اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

اخبار
نمایش قدرت یوزپلنگان گاز خراسان رضوی
 • 1396/7/24 دوشنبه نمایش قدرت یوزپلنگان گاز خراسان رضوی
  برطبق اعلام رسمی کمیته داوران هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران، تیم های خراسان رضوی تا پایان روز دوم، رتبه های اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

  برطبق اعلام رسمی کمیته داوران هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران، تیم های خراسان رضوی تا پایان روز دوم، رتبه های اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، تیم خراسان رضوی "ب" با کسب مجموع امتیاز 582.75 بر سکوی نخست روز دوم این مسابقات ایستاد.

  بنابراین گزارش، یوزپلنگان تیم امدادی گاز خراسان رضوی "ب" با کسب امتیاز 130 در آزمون علمی، 146.25 در بخش ابزار شناسی، 136.5 در آزمون دوامدادی و 170 در بستن کنتور رگلاتور موفق به کسب عنوان نخست روز دوم هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران شدند.

  همچنین تیم های خراسان رضوی "ج" و "الف" نیز به ترتیب با کسب امتیاز 543 و 515.75 در رده های بعدی جدول قرار گرفتند.

  گفتنی است؛ با برگزاری آزمون اطفاحریق و طناب کشی در روزهای آینده پرونده هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران بسته خواهد شد.

نگاهی نو به المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/7/24 دوشنبه نگاهی نو به المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از تلاش در راستای اجرای ایده های نو در برگزاری هشتمین دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از تلاش در راستای اجرای ایده های نو در برگزاری هشتمین دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این مطلب اظهار کرد: در این دوره تلاش شده است تا با بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسان و متخصصان حوزه روابط عمومی حرکتی نو در جهت برگزاری متفاوت این المپیاد انجام شود.

  وی افزود: اقدامات گسترده ای طی چند ماه گذشته درباره برگزاری هرچه بهتر این المپیاد انجام شده که از آن جمله می توان به طراحی و توزیع یکهزار و 600 پوستر در سطح شرکتهای گازاستانی، طراحی و محوطه سازی محل برگزاری مسابقات، المان سازی و طراحی اختصاصی کارت های شناسایی شرکت کنندگان و تیم اجرایی اشاره کرد.

  وی افزود: در بخش صوت و تصویر نیز پیش بینی های لازم برای پوشش مناسب مسابقات، تدارک کلیه فعالیتهای سمعی و بصری، فیلمبرداری و عکسبرداری و ایجاد تمهیدات لازم جهت سیستم ویدیو چک برای تمامی مراحل و آیتم های مسابقه و تهیه و تدوین نسخه نهایی مسابقات لحاظ شده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی در ادامه به تدارک ویژه برنامه های اطلاع رسانی مکتوب این المپیاد اشاره کرد و گفت: پوشش لحظه ای اخبار در کانال تلگرامی به آدرس @emdad8، تهیه روزانه ویژه نامه جهت پوشش خبری، تولید گزارش و مصاحبه های اختصاصی از حاضران و همکاری و تعامل با کمیته فنآوری اطلاعات جهت پوشش خبری سایت اینترنتی و اینترانتی بخشی از این اقدامات خواهد بود.

  علوی در پایان از برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه و اختتامیه هشتمین دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران در مشهد خبر داد.

گرامیداشت روز عصای سفید در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/7/24 دوشنبه گرامیداشت روز عصای سفید در شرکت گاز خراسان رضوی
  به مناسبت 23 مهرماه (15 اکتبر) روز جهانی عصای سفید، جمعی از مدیران و مسئولان شرکت گاز خراسان رضوی با سید محسن حسینی دیدار کردند.

  به مناسبت 23 مهرماه (15 اکتبر) روز جهانی عصای سفید، جمعی از مدیران و مسئولان شرکت گاز خراسان رضوی با سید محسن حسینی دیدار کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حبیب الله شرفی در این دیدار گفت: گرامیداشت چنین مناسبت هایی آن هم در کنار روشندلان عزیز  برای ما افتخاری است که باید از آنان درس صبوری و مقاومت بگیریم.

  وی با اشاره به تاکیدات مکرر مدیرعامل محترم مبنی بر حمایت همه جانبه از کارکنان افزود: واحد مددکاری شرکت گاز استان خراسان رضوی تلاش کرده است تا در حد توان خود مشکلات و مسائل مرتبط با همکاران را حل کند.

  رئیس واحد مددکاری شرکت گاز استان خراسان رضوی یادآور شد: برخی از بزرگان، مفاخر و شعرای ایران زمین همانند رودکی نابینا بوده و یا معلولیت جسمی داشته‌اند اما این معلولیت جسمی نتوانست آنها را محدود کند و آن‌ها را از ادامه زندگی بازدارد.

  گفتنی است؛ در این دیدار، محمدمهدی باقری مدیرمنابع انسانی، سعید فاضل رئیس دفتر مدیرعامل،

   سید احمد علوی رئیس روابط عمومی و جمعی از مسئولان دیگر شرکت گاز استان خراسان رضوی حضور داشتنشد. 

اصلی ترین وظیفه امدادگران شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/7/24 دوشنبه اصلی ترین وظیفه امدادگران شرکت ملی گاز ایران
  ایجاد حس رضایتمندی در بین مردم مهمترین وظیفه هر مجموعه است.

  عباسعلی بیدار

  مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی

  ایجاد حس رضایتمندی در بین مردم مهمترین وظیفه هر مجموعه است. تصور کنید تمام اقدامات یک شرکت تولیدی در عالی ترین سطح خود قرار داشته باشد ولی در ارائه خدمات پس از فروش خود با بحران جدی روبرو شود. این مهم بی شک موجب دلزدگی جامعه و ترسیم چهره ای نادرست از کلان آن مجموعه خواهد شد. شرکت ملی گاز ایران به عنوان یک شرکت تکامل یافته زنجیره کاملی از استخراج تا توزیع و نگهداشت را در دل خود جای داده است. نکته ای که در این بین وجود دارد این است که مصرف کننده گاز طبیعی در هر گوشه و کنار این کشور تنها با امدادگران سروکار دارند. موضوعی که شاید کمی از نگاه مدیران و مسئولان عالی صنعت گاز کشور مورد غفلت واقع شده است. این مطلب بدان معناست که هر اقدامی از سوی امدادگران چه خوب و چه بد به پای کلان مجموعه نوشته خواهد شد.

  تربیت نسلی کارآمد و متخصص در سایه سجایای اخلاقی تدبیری است که بی شک راهگشای این موضوع خواهد بود. المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران که همه ساله با حضور امدادگران برتر شرکت های گاز استانی برگزار می شود ظرفیت خوبی است تا با ارتقا سطح آمادگی جسمانی و به اشتراک گذاشتن نحوه عملکرد امدادگران در مواقع ضروری زمینه برنامه ریزی برای اقدامات هرچه بهتر فراهم شود. فراموش نکنیم سرمایه اجتماعی شرکت ملی گاز ایران اعتماد مردم است و مدیران و مسئولان صنعت گاز کشور باید تلاش کنند تا از طریق بررسی راهکارهای مختلفی همچون برگزاری این دست المپیادها زمینه تداوم آن را فراهم آورند. امدادگران شرکت ملی گاز ایران باید به عنوان نمایندگانی شایسته در سطح جامعه ظاهر و در مسیر افزایش رضایتمندی مشترکان قدم بردارند.

عملکرد مطلوب شرکت گاز در مواقع بروز بحران
 • 1396/7/24 دوشنبه عملکرد مطلوب شرکت گاز در مواقع بروز بحران
  مدیر کل بحران استانداری خراسان رضوی عملکرد شرکت گاز در مواقع بروز بحران را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: برگزاری مسابقات امدادگران، قدرت عملیاتی و جسمانی آنان را افزایش می دهد.

  مدیر کل بحران استانداری خراسان رضوی عملکرد شرکت گاز در مواقع بروز بحران را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: برگزاری مسابقات  امدادگران، قدرت عملیاتی و جسمانی  آنان را افزایش می دهد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حجت علی شایانفر صبح امروز در حاشیه بازدید از هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: برگزاری این مسابقات تعامل و همکاری را در بین امدادگران شرکت های گاز استانی گسترش می‌دهد.

  وی افزود: کشور ما همه ساله در موج سرمای تقریبا شدیدی قرار دارد که عملکرد مثبت مدیران و امدادگران عزیز شرکت گاز موجب عبور بی دغدغه مردم از این فصل سرد می شود.

  وی ضمن آرزوی موفقیت برای همه فعالان حوزه امداد و نجات کشور خواستار آمادگی هرچه بیشتر برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه و بحران های طبیعی همچون بوران و سرمای شدید شد.

  گفتنی است؛ هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران از تاریخ 22 الی 26 مهرماه به میزبانی شرکت گاز استان خراسان رضوی درحال برگزاری است.

روی خط مسابقات؛ قدردانی امدادگران از میزبانی خراسان رضوی
 • 1396/7/24 دوشنبه روی خط مسابقات؛ قدردانی امدادگران از میزبانی خراسان رضوی
  مسابقات به خوبی در حال برگزاری است. استقبال و میزبانی نیز به بهترین نحو ممکن از امدادگران صورت گرفت. همچنین شاهد قضاوت و داوری خوبی از سوی مسئولان برگزاری مسابقات هستیم.

   علی مشوقی امدادگر استان تهران:

  مسابقات  به خوبی در حال برگزاری است. استقبال و میزبانی نیز به بهترین نحو ممکن از امدادگران صورت گرفت. همچنین شاهد قضاوت و داوری خوبی از سوی مسئولان برگزاری مسابقات هستیم.

   

  محمدرضا آریان فر امدادگر استان مرکزی:

  چهارمین دوره حضور بنده در این مسابقات است. به عقیده بنده تیم های شرکت کننده نسبت به سالهای گذشته ارتقای خوبی در بحث کمی و کیفی داشته اند. همچنین نحوه میزبانی مشهد از امدادگران نیز نقطه قوت مسابقات امسال محسوب می شود.

   

  محمد یاسر کرمی امدادگر استان فارس:

  برگزاری این مسابقات باعث انگیزه و آماده سازی امدادگران می شود. داوری، شرایط میزبانی، سالن مسابقات همه و همه دارای وضعیت مناسبی است.

   

   محمدجهانی امدادگران خراسان جنوبی:

  رقابت ها به بهترین نحو ممکن در حال برگزاری است. سعی داریم با بهترین عملکرد آیتم های مدنظر را با موفقیت به پایان برسانیم. به عقیده بنده شرایط میزبانی و پذیرایی بسیار خوب است.

   

  جابرگلمکانی امدادگر خراسان رضوی:

  با توجه به حمایت های مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از ورزش و ورزشکاران امسال نسبت به سالهای گذشته تمامی بخش های این المپیاد از شرایط بسیار خوبی برخوردار است. تمام تلاشمان را برای کسب بهترین نتایج انجام خواهیم داد تا بتوانیم جایگاه خوبی را از آن خود کنیم.

   

  احمد افخمی امدادگر البرز

  آیتم های مسابقات به خوبی در حال برگزاری است. تیم ها از آمادگی خوبی برخوردارند و هدف همه کسب عنوان نخست در بخش های مختلف است. از مدیران و مسولان شرکت گاز خراسان رضوی به جهت برگزاری مطلوب این مسابقات کمال تشکر و قدردانی را دارم.

افتتاحیه هشتمین ماراتن امدادگران شرکت ملی گاز ایران در مشهد
 • 1396/7/23 يكشنبه افتتاحیه هشتمین ماراتن امدادگران شرکت ملی گاز ایران در مشهد
  هشتمین مارتن امدادگران برتر شرکت ملی گاز ایران با حضور 32 تیم شرکت کننده در مشهد آغاز شد.

  هشتمین مارتن امدادگران برتر شرکت ملی گاز ایران با حضور 32 تیم شرکت کننده در مشهد آغاز شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این مراسم در سالن ورزشی امام رضا(ع) شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد گفت: میزبانی این مسابقات برای بنده و همکارانم به عنوان یک سند افتخار محسوب می شود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی افزود: برگزاری این رقابت ها حاصل تلاش 9 ماهه مسئولین و واحدهای مختلف شرکت گاز استان و مشورت با سایر همکاران گرامی در سطح کشور است. خوشبختانه پس از برنامه ریزی های مناسب امروز استارت این مسابقات زده شد و امیدوارم تمامی شرکت کنندگان حاضر با دست پر از این رقابت ها خارج شوند.

  فانی ادامه داد: یکی از نکته های مهم برگزاری این رقابت ها آماده سازی امدادگران در قالب یک مسابقه است؛ در این راستا امیدواریم شاهد رقابت های با کیفیت و جذاب از امدادگران برتر شرکت ملی گاز ایران باشیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که به عقیده بنده امدادگران گاز پیشانی و تابلوی تمام نمای شرکت  هستند تصریح کرد: حضور در این رقابت ها نقش بسزایی در افزایش توان جسمی و مهارتی آنان خواهد داشت.

  وی اضافه کرد: خراسان رضوی بهترین امکانات و شرایط خود را برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات فراهم کرده و امیدوارم شرکت کنندگان حاضر بتوانند از فرصت ایجاد شده کمال بهره را ببرند.

  فانی گفت: نتیجه اصلی این مسابقات ایجاد فضایی مناسب برای تبادل تجربیات و به اشتراک گذاری مباحث کاری در بین نیروهای امدادی خواهد بود.

  در ادامه این مراسم محمد ایمانی فر مسئول برگزاری هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران نیز ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان اظهار کرد: پس از مشخص شدن مشهد به عنوان میزبان، برنامه ریزی و جلسات متعددی در راستای برگزاری باشکوه این مسابقات صورت گرفت. این دوره با حضور 31 تیم از 23 استان در رشته های دوامدادی، بستن کنتور رگلاتور، اطفای حریق و آزمون دستگاه تنفسی(بلومن)، طناب کشی، آزمون کتبی و ابزارشناسی وی‍ژه امدادگران برتر شرکت ملی گاز ایران برگزار می شود.

  ایمانی فر، هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقای توان جسمی و مهارتی امدادگران گاز عنوان کرد و گفت: امیدواریم با برگزاری این دست مسابقات بتوانیم زمینه افزایش سرعت و دقت امدادگران گاز را در سراسر کشور فراهم کنیم.

  وی ادامه داد: برای برگزاری این مسابقات دو آئین نامه (نحوه برگزاری و آیین نامه اجرایی داخلی) تدوین شده که آیین نامه اجرایی داخلی برای نخستین بار توسط دبیرخانه گاز خراسان رضوی تدوین و تصویب گردیده است.

  درابتدای این مراسم تیم های شرکت کننده از مقابل جایگاه رژه رفتند و با نمایش قدرت خود نوید بخش مسابقات باشکوهی در مشهد شدند.

  بنابراین گزارش؛ روشن کردن مشعل هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران، رژه چهار پیشکسوت امدادگر و اجرای نمایش آیینی رقص باران از دیگر برنامه های این مراسم بزرگ بود.

  رقابت های امدادگران شرکت ملی گاز ایران به مدت پنج روز از22 مهرماه تا چهارشنبه 26 مهرماه به میزبانی شرکت گاز استان خراسان رضوی برگزار می شود.

برگزاری هشتیمن المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران در جوار امام هشتم
 • 1396/7/18 سه شنبه برگزاری هشتیمن المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران در جوار امام هشتم
  هشتیمن دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران در جوار امام هشتم و به میزبانی مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

  هشتیمن دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران در جوار امام هشتم و به میزبانی مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر مسئول برگزاری هشتمین دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران گفت: در این دوره که طی روزهای 22 الی 26 مهرماه در مشهد مقدس برگزار می شود امداگران برتر 23 شرکت گاز استانی در قالب 31 تیم با هم به رقابت خواهند پرداخت.

  ایمانی فر افزود: 186 شرکت کننده طی چهار روز در رشته های مختلف آزمون کتبی، بستن کنتور و رگلاتور، ماسک تنفسی(بلومن)، اطفاء حریق ، ابزار شناسی، دوامدادی و طناب کشی رقابت خواهند کرد.

  به گفته این مقام مسئول، افتتاحیه این دوره از مسابقات در روز شنبه 22 مهرماه در محل سالن ورزشی امام رضا(ع) شرکت گاز خراسان رضوی برگزار و مراسم اختتامیه نیز صبح روز چهارشنبه 26 مهرماه با اعلام نفرات برتر برگزار می شود.

  مسئول برگزاری هشتمین دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران، ایجاد مهارت، دقت و افزایش سرعت عمل، ارتقا توان عملیاتی، تبادل اطلاعات و انتقال تجارب حرفه‌ای در بین امدادگران را از اهداف اصلی برگزاری این المپیاد اعلام کرد.

  وی در پایان از حمایت همه جانبه مدیرعامل و تلاش همه واحدهای درگیر شرکت گاز خراسان رضوی در برگزاری هرچه بهتر این المپیاد کشوری قدردانی کرد.

در پی وقوع اولین سرمای پاییزی؛ 168 میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی مصرف شد
 • 1396/7/15 شنبه در پی وقوع اولین سرمای پاییزی؛ 168 میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی مصرف شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به ورود اولین سامانه هوای سرد در این استان گفت: طی هفته گذشته 168 میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی مصرف شد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به ورود اولین سامانه هوای سرد در این استان گفت: طی هفته گذشته 168 میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی مصرف شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع 168 میلیون مترمکعب گاز مصرفی هفته گذشته استان، بطور میانگین روزانه 28 میلیون در بخش های مختلف خانگی و عمومی، تجاری و صنعتی و نیروگاهی مصرف شده است.

  وی با اشاره به آغاز پلکانی سرمای پاییزی هفته گذشته افزود: در همین مدت کمترین آمار مصرف گاز استان مربوط به شنبه 9 مهرماه با 22 میلیون مترمکعب و بیشترین آن در روز پنجشنبه سیزدهم با 32 میلیون مترمکعب یعنی با 47 درصد افزایش به ثبت رسید.

  فانی با بیان اینکه این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری نداشته خاطرنشان کرد: در مدت مشابه سال قبل نیز 167 میلیون مترمکعب گاز در بازه زمانی نهم الی چهاردهم مهرماه مصرف شد.

  شایان ذکر است؛ شرکت گاز خراسان رضوی تامین کننده گاز بیش از دو میلیون و  84 هزار و 332 مشترک است که از این تعداد یک ملیون و 700 هزار در بخش شهری و 384 هزار و 276 مشترک در بخش روستایی قرار دارند.

رکاب زنی کارکنان گاز تربت حیدریه همزمان با روز جهانی قلب
 • 1396/7/12 چهارشنبه رکاب زنی کارکنان گاز تربت حیدریه همزمان با روز جهانی قلب
  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه از حضور کارکنان این اداره در همایش دوچرخه سواری کارکنان دستگاه‌های دولتی همزمان با روز جهانی قلب خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه از حضور کارکنان این اداره در همایش دوچرخه سواری کارکنان دستگاه‌های دولتی همزمان با روز جهانی قلب خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تیم دوچرخه سواری کارکنان اداره گاز ناحیه تربت حیدریه به همراه جمعی از کارکنان سایر دستگاههای دولتی همزمان با هفتم مهرماه روز جهانی قلب، مسیر بیمارستان 9 دی تا گلزار شهدای بهشت عسگری این شهرستان را رکاب زدند.

  وی ورزش را عامل سلامت و نشاط یک جامعه پویا و فعال عنوان کرد و گفت: این حرکت در راستای افزایش بنیه روحی و جسمی کارکنان دستگاه‌های دولتی انجام شد.

  به گفته معصومی، افزایش متابولیسم بدن و کاهش وزن از تاثیرات مستقیم دوچرخه سواری است.

  بنابراین گزارش، اﻣﺮوزه ﻣﺰاﯾﺎی ﺗﺤﺮک و ﻓﻌﺎﻟﯿﺖهای ﺑﺪﻧﯽ روزﻣﺮه ﺑﺮﻛﺴﯽ ﭘﻮﺷﯿﺪه ﻧﯿﺴﺖ. ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻧﺸﺎن داده اﺳﺖ ﻛﻪ اﻓﺮاد ﻓﻌﺎل، از زﻧﺪﮔﯽ ﺳﺎﻟﻢ ﺗﺮ و ﺷﺎداب ﺗﺮی ﺑﺮﺧﻮردارﻧﺪ، ﺿﻤﻦ اﯾﻦ ﻛﻪﻣﻘﺎوﻣﺖ آنان در ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺗﻨﺶ های رواﻧﯽ و ﺑﺴﯿﺎری از ﺑﯿﻤﺎری ها نیز ﺑﯿﺸﺘﺮ اﺳﺖ.

  ﺑﯿﺸﺘﺮﻓﻌﺎلیت‌های ورزﺷﯽ ﻛﻪ دارای ﺿﺮﺑﻪ های ﻣﻮزون و هماهنگ هستند ﻣﺎﻧﻨﺪ دوﯾﺪن و دوﭼﺮﺧﻪﺳﻮاری، ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﻛﺎرآﯾﯽ ﻣﻨﻈﻢ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻗﻠﺒﯽ و ﺗﻨﻔﺴﯽ ﺷﻮﻧﺪ.  

جهش مثبت گازرسانی به شهرستان‌های چناران و طرقبه، شاندیز
 • 1396/7/12 چهارشنبه جهش مثبت گازرسانی به شهرستان‌های چناران و طرقبه، شاندیز
  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: به همت شرکت گاز خراسان رضوی، گام مهم و بلندی در گازرسانی به شهرستان‌های چناران و طرقبه، شاندیز برداشته شده است.

  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: به همت شرکت گاز خراسان رضوی، گام مهم و بلندی در گازرسانی به شهرستان‌های چناران و طرقبه، شاندیز برداشته شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در مشهد با اشاره به تاثیرات گسترده گازرسانی به مناطق توریستی اطراف مشهد مقدس اظهار کرد: توسعه گردشگری و افزایش ماندگاری زائر اولین دستاورد اجرای این گونه طرح ها است.

  وی افزود: طی چهار سال گذشته به همت و تلاش جهادی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی، شاهد جهش مثبت گازرسانی به منطقه چناران و طرقبه، شاندیز هستیم.

  عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون گازرسانی به بخشی از روستا‌های منطقه چناران صورت پذیرفته، گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه فصل سرما، برخی از روستا‌ها گازرسانی شده و برخی دیگر نیز در مرحله نصب علمک و تزریق گاز هستند. تلاش می کنیم تا با رایزنی و البته پیگیری جهادی مدیر عامل شرکت گاز زمینه بهره مندی مردم را قبل از زمستان امسال از نعمت گاز فراهم آوریم.

  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تقاضای مردم این است که در مناطق اخلمد، دهانه اخلمد، اخلمد علیا و سفلی و فریزی نیز طرح گازرسانی انجام شود.

  وی با اعلام اینکه تفاهماتی برای گازرسانی به اخلمد صورت گرفته گفت: شرکت گاز استان خراسان رضوی در صدد است تا گام بلند و مهمی را در جهت تکمیل پروژه‌های گازرسانی این منطقه بردارد‌.

  دهقان اظهار کرد: گازرسانی به مناطق سردسیری همچون اخلمد و فریزی بسیار حائز اهمیت است، چرا که مردم این منطقه نمی‌توانند از نفت به عنوان وسیله‌ای گرمایشی استفاده کنند.

  نماینده مردم چناران و طرقبه، شاندیز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: توسعه خدمات زیربنایی از جمله گازرسانی به این مناطق منجر به جذب سرمایه‌گذار و رشد و آبادانی منطقه خواهد شد.

  چناران و طرقبه و شاندیز دارای 170 روستای واجد شرایط گازرسانی است که از این تعداد 133 روستا با جمعیتی معادل 23هزار و 309 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند و عملیات اجرایی گازرسانی به 14 روستای دیگر نیز در حال اجراست.

برپایی مراسم عزاداری سالار شهیدان درحسینیه سید الشهدا(ع)
 • 1396/7/11 سه شنبه برپایی مراسم عزاداری سالار شهیدان درحسینیه سید الشهدا(ع)
  مراسم عزاداری دهه اول محرم الحرام با حضور باشکوه کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  مراسم عزاداری دهه اول محرم الحرام با حضور باشکوه کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در این برنامه ها که از شب اول محرم در محل حسینیه سید الشهدا(ع) برپا شد، حجت الاسلام والمسلمین عدالتیان در خصوص قیام عاشورا، دلایل قیام امام حسین(ع)، راز و نیاز پیروان حضرت در این شب و اشتیاق آنان برای شهادت و نثار خونشان در راه خدا سخنانی ایراد نمود.

  در ادامه حاج کاظم اکبرزاده، مهدی نحوی و امیرحسین خیراندیش مداحان اهل بیت عصمت و طهارت فضای روحانی و معنوی خاصی را به مجلس بخشیدند و عزاداران حسینی نیز با سینه زنی شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و 72 تن از یاران باوفای ایشان را به سوگ نشستند.

  حضور پرشور جوانان و نوجوانان در مراسم سینه زنی و نوحه خوانی و اقامه باشکوه نماز ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی حلاوت خاصی را به این برنامه ها بخشید.

  گفتنی است؛ همچنین در دهه اول محرم سفره اطعام اباعبدالله از محل نذورات کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی نیز به نحو مطلوبی برپا شد.

تالیف و انتشار سه عنوان کتاب جدید توسط امور پژوهش شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/7/11 سه شنبه تالیف و انتشار سه عنوان کتاب جدید توسط امور پژوهش شرکت گاز خراسان رضوی
  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در شهریور ماه سال جاری سه عنوان کتاب در زمینه فعالیت‌ها و تجربیات این شرکت تالیف و منتشر شده است.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در شهریور ماه سال جاری سه عنوان کتاب در زمینه فعالیت‌ها و تجربیات این شرکت تالیف و منتشر شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما گفت: شرکت گاز خراسان رضوی از سال ۹۳ تاکنون قریب به ۲۰ عنوان کتاب چاپ و ۱۵ عنوان CD آموزشی و نرم افزار علمی و کاربردی مرتبط با شرکت گاز را تدوین و منتشر کرده است.

  وی افزود: در این راستا با همکاران و متخصصان خبره شرکت گاز استان مصاحبه و در قالب این گفت‌وگو‌ها، مجموعه کتاب‌های آموزشی استخراج شد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی با بیان اینکه به واسطه چاپ این کتاب‌ها انتقال و ثبت تجربیات و مدیریت دانش به خوبی انجام می شود، گفت: در شهریور ماه سال جاری سه عنوان کتاب تحت عنوان "اصول و مبانی اجرای پروژه های گازرسانی"، "اصول و مبانی طراحی خطوط انتقال گاز" و "پیشکسوتان سخن می‌گویند" به چاپ رسید که با استقبال خوب مخاطبین همراه شد.

  پیش بین در مورد کتاب اصول و مبانی اجرای پروژه گازرسانی عنوان کرد: در این کتاب تمامی مطالب اجرایی، علمی و استانداردهای مرتبط با پروژه گازرسانی گردآمده و می‌تواند مرجعی برای پیمانکاران و مشاوران در حوزه گازرسانی باشد.

  وی خاطر نشان کرد: کتاب اصول و مبانی خطوط انتقال گاز که ثبت تجربیات جناب آقای مهندس صادقی، مدیر عامل اسبق شرکت گاز استان خراسان رضوی است، با همکاری نخبگان و دانشجویان مقطع دکتری که تمایل به همکاری داشتند به رشته تحریر در آمد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی بیان کرد: در کتاب پیشکسوتان سخن می‌گویند که خروجی یکی از پروژه‌های پژوهشی در راستای ثبت تحربیات کارکنان و مدیران شرکت گاز استان است، با ۲۶ نفر از بازنشستگان مصاحبه به عمل آمده است.

  وی ادامه داد: سپس این تجربیات توسط یک تیم دانشگاهی در سرفصل های کلیدی علم مدیریت منابع انسانی بخش بندی وبه مخاطبین و خوانندگان ارائه شده است.

  پیش بین با بیان اینکه شرکت گاز خراسان رضوی کتاب‌ها را هدفمند تولید کرده و به دنبال پاسخگویی به نیاز‌های کارشناسان حوزه گاز بوده است، افزود: شرکت گاز خراسان رضوی در سطح شرکت گاز استان‌ها توانسته بیشترین حجم انتشارات را به خود اختصاص دهد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان خراسان رضوی با اعلام اینکه برای تولید هر یک از این کتابها مجموعه ای از محققین برون سازمانی وهمکاران شرکتی در یک حرکت منسجم و هماهنگ و تلاش مستمر  فعالیت داشته اند، ابراز امیدواری کرد این تلاش ها اثرات و ثمرات خود را در آینده بیشتر و بهتر نشان دهد.

سوگواری کارکنان اداره گاز تربت حیدریه در رثای سالار شهیدان
 • 1396/7/11 سه شنبه سوگواری کارکنان اداره گاز تربت حیدریه در رثای سالار شهیدان
  رئیس اداره گاز تربت حدیریه از برگزاری مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران ایشان در دهه اول محرم خبر داد.

  رئیس اداره گاز تربت حدیریه از برگزاری مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران ایشان در دهه اول محرم خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی با اعلام این خبر اظهار کرد: کارکنان اداره گاز ناحیه تربت‌حیدریه همزمان با آغاز دهه اول محرم هر روز صبح از ساعت 6:15 تا 7 صبح با قرائت زیارت عاشورا و سوگواری مصیبت بزرگ کربلا را به ماتم نشستند.

  وی هدف از این اقدام را توجه به فرهنگ عاشورا و ترویج شعائر اسلامی عنوان کرد و گفت: تقویت بنیه روحی کارکنان منجر به سلامت اداری و پایبندی به حقوق شهروندان می شود.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه عاشورا را آغاز نهضت بندگی و مقاوم کننده پایه های اسلام ناب محمدی دانست و افزود: قیام امام حسین(ع) نشان دهنده مسیر درست عبودیت است.

  گفتنی است؛ در این مراسم سخنران و مداح اهل بیت عصمت و طهارت ضمن بررسی ابعاد مختلف حادثه عاشورا، اهمیت بایدها و نبایدهای عزاداری حسینی و مقتل خوانی را به همگان یادآور شدند.

گاز طبیعی؛ انرژی دوست داشتنی یا قاتل خاموش؟
 • 1396/7/4 سه شنبه گاز طبیعی؛ انرژی دوست داشتنی یا قاتل خاموش؟
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گاز طبیعی را انرژی دوست داشتنی و پاک عنوان کرد که عدم توجه به رعایت نکات ایمنی مرتبط با آن خطرات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گاز طبیعی را انرژی دوست داشتنی و پاک عنوان کرد که عدم توجه به رعایت نکات ایمنی مرتبط با آن خطرات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با بیان این مطلب گفت: همزمان با آغاز نیمه دوم سال شاهد روند صعودی استفاده از وسایل گازسوز هستیم. از این رو مشترکان گاز طبیعی باید در استفاده از این وسایل به نکات ایمنی توجه و از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

  وی با بیان این مطلب که شعله های آبی گاز به همان میزان که دوست داشتنی هستند می‌تواند تهدید کننده جان و مال انسان نیز باشند افزود: رعایت نکات ایمنی ضامن استفاده بهینه و ایمن از این نعمت خدادادی است.

  کارشناس ارشد حوزه ایمنی گاز طبیعی اضافه کرد: درست بودن وسائل گازسوز، اطمینان از باز بودن مسیردودکش، نصب صحیح لوله بخاری و کنترل دقیق اتصالات شیلنگ از جمله راهکارهایی است که ضریب خطرآفرینی را تا میزان بالایی کاهش خواهد داد.

  وی تصریح کرد: کنترل موتورخانه و بازبینی دوره‌ای آن در خانه هایی که از سیستم حرارت مرکزی استفاده می کنند امری لازم است. چراکه در صورت معیوب کار کردن موتورخانه، گاز CO تولید شده و از طریق درزهای ساختمان به داخل کلیه واحدهای مسکونی سرایت و باعث گاز گرفتگی می شود. برای صرفه‌جویی در مصرف گازطبیعی باید موتورخانه و لوله های رفت و برگشت آب گرم در سیستم های حرارت مرکزی را عایق کاری و از هدر رفت انرژی جلوگیری کرد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در بحث استفاده از گاز طبیعی اظهار کرد: شرکت گاز بر اساس مسئولیت اجتماعی و رسالت ذاتی خود همه ساله در فصول سرد سال از طریق قبوض گازبها نکاتی را پیرامون مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی اطلاع رسانی می کند. امیدواریم سایر سازمانهای مرتبط با این موضوع که طبق قانون وظیفه مستقیم و قانونی فرهنگ سازی را عهده دار هستند نیز به وظیفه خود عمل کنند.

  وی یادآورشد: تلفن های 194 مرکز امداد و 37074 مرکز ارتباطات مردمی شرکت گاز خراسان رضوی بصورت 24 ساعته پل ارتباطی برای حل مشکلات مشترکان در حوزه گاز طبیعی است.

  علوی، گاز طبیعی را نیاز فردای کودکان این سرزمین دانست و خاطرنشان کرد: مصرف بهینه و درست این انرژی خدادادی زمینه ماندگاری و بهره مندی آن برای آیندگان را فراهم می کند.

پروژه گازرسانی به روستای توریستی دهنه اخلمد آغاز می شود
 • 1396/7/2 يكشنبه پروژه گازرسانی به روستای توریستی دهنه اخلمد آغاز می شود
  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: کلنگ پروژه گازرسانی این منطقه پس از انتخاب پیمانکار و گذراندن مراحل انعقاد قرارداد، به زمین زده خواهد شد.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: کلنگ پروژه گازرسانی این منطقه پس از انتخاب پیمانکار و گذراندن مراحل انعقاد قرارداد، به زمین زده خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در جمع مردم روستای دهنه اخلمد با اشاره به اخذ مجوزات لازم گازرسانی به این منطقه توریستی اظهار کرد: بنده اعتقادی به اتلاف وقت ندارم و معتقدم وعده داده شده به مردم بایستی در زمان مقرر خود انجام شود.

  وی تصریح کرد: خداوند این فرصت را در اختیار ما قرار داده تا به همراه همکاران خود در مجموعه گاز خراسان رضوی، نعمت گاز طبیعی را به منازل مردم بیاوریم.

  فانی پیرامون پروژه گازرسانی به دهنه اخلمد گفت: ان شاا... ظرف دو هفته آینده پروژه گازرسانی این منطقه در روزنامه‌های کثیر الانتشار مناقصه و طبق قانون مناقصات که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده، حداقل دو ماه پروسه انتخاب پیمانکار به طول می‌انجامد. پس از انتخاب پیمانکار، ۱۰ روز صرف انعقاد قرارداد، ارائه ضمانت نامه و تجهیز کارگاه خواهد شد؛ امیدواریم که با گذشت سه ماه از مناقصه این پروژه، کلنگ اجرای آن نیز زده شود.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی تاکید کرد: از نظر شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز خراسان رضوی این پروژه عملیاتی است چرا که طرحی آن انجام و هزینه آن نیز در نظر گرفته شده و نقشه برداری آن کامل گردیده است.

  فانی با بیان اینکه اجرای پروژه از محل اعتبارات وزارت نفت خواهد بود، تصریح کرد: خوشبختانه مسیر اجرای شبکه گازرسانی دارای وضعیت مناسبی است، بنا به توافقی که با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی داشته ایم، همکاری مردم در حین اجرای پروژه شرط مورد انتظار شرکت گاز استان است.

  دکتر محمد دهقان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز در بخش دیگری از این مراسم با بیان اینکه مسئله گازرسانی به روستای دهنه اخلمد از چندین سال گذشته مطرح بوده، اظهار کرد: طی سال‌های گذشته فرمانداران بسیاری به دنبال گازرسانی به این منطقه بودند که به لطف خدا در زمان فعلی، پروژه گازرسانی در مرحله آغاز قرار گرفته است.

  وی بیان کرد: مطالعات بسیاری پیرامون گازرسانی به این منطقه انجام شده است، مهم ترین موضوع در این منطقه گازرسانی است از همین رو تقاضا داریم پروژه با سرعت منطقی شروع و به زودی به اتمام برسد.

به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد
 • 1396/7/2 يكشنبه به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد
  رئیس برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری جلسه به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد خبر داد.

  رئیس برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری جلسه به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مهدی غلامی درباره برگزاری این جلسه که با حضور مدیران ارشد سه شرکت گاز خراسان شمالی، جنوبی و رضوی و مهندس حیدری نماینده مدیریت محترم گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در سالن کنفرانس اداره مرکزی برگزار شد توضیحاتی پیرامون شاخص های مدیریت گازرسانی بر اساس کارت امتیازی متوازن ارائه شد.

  وی در بخشی از سخنان خود به‌روزرسانی راهکارهای سند استراتژیک شرکت ملی گاز ایران را اقدامی مهم در جهت ارتقا فعالیت های سازمانی این مجموعه عنوان کرد.

  رئیس برنامه ریزی گاز خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد: این شرکت بتواند در راستای تدوین سند استراتژی شرکت ملی گاز ایران، سند استراتژی سازمانی خود را تا مرحله تدوین کارت اهداف واحدی و شخصی تهیه و به صورت اجرایی و کاربردی، آماده بهره برداری کند.

  گفتتنی است؛ در پایان جلسه فوق مقرر شد تمامی شرکت های گاز استانی سند استراتژیک و شاخص های خود را با شاخص های مطرح و تصویب شده در این جلسه همسو نمایند.

قدردانی از تلاش های مدیرعامل گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی
 • 1396/7/2 يكشنبه قدردانی از تلاش های مدیرعامل گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی
  مدیرتوسعه منابع انسانی و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران با ارسال لوحی از همت و تلاش مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی در بین کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت قدردانی کرد.

  مدیرتوسعه منابع انسانی و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران با ارسال لوحی از همت و تلاش مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی در بین کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت قدردانی کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جعفر حیدراصفهانی نوشت: قرآن سرچشمه ای است که تمامی بندگان حضرت دوست با فهم دقیق سراپا غرق در اقیانوس معرفت آن می شوند و شاگردان شایسته قرآن هم با عمل به آیات شریفه آن زمزمه‌ی پرمعنای کلام شیرین الهی را بر زبان جاری نموده و سعادت دنیا و آخرت را نصیب خود می سازند.

  بسیار خرسندیم از اینکه با تلاش های بی ریغ تان در جهت تعمیم و تعمق فرهنگ قرآنی و عترت در بین کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان و حضور پرشور توام با معنویت آنها در مسابقات قرآن کریم "بهار در بهار" سال (95-94) موفق به رشد بیش از 30 درصد مشارکت قرآن پژوهان عزیز در این مسابقات شده اید.

  بدینوسیله از حمایت و تلاش ارزشمند در این مسیر نورانی تقدیر و تشکر به عمل آورده و توفیقات روزافزون شما را در احیای بصیرت و معرفت قرآنی در سایه الطاف بی دریغ الهی از خداوند منان خواستارم.
  گفتنی است شرکت گاز خراسان رضوی در مسابقات قرآنی امسال "بهار در بهار"  شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب عناوین متعددی در حوزه های قرانی شد.

بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز ناحیه چناران
 • 1396/6/29 چهارشنبه بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز ناحیه چناران
  مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت گاز خراسان رضوی از ساختمان جدید اداره گاز ناحیه چناران بازدید و از نزدیک با کارکنان این اداره گفت و گو کردند.

  مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت گاز خراسان رضوی از ساختمان جدید اداره گاز ناحیه چناران بازدید و از نزدیک با کارکنان این اداره گفت و گو کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر امروز چهارشنبه 29 شهریورماه 96 در بازدید از محل جدید اداره گاز ناحیه چناران، با تاکید بر لزوم رعایت حقوق مشترکان گاز طبیعی اظهار کرد: ارائه خدمات از سوی ادارات گاز شهرستانهای شرکت گاز خراسان رضوی باید در بین سایر دستگاههای اجرایی نمونه باشد.

  وی با اشاره به حجم بالایی پروز های گازرسانی در دولت تدبیر و امید افزود: خدمت جهادی در جهت توسعه و آبادانی مناطق کمتر برخوردار استان باید به عنوان یک هدف متعالی از سوی روسای ادارت گاز شهرستانهای شرکت گاز خراسان رضوی پیگیری و دنبال شود.

  فانی رشدخدمت گذاری به مردم را مایه افتخار و سرافرازی مدیران و مسئولان شرکت گاز استان عنوان کرد و گفت: بحمدالله امروز در جایگاهی قرار داریم که همه مدیران و مسئولان استانی اعم از استاندار و غیره رضایت بالایی از اقدامات مجموعه گاز استان دارند. این مهم محصول هماهنگی و تعامل خوب مدیران و روسای شرکت با یکدیگر است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در ادامه این بازدید به گفت و گو با کارکنان این اداره پرداخت و از نزدیک موضوعات و مشکلات مرتبط با ساختمان جدید این اداره را نیز مورد بررسی قرار داد.

  گفتنی است، مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در ادامه سفر به چناران با فرماندار و اعضای شورای اسلامی این شهر دیدار خواهد کرد.   

شرکت گاز خراسان رضوی دستگاه برتراجرایی استان
 • 1396/6/27 دوشنبه شرکت گاز خراسان رضوی دستگاه برتراجرایی استان
  رییس مجمع نمایندگان استان با قدردانی از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی در حوزه‌های زیربنایی گفت: مجمع نمایندگان استان این شرکت را به عنوان یک دستگاه برتر اجرایی‌می شناسد.

  رییس مجمع نمایندگان استان با قدردانی از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی در حوزه‌های زیربنایی گفت: مجمع نمایندگان استان این شرکت را به عنوان یک دستگاه برتر اجرایی‌می شناسد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، رضا شیران خراسانی صبح امروز در نشست سه جانبه‌ای که با حضور مدیرعامل شرکت گاز و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در راستای هماهنگی هرچه بیشتر صدور مجوزهای حفاری برای گازرسانی به 16 روستای کلات برگزار شد اظهار کرد: تعامل خوبی از سوی مسئولان هر دو مجموعه در حوزه های کاری مشترک دیده می شود که این مهم منشا خیر و برکت است.

  نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: کلات دارای ظرفیت بسیار بالایی در حوزه گردشگری است که توسعه خدمات زیربنایی موجب ماندگاری هرچه بیشتر زائر و رونق کسب و کار این منطقه خواهد شد.

  وی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی مشکل حفاری در حریم جاده کلات عنوان کرد و گفت: ان شاا... با احساس مسئولیت موجود و تعامل خوب مسئولان هردو مجموعه بزودی شاهد افزایش ضریب نفوذ گاز طبیعی در سطح روستاهای این منطقه خواهیم بود.

  شیران خاطرنشان کرد: شرکت گاز خراسان رضوی از منظر مجمع نمایندگان استان همواره به عنوان یک دستگاه برتر اجرایی‌ شناخته می شود.

  نهضت گازرسانی روستایی مهمترین اقدام دولت یازدهم

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی نیز در ابتدای این نشست با بیان این مطلب که تاکنون مجوز گازرسانی به کلیه روستاهای بالای 20 خانوار واجد شرایط فنی و اقتصادی استان اخذ شده گفت: به امید خدا در سال 97 پرونده گازرسانی به روستاهای واجد شرایط خراسان رضوی بسته خواهد شد.

  سید حمید فانی توسعه خطوط گاز در اقصی نقاط کشور را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: به عقیده بنده یکی از مهمترین اقدامات دولت یازدهم آغاز نهضت بزرگ گازرسانی روستایی بود که این مهم در دولت دوازدهم تکمیل خواهد شد.

  ابراهیم نصری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی نیز با ارزیابی مثبت از هماهنگی مدیران شرکت گاز استان با مجموعه متبوع خود گفت: با توجه به حجم پروژه هایی اجرایی گازرسانی طی چند سال اخیر بیشترین فعالیت کارشناسان راهداری معطوف به صدور مجوزهای این حوزه بوده است.

  وی افزود: در بحث صدور مجوزهای لازم برای شبکه گذاری در حریم جاده های استان وفق مقررات کشور هیچ مشکلی از سوی اداره راهداری خراسان رضوی  وجود ندارد.

  همچنین علیرضا خجسته، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در بخشی از جلسه اظهار کرد: طبق درخواست شرکت گاز خراسان رضوی برای گازرسانی به 16 روستای کلات 4 محور مورد تقاضاست که مجوز حفاری در یک محور صادر و مجوز سه محور دیگر طی هفته آینده صادر خواهد شد.

  گفتنی است؛ در این جلسه موضوع گازرسانی به دو روستای حمام قلعه و جلیل آباد شهرستان کلات نیز که نیازمند مجوز حفاری در حریم جاده اصلی مشهد کلات است مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 37883