اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           
          
          

نظرسنجی

اخبار
خلاقیت و نوآوری ابزار مهندسان برای پشبرد اهداف سازمان
 • 1396/12/5 شنبه خلاقیت و نوآوری ابزار مهندسان برای پشبرد اهداف سازمان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خلاقیت و نوآوری را ابزاری برای توسعه و پیشبرد اهداف سازمان عنوان کرد و گفت: برای تحقق این مهم نیازمند استفاده از فکر و ایده جدید هستیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خلاقیت و نوآوری را ابزاری برای توسعه و پیشبرد اهداف سازمان عنوان کرد و گفت: برای تحقق این مهم نیازمند استفاده از فکر و ایده جدید هستیم.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر امروز در دیدار با کارکنان امور مهندسی این شرکت که به مناسبت پنجم اسفند ماه روز مهندسی انجام شد اظهار کرد: در سال جاری توانستیم با هماهنگی و تعامل خوب واحدهای مختلف شرکت گاز استان علی الخصوص در امور مهندسی و اجرای طرحها گام بلندی در مسیر بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز برداریم.

  وی افزود: در ابتدای سال 96 عهد کردیم 365 روستا را گازدار و عملیات اجرایی گازرسانی به 365 روستای دیگر را آغاز کنیم. این مهم به لطف خدا و در سایه تعامل و همکاری خوب انجام شده تا پایان سال اجرایی خواهد شد.

  فانی با بیان این مطلب که خلاقیت و نوآوری لازمه مهندسی است گفت: به دنبال کارهای جدید و نو باشید. باید هزینه ها را کاهش و کیفیت را افزایش دهیم.

  وی خطاب به حاضران گفت: برای پیشبرد اهداف سازمان نیازمند فکر و ایده پردازی های جدید هستیم. باید فعالیت ها و اقدامات پیش رو مطابق با نوآوری و استانداردهای روز انجام شود.

  فانی گفت: آمادگی لازم برای حمایت از ایده های خلاقانه و جدید را داریم. چراکه معتقد هستیم حمایت از ایده های نو هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری و ارزش آفرینی است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: اگر می خواهیم در افق 1403 که پنجاهمین سال گازرسانی در خراسان رضوی است تبدیل به قطب گازی کشور شویم باید فکرهای به روز داشته باشیم. تفکر 40 سال گذشته در دنیای امروز جواب نمی دهد.

  مسیر تعالی و پیشرفت پایانی ندارد

  در ادامه این مراسم، حسن افتخاری مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی ضمن قدردانی از این برنامه گفت: کارکنان امور مهندسی شرکت گاز استان در سال جاری و در زمان های تعطیل و غیر تعطیل برای پیشبرد اهداف و سیاست های شرکت متقبل زحمات زیادی شدند و در این میسر از هیچ کوششی نیز فروگذار نبودند.

  وی با انتقاد از این تفکر که مهندسی چهارچوبی استاندارد، بسته و فاقد ایده است گفت: یکی از انتظاراتی که از نیروهای مهندسی وجود دارد استفاده از قدرت خلاقیت و ایده پردازی در کار است. مهندس به معنای کسی است که یک مفهوم را به یک ساختار با دو ویژگی تبدیل می کند. یکی آنکه عملی و دیگری عملیاتی باشد.

  مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که مسیر تعالی و پیشرفت پایانی ندارد گفت: امیدوارم در سایه همدلی و تعامل خوب کارکنان با یکدیگر و با سکانداری جناب آقای فانی منشا خیر و برکت برای مردم باشیم.

   اهدا شاخه های گل رز قرمز، تهیه کیک ویژه روز مهندسی و ثبت عکس یادگاری پنجم اسفند ماه 96 در جلوی درب ورودی اداره مرکزی از دیگر برنامه های روز مهندسی در شرکت گاز خراسان رضوی بود.

نقش مهندسان گاز در مسیر توسعه پایدار خراسان رضوی
 • 1396/12/5 شنبه نقش مهندسان گاز در مسیر توسعه پایدار خراسان رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی ضمن قدردانی از زحمات فعالان صنعت گاز در مسیر توسعه پایدار استان، پنجم اسفند ماه روز مهندسی را تبریک گفت.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی ضمن قدردانی از زحمات فعالان صنعت گاز در مسیر توسعه پایدار استان، پنجم اسفند ماه روز مهندسی را تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این پیام نوشت:

  "پنجم اسفندماه، خجسته زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی «روز ملی مهندسی» نامگذاری شده است. به جرات می توان گفت مهندسان با تکیه بر نیروی ایمان، تعهد و تخصص خود معنای توانستن را در رفیع ترین مرتبه کلمه ترجمه نموده و توانسته اند جایگاهی ارزشمند در مسیر توسعه پایدار اقتصاد کشور ایجاد کنند.

  طی چند سال گذشته با افزایش فعالیت های گازرسانی در اقصی نقاط خراسان رضوی شاهد جهش قابل ملاحظه ای در بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز بوده ایم. این امر مرهون زحمات و تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان خلاق، آگاه و کارآمد صنعت گاز استان است که جای بسی تشکر دارد. باید گفت مسیر روشن موفقیت امروز ایران اسلامی در سایه تفکر خلاق مهندسان، نویدبخش فردای باشکوه و عظمت هرچه بیشتر ایران اسلامی است.

  اینجانب روز مهندسی را به همه مهندسان علی الخصوص فعالان عرصه جهاد و سازندگی صنعت نفت و گاز  استان خراسان رضوی تبریک گفته و از خداوند متعال ثبات و دوام نام ایران و ایرانی را خواستارم.

   

  سید حمید فانی

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی

تمدید طرح تقسیط گازبهای مصرفی صنایع عمده استان تا پایان امسال
 • 1396/12/2 چهارشنبه تمدید طرح تقسیط گازبهای مصرفی صنایع عمده استان تا پایان امسال
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به اجرای سیاست های تسهیلی شرکت گاز برای برخی مشترکان در ایام اا... دهه فجر گفت: طرح تقسیط گازبهای صنایع عمده استان تا پایان اسفند ماه 96 تمدید شد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به اجرای سیاست های تسهیلی شرکت گاز برای برخی مشترکان در ایام اا... دهه فجر گفت: طرح تقسیط گازبهای صنایع عمده استان تا پایان اسفند ماه 96 تمدید شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این خبر گفت: با نظر مساعد مدیر عامل محترم شرکت گاز استان، طرح تقسیط گازبهای مصرفی صنایع عمده استان بجز جایگاههای CNG تا پایان امسال تمدید شد.

  وی افزود: صاحبان صنایع بزرگ می توانند در مدت زمان اعلام شده با مراجعه به شرکت گاز و ارائه درخواست تقسیط از این طرح بهره‌مند شوند. همچنین شماره تماس 37074  و شماره پیامکی 100037074 جهت راهنمایی هرچه بیشتر مشترکان در نظر گرفته شده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به استقبال خوب فعالان اقتصادی استان از این طرح  ادامه داد: 12هزار و 624 مورد صنعت در خراسان رضوی وجود دارد که از این تعداد یکهزار و 294 مورد جزء صنایع عمده واجد شرایط بهره مندی از این طرح محسوب می شوند.

  علوی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مصرف گاز در بخش صنایع سبب توسعه همه جانبه می‌شود. اگر بخواهیم در زمینه اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند، به این مسائل نگاه کنیم، گاز باید به ارزش افزوده تبدیل شود.

  وی یادآور شد: صنعت گاز در طول سال های گذشته افزون بر ایجاد زیرساخت های گسترده گازرسانی و تامین پایدار گاز مشترکان، همسو با تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دولت تتدبیر و امید، در زمینه کمک به تولید و اشتغال، گامهای بلندی برداشته است.

سوگواری شهادت حضرت زهرا س در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/12/2 چهارشنبه سوگواری شهادت حضرت زهرا س در شرکت گاز خراسان رضوی
  مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا “س” در نمازخانه اداره مرکزی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا “س” در نمازخانه اداره مرکزی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جمع کثیری از کارکنان شرکت گاز استان ظهر امروز پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محل نمازخانه اداره مرکزی شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) را به سوگ نشستند.

  در این برنامه که با حضور امیر کردی مداح اهل بیت عصمت و طهارت برگزار شد ابیاتی جانسوز در رثای مادر سادات قرائت و سینه سوختان اهلبیت به عزاداری پرداختند.

  یادآور می شود؛ مراسم سوگواری دختر رسول گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا "س" امشب در حسینیه سید الشهدا (ع) واقع در منازل سازمانی نیز با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایلخانی و مداحی عادل خوشرو برگزار می شود.

  همکاران گرامی می توانند برای کسب آخرین اطلاعات درباره برنامه های فرهنگی و مذهبی شرکت آدرس 1KRGC@ را در نرم افزار تلگرام دنبال کنند.

معرفی شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر حوزه نماز
 • 1396/12/2 چهارشنبه معرفی شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر حوزه نماز
  ستاندار خراسان رضوی با اهدا لوحی از توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در شرکت گاز خراسان رضوی قدردانی کرد.

  ستاندار خراسان رضوی با اهدا لوحی از توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در شرکت گاز خراسان رضوی قدردانی کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در این حکم که توسط حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا رئیس ستاد اقامه نماز استان تحویل سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی شد نوشت:

  برترین درس بندگی و خشوع نماز است و تلاش و اهتمام در جهت توسعه و ترویج این فریضه الهی در جامعه موهبتی است که نصیب بندگان خاص خدا می شود. از آنجاکه بر اساس پایش به عمل آمده توسط هیات داوری و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، آن دستگاه در زمینه اجرای برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، در سال 1395 به عنوان دستگاه برتر شناخته شده است لازم می دانم به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از توجه و عنایات جنابعالی و تلاش صادقانه دبیر و اعضای محترم شواری اقامه نماز آن مجموعه قدردانی می نمایم.

  رشیدیان گفت: از خداوند منان دوام توفیقات شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، منویات رهبری(مدظله العالی) و سیاستهای دولت تدبیر و امید را مسئلت می نمایم.

شرکت گاز خراسان رضوی قهرمان جام صنعت نفت مشهد
 • 1396/11/28 شنبه شرکت گاز خراسان رضوی قهرمان جام صنعت نفت مشهد
  شرکت گاز خراسان رضوی با کسب بالاترین امتیاز تیمی موفق به کسب عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقات ورزشی جام شرکت های تابعه صنعت نفت مشهد شد.

  شرکت گاز خراسان رضوی با کسب بالاترین امتیاز تیمی موفق به کسب عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقات ورزشی جام شرکت های تابعه صنعت نفت مشهد شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید موسوی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این مسابقات از تاریخ 23 آذر ماه امسال با حضور شرکت های گاز خراسان رضوی، پخش فرآوردهای نفتی، بهره برداری نفت و گاز شرق، منطقه 4 عملیات انتقال گاز، بهداشت و درمان صنعت نفت مشهد، مهمانسرای شرکت نفت و مجموعه فرهنگی آموزشی صنعت نفت مشهد(باشگاه نفت) در 9 رشته والیبال، فوتسال، شنا، پینگ پنگ، شطرنج، آمادگی جسمانی، دارت، تیراندازی و فوتبال دستی ویژه آقایان و بانوان برگزار شد.

  مسئول امور ورزش شرکت گاز استان افزود: در آئین اختتامیه این دوره از مسابقات که در مورخه 25 بهمن ماه برگزار شد شرکت گاز خراسان رضوی موفق شد با کسب بالاترین امتیاز تیمی سکوی قهرمانی دومین دوره مسابقات ورزشی جام شرکت های تابعه صنعت نفت مشهد را از آن خود کند.

  وی ادامه داد: همچنین شرکت نفت و گاز شرق و زائرسرای شرکت نفت نیز موفق شدند به ترتیب در جایگاه‌های دومی و سومی این مسابقات قرار گیرند.

  موسوی گفت: هدف از برگزاری این مسابقات افزایش تعامل و انسجام تیمی در بین خانواده بزرگ صنعت نفت و گاز استان بود.

  بنابراین گزارش؛ با توجه به عدم اعلام حضور بانوان در بخش های فوتبال دستی، دارت و فوتسال این سه رشته فقط در بخش آقایان برگزار شد.

  نتایج کسب شده در این مسابقات به شرح ذیل است:

  والیبال آقایان:1-شرکت گاز خراسان رضوی  2- شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

  والیبال بانوان:1- شرکت گاز خراسان رضوی (ب) 2- شرکت گاز خراسان رضوی (الف)

  شنای آقایان:1- شرکت گاز خراسان رضوی 2- زائرسرانفت

  شنای بانوان: 1- منطقه 4 عملیات انتقال گاز 2- شرکت گاز خراسان رضوی

  دارت آقایان: 1-زائرسرای نفت 2- شرکت گاز خراسان رضوی     

  تیراندازی آقایان: 1-شرکت گاز خراسان رضوی2- منطقه 4 عملیات انتقال گاز

  تیراندازی بانوان:1- شرکت گاز خراسان رضوی 2- بهداشت و درمان صنعت نفت مشهد

  فوتبال دستی آقایان: 1- شرکت گاز خراسان رضوی (الف) 2- شرکت گاز خراسان رضوی ب

  تنیس روی میز آقایان:1-محمدرضا صادفدل طهرانی(گازخراسان رضوی)2-سجاد شیخ الطائفه(گاز خراسان رضوی)

  آمادگی جسمانی انفرادی آقایان: 1- رده سنی35-40 حمید کریمیان(شرکت گاز خراسان رضوی)

  آمادگی جسمانی انفرادی بانوان: 1- رده سنی 35-40 هانیه سردسته (شرکت گاز خراسان رضوی)

  شطرنج انفرادی آقایان: 1-  شهرام زاهد رحیمی(نفت و گاز شرق)2- مرتضی بشنیجی(نفت و گاز شرق)

  شطرنج انفرادی بانوان:1- اکرم هاشمی(بهداشت و درمان صنعت نفت)2- اعظم صفدری(نفت و گاز شرق)

  فوتسال: 1 نفت و گاز شرق   2-زائرسرای نفت

خاطره نگار گاز از دریچه دوربین روابط عمومی کلید خورد
 • 1396/11/25 چهارشنبه خاطره نگار گاز از دریچه دوربین روابط عمومی کلید خورد
  پروژه تصویربرداری ثبت خاطرات کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی با عنوان خاطره نگار گاز از طریق حضور دوربین سرزده روابط عمومی در واحدهای مختلف شرکت و گفت و شنود با همکاران آغاز خورد.

  پروژه تصویربرداری ثبت خاطرات کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی با عنوان "خاطره نگار گاز" از طریق حضور دوربین سرزده روابط عمومی در واحدهای مختلف شرکت و گفت و شنود با همکاران آغاز خورد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی در حاشیه آغاز ضبط این مستند که صبح امروز در طبقه چهارم اداره مرکزی آغاز شد گفت: ثبت خاطرات همکاران و ضبط سختی ها و شیرینی های یک روز کاری آنان تشکیل دهنده هویت سازمانی ما است.

  وی با اشاره به تاکید مدیرعامل محترم شرکت گاز استان مبنی بر تکریم کارکنان افزود: مراحل ضبط و تصویربرداری مستند خاطرات کارکنان گاز خراسان رضوی با عنوان "خاطره نگار گاز" از طریق دوربین سرزده روابط عمومی از صبح امروز آغاز شده و ان شاا... در تلاش هستیم تا بتوانیم در زمان های متعدد با حضور در واحدهای مختلف ستاد، ادارات مناطق هفت گانه مشهد و شهرستانها به یک آرشیو بزرگ از روند زندگی کاری کارکنان دست پیدا کنیم.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به توسعه فعالیت های دیجیتالی و تغییر ذائقه مخاطب تصریح کرد: خاطره نگاری از طریق قاب دوربین یکی از روشهای مدرن اطلاع رسانی الکترونیک محسوب می شود.

  به گفته علوی، حضور سرزده در واحدهای مختلف شرکت و گفتگو با همکاران از گذشته تا به امروز، شیرینی ها و تلخی های کار در صنعت گاز، خاطره بازی با کارکنان بازنشسته و مباحث خانواده بخشی از موضوعات این مستند خواهد بود.

  رئیس روابط عمومی گفت: ارزش این خاطرات در سالهای بعد و با گذر زمان مشخص می شود.

تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی به مناسبت ایام الله دهه فجر
 • 1396/11/24 سه‌شنبه تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی به مناسبت ایام الله دهه فجر
  مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به لزوم برگزاری باشکوه مراسمات ملی و مذهبی، به تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی در دهه فجر امسال پرداخت.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به لزوم برگزاری باشکوه مراسمات ملی و مذهبی، به تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی در دهه فجر امسال پرداخت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی گفت: به برکت سی و نهمین سالگرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدامات بسیار شاخصی در حوزه بهره مندی حداکثری مردم استان از نعمت الهی گاز انجام شد.

  وی افزود: در ادامه نهضت بزرگ گازرسانی روستایی، در سالجاری هر 12 ساعت یک روستای استان گازرسانی می شود.

   فانی با اشاره به وجود 40 شهرک صنعتی گازدار در خراسان رضوی افزود: در همین مدت طرح تقسیط 6 ماهه گازبهای مصرفی صنایع عمده در راستای کمک به تولید و اشتغال استان اجرایی شد.

  وی افزود: تسهیل در پرداخت قبوض گاز خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(قدس سره) از دیگر اقدامات انجام شده دهه فجر امسال بود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور در راستای رسیدگی فوری به مشکلات شهروندان ادامه داد: حضور مدیرعامل، مدیران ستادی و روسای نواحی شهرستانهای شرکت در پشت میز خدمت و دیدارهای چهره به چهره و مستقیم با شهروندان، حضور در نمایشگاه های فجر انقلاب و تبیین دستاوردهای شرکت گاز استان، بازدید از خانواده های معظم شهدا، اطلاع رسانی از طریق رسانه های مکتوب و مجازی و حضور گسترده کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در راهپیمایی یوم الله دهه فجر از دیگر برنامه های شاخص این ایام بود.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که آگاهی شهروندان از اقدامات شاخص نظام مقدس اسلامی در طول 39 سال گذشته حق مردم است گفت: شرکت گاز خراسان رضوی در این مسیر با بهره‌گیری از ابزارهای نوین اطلاع رسانی تلاش نموده تا موجبات افزایش آگاهی شهروندان را فراهم آورد.

  یادآور می شود؛ شرکت گاز خراسان رضوی وظیفه تامین گاز بیش از دو میلیون و 150 هزار مشترک در بخش های مختلف استان را برعهده دارد.

حضور کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در راهپیمایی 22 بهمن ماه
 • 1396/11/23 دوشنبه حضور کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در راهپیمایی 22 بهمن ماه
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از حضور گسترده کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت در راهپیمایی 22 بهمن امسال خبر داد و گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه مایه اقتدار و بالندگی ایران است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از حضور گسترده کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت در راهپیمایی 22 بهمن امسال خبر داد و گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه مایه اقتدار و بالندگی ایران است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی ضمن قدردانی از این اقدام انقلابی کارکنان ادارت گاز مناطق مشهد و نواحی شهرستانها افزود: همه ساله در چنین روزی کارکنان شرکت گاز استان برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در راهپیمایی سراسری این روز باشکوه حضوری گسترده دارند.

  وی با بیان این مطلب که حضور در راهپیمایی 22 بهمن مایه اقتدار و بالندگی ایران است گفت: کارکنان این شرکت به همراه دیگر امت حزب ا... باحضور حماسی خود ثابت کردند که علیرغم تحریم های اقتصادی و توطئه های مختلف دشمن علیه ملت مسلمان ایران همچون گذشته تحت فرامین مقام معظم رهبری آماده دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

  یادآور می شود؛ تاریخ نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) در 22 بهمن 1357 به نقطه عطف خود رسید و سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست و پادشاهی 2 هزار و 500 ساله و ظلم و استبداد بیش از 50 ساله رژیم پهلوی در ایران، ریشه کن و به خواست الهی حکومت جمهوری اسلامی تأسیس شد.

   

نفوذ 9/99 شهری و 6/78 روستایی گاز طبیعی در خراسان رضوی
 • 1396/11/17 سه‌شنبه نفوذ 9/99 شهری و 6/78 روستایی گاز طبیعی در خراسان رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 9/99 جمعیت شهری و 6/78 جمعیت روستایی استان از نعمت الهی گاز بهره مند هستند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 9/99 جمعیت شهری و 6/78 جمعیت روستایی استان از نعمت الهی گاز بهره مند هستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر اظهار کرد: در تاریخ 39 ساله انقلاب اسلامی اقدامات بسیار شاخصی در حوزه های زیربنایی انجام شده که از جمله می توان به افزایش شهرهای گازدار خراسان رضوی از یک شهر به 72 شهر نام برد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: در بخش روستایی علی رغم منابع عظیم گاز کشور تا سال 57 هیچ روستایی گازدار نبود؛ اما طی فعالیت انجام شده در سایه تدبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکنون شاهد بهره مندی یکهزار و 655 روستای استان از نعمت گاز طبیعی هستیم.

  وی افزود: در همین مدت دو میلیون و 149 هزار و 458 مشترک جذب و 29 هزار و 120 کیلومتر شبکه گاز شهری و روستایی اجرایی شد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: در حال حاضر 9/99 جمعیت شهری و 6/78 جمعیت روستایی استان از نعمت الهی گاز بهره مند هستند.

  وی با اشاره به افزایش چهار برابری فعالیت های کاری شرکت گاز خراسان رضوی در سال 96 نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: در سال جاری هر 12 ساعت یک روستای استان گازرسانی می شود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان در حوزه گازرسانی به صنایع نیز گفت: تاکنون گازرسانی به 12 هزار و 624 مشترک در بخش های مختلف صنعتی به اتمام رسیده و ان شاا... با برنامه ریزی های انجام شده بزودی شاهد آغاز طرح بزرگ گازرسانی به یکهزار و 700 واحد صنعتی دیگر استان خواهیم بود.

  فانی خاطرنشان کرد: توسعه شبکه های گازرسانی موجب رشد و توسعه فعالیت های اقتصادی در اقصی نقاط استان خواهد شد.

حضور مدیرعامل گاز خراسان رضوی پشت میز خدمت
 • 1396/11/16 دوشنبه حضور مدیرعامل گاز خراسان رضوی پشت میز خدمت
  همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در اداره گاز منطقه چهار مشهد، پاسخگوی سوالات شهروندان شدند.

  همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در اداره گاز منطقه چهار مشهد، پاسخگوی سوالات شهروندان شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این برنامه که از ساعت 8 الی 11 صبح امروز انجام شد با حضور در امور مشترکین منطقه چهار مشهد بطور مستقیم و بی واسطه با شهروندان درباره مشکلات آنان در حوزه گاز طبیعی به گفتگو پرداخت.

  فانی در این دیدارها دستوراتی پیرامون مباحث اشتراک پذیری فوری برخی شهروندان، توسعه شبکه گاز شهری مشهد در برخی مناطق، گازرسانی به روستاهای اطراف شهرستان مشهد، تسهیل در واگذاری انشعاب به خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد صادر کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه این دیدارها، پاسخگویی به مردم را وظیفه ذاتی کارکنان دستگاه های دولتی عنوان کرد و گفت: رجوع مردم به ما و پیگیری مشکلات آن نعمتی است که از سوی خداوند متعال به ما ارزانی شده است.

  فانی اضافه کرد: بی شک کسب رضایت خداوند متعال در گرو رضایت شهروندان است.

  گفتنی است؛ مدیرعامل، مدیربهره برداری گاز استان، رئیس اداره گاز شهرستان مشهد و رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی در این برنامه حضور داشتند.

  یادآور می شود؛ پاسخگویی بی واسطه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی به شهروندان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته در سطح ادارات گاز مناطق 3 و 5 مشهد ادامه خواهد داشت.

تسهیل در پرداخت گازبهای مصرفی برخی مشترکان در خراسان رضوی
 • 1396/11/16 دوشنبه تسهیل در پرداخت گازبهای مصرفی برخی مشترکان در خراسان رضوی
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و برای نخستین بار پرداخت گازبهای مصرفی صنایع عمده، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در این استان تسهیل شد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و برای نخستین بار پرداخت گازبهای مصرفی صنایع عمده، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در این استان تسهیل شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی افزود: به منظور حمایت از تولید و اشتغال و کمک به صنعت فرصت استفاده از این طرح برای صاحبان صنایع عمده تا پایان بهمن ماه جاری فراهم آمده است.

  وی ادامه داد: مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و افراد زیر پوشش سازمان بهزیستی نیز تا پایان 22 بهمن می توانند با مراجعه به دفاتر امور مشترکان از مزایای این طرح استفاده کنند.

  علوی گفت: 40 هزار مشترک شرکت گاز خراسان رضوی مربوط به کمیته امداد و 12 هزار مشترک نیز افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند. این مشترکان می توانند برای استفاده از مزایای طرح تسهیل در پرداخت گازبها با شماره 37074 تماس بگیرند و یا موضوع را به شماره 100037074 پیامک کنند.

  شرکت گاز خراسان رضوی تامین کننده گاز  بیش از دو میلیون مشترک شهری و روستایی است.

تاکید بر حل فوری مشکلات شهروندان در حوزه گاز طبیعی
 • 1396/11/16 دوشنبه تاکید بر حل فوری مشکلات شهروندان در حوزه گاز طبیعی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به افزایش چهار برابری فعالیت های کاری شرکت در سال جاری بر لزوم حل فوری مشکلات شهروندان در حوزه های مرتبط با گاز طبیعی تاکید کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به افزایش چهار برابری فعالیت های کاری شرکت در سال جاری بر لزوم حل فوری مشکلات شهروندان در حوزه های مرتبط با گاز طبیعی تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی صبح امروز (دوشنبه 16 بهمن ماه) در بازدید از اداره گاز منطقه 4 مشهد و واحد نصب و انشعابات این شرکت، ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر اظهار کرد: دقت و سرعت عمل در خدمت رسانی به مشترکان دو مولفه اصلی موفقیت سازمان است.

  وی ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در سال جاری افزود: همه واحدهای شرکت گاز استان باید تلاش کنند تا به موازات "نهضت بزرگ گازرسانی" حرکت کنند.

  فانی ادامه داد: در سال 96 شاهد افزایش چهار برابری فعالیت های کاری هستیم که این مهم تاکنون با همت و تلاش شبانه روزی همه کارکنان شرکت گاز استان به بهترین نحو انجام پذیرفته است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خواستار تسهیل هرچه بیشتر در ارائه خدمات به موقع به مشترکین شد و افزود: رضایتمندی شهروندان و امید بخشی به جامعه هدف نهایی این اقدامات است. فانی در بخش دیگری از سخنان خود نیروی انسانی را مهمترین سرمایه شرکت دانست و بر توانمند سازی هر چه بیشتر کارکنان تاکید کرد.

  این بازدید با گفت وشنود صمیمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با کارکنان بخش های مختلف اداره گاز منطقه چهار و واحد نصب و انشعابات مشهد پایان یافت.

گفتگوی بی واسطه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با شهروندان
 • 1396/11/15 يكشنبه گفتگوی بی واسطه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با شهروندان
  همزمان با ایام الله دهه فجرامسال، مدیرعامل و جمعی از روسای ستادی شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در امور مشترکین ادارات گاز مشهد پاسخگوی سوالات شهروندان خواهند بود.

  همزمان با ایام الله دهه فجرامسال، مدیرعامل و جمعی از روسای ستادی شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در امور مشترکین ادارات گاز مشهد پاسخگوی سوالات شهروندان خواهند بود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: همزمان با این ایام باشکوه مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در ادارات گاز مناطق سه، چهار و پنج مشهد پاسخگویی مستقیم سوالات شهروندان در حوزه های مختلف گاز طبیعی خواهند بود.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده  در اولین برنامه صبح فردا دوشنبه 16 بهمن از ساعت 8 الی 11 ظهر، مدیرعامل شرکت گاز استان در اداره گاز منطقه چهار مشهد واقع در تقاطع بلوار هفت تیر و پیروزی میزبان شهروندان خواهد بود.

  وی ادامه داد: این برنامه به ترتیب در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در ادارات گاز منطقه 3 واقع در میدان مادر قاسم آباد و منطقه پنج واقع در خیابان خواجه ربیع ابتدای بلوار بهمن مشهد ادامه خواهد یافت.

   علوی با اشاره به وجود بیش از یک میلیون و 74 هزار مشترک گاز طبیعی در مشهد گفت: هدف از اجرای این طرح تحقق نهضت پاسخگویی و ارتباط بی واسطه مدیران با مردم در راستای حقوق شهروندی دولت است.

  لازم به ذکر است؛ شهروندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 37074 مرکز پاسخگویی شرکت گاز خراسان رضوی و یا سامانه پیامکی این شرکت به شماره 100037074 تماس حاصل فرمایند.

تسهیلات ویژه برای مشترکان گاز طبیعی همزمان با ایام الله دهه فجر
 • 1396/11/15 يكشنبه تسهیلات ویژه برای مشترکان گاز طبیعی همزمان با ایام الله دهه فجر
  سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی از اتخاذ شرایط ویژه برای مشترکان گاز طبیعی استان همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

  سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی از اتخاذ شرایط ویژه برای مشترکان گاز طبیعی استان همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با تبریک فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: به برکت این ایام باشکوه طرح تقسیط بدهی مشترکان عمده با محوریت تسهیل در امر استفاده از نعمت گاز اجرایی می شود.

  وی افزود: در همین راستا گازبهای مشترکان عمده(صاحبان صنایع و کارخانجات بجز جایگاه‌هایCNG) با نظر مساعد مدیرعامل محترم شرکت گاز استان تقسیط می شود. فرصت استفاده از این طرح تا پایان بهمن ماه در نظر گرفته شده است.

  علوی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم ادامه داد: در هفته جاری مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت گاز خراسان رضوی به ترتیب در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه در امور مشترکین مناطق 4، 3 و 5 مشهد حضور یافته و پاسخگوی مراجعات مردمی خواهند بود.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: مشترکان می توانند برای آگاهی از این طرح با شماره تماس 37074 و یا سامانه پیامکی 100037074 تماس حاصل فرمایند.

بهره مندی 80 درصد جمعیت روستایی تربت حیدریه از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/11/15 يكشنبه بهره مندی 80 درصد جمعیت روستایی تربت حیدریه از نعمت گاز طبیعی
  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه گفت: در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 80 درصد جمعیت روستایی تربت حیدریه از نعمت الهی گاز طبیعی بهره مند هستند.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه گفت: در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 80 درصد جمعیت روستایی تربت حیدریه از نعمت الهی گاز طبیعی بهره مند هستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی با اعلام این خبر اظهار کرد: هم اکنون از مجموع 126 روستای واجد شرایط بهره مندی از نعمت گاز، 91 روستا با 18 هزار و 218 خانوار گازدار و عملیات گازرسانی به 20 روستای دیگر نیز با جمعیتی بالغ بر سه هزار و 458 خانوار در حال اجرا است.

  وی افزود: از مجموع78 هزار و 501 مشترک شهرستان تربت حیدریه، 56 هزار و 508 مشترک در بخش شهری و 21 هزار و 993 مشترک در بخش روستایی ساکن هستند.

  معصومی تصریح کرد: در حال حاضر80 درصد جمعیت روستایی تربت حیدریه از نعمت الهی گاز طبیعی بهره مند هستند و با اتمام پروژه های در حال اجرا این رقم به 95 درصد ارتقا خواهد یافت.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: پیش از انقلاب اسلامی هیچ شهر و روستایی در شهرستان تربت حیدریه دارای شبکه گاز نبوده و این مهم به برکت نظام مقدس جمعهوری اسلامی ایران اجرایی شده است.

فرهنگ سازی؛ تنها راه حل معضل محیط زیست
 • 1396/11/11 چهارشنبه فرهنگ سازی؛ تنها راه حل معضل محیط زیست
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که تغییر در رفتار جامعه در قبال محیط زیست نیازمند اشاعه فرهنگ توجه به این بحث است گفت: اقدامات بسیار خوبی توسط شرکت گاز استان در هفته هوای پاک انجام شد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که تغییر در رفتار جامعه در قبال محیط زیست نیازمند اشاعه فرهنگ توجه به این بحث است گفت: اقدامات بسیار خوبی توسط  شرکت گاز استان در هفته هوای پاک انجام شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی گفت: مجموعه رفتارهای ضابطه‌مند زیست محیطی در بستر فرهنگ، موجب جهت‌بخشی به بحث محیط زیست پیرامونی شهرها خواهد شد؛ متأسفانه غالب جمعیت کشور ما در زمینه فرهنگ زیست‌محیطی با چالش‌های زیادی روبرو هستند که به عقیده بنده فرهنگ سازی تنها راه درمان این معضل است.

  وی با اشاره به اقدامات مثبت امور HSE شرکت گاز خراسان رضوی در موضوع توجه به فرهنگ محیط زیست گفت: در هفته گذشته سمینار آلاینده های هوا در کلان شهرها و تاثیرات آن بر محیط زیست با هدف افزایش میزان آگاهی کارکنان با شرایط اقلیمی شهر مشهد برگزار شد.

  وی ادامه داد: برگزاری همایش دوچرخه سواری، فرهنگ سازی محیط زیستی مرتبط با آلودگی هوا و مصرف بهینه گاز طبیعی برای 150 نفر از دانش آموزان دختر در سطح مدارس مشهد و اهداء محصولات فرهنگی از دیگر برنامه های هفته هوای پاک بود.

  فانی، توزیع بیش از هزار ماسک تنفسی نوعFFP2  در بین کارکنان و درج شعار هفته هوای پاک"قانون هوای پاک؛ قانون نفس" در قبوض مشترکان را ازدیگر اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی در راستای مسئولیت اجتماعی این مجموعه برای توسعه فرهنگ محیط زیست عنوان کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: جلب مشارکت و آموزش محیط زیست و اشاعه فرهنگ و اخلاق محیط زیستی در بین کارکنان، از جمله ابزارها و روش های موفقی است که توسط شرکت گاز خراسان رضوی در هفته هوای پاک امسال مورد استفاده قرار گرفت.

آشنایی 500 شهروند بردسکنی با مصرف صحیح و ایمن گاز طبیعی
 • 1396/11/11 چهارشنبه آشنایی 500 شهروند بردسکنی با مصرف صحیح و ایمن گاز طبیعی
  رئیس اداره گاز بردسکن از برگزاری 14 دوره آموزشی ویژه 500 نفر از شهروندان این شهرستان با موضوع مصرف صحیح و ایمن گاز طبیعی خبر داد.

  رئیس اداره گاز بردسکن از برگزاری 14 دوره آموزشی ویژه 500 نفر از شهروندان این شهرستان با موضوع مصرف صحیح و ایمن گاز طبیعی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، ناصر ایمانی با اشاره به تاثیر مستقیم آموزش بر عملکرد انسان اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 14 دوره آموزشی ویژه 500 نفر از دانش آموزان و کارکنان دستگاههای دولتی شهرستان بردسکن برگزار شده است.

  وی افزود: در این دوره های کاربردی مهم ترین موضوعات مرتبط با اصلاح الگوی مصرف گاز و پیش گیری از خطرات ناشی از بی احتیاطی در مصرف آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  ایمانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی امری مهم در مسیر حفظ و نگهداشت این نعمت الهی است.

  رئیس اداره گاز بردسکن با انتقاد از تفکر غلط «گاز ارزان نیاز به صرفه جویی ندارد» افزود:  ارائه آموزش های عمومی در جامعه و ایجاد فرهنگ مصرف بهینه گاز، باعث کاهش شدت مصرف انرژی می شود.

برگزاری مانور تروریستی در تاسیسات گاز منطقه ثامن مشهد
 • 1396/11/10 سه‌شنبه برگزاری مانور تروریستی در تاسیسات گاز منطقه ثامن مشهد
  سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری مانور بزرگ تروریستی در تاسیسات گاز منطقه ثامن مشهد با مشارکت شهرداری، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی این شهر خبر داد.

  سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری مانور بزرگ تروریستی در تاسیسات گاز منطقه ثامن مشهد با مشارکت شهرداری، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی این شهر خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این خبر اظهار کرد: در این مانور از پیش تعیین شده که پیش از ظهر امروز 10 بهمن ماه برگزار شد انفجاری تروریستی در تاسیسات گاز منطقه ثامن توسط شهروندان اعلام و آتش نشانی با حضور در محل نسبت به اطفاء و اعلام این موضوع به مرکز پیام شرکت گاز استان، پلیس 110 و اورژانس اقدام کرد. در ادامه با هماهنگی مرکز پیام شرکت گاز شیرهای اصلی منطقه به جهت حفظ ایمنی شهروندان بسته شد.

  وی افزود: پس از بسته شدن شیرهای اصلی در 10 نقطه منطقه ثامن، نوبتکار ارشد نسبت به اطلاع رسانی و اعلام حالت فوق العاده به رئیس امداد و کشیک منطقه اقدام نمود. در حین اجرای این مانور خدمات درمانی توسط اورژانس به سانحه دیدگان ارائه و رینگ امنیتی با همکاری نیروی انتظامی و بسیج شرکت گاز به جهت جلوگیری از تجمع مردم انجام گردید.

  سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با توجه به زمان بر بودن تعمیرات ولو شرکت گاز با انجام اقدام فوری و نصب دو اتصال موقت به آدرس های کاشانی 12 و میدان طبرسی نسبت به گازدار کردن منطقه اقدام کرد.

  به گفته علوی، رکورد گیری سرعت عمل نیروهای مرکز پیام و امدادگران، هماهنگی و همکاری امدادگران با یکدیگر، آمادگی در خصوص وقوع حادثه، افزایش تعامل درونس ازمانی و برونس سازمانی، بررسی تجهیزات فردی و افزایش میزان آشنایی افراد با وظایف از دلایل برگزاری این مانور بود.

  بنابراین گزارش، امور بهره برداری، روابط عمومی، HSE، فناوری اطلاعات، حراست، خدمات و پشتیبانی و حمل و نقل با تمام ظرفیت در این مانور شرکت داشتند.

افزایش 15 درصدی مصرف گاز در خراسان رضوی
 • 1396/11/9 دوشنبه افزایش 15 درصدی مصرف گاز در خراسان رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در روزهای هفتم و هشتم بهمن ماه امسال 89 میلیون مترمکعب گاز در بخش های مختلف استان مصرف شد که این رقم نسبت به مدت مشابه در هفته گذشته، 15 درصد افزایش داشته است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در روزهای هفتم و هشتم بهمن ماه امسال 89 میلیون مترمکعب گاز در بخش های مختلف استان مصرف شد که این رقم نسبت به مدت مشابه در هفته گذشته، 15 درصد افزایش داشته است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اشاره به کاهش شدید دما از ابتدای هفته جاری در استان اظهار کرد: از مجموع 89 میلیون مترمکعب گاز مصرفی روزهای ابتدایی هفته جاری، 41 میلیون در روز شنبه و 48 میلیون مترمکعب در روز یکشنبه مصرف شد.

  وی افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه در روزهای ابتدایی هفته گذشته(که 77 میلیون مترمکعب بوده) رشدی 15 درصدی داشته است.

  فانی گفت: تدابیر و اقدامات لازم برای تامین گاز روزهای سرد سال انجام شده، اما لازم است مدیریت مصرف به خصوص در بخش خانگی مورد توجه همگان قرار گیرد.

  وی گفت: با توجه به تداوم هوای سرد در روزهای آینده از همه مشترکان گرامی درخواست می کنیم تا با مدیریت صحیح و ایمن گاز طبیعی زمینه بهره مندی مطلوب از این نعمت الهی را برای خانواده خود فراهم آورند.

  فانی یادآور شد: در شرایط فعلی آب و هوایی و به خصوص بارش برف یک نکته بسیار مهم، امکان مسدود شدن دودکش هاست که از مردم خواهش می کنیم حتماً به دودکش های منازل سرکشی کنند.

  شرکت گاز خراسان رضوی وظیفه تامین گاز دو میلیون و 120 هزار مشترک را برعهده دارد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 48762