهد در طبقه 3 قرار گرفته است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی شامگاه گذشته با حضور در برنامه تلویزیونی اشاره اظهار کرد: سازمان هواشناسی متولی تعیین اقلیم کشور است. اقلیم شهر مشهد نیز براساس گزارش معاون پژوهشکده هواشناسی در تاریخ 20 مرداد سال 95 تعیین و به شرکت ملی گاز ایران ابلاغ شد.

  وی افزود: مطابق این اقدام اقلیم مشهد به سه تغییر یافت. البته این در حالی است که در همین گزارش اقلیم برخی شهر‌های استان از سه به دو تغییر کرد.

  فانی ادامه داد: تاکنون از طریق شرکت ملی گاز پیگیری‌هایی از سازمان هواشناسی صورت گرفته و منتظر ارسال پاسخ رسمی از جانب این سازمان هستیم که اگر اقلیم 2 را تایید می کنند، اقلیم‌ها را اصلاح ‌کنیم. چراکه افزایش قیمت گاز مربوط به این است که اقلیم مشهد بر اساس گزارش رسمی سازمان هواشناسی کشور از دو به سه تغییر پیدا کرده است.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی بیان کرد: بنابر تنها نامه و سند رسمی‌ای که در اختیار داریم که از جانب مرکز اقلیم شناسی کشور اعلام شده اقلیم مشهد از دو به سه تغییر یافته و بر همین اساس تعرفه گاز نیز از دو به سه تغییر کرده است.

  فانی گفت: به محض اینکه هواشناسی اقلیم را اصلاح کند و طی نامه ای رسمی اقلیم مشهد را به دو برگرداند، اصلاحات انجام می شود.

  وی تاکید کرد: تاکنون هیچ نامه‌ رسمی مبنی بر اینکه اقلیم مشهد دو است از جانب سازمان هواشناسی و پژوهشکده اقلیم شناسی دریافت نشده است، اگر این اقدام صورت گیرد مبالغ بازگردانده و قبوض اصلاح می‌شود، این در حالی است که تمام پول دریافتی به حساب خزانه واریز می‌شود و هیچ ذی نفعی در ارتباط با افزایش قیمت گاز وجود ندارد.

  فانی با بیان اینکه در سال 96 تمامی قیمت‌ گاز بر مبنای سال 94 محاسبه می شود، عنوان کرد: کشور ما به پنج اقلیم تقسیم شده است که در رسانه‌ها گفته شده مشهد اقلیمش سه و مانند اهواز است.، خب به واقع این چنین نبوده که مشهد مانند اهواز و بندعباس باشد.

  وی با تاکید بر اینکه مطمئنا قبض‌ها اصلاح شده و مبلغ ریالی دریافتی از مردم اصلاح می‌گردد، گفت: صرفا قرائت کنتور گاز با شرکت گاز خراسان رضوی بوده و تعیین اقلیم‌ها اصلا در حوزه اختیار این شرکت نیست.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که مردم فراموش نکنند امسال سرما در مشهد تشدید شده بود تصریح کرد: تغییر اقلیم‌ها به طور میانگین تنها 11 درصد به قیمت قبوض گاز دوره های قبل افزوده است.

  فانی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وقوع زمین لرزه 6 ریشتری در استان گفت: به لطف خدا در بخش گاز هیچ مشکلی مبنی بر نشتی و یا قطع گاز نداشتیم و از همان دقایق اولیه وقوع این بحران چندین گروه اقدام به نشتی یابی روستاهای کانون مرکز زلزله نمودند.

  وی با بیان اینکه زمستان سال 95 کارنامه خوبی توسط خادمان مردم در شرکت گاز رقم خورده است، افزود: در زمستان امسال علی رغم شدت و مدت سرما، شاهد پایداری گاز در بخش های خانگی و تجاری بودیم.

حضور مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در مناطق زلزله زده
 • 1396/1/21 دوشنبه حضور مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در مناطق زلزله زده
  مدیرعامل جمعی از مدیران شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در روستاهای زلزله زده استان ضمن اعلام همدردی با روستاییان این مناطق، گزارشی از روند اقدامات انجام شده در حوزه گاز طبیعی را به سمع و نظر نماینده دولت و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان رساندند.

  مدیرعامل  جمعی از مدیران شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در روستاهای زلزله زده استان ضمن اعلام همدردی با روستاییان این مناطق، گزارشی از روند اقدامات انجام شده در حوزه گاز طبیعی را به سمع و نظر نماینده دولت و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان رساندند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این جلسه که به منظور بررسی مشکلات و کمبود های موجود مناطق آسیب دیده انجام شد اظهار کرد: بحمدالله روستاهایی که بیشترین درصد تخریب را داشته اند فاقد شبکه گاز طبیعی بودند.

  وی افزود: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر تخریب و یا وقوع حادثه مرتبط با گاز طبیعی در روستاهای گازدار نزدیک به کانون زلزله گزارش نشده است. فانی اضافه کرد: در ظهر روز حادثه زمین لزره 6 ریشتری یک مورد انفجار در رابطه با گاز طبیعی در شهرستان فریمان به وقوع پیوست که علت این امر پس از بررسی های انجام شده توسط کارشناسان شرکت گاز استان استفاده غیر مجاز از این ماده حیاتی اعلام شد.

  وی در پایان ضمن ابراز همدردی با روستاییان مناطق زلزله زده خاطرنشان کرد: هم اکنون با تلاش شبانه روزی کارکنان بخش های مختلف شرکت گاز خراسان رضوی شاهد پایداری گاز در بخش های مختلف مصرفی استان هستیم. گفتنی است؛ مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت گاز خراسان رضوی در این بازدید یک روزه از نزدیک روند اقدامات امدادگران و گروهای نشت یابی این شرکت را مورد بررسی قرار دادند.

رئیس کمیته بحران شرکت گاز خراسان رضوی تاکید کرد: نشت یابی فوری شبکه های گازرسانی در روستاهای کانون زلزله
 • 1396/1/19 شنبه رئیس کمیته بحران شرکت گاز خراسان رضوی تاکید کرد: نشت یابی فوری شبکه های گازرسانی در روستاهای کانون زلزله
  رئیس کمیته مدیریت بحران و مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی بر لزوم نشت یابی فوری شبکه های گازرسانی در روستاهای استان و شهرستان مشهد به جهت پیشگیری از وقوع هرگونه حادثه احتمالی در شرایط پس از زلزله تاکید کرد.

  رئیس کمیته مدیریت بحران و مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی بر لزوم نشت یابی فوری شبکه های گازرسانی در روستاهای استان و شهرستان مشهد به جهت پیشگیری از وقوع هرگونه حادثه احتمالی در شرایط پس از زلزله تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی لحظاتی پیش در جلسه کمیته بحران این شرکت با اشاره به وقوع زمین لرزه پیش از ظهر امروز در استان اظهار کرد: به لطف خدا و وجود بارگاه شریف رضوی تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر تخریب شبکه و یا نشت جدی گاز در سطح استان گزارش نشده است.

  وی با تاکید بر لزوم آمادگی هرچه بیشتر کارکنان شرکت گاز در مواجهه با حوادث غیرمترقبه دستور داد: در کوتاه ترین زمان ممکن عملیات نشت یابی در روستاهای کانون مرکز زلزله و شهرستان مقدس مشهد انجام تا احتمال بروز هرگونه حادثه مرتبط با گاز طبیعی به صفر برسد.

  وی  ادامه داد: ببیشترین حجم اعلامی تخریب در سطح روستاهای سرخس گزارش شده که این مهم نیازمند بررسی فوری ایستگاههای گازرسانی، حوضچه ها و شیرهای گاز این مناطق است.

  وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری و تعامل خوب واحدهای مختلف شرکت گاز استان در بحث مدیریت بحران، از تمام همشهریان گرامی خواست کرد تا در اسرع وقت نسبت به کنترل اتصالات گاز، دودکش بخاری و آبگرمکن خانگی خود اقدام کنند.

  در ادامه عباسعلی بیدار جانشین کمیته بحران شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: هم اکنون بیش از دهها تیم  نشت یابی در سطح روستاهای استان مشغول فعالیت هستند و چندین تیم معین امداد گاز نیز از مشهد به سمت شهرستانهای کانون زلزله اعزام شده اند.

  یادآور می شود؛ پیش از ظهر امروز زلزله ای به قدرت شش ریشتر مشهد مقدس و برخی از شهرستانهای استان خراسان رضوی را لرزاند.

اطلاعیه پرداخت قبوض گاز از طریق وب سایت شرکت ملی گاز ایران
دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با استاندار و آیت الله علم الهدی
 • 1396/1/15 سه شنبه دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با استاندار و آیت الله علم الهدی
  به مناسبت سال جدید، سید حمید فانی به همراه جمعی از اعضای هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی در دیدارهایی جداگانه با استاندار و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

  به مناسبت سال جدید، سید حمید فانی به همراه جمعی از اعضای هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی در دیدارهایی جداگانه با استاندار و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دو دیدار با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با عنوان " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" گفت: کارکنان شرکت گاز استان امسال نیز همانند سالهای گذشته با توکل بر خداوند متعال با توام قوا در مسیر تحقق اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت خواهند کرد.

  وی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی را در حکم خادمان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) معرفی کرد و گفت: امیدواریم تلاش های کارکنان خدوم مجموعه گاز استان در بحث محرومیت زدایی و توسعه متوازن نعمت گاز در اقصی نقاط استان پهناور خراسان رضوی خوشنودی امام رئوف را در پی داشته باشد.

  فانی در ادامه به بیان گوشه‌ای از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی در طول سال 95 پرداخت و اضافه کرد: طی برنامه ریزی های انجام شده در سال جدید عملیات گازرسانی به قریب 500 روستای استان آغاز خواهد شد.

  علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی و آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مشهد نیز در ادامه این دو دیدار ضمن تبریک سال جدید و آرزوی توفیق روز افزون برای خدمتگذاران مردم، از اقدامات شرکت گاز استان تقدیر و تشکر کردند.
تکریم ارباب رجوع، تعامل و همکاری؛ تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی در آغاز سال جدید
 • 1396/1/14 دوشنبه تکریم ارباب رجوع، تعامل و همکاری؛ تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی در آغاز سال جدید
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت بر دو موضوع تکریم ارباب رجوع و تعامل و همکاری کارکنان با یکدیگر در سال جدید تاکید کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت بر دو موضوع تکریم ارباب رجوع و تعامل و همکاری کارکنان با یکدیگر در سال جدید تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدار صمیمی ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، به خبرنگار ما گفت: انشاا... در سال جدید با همکاری و تعامل هر چه بیشتر در واحدهای مختلف شرکت شاهد رشد خدمت گذاری خواهیم بود.

  وی سال 95 را سال تحقق شعار خدمت در شرکت گاز خراسان رضوی عنوان کرد و آرزوی توفیق و بهروزی را برای کارکنان و خانواده های کارکنان گاز استان در سال 96 نمود.

  فانی در حاشیه این مراسم تصریح کرد: بحمداا... با تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در سال 95 توانستیم قدم های بزرگی در راستای محرومیت زدایی و توسعه شبکه های گازرسانی در اقصی نقاط استان ایجاد کنیم.

  وی ادامه داد: گازرسانی به قریب 200 روستای واجد شرایط استان و بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر ریوش در شهرستان کاشمر نتیجه توکل به خداوند متعال و تلاش شبانه روزی خادمان مردم در مجموعه گاز خراسان رضوی است.

  یادآور می شود؛ سنت دیدار نوروزی کارکنان و مدیرعامل همه ساله 14 فروردین ماه به همت واحد روابط عمومی برگزار می شود.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 28845