اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

اخبار
با حضور فرمانداران خراسان رضوی؛ شریان های حیاتی گاز طبیعی در مواقع بحران تشریح شد
 • 1396/6/1 چهارشنبه با حضور فرمانداران خراسان رضوی؛ شریان های حیاتی گاز طبیعی در مواقع بحران تشریح شد
  مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر لزوم هماهنگی هر چه بیشتر دستگاههای خدمت رسان در مواقع اضطراری گفت: آشنایی مدیران با گاز طبیعی به عنوان یکی از مهمترین شریان های حیاتی ساز مدیریت اثربخش در بحران است.

  مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر لزوم هماهنگی هر چه بیشتر دستگاههای خدمت رسان در مواقع اضطراری گفت: آشنایی مدیران با گاز طبیعی به عنوان یکی از مهمترین شریان های حیاتی ساز مدیریت اثربخش در بحران است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری در کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران که با حضور فرمانداران و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های خراسان رضوی برگزار شد گفت: آشنایی مدیران با شریان های حیاتی گاز طبیعی و مرور اقدامات در قبل، حین و بعد از بحران امری لازم و ضروری است.

  وی با بیان این مطلب که شرکت گاز استان آمادگی خوبی برای مواجهه با حوادث مرتبط با گاز طبیعی دارد افزود: انتظار داریم در مواقع بحرانی سایر دستگاها به وظایف ذاتی و تعاملی خود عمل کنند.

  مدرس ارشد کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران استان خراسان رضوی ادامه داد: یکی از موضوعات مهمی که در حوزه مدیریت بحران گاز نیازمند پیگیری جدی مدیران استانی است تجهیز مراکز حساس به سوخت دوم است. متاسفانه علی رغم تذکرات مکرر شرکت گاز این مهم هنوز از سوی بعضی مراکز مهم نادیده گرفته شده است.

  افتخاری ناهماهنگی بین دستگاههای اجرایی را زمینه ساز وقوع حوادث و بحران های کوچک و بزرگ عنوان کرد و گفت: حفاری های غیر مجاز و بدون هماهنگی یکی از موضوعاتی است که شرکت گاز همیشه با آن دست و پنجه نرم کرده است. در حال حاضر شبکه های گاز طبیعی در یکهزار و 536 روستا و 71 شهر خراسان رضوی وجود دارد و این مهم نیازمند استعلامات و هماهنگی قبل از حفاری توسط سازمان های خدماتی با ادارات گاز شهرستان ها است. انتظاری که ما داریم این است که کلیه ادارات و دستگاهها هماهنگی لازم با شرکت گاز داشته باشند.

  وی با بیان این مطلب که جای خالی این دوره‌ها آن هم بصورت نظام‌مند و ساختاریافته واقعا احساس می شد گفت: حضور فرمانداران و اعضای مدیریت بحران شهرستان های خراسان رضوی با یک طرح از پیش تعریف شده بی شک اثرات مثبتی با خود به همراه خواهد داشت. به سهم خود از شورای مدیریت بحران استان به دلیل اهتمام در امر اموزش تقدیر و تشکر می کنم.

  مدیر مهندسی و اجرای طرح های گاز خراسان رضوی در پایان پیشنهاد کرد: دوره های مدیریت بحران با یک ساختار علمی و فنی در بین شرکتهای گاز استانی معین برگزار شود.

آزادگان شرکت گاز خراسان رضوی تجلیل شدند
 • 1396/6/1 چهارشنبه آزادگان شرکت گاز خراسان رضوی تجلیل شدند
  هم‌زمان با سالروز ورود آزادگان به میهمن اسلامی، جمعی از کارکنان آزاده شرکت گاز خراسان رضوی مورد تجلیل قرار گرفتند.

  هم‌زمان با سالروز ورود آزادگان به میهمن اسلامی، جمعی از کارکنان آزاده شرکت گاز خراسان رضوی مورد تجلیل قرار گرفتند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در این بازدیدها مدیر منابع انسانی و مسئول امور ایثارگران این شرکت با تنی چند از ایثارگران دیدار و از مقام شامخ آنان تجلیل به عمل آوردند.

  محمد مهدی باقری مدیر منابع انسانی شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه این دیدارها ولایت‌مداری، استقامت، طاقت و بی‌ادعا بودن را از خصوصیات بارز آزادگان و خانواده رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی عنوان کرد و گفت: امروز همه ما وظیفه داریم با پیروی از ولایت، تمسک به شهدا و با انسجام و وحدت رویه، راه آنها را ادامه داده و ارزش‌های متعالی انقلاب را سینه به سینه به نسل های بعدی منتقل کنیم.

  وی آزادگان سرافراز را الگویی ارزشمند برای ملت ایران و به ویژه نسل جوان دانست و افزود: سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی برگ زرینی در تاریخ انقلاب ایران اسلامی بوده و هست که هرگز از یاد‌ها پاک نمی شود.

  فرمانده پایگاه بسیج شهید ارجمند شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: امروز ما وظیفه داریم از مجاهدت‌ها، مقاومت‌ها و ایستادگی وصف‌ناپذیر این رسولان انقلاب نسبت به ترویج فرهنگ آزادی و آزادگی تقدیر و‌ تشکر کنیم.

  لازم به ذکر است؛ در این دیدارها آقایان عسگری، علیزاده شهری، آشوری، میری و کردی با اهدا لوح و هدیه‌ای توسط مدیر منابع انسانی و مسئول امور ایثارگران شرکت گاز خراسان رضوی تجلیل شدند.

فرهنگ‌سازی مهمترین راهکار بهینه سازی مصرف انرژی
 • 1396/5/29 يكشنبه فرهنگ‌سازی مهمترین راهکار بهینه سازی مصرف انرژی
  رئیس پژوهش و فناوری شرکت گاز استان خراسان رضوی فرهنگ‌سازی را مهمترین راهکار بهینه سازی مصرف انرژی در کشور دانست.

  رئیس پژوهش و فناوری شرکت گاز استان خراسان رضوی فرهنگ‌سازی را مهمترین راهکار بهینه سازی مصرف انرژی در کشور دانست.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین پیش در دوره آموزشی اصلاح الگوی مصرف انرژی با رویکرد ساختمان های دولتی ضمن بیان این مطلب که 48 درصد کل ذخایر نفت و 43 درصد ذخائر گاز دنیا در خاورمیانه وجود دارد اظهار کرد: ایران با مجموع نفت و گاز خود بیشترین حجم ذخائر فسیلی دنیا را در خود جای داده است.

  وی ایران را سرزمین انرژی نامید و افزود: این موضوع که ما بیشترین حجم ذخائر سوخت های فسیلی را در اختیار داریم خوشحال کننده است اما نکته نگران کننده بالا بودن شاخص شدت  مصرف انرژی در کشور ماست.

  وی با انتقاد از راندمان بالای مصرف انرژی در کشور گفت: امروزه فولاد، سیمان، بلور و شیشه حجم قابل توجهی از مصرف گاز در بخش صنعتی را به خود اختصاص داده اند.

  پیش بین ادامه داد: کشور ما بطور متوسط سالیانه 75 میلیون لیتر بنزین مصرف می کند که این رقم با هیچ خط کش و تراز جهانی قابل توجیح نیست.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان خراسان رضوی ادامه داد: مصرف انرژی در کشور همچون زنجیره ای به هم پیوسته است. از این رو شاهد افزایش مصرف گاز به موازات رشد مصرف برق در تابستان هستیم.

  وی بهینه سازی مصرف سوخت را منجر به فراهم شدن امکان صادرات عنوان کرد و افزود:  برای مثال جایگزینی CNG زمینه ساز پایین آمدن مصرف بنزین و کاهش وابستگی شد.

  پیش بین حرکت به سمت استفاده از سوخت های تجدید پذیری همچون انرژی های خورشیدی و بادی را امری لازم و ضروری برشمرد و گفت: مدیریت مصرف انرژی به معنای کنترل و بکارگیری راهکارهای درست نگهداشت سرمایه های کشور است.

  این کارشناس ارشد حوزه انرژی مناقشات و سیاست گذاری کشورهای استعماری پیرامون وقوع جنگ های مستمر در خاورمیانه را بی‌ربط به موضوعات نفت و گاز ندانست و گفت: بهره برداری درست از منابع و ذخائر انرژی در داخل یکی از راهکارهای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی در جهان است.

  راهکارهای ساده موجب جلوگیری از هدرفت گاز می شود

  رئیس پژوهش و فناوری شرکت گاز استان خراسان رضوی در ادامه با بیان این مطلب که بکارگیری راهکارهای ساده منجر به جلوگیری از هدررفت گاز می شود گفت: طبق ارزیابی های انجام شده تنها روزنه های 15 ساختمان مسکونی در متراژ 155 مترمربع به اندازه یک پنجره 1x150 خروجی انرژی دارد.

  وی ساخت و سازهای منطبق با استاندارهای روز و دقت در هنگام خرید منزل را گامی مهم در مسیر جلوگیری از تلاف انرژی برشمرد و تصریح کرد: عایق کاری دیواره ها و سقف، استفاده از شیرهای آب استاندارد، لامپ های کم مصرف و پنجره های دوجداره سهم قابل توجهی در کاهش مصرف خواهد گذاشت.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی بهترین راهکار بهینه سازی مصرف انرژی را فرهنگ سازی عنوان کرد و گفت: مسئولان انرژی ساختمانهای دولتی می توانند با نصب برچسب های هشدار دهنده و نظارت بر امر خرید کالاهای با کیفیت با رده های انرژی A  و B و C سهم قابل ملاحظه ای در حفظ سرمایه های ملی ایفا کنند.

  به گفته پیش بین موضوعات پیشنهادی در بحث بهینه سازی مصرف انرژی در بخش های مختلف ساختمان اداره مرکزی شرکت گاز استان اجرایی شده و امروزه اثرات ان کاملا ملموس است.

  گفتنی است؛ دوره آموزشی اصلاح الگوی مصرف انرژی با رویکرد ساختمان های دولتی طی دو روز با حضور اساتید مختلف و با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی، اصول احتراق، تشریح تکنولوژی‌های نوین انرژی ساختمان، آشنایی تئوری با مشعل و یک دوره کارگاه عملی آشنایی با مشعل و نحوه تنظیم آن به میزبانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مرکز آموزش های تخصصی سازمان فنی حرفه ای برگزار خواهد شد.

قدردانی قائم مقام آستان قدس رضوی از تعامل خوب شرکت گاز استان
 • 1396/5/18 چهارشنبه قدردانی قائم مقام آستان قدس رضوی از تعامل خوب شرکت گاز استان
  قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از همکاری و حسن تعامل شرکت گاز استان در اتصال زائر شهر رضوی به شبکه سراسری گاز قدردانی کرد.

  قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از همکاری و حسن تعامل شرکت گاز استان در اتصال زائر شهر رضوی به شبکه سراسری گاز قدردانی کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید مرتضی بختیاری با اهدا لوحی به سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان نوشت:

  آستان قدس رضوی در اجرای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اوامر تولیت آستان محترم قدس رضوی، حضرت آیت الله رئیسی به ویژه در عرصه با برکت و پرثمر خدمات رسانی به زائران و مجاوران محروم و مستضعف اقدام به احداث زائر شهر رضوی نموده است. بدین وسیله از حسن تعامل، اهتمام و همکاری مجدانه جناب عالی و سایر همکاران محترمتان، صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم.

  امید است تلاش ها و مساعی به عمل آمده مورد قبول و مرضی خاطر حضرت ثامن الحجج، امام اباالحسن الرضا(علیه آلاف التحیه و الثناء) قرار گیرد. توفیقات روزافزون جناب عالی را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

  گفتنی است؛ شرکت گاز استان برای گازرسانی به پروژه زائرشهر رضوی بیش از 36 متر شبکه، یک ایستگاه گازرسانی با ظرفیت 400 مترمکعب بر ساعت احداث و راه اندازی نموده است. با افتتاح هر سه فاز این پروژه ظرفیت اسکان ۲۰ هزار زائر حضرت رضا(ع) در این مکان فراهم خواهد شد.

  زائر شهر رضوی در حاشیه شهرک طرق واقع در حاشیه اتوبان مشهد-باغچه قرار دارد.

شیوه انتقال خبر سهم بسزایی در ایجاد نشاط در جامعه دارد
 • 1396/5/18 چهارشنبه شیوه انتقال خبر سهم بسزایی در ایجاد نشاط در جامعه دارد
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در بحث امید بخشی به جامعه اظهار کرد: شیوه انتقال اخبار سهم بسزایی در امیدبخشی به مردم دارد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در بحث امید بخشی به جامعه اظهار کرد: شیوه انتقال اخبار سهم بسزایی در امیدبخشی به مردم دارد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با گرامیداشت سالگرد شهادت محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: لازمه خبرنگار خوب بودن، داشتن علم و دانش و تجربه در کنار سرعت و  دقت است.

  وی حرکت در جهت تأمین منافع شخصى و کوشش براى پیش بردن مقاصد خصوصى که با مصلحت جامعه سازگار نباشد را خلاف اصول و آئین‌ اخلاقى خبرنگاری عنوان کرد و افزود: خبرنگاران باید مایه نشاط و امید در بین مردم باشند.

  علوی با یادآوری جمله مقام معظم رهبری که فرمودند: "القای ناامیدی برای کندکردن حرکت کشور، گناهی بزرگ است" گفت: معتقدم رسانه ها باید در انعکاس فعالیت مجموعه های دولتی همچون شرکت گاز پیام رهبری در زمینه امیدبخشی به جامعه را سرلوحه کار خود قرار دهند. در حال حاضر شرکت گاز با اقدامات زیربنایی خود در بحث توسعه شبکه های گاز در اقصی نقاط استان توانسته زمینه امیدبخشی در بین روستاییان را فراهم کند.

  وی با بیان این مطلب که اتصال 72 شهر و  یکهزار و 538 روستای خراسان رضوی به شبکه سراسری گاز کشور هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم محسوب می شود ادامه داد: وظیفه اصلی خبرگزاری های انقلابی اطلاع رسانی این اقدامات است.

رسانه ها به دور از هرگونه گرایش سیاسی پیگیر مطالبات مردم باشند
 • 1396/5/17 سه شنبه رسانه ها به دور از هرگونه گرایش سیاسی پیگیر مطالبات مردم باشند
  با هدف با گرامیداشت روز خبرنگار مدیرعامل به همراه تنی چند از مسئولین شرکت گاز خراسان رضوی از صدا و سیمای مرکز استان و چند رسانه دیگر بازدید کردند.

  با هدف با گرامیداشت روز خبرنگار مدیرعامل به همراه تنی چند از مسئولین شرکت گاز خراسان رضوی از صدا و سیمای مرکز استان و چند رسانه دیگر بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدارها با تبریک 17 مردادماه روزخبرنگار اظهار کرد: بی شک همکاری رسانه با مدیران دولتی منشا خیر و برکت خواهد بود.

  وی تعامل و همکاری مدیران دستگاه‌های دولتی و رسانه‌ها در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را امری لازم و ضروری برشمرد و گفت: رسانه ها باید در جهتی حرکت کنند که به دور از هرگونه گرایش سیاسی، صرفا پیگیر مطالبات مردم باشند.

  فانی با تاکید بر لزوم مدیریت انرژی در کشور ادامه داد: نقش رسانه ها در فرهنگ سازی  مدیریت مصرف انرژی بسیار مهم، ارزشمند و تاثیرگذار است.

  وی افزود: فرهنگ سازی در این حوزه به منظور ارتقا و اصلاح شیوه های مصرف امری بسیار ضروری است که رسانه ها بخاطر ماهیت خود می توانند در این زمینه نقشی شاخصی را ایفا کنند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ضمن قدردانی از همکاری خوب خبرنگاران استان در بحث پوشش اخبار گازرسانی روستایی چند سال گذشته تصریح کرد: امید بخشی به مردم و ایجاد شور و علاقه در بین آنان نسبت به نظام یک وظیفه جمعی است.

  وی با یادآوری سالهای نه چندان دور همکاری خود با رسانه‌ها در کسوت ریاست روابط عمومی شرکت گاز استان گفت: در طول 29 سال خدمت هیچگاه رسانه ها را مقابل خود تصور نکره ام.

  در بخشی از این بازدیدها محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای استان، ایمان شمسایی مدیرمسئول و سردبیر روزنامه قدس، شاهین فرشاد رئیس خبرگزاری ایرنا در خراسان رضوی و محمد سعید احدیان مدیرمسئول روزنامه خراسان ضمن خیرمقدم به مدیرعامل و هیات همراه شرکت گاز استان گزارشی از روند تولید و انتشار اخبار در بخش های مختلف مجموعه متبوع خود را تشریح کردند.

  حضور مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بخش تحریریه رسانه‌ها و قدردانی از زحمات خبرنگاران با چاشنی سوالات میدانی و لحظه ای از نکات جالب توجه این بازدید ها بود.

مرور شیوه های مواجه با مسائل ایمنی در اداره گاز گناباد
 • 1396/5/16 دوشنبه مرور شیوه های مواجه با مسائل ایمنی در اداره گاز گناباد
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مسائل ایمنی در این اداره خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مسائل ایمنی در این اداره خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی، توسعه فرهنگ ایمنی و ارتقا سطح آمادگی کارکنان این اداره در مقابله با حوادث مختلف بود.

  وی افزایش سطح مهارت و حفظ آمادگی در مواجهه با حریق و حوادث اضطراری مرتبط با گاز طبیعی را از دیگر دلایل برگزاری این دوره عنوان کرد و افزود: آشنایی با کارکرد انواع خاموش کننده های آتش موجب

  واکنش به موقع کارکنان در شرایط اضطراری می شود.

  به گفته نجاتی این دوره در دو سطح تئوری و عملی برگزار و نکات بسیار مهم و کاربردی در آن مطرح شد. در بخش عملی شرکت کنندگان ضمن آشنایی با پدیده آتش‌سوزی و رفتارهای مناسب فردی و گروهی هنگام وقوع حادثه با روشهای اطفاء انواع حریق و نحوه عملی کاربرد کپسول های خاموش کننده آشنا شدند.

  گفتنی است؛ کارکنان اداره گاز بجستان نیز در این دوره آموزشی شرکت کردند.

کتاب کلیات بودجه ریزی در بنگاه اقتصادی به رشته تحریر درآمد
 • 1396/5/16 دوشنبه کتاب کلیات بودجه ریزی در بنگاه اقتصادی به رشته تحریر درآمد
  رئیس امور پژ‍وهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی از تالیف و تحریر کتاب کلیات بودجه ریزی در بنگاه اقتصادی به همت دو تن از مسئولین امور مالی این شرکت خبر داد.

  رئیس امور پژ‍وهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی از تالیف و تحریر کتاب "کلیات بودجه ریزی در بنگاه اقتصادی" به همت دو تن از مسئولین امور مالی این شرکت خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین با اعلام این خبر اظهار کرد: نظر به اهمیت موضوع بودجه ریزی در دستگاههای دولتی این کتاب تالیف و منتشر شده است.

  وی اشتراک گذاری تجربیات کارشناسان خبره مالی شرکت گاز در حوزه های مختلف مدیریت مالی و تدوین بودجه را اصلی ترین دلایل تحریر و انتشار این کتاب عنوان کرد و افزود: امور پژ‍وهش گاز خراسان رضوی آمادگی دارد تا در صورت اعلام همکاران نسبت به ثبت و ضبط تجربیات آنان در موضوعات مرتبط با گاز طبیعی اقدام کند.

  به گفته پیش بین کتاب" کلیات بودجه ریزی در بنگاه های اقتصادی" مجموعه ای دو جلدی است که به همراه یک بسته نرم افزار علمی کاربردی در قالب بسته های نرم افزار چند رسانه ای در زمینه مستندسازی بودجه ریزی پروژه ها منتشر شده که جلد اول آن به قلم آقایان یعقوبی و فتحعلی بیگی تالیف گردیده است.

  گفتنی است؛ امورپژوهش و فناوری شرکت گاز استان خراسان رضوی طی سه سال گذشته بیش از15 جلد کتاب در حوزه های مختلف صنعت گاز و بهینه سازی مصرف انرژی منتشر نموده است.

افتخارآفرینی کاروان ورزشی امام رضا(ع) در المپیاد سراسری فرزندان شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/5/15 يكشنبه افتخارآفرینی کاروان ورزشی امام رضا(ع) در المپیاد سراسری فرزندان شرکت ملی گاز ایران
  تیم های اعزامی فرزندان پسرزیر25 سال کارکنان شرکت گازخراسان رضوی با عنوانکاروان ورزشی امام رضا(ع)موفق به کسب مدال های متعددی در المپیاد سراسری فرزندان شرکت ملی گاز ایران شدند.

  تیم های اعزامی فرزندان پسرزیر25 سال کارکنان شرکت گازخراسان رضوی با عنوان"کاروان ورزشی امام رضا(ع)"موفق به کسب مدال های متعددی در المپیاد سراسری فرزندان شرکت ملی گاز ایران شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی صبایی با اعلام این خبر اظهار کرد: با حمایت مسئولین محترم و همت مربیان و انگیزه بالای ورزشکاران اعزامی شرکت گاز خراسان رضوی در این دوره از مسابقات موفق شدیم تا عنوان بسیار خوبی را از آن خود کنیم.

  وی افزود: دررشته دوومیدانی باکسب 21 مدال درمواد مختلف مدال خوش رنگ طلا برگردن دوومیدانی کاران غیرتمند این شرکت آویخته شد. در بدمینتون نیز علاوه بر کسب مقام اول تیمی به ترتیب محمدامین علی اکبریان، سیدامیرحسین موسوی و مصطفی رضانژاد در بخش انفرادی حائز رتبه های اول تا سوم گردیدند. در تنیس روی میز مقام اول تیمی و اولی و دومی انفرادی به محمدعلی شیخ الطایفه و محمدرضا صافدل طهرانی اختصاص یافت.

  به گفته رئیس امور خدمات اجتماعی رفاهی شرکت گاز خراسان رضوی، پهلوان امیرکیفی تنها کشتی‌گیر اعزامی این شرکت نیز موفق شد در وزن۹۶کیلوگرم مدال طلای این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.  همچنین دررشته ورزشی شنا با کسب 23 مدال رنگارنگ درموادمختلف فرزندان این شرکت موفق به کسب مقام دوم المپیاد سراسری فرزندان شرکت ملی گاز ایران شدند.

  گفتنی است؛ مراسم استقبال ازکاروان ورزشی اعزامی فرزندان کارکنان گاز خراسان رضوی به مسابقات المپیاد سراسری شرکت ملی گاز ایران با حضور سید حمید فانی مدیرعامل این شرکت و اهدا دسته گل همراه بود.

درخشش فرزندان قرآنی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/5/15 يكشنبه درخشش فرزندان قرآنی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی
  فرزندان نخبه قرآنی کارکنان گاز خراسان رضوی موفق شدند در بیست و یکمین مرحله مسابقات قرآن بهار در بهار فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران عناوین برتری را از آن خود کنند.

  فرزندان نخبه قرآنی کارکنان گاز خراسان رضوی موفق شدند در بیست و یکمین مرحله مسابقات قرآن بهار در بهار فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران عناوین برتری را از آن خود کنند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مراسم اختتامیه بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نهج‌البلاغه (بهار در بهار) ویژه فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران صبح امروز شنبه 14 مرداد ماه 96 با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

  در بخش دختران زینب ایمانی فر موفق شد با کسب مقام دومی رشته حفظ دارنده تنها مقام شرکت گاز خراسان رضوی شود.

  در بخش پسران محمد صادق ایمانی فر و محمد رضا فهمیده به ترتیب در رشته های حفظ 10 جزء  و ترتیل حائز رتبه اول شدند. همچنین برادران سجاد و محمد علی شیخ الطایفه نیز توانستند مقام های دومی رشته تحقیق در مقطع متوسطه و سومی رشته تحقیق مقطع عالی را از آن خود کنند.

  گفتنی است؛ در این دوره از مسابقات بیش از ۵۰۰ نفر شرکت‌کننده از سراسر کشور در رشته‌های مختلف به رقابت با هم پرداختند.

فراخوان شرکت های فعال استان خراسان رضوی در زمینه BMS جهت ارائه راهکارهای بهینه سازی مصرف انرپی ساختمان اداری
لزوم آشنایی مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه صنعت گاز با قوانین
 • 1396/5/10 سه شنبه لزوم آشنایی مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه صنعت گاز با قوانین
  مدیرمالی شرکت ملی گاز ایران بر لزوم آشنای مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه صنعت گاز با قوانین تاکید کرد.

  مدیرمالی شرکت ملی گاز ایران بر لزوم آشنای مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه صنعت گاز با قوانین تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمدرضا صدیقی در طرح آموزشی اعضای هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه در مشهد اظهار کرد: اشرافیت اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکتهای گاز استانی به حوزه قانونی موجب بهبود فرایند امور محوله و پاسخگویی مطلوب به دستگاههای نظارتی می شود.

  وی با بیان این مطلب که در این دوره تلاش می کنیم تا قوانین مرتبط با امور صنعت نفت و گاز کشور را بصورت تخصصی مورد بحث و بررسی قرار دهیم تصریح کرد: متاسفانه در سطح هیات مدیره های شرکتهای گاز استانی بعضا تصمیماتی گرفته می شود که هیچ مستندی پیرامون موضوع وجود ندارد و همین نکته می تواند زمینه ساز بروز مشکل های بعدی باشد.

  مدیرمالی شرکت ملی گاز ایران یکی از مزایایی این دوره اموزشی را شناخت و تبادل تجربیات در بین مدیران عنوان کرد و گفت: بهره گیری از تجربیات همکاران موجب جلوگیری از بروز مشکلات مشابه در مجموعه های تابعه صنعت گاز کشور می شود.

  صدیقی ادامه داد: اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکتهای گاز کشور باید بتوانند تعریف مشخصی از اساسنامه، تشریح ارتباط حقوقی شرکت نفت با شرکتهای تابعه، حدود اختیارات و مسئولیت های شرکت های مادر  از منظر اساسنامه را بطور کامل توضیح دهند. همچنین آگاهی از مفاد و قوانین اساسنامه شرکت ملی گاز ایران نیز امری بدیهی و ضروی است.

  به گفته صدیقی طبق اساسنامه، شرکت ملی نفت ایران یک شرکت دولتی بوده و 100 درصد سهام آن متعلق به جمهوری اسلامی ایران است و شرکت های وابسته آن نیز بدوا متعلق به وزارت نفت می باشد.

  مدیرمالی شرکت ملی گاز ایران در پایان این دوره دو روزه با تاکید بر مطالعه بندهای قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت به حاضران گفت: کلیه مکاتبات مدیران و اعضای هیات مدیره شرکتهای گاز استانی باید بر مبنای بندهای این قانون صورت پذیرد.

برگزاری اولین جلسه کمیته برون سازمانی بهینه سازی مصرف گاز
 • 1396/5/10 سه شنبه برگزاری اولین جلسه کمیته برون سازمانی بهینه سازی مصرف گاز
  اولین جلسه کمیته برون سازمانی بهینه سازی مصرف گاز با حضور روسای پژوهش، روابط عمومی، گازرسانی به صنایع، خدمات فنی و فروش عمده و نماینده امور بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  اولین جلسه کمیته برون سازمانی بهینه سازی مصرف گاز با حضور روسای پژوهش، روابط عمومی، گازرسانی به صنایع، خدمات فنی و فروش عمده و نماینده امور بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین صبح امروز در این جلسه اظهار کرد: هدف از تشکیل کمیته برون سازمانی بهینه سازی مصرف گاز پیداکردن راهکارها و انجام مسئولیت اجتماعی شرکت گاز در راستای مصرف بهینه این نعمت الهی است.

  وی با اشاره به دستور صریح مدیرعامل گاز استان مبنی بر پیگیری این موضوع به امور پژوهش و فناوری این شرکت افزود: طی سال گذشته تاکنون پیشنهادات بسیار خوبی در حوزه بهینه سازی مصرف گاز طرح و پیگیری شده است که ان شاا... با اتمام آن شاهد مدیریت بهینه مصرف گاز در بخش خانگی خواهیم بود.

  پیش بین تعامل و همکاری با شرکتهای سازنده بخاری و ارائه مشاوره تخصصی به شهرداری مشهد به جهت راه اندازی دو پارک بزرگ انرژی را از اقدامات انجام شده طی این مدت عنوان کرد و گفت: بیش از 40 درصد مصرف گاز در بخش خانگی استان مصرف می شود. امیدواریم با اجرای مطلوب این دو طرح شاهد ارتقا سطح آموزش و فرهنگ سازی در این حوزه باشیم.

  رئیس پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار برگزاری دوره‌ای آموزشی برای شرکت‌های مشاور و پیمانکاران حوزه گازرسانی به مشترکین عمده و صنایع در سطح استان شد و افزود: عدم آشنایی مشاوران با میزان مصارف گاز در بخش صنعتی انواع مشعل های گازی مورد استفاده آنان در کارگاههای کوچک موجب افزایش مصرف گاز و کاهش بهره وری انرژی شده است.

  وی اضافه کرد: بازرسی و معاینه فنی موتورخانه های ادارات دولتی با هماهنگی و تعامل استانداری خراسان رضوی و فرمانداری مشهد نیز اقدام دیگری است که می توان در بحث بهینه سازی مصرف گاز مفید واقع شود که در سال گذشته طبق مصوبه شواری اداری استان این اقدام صورت گرفته است.

  پیش بین استفاده از تجهیزات و مصالح بی کیفیت با راندمان بالای مصرف گاز در بین انبوه سازان را مشکل دیگر سرانه بالای مصرف گاز در استان عنوان کرد و گفت: متاسفانه عدم نظارت قوی بر فعالیت انبوه سازان موجب نابودی ذخائر گاز طبیعی کشور می شود.

  وی اضافه کرد: در تلاش هستیم تا در صورت موافقت کمیسیون انرژی استان طی سال جاری مسابقه ای را در بین انبوه سازان مشهد تحت عنوان "ساختمان برتر انرژی" برگزار کنیم.

  گفتنی است؛ در این جلسه موضوعاتی همچون اقدامات انجام شده در زمینه تولید بخاری هایی با رده A و نحوه جایگزینی آن در سطح جامعه، ایجاد نظام های انگیزشی در راستای سوق دادن انبوه سازان به سمت بهینه سازی مصرف گاز و برگزاری دوره های آموزشی ویژه مشاوران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همزمان با دهه کرامت؛ رئیس و کارکنان اداره گاز تربت حیدریه با دوچرخه رکاب زنی کردند
 • 1396/5/10 سه شنبه همزمان با دهه کرامت؛ رئیس و کارکنان اداره گاز تربت حیدریه با دوچرخه رکاب زنی کردند
  رئیس و کارکنان اداره گاز تربت حیدریه همزمان با دهه کرامت مسیر میدان دژبان تا شرکت منطقه نفتی این شهرستان را با دوچرخه رکاب زدند.

  رئیس و کارکنان اداره گاز تربت حیدریه همزمان با دهه کرامت مسیر میدان دژبان تا شرکت منطقه نفتی این شهرستان را با دوچرخه رکاب زدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی با اعلام این خبر اظهار کرد: تیم دوچرخه سواری کارکنان اداره گاز ناحیه تربت حیدریه متشکل از 11 نفر در یک حرکت نمادین با همراهی گروهی از علاقه‌مندان و دوستداران دوچرخه‌سواری مسیر میدان دژبان تا شرکت منطقه نفتی این را رکاب زدند.

  وی با بیان این مطلب که نهادینه کردن فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از جمله دوچرخه در راستای کاهش ترافیک و جلوگیری از آلودگی‌های مخرب زیست محیطی نیازمند فعالیت همه دستگاههای دولتی است اظهار کرد: هم صدایی کارکنان اداره گاز تربت حیدریه با حامیان پویش سبز و هوای پاک این شهرستان همیشه زبانزد خاص و عام بوده است.

  بنابر این گزارش؛ آلودگی هوا مهمترین عامل مخرب زیست محیطی در طبیعت محسوب می شود. طبق تحقیقات انجام شده کاهش استفاده از وسائل حمل و نقل شخصی می تواند زمینه ساز پاک سازی محیط زیست پیرامونی شهرهای کشور شود.

انتقاد از مصرف بی رویه گاز در خراسان رضوی!
 • 1396/5/10 سه شنبه انتقاد از مصرف بی رویه گاز در خراسان رضوی!
  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی با انتقاد از مصرف بی رویه گاز در استان گفت: با تعامل و همکاری مردم و مسئولان می توانیم زمینه نگهداشت این نعمت الهی را برای آیندگان فراهم آوریم.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی با انتقاد از مصرف بی رویه گاز در استان گفت: با تعامل و همکاری مردم و مسئولان می توانیم زمینه نگهداشت این نعمت الهی را برای آیندگان فراهم آوریم.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به مصرف سالانه بیش از 11 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در استان اظهار کرد: پایین بودن نرخ بهره‌وری گاز در ایران و عدم وجود عوامل انگیزشی برای بهینه سازی باعث مصرف بی رویه این نعمت الهی شده است.

   وی افزود: متاسفانه بخشی از گاز مصرفی استان با مدیریت غیراصولی در بخش های مختلف خانگی، صنعتی و بالاخص انبوه سازی ساختمان نابود می شود.

  پیش بین ادامه داد: در بحث فرهنگ‌سازی و آموزش اجتماعی همکاری و تعامل بسیار خوبی با معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد انجام شده و هم اکنون به پیشنهاد شرکت گاز دو پارک انرژی در مشهد در حال احداث است.

  کارشناس ارشد حوزه پژوهش شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: یکی از مشکلات جدی دیگری که در بحث مصرف غیراصولی گاز در استان وجود دارد ساخت و سازهای شرکت های انبوه سازی، عدم بهره گیری از متخصصان در انرژی و احداث موتورخانه هایی با راندمان بالاست. در این زمینه نیز طرحی انگیزشی در مرحله تدوین است که در صورت نهایی شدن به اطلاع مردم خواهیم رساند.

  پیش بین با بیان این مطلب که طبق قانون متولی بهینه سازی مصرف انرژی در جامعه نهادهای دیگری غیر از شرکت گاز است گفت:  ورود شرکت گاز به این موضوع صرفا به دلیل مسئولیت پذیری اجتماعی است.

بازدید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گاز خراسان رضوی از انبار کالای شرکت
 • 1396/5/7 شنبه بازدید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گاز خراسان رضوی از انبار کالای شرکت
  مدیرعامل و جمعی از اعضای هیات مدیره گاز خراسان رضوی از انبار کالای میدان فهمیده این شرکت بازدید کردند.

  مدیرعامل و جمعی از اعضای هیات مدیره گاز خراسان رضوی از انبار کالای میدان فهمیده این شرکت بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی صبح امروز در این بازدید ضمن خداقوت به رئیس و کارکنان این واحد اظهار کرد: سیستم کالا و انبارداری باید به گونه ای باشد که از انبار نمودن بی جهت کالا و توقف سرمایه بیت المال خود داری شود.

  وی ضمن بازدید از انبارهای لوازم گازرسانی به صنایع، ایستگاههای TBS و تجهیزات پروژه های بند "ق" روستایی بر لزوم تعیین تکلیف فوری اقلام مازاد تاکید کرد.

  فانی دستور داد تا در کوتاه ترین زمان ممکن کمیته ای مشترک با حضور واحدهای بهره برداری، مهندسی و بازرسی فنی با مدیریت رئیس امور تدارکات و کالا تشکیل و نسبت به اقلام مازاد موجود در محل انبار کالا تعیین تکلیف شود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی همچنین به جهت رفاه حال کارکنان این اداره با پیشنهاد احداث یک پارکینگ مسقف موافقت کرد.

  بنابراین گزارش، بازدید از نمازخانه ساختمان اداری انبار کالا که چندی پیش به همت روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی بازسازی شده بود از دیگر برنامه های امروز بود که با تقدیر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره از اقدامات انجام شده در بحث ترویج فرهنگ نماز همراه بود.

لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌های کشور به شرکت گاز خراسان رضوی رسید
 • 1396/5/3 سه شنبه لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌های کشور به شرکت گاز خراسان رضوی رسید
  شرکت گاز خراسان رضوی موفق به کسب لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور در بخش طراحی بروشور از منظر تاثیرگذاری اجتماعی شد.

  شرکت گاز خراسان رضوی موفق به کسب لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور در بخش طراحی بروشور از منظر تاثیرگذاری اجتماعی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این خبر اظهار کرد: روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی موفق شد با استعانت از خداوند متعال و در سایه حمایت مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و همچنین بهره گیری از دانش روز کارشناسان جوان واحد روابط عمومی این شرکت لوح تقدیر دوازدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور را در بخش طراحی بروشور از آن خود کند.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به حضور 150 شرکت و ارزیابی بیش از 1800 اثر در این جشنواره افزود: جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور در شاخه‌های چاپ کتاب، بروشور، پوستر، عکس، ویژه‌نامه و ساخت فیلم و تیزر با هدف سنجش میزان آشنایی روابط عمومی های دستگاهای دولتی و خصوصی با اصول و استانداردهای روز نشرالکترونیک و مکتوب، توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ و مهارت‌ مدیران و کارشناسان فعال در حوزه روابط عمومی، تبیین نقش تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و آموزشی در فرآیند انتشارات و دستیابی به راهکارهای مناسب به جهت اعتلا و ارتقای هر چه بیشتر نشر الکترونیک و مکتوب در بین واحدهای روابط عمومی کشور برگزار شد.

  به گفته علوی، شاخص های مانند کمیت، خلاقیت و تاثیرگزاری محتوایی از اصلی ترین دلایل انتخاب اثر ارائه شده روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان اثر برتر این جشنواره بوده است.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود تلاش در راستای ارتقا فعالیتهای درون سازمانی و برون سازمانی، افزایش رضایتمندی مشترکان از نحوه پاسخگویی، بکارگیری سخت افزاری و نرم افزاری علوم روز، اطلاع رسانی اقدامات دولت در حوزه گاز طبیعی و حضور مداوم در جشنواره های استانی و کشوری را از مهمترین برنامه های استراتژیک روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی طی سال جاری عنوان کرد.

نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی: اقدامات دولت یازدهم در حوزه گازرسانی روستایی بی نظیر است
 • 1396/5/3 سه شنبه نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی: اقدامات دولت یازدهم در حوزه گازرسانی روستایی بی نظیر است
  نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت یازدهم را در حوزه گازرسانی بی نظیر عنوان کرد.

  نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت یازدهم را در حوزه گازرسانی بی نظیر عنوان کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، بهروز بنیادی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ازمجموع 129 روستای واجد شرایط گازرسانی در شهرستان‌های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن، هم اکنون 84 روستا با جمعیتی معادل 30 هزار و 500 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  وی افزود: طبق وعده مدیرعامل شرکت گاز استان تا ابتدای زمستان امسال عملیات گازرسانی به 22 روستای بخش کوهسرخ و کوهپایه شهرستان بردسکن آغاز خواهد شد. با اتصال این تعداد روستا به شبکه سراسری گاز کشور شاهد ضریب 100 درصدی گاز در بخش روستایی منطقه خواهیم بود.

  بنیادی با تقدیر از تلاش های شبانه روزی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بحث توسعه خطوط گاز در روستاهای استان اضافه کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 11 روستای شهرستانهای کاشمر، خلیل آباد و بردسکن با گستره جمعیتی دو هزار و 326 خانوار در مرحله اجراست که ان شاا... تا پایان سال تزریق گاز خواهند شد.

  نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی افزایش امکانات زیربنایی را از عوامل پایداری سکونت در روستاها و جلوگیری از مهاجرت و حاشیه نشینی در اطراف شهرهای بزرگ دانست و گفت: طی چهار سال گذشته دولت تدبیر و امید شاهد توسعه بی نظیر خطوط گاز در اقصی نقاط استان بودیم.

  بنیادی گازرسانی به شهر ریوش را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید به مردم کاشمر عنوان کرد و گفت: استان خراسان رضوی رتبه نخست گازرسانی کشور را به خود اختصاص داده است که این امر شایسته تقدیر از مدیران و کارکنان حوزه گاز طبیعی استان است.

188 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش حمل و نقل خراسان رضوی شد
 • 1396/4/27 سه شنبه 188 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش حمل و نقل خراسان رضوی شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف 188 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش حمل و نقلCNG استان طی سه ماهه نخست امسال خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف 188 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش حمل و نقل"CNG" استان طی سه ماهه نخست امسال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع مصرف دو و نیم میلیاردی گاز استان در سه ماهه نخست سال 96، بیش از هفت درصد به بخش حمل و نقل اختصاص یافته است.

  وی با بیان این مطلب که در همین مدت 188 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش حمل و نقل استان شده افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال95، 2.3 درصد رشد داشته است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی مصرف گاز طبیعی در بخش حمل و نقل را راهکاری مفید برای کاهش آلودگی های زیست محیطی دانست و تصریح کرد: جایگزینی گسترده گاز طبیعی با سایر سوخت های فسیلی به دلیل کارآیی بالا و هزینه پایین چند سالی است در دستور کار کشورهای پیشرفته جهان قرار دارد.

  به گفته فانی، کاهش هزینه های اقتصادی و افزایش ارزآوری از طریق فروش سایر فرآورده های نفتی از دیگر مزایای مصرف گاز در بخش حمل و نقل محسوب می شود.

تزریق گاز در 9 روستای نیشابور با موفقیت انجام شد
 • 1396/4/26 دوشنبه تزریق گاز در 9 روستای نیشابور با موفقیت انجام شد
  رئیس اجرای طرح های شرکت گازخراسان رضوی از موفقیت آمیز بودن مراحل تزریق گاز 9روستای شهرستان نیشابور خبر داد.

  رئیس اجرای طرح های شرکت گازخراسان رضوی از موفقیت آمیز بودن مراحل تزریق گاز 9روستای شهرستان نیشابور خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید محمد جواد طباطبائی با اعلام این خبر اظهار کرد: مراحل راه اندازی و تزریق گاز 9 روستای محور فدیشه شهرستان نیشابور با

  احداث و راه اندازی دو مورد ایستگاه تقلیل فشار گاز شهری" TBS" با ظرفیت 5000 و 2500 مترمکعب بر ساعت و یک مورد ایستگاه حفاظت کاتدیک ”CPS”انجام شد.

  وی افزود: برای اتمام این پروژه 58 هزار متر شبکه پلی اتیلن و 15هزار و 507 متر شبکه تغذیه فولادی اجرا شده است.

  طباطبایی با اشاره به پیش بینی ها و اقدامات انجام شده به جهت نصب یکهزار و 600 مورد انشعاب در این منطقه اظهار کرد: برنامه ریزی های لازم برای اشتراک پذیری از ساکنان این تعداد روستا صورت گرفته است.

  به گفته رئیس اجرای طرح های شرکت گازخراسان رضوی ؛ با اتصال 9 روستای فدیشه، حسین آباد جنگل، شهرآباد، دستفشاد، احمدآباد، نصرآباد، گلقندشت، اردمه و فتح آباد شهرستان نیشابور به شبکه سراسری گاز کشور دو هزار و 500 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 34680