اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           
          
          

نظرسنجی

اخبار
افزایش مصرف گاز در خراسان رضوی طی روزهای گذشته
 • 1397/2/1 شنبه افزایش مصرف گاز در خراسان رضوی طی روزهای گذشته
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با کاهش دمای هوا از 25 تا 28 فروردین ماه سال جاری حجم مصرف گاز در این استان نسبت به مدت مشابه پارسال 25 درصد افزایش یافت.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با کاهش دمای هوا از 25 تا 28 فروردین ماه سال جاری حجم مصرف گاز در این استان نسبت به مدت مشابه پارسال 25 درصد افزایش یافت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: از روز شنبه هفته جاری تا سه شنبه 28 فروردین 128 میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی به مصرف شد.

  وی افزود: از میزان 128 میلیون گاز مصرفی استان، 48 میلیون مترمکعب معادل 38 درصد آن سهم شهرستان مشهد بوده است.

  شرکت گاز خراسان رضوی دو میلیون و 141 هزار مشترک دارد که از این تعداد یک میلیون و 727 هزار مشترک شهری و 414 هزار مشترک روستایی هستند.

  دمای هوای از ابتدای هفته جاری نسبت به هفته پیش در خراسان رضوی 15 درجه کاهش یافت.

انقلاب گازرسانی در استان خراسان رضوی
 • 1397/1/27 دوشنبه انقلاب گازرسانی در استان خراسان رضوی
  بهره مندی از سوخت گاز و دغدغه تمام شدن کپسول گاز مایع در حین پخت و پز یا اتمام نفت بخاری در سرمای شدید زمستان از جمله مشکلات نبود گازرسانی به مناطق مختلف به خصوص روستاهای خراسان رضوی بود. اما در دولت تدبیر و امید به لطف حمایت های وزیر محترم نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به ارتقای ضریب نفوذ گاز در مناطق روستایی این استان توجه ویژه شده است.

  بهره مندی از سوخت گاز و دغدغه تمام شدن کپسول گاز مایع در حین پخت و پز یا اتمام نفت بخاری در سرمای شدید زمستان از جمله مشکلات نبود گازرسانی به مناطق مختلف به خصوص روستاهای خراسان رضوی بود. اما در دولت تدبیر و امید به لطف حمایت های وزیر محترم نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به ارتقای ضریب نفوذ گاز در مناطق روستایی این استان توجه ویژه شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، ارتقای شاخص گازرسانی و بهره مندی مناطق محروم و کم برخوردار از این نعمت الهی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید بود که با شتاب بسیار مطلوبی دنبال شد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در همین باره به خبرنگار ما گفت: یکی از هدفگذاریهای مهم ابتدای سال 96، گازرسانی هر 12 ساعت به یک روستا بود که با موفقیت انجام شد.

  سیدحمید فانی افزود: هم اکنون در خراسان رضوی ضریب گاز شهری 99،9 و روستایی 83 درصد است. پارسال گازرسانی به 365 روستا و شهر همت آباد در شهرستان فیروزه با حضور معاون اول رئیس جمهوری به بهره برداری رسید و کلنگ گازرسانی به 365 روستا و یک شهر دیگر در خراسان رضوی به زمین زده شد.

  وی ادامه داد: با بهره برداری از این طرحها 53 هزار و 619 خانوار از مزایای شبکه گازرسانی بهره مند شدند و با بهره برداری از طرحهای در دست اجرا نیز 45 هزار و 361 خانوار دیگر به شبکه گازرسانی دسترسی می یابند.

  * پنج هزار میلیارد ریال اعتبار گازرسانی

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: اعتبار هزینه شده برای روستاهایی بهره برداری شده دو هزار و 741 میلیارد و 100 میلیون ریال و اعتبار منظور شده برای روستاهای در دست اجرا سه هزار و 213 میلیارد و 953 میلیون ریال است.

  فانی افزود: از دو هزار و 530 روستای واجد شرایط بهره مندی از شبکه گازرسانی یکهزار و 799 روستا گازدار شده اند و تعداد مشترکان گاز روستایی و شهری در خراسان رضوی به دو میلیون و 141 هزار مورد رسیده است. از این تعداد یک میلیون و 727 هزار مشترک شهری و 414 هزار مشترک روستایی هستند.

  گفتنی است؛ به لطف اقدامات انجام شده در سال 96، ارتقای قابل ملاحظه‌ای در شاخص گازرسانی روستایی استان ایجاد شد.

نگهداری و صیانت از تجهیزات گازرسانی وظیفه اصلی حوزه بهره برداری
 • 1397/1/27 دوشنبه نگهداری و صیانت از تجهیزات گازرسانی وظیفه اصلی حوزه بهره برداری
  سرپرست مدیریت بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی معتقد است ظرفیت اصلی کاری امور بهره برداری شرکت باید به نگهداری و صیانت از تجهیزات و تاسیسات گازرسانی اختصاص یابد.

  سرپرست مدیریت بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی معتقد است ظرفیت اصلی کاری امور بهره برداری شرکت باید به نگهداری و صیانت از تجهیزات و تاسیسات گازرسانی اختصاص یابد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیرعامل و هیات مدیره گفت: استفاده از سرمایه های ارزشمند منابع انسانی، تحول دیجیتال، اصلاح فرآیندها بمنظور تغییر استراتژی شرکت از کمیت به کیفیت، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات کیفی به متقاضیان و مشترکین و برنامه‌ریزی برای برون سپاری نظام‌مند و ساختار یافته امور ابلاغ شده توسط ستاد با حفظ و تقویت فرآیند نظارت عالیه بر امور واگذار  شده از مهمترین سرفصل های کاری امور بهره برداری در سال جاری خواهد بود.

  وی افزود: علاوه بر آن طرح ریزی تقویت پایداری و تاب آوری شبکه ها و تاسیسات گازرسانی به کمک سایر واحدهای شرکت  باید به طور جدی پیگیری و عملیاتی شود.

  سرپرست مدیریت بهره برداری شرکت گاز استان تاکید کرد: توان و ظرفیت فعالیت کاری ادارات شهرستانها باید به نگهداری و صیانت از تجهیزات و تاسیسات گازرسانی اختصاص داشته و نبایستی نگران بحث‌های توسعه ای باشند؛ چراکه اینگونه امورات  غیر مرتبط با مباحث  نت توسط واحدهای ستادی حوزه مدیریت بهره برداری و بصورت تجمیعی مدیریت خواهد شد.

  افتخاری خاطرنشان کرد: ضمن استمرار فعالیت های خوب گذشته، با کمک و همکاری کلیه همکاران نگاه جدیدی به امور بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی ایجاد خواهد شد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود از حمایت ها و همکاری مدیر عامل و کلیه مدیران ، روسا و همکاران در فرآیند اجرای پروژه های گازرسانی استان در بخش های مختلف که منجر به بهره برداری از 365 روستا و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۳۶۵ روستای دیگر در مدت یکسال و  ثبت رکورد بی سابقه ای در استان و کشور گردید تقدیر و تشکر کرد.

  افتخاری ضمن اعلام آمادگی برای همفکری و همکاری با مدیر جدید مهندسی و اجرای طرح های شرکت برای ایشان آرزوی موفقیت و برای مهندس بیدار مدیر سابق بهره برداری که به افتخار بازنشستگی نایل گردیده اند نیز از خداوند منان بهروزی و تندرستی را خواستار شد.

در سال 96؛6 میلیارد و 343 میلیون مترمکعب گاز در مشهد مصرف شد
 • 1397/1/21 سه‌شنبه در سال 96؛6 میلیارد و 343 میلیون مترمکعب گاز در مشهد مصرف شد
  سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته شش میلیارد و 343 میلیون مترمکعب گاز در شهرستان مشهد مصرف شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال 95، 250 میلیون کاهش یافته است.

  سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته شش میلیارد و 343 میلیون مترمکعب گاز در شهرستان مشهد مصرف شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال 95، 250 میلیون کاهش یافته است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با بیان اینکه مصرف گاز مشهد طی سال 96 نسبت به سال قبل از آن کاهش یافته تصریح کرد: در سال 96 میزان مصرف گاز شهرستان مشهد شش میلیارد 343 میلیون متر مکعب و در سال 95 این رقم برابر با شش میلیارد 593 میلیون متر مکعب بوده است.

  وی ادامه داد: در سال 96، ماه پر مصرف مشهد در دی ماه با مصرفی در حدود 654 میلیون متر مکعب و کمترین ماه سال نیز مهر ماه با مصرف 473 میلیون متر مکعب به ثبت رسید.

  علوی اضافه کرد: از مجموع 343 روستای واجدشرایط بهره مندی از نعمت الهی گاز در مشهد، هم اکنون 299 روستا گازدار و عملیات اجرایی گازرسانی به 26 روستای دیگر نیز در حال انجام است.

  سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی با بیان اینکه در سال گذشته هر ۱۲ ساعت یک روستا در خراسان رضوی گازدار شده است، عنوان کرد: در همین مدت گازرسانی به شهر همت آباد از توابع شهرستان فیروزه و 365 روستای استان با جمعیتی بالغ بر 53 هزار و 619 خانوار و اعتبار 2741 میلیارد و 100 میلیون ریال به بهره برداری رسید

  علوی خاطر نشان کرد: همچنین عملیات گازرسانی به شهر بار نیشابور و 383 روستای دیگر استان نیز با 45 هزار و 361 خانوار آغاز شد.

  وی با اشاره به اینکه هم اکنون از 2530 روستای واجد شرایط بهره‌مندی از گاز، 1799 روستا گازدار است، افزود: مشترکان گاز روستایی و شهری استان نیز به دو میلیون و 141 هزار مورد رسیده که از این تعداد یک میلیون و 727 هزار مشترک شهری و 414 هزار مشترک نیز روستایی است.

اهدا بسته های حمایتی توسط کارکنان گاز خراسان رضوی به دانش آموزان محروم
 • 1397/1/21 سه‌شنبه اهدا بسته های حمایتی توسط کارکنان گاز خراسان رضوی به دانش آموزان محروم
  با تلاش انجمن اسلامی شرکت گاز خراسان رضوی، بسته های حمایتی اهدایی توسط کارکنان این شرکت تقدیم دانش آموزان مناطق محروم استان شد.

  با تلاش انجمن اسلامی شرکت گاز خراسان رضوی، بسته های حمایتی اهدایی توسط کارکنان این شرکت تقدیم دانش آموزان مناطق محروم استان شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در این حرکت خداپسندانه که با همکاری امور حراست و صندوق قرض الحسنه امام رضا(ع) انجام شد طی مدت زمان یک ماه، هزینه تهیه 93 جفت کفش توسط کارکنان شرکت تامین و توسط اعضای انجمن اسلامی تقدیم دانش آموزان مناطق کمتربرخوردار گردید.

  گفتنی است؛ این برنامه همزمان با جشن ملی نیکوکاری انجام شد.

  نیکوکاری صرف نظر از اهدا هدایایی که طی آن جمع آوری می شود به لحاظ معنوی اجتماعی و فرهنگی کارکردهایی همچون گسترش و تقویت فرهنگ احسان، انفاق و انسجام اجتماعی است که در دیدگاه الهی امری ذاتی و فطری است.

قدردانی استاندار و نمایندگان مجلس از خدمات شرکت گاز در دیدارهای نوروزی
 • 1397/1/21 سه‌شنبه قدردانی استاندار و نمایندگان مجلس از خدمات شرکت گاز در دیدارهای نوروزی
  استاندار خراسان رضوی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدارهای جداگانه نوروزی با مدیرعامل و روسای شرکت گاز استان از زحمات و تلاش های انجام شده در راستای بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز در سال گذشته قدردانی کردند

  استاندار خراسان رضوی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدارهای جداگانه نوروزی با مدیرعامل و روسای شرکت گاز استان از زحمات و تلاش های انجام شده در راستای بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز در سال گذشته قدردانی کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مدیرعامل و جمعی از روسای شرکت گاز استان در این دیدارها ضمن تبریک سال نو به تشریح بخشی از عملکرد این شرکت در سال گذشته و برنامه های پیش رو در سال جاری پرداختند.

  در ادامه، استاندار و نمایندگان مجلس نیز اقدامات انجام شده در راستای توسعه شبکه های گازرسانی و توزیع متوازن این نعمت الهی در اقصی نقاط استان را شایسته قدردانی دانستند.

  در سال گذشته، هر 12 ساعت یک روستا در خراسان رضوی گازرسانی شد. در این همین مدت گازرسانی به شهر همت آباد از توابع شهرستان فیروزه و 365 روستای استان با جمعیتی بالغ بر 53 هزار و 619 خانوار افتتاح و عملیات اجرایی گازرسانی به شهر «بار» نیشابور به عنوان تنها شهر واجد شرایط فاقد گاز طبیعی و 383 روستای دیگر استان نیز با جمعیت 45 هزار و 361 خانوار آغاز شد.

  به گفته اکثر نمایندگان مجلس شواری اسلامی و کارشناسان حوزه صنعت گاز کشور، اقدامات انجام شده در مسیر بهره‌مندی حداکثری مردم خراسان رضوی از نعمت گاز طی چند سال گذشته، بی نظیر و مثال زدنی بوده

نمره 20 نماینده سبزوار به عملکرد شرکت گاز خراسان رضوی در سال 96
 • 1397/1/21 سه‌شنبه نمره 20 نماینده سبزوار به عملکرد شرکت گاز خراسان رضوی در سال 96
  نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حجم پروژه هایی اجرایی شرکت گاز در سال 96 اظهار کرد: نمره عملکرد شرکت گاز خراسان رضوی با درنظر گرفتن اعتبارات پروژه های اجرایی 20 است.

  نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حجم پروژه هایی اجرایی شرکت گاز در سال 96 اظهار کرد: نمره عملکرد شرکت گاز خراسان رضوی با درنظر گرفتن اعتبارات پروژه های اجرایی 20 است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، رمضانعلی سبحانی‌فر در حاشیه نشست با مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: شرکت گاز طی چند سال گذشته زحمات بسیار زیادی در حوزه گازرسانی به شهرها و روستاهای کشور متقبل شده که حاصل آن ارتقای قابل ملاحظه شاخص گازرسانی بوده است.

  وی افزود: از حدود 14 هزار روستای گازدار در ابتدای سال 92، در حال حاضر به عدد 25 هزار روستا رسیده ایم که این آمار به معنای فعالیت معادل 36 سال گذشته در نظام مقدس جمهوری اسلامی  است.

  نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خودکفایی کشور از گاز وارداتی ترکمنستان ادامه داد: با تلاش مهندسان و متخصصان شرکت گاز طی چند سال گذشته وابستگی کشور به ترکمنستان از نظر تامیین گاز مرتفع شد که این مهم نیز شایسته تقدیر است.

  رییس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه به بیان تشریح عملکرد شرکت گاز در حوزه انتخابیه متبوع خود پرداخت و گفت:  با اتمام پروژه های در حال اجرا در سطح شهرستان جغتای، جوین و داورزن تقریبا به ضریب نفوذ 100 درصد خواهیم رسید. همچنین در شهرستان خوشاب نیز دو پروژه گازرسانی وجود دارد که طی 18 ماه آینده ضریب نفوذ گاز را به 100 درصد ارتقا خواهد داد.

  سبحانی فر ادامه داد: در جنوب سبزوار نیز تعدادی روستا وجود دارد که در یک طرح تعداد 13 روستا در مرحله گازرسانی قرار دارد و دو پیمان دیگر وجود دارد که یکی در حال اجرا و دیگری در حال پیمان سپاری است. با اتمام این پروژه ها ضریب برخورداری مردم این منطقه از نعمت الهی گاز به بالای 95 درصد در حوزه انتخابیه شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و بخش های ششتمد و روداب خواهد رسید.

  نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: نمره شرکت گاز خراسان رضوی در مقایسه با سازمانهای دیگر با درنظر گرفتن اعتبارات پروژه های اجرایی 20 است.

کسب گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی توسط شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/12/15 سه‌شنبه کسب گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی توسط شرکت گاز خراسان رضوی
  رئیس امور برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی از دریافت گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی توسط این شرکت در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  رئیس امور برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی از دریافت گواهینامه "تعهد به تعالی سازمانی" توسط این شرکت در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مهدی غلامی در حاشیه نخستین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران که روز گذشته در تهران برگزار شد اظهار کرد: بر طبق ارزیابی انجام شده توسط ارزیابان شرکت ملی گاز ایران، موفق شدیم در سایه تعامل و همکاری گروهی گواهینامه "تعهد به تعالی سازمانی" را کسب کنیم.

  وی با اشاره به حمایت مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در مسیر رشد سازمانی همه واحدهای شرکت افزود: شرکت گاز استان اقدامات مناسبی را در راستای تدوین ارکان جهت ساز استراتژیک و برنامه های مرتبط با کارکنان در چارچوب قوانین و مقررات شرکت ملی گاز ایران اجرا نموده و تسریع در تکمیل فرایند تدوین، جاری سازی، اجراپذیری و اجرای استراتژی ها در جهت نیل به قله های تعالی از اهداف نهایی این شرکت محسوب می شود.

  غلامی گفت: حرکت سازمان در مسیر تعالی با همراهی و حمایت سایر واحدهای سازمان به خوبی پشتیبانی شده و هر کدام از اجزای سازمان توانسته اند با خلاقیت و نوآوری های ویژه ای ارتباط دو  سویه بین سازمان و شرکای تجاری را بهبود بخشیده و از این رو در راستای کسب رضایت بیشتر آنان قدم بردارند.

  رئیس امور برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: به زعم اکثر ارزیابان، نتیجه ارزیابی شرکت گاز خراسان رضوی بسیار بالاتر از گواهینامه "تعهد به تعالی" تشخیص داده شد.

خراسان رضوی در جمع برترین های HSE شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/12/14 دوشنبه خراسان رضوی در جمع برترین های HSE شرکت ملی گاز ایران
  شرکت گاز خراسان رضوی با یک جهش هفت پله ای نسبت به عملکرد سال 94، موفق به حضور در جمع برترین های HSE سال 95 شرکت ملی گاز ایران شد.

  شرکت گاز خراسان رضوی با یک جهش هفت پله ای نسبت به عملکرد سال 94، موفق به حضور در جمع برترین های HSE سال 95 شرکت ملی گاز ایران شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، معرفی برترین های HSE شرکت ملی گاز ایران در سال 95، با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مدیران ارشد ستادی، شرکت و مناطق، فعالین حوزه سرآمدی و HSE، در مرکز همایش‌های پژوهشگاه صنعت نفت برگزار و از شرکت‌های منتخب و فعال در این حوزه تقدیر شد.

  بنابراین گزارش؛ شرکت گاز خراسان رضوی موفق شد با بکارگیری الگوهای خلاقانه، رعایت روش های جدید و استاندارد و ارتقای حوزه های مختلف HSE طی سال 95، لوح تقدیر این بخش را از آن خود کند.

   تلاش در راستای افزایش ظرفیت و توانمندی مدیریت بحران و پدافندغیرعامل، ایمنی تاسیسات و صیانت از محیط زیست پیرامونی از مهمترین عوامل کسب این عنوان توسط شرکت گاز استان خراسان رضوی محسوب می شود.

  گفتنی است؛ تقدیر از برترین های HSE، همزمان با جشنواره سرآمدی و بهبود شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.

جهش قابل ملاحظه گازرسانی در خراسان رضوی طی سال 96
 • 1396/12/13 يكشنبه جهش قابل ملاحظه گازرسانی در خراسان رضوی طی سال 96
  استاندار خراسان رضوی گفت: درشروع دولت یازدهم، ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی خراسان رضوی 57 درصد بود که با اقدامات انجام شده در چند سال گذشته علی الخصوص سال جاری، ضریب نفوذ گاز در این بخش به 83 درصد می‌رسد که نشان دهنده جهشی قابل ملاحظه است.

  استاندار خراسان رضوی گفت: درشروع دولت یازدهم، ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی خراسان رضوی 57 درصد بود که با اقدامات انجام شده در چند سال گذشته علی الخصوص سال جاری، ضریب نفوذ گاز در این بخش به 83 درصد می‌رسد که نشان دهنده جهشی قابل ملاحظه است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در بازدید از مرکز دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، ضمن بیان این مطلب و اطلاع از وضعیت گازرسانی در سطح کشور و نیز سطح استان، اظهار کرد: در بخش شهری نیز دو شهر همت آباد و بار فاقد گاز بودند که شهر همت آباد در دهه مبارک فجر با حضور معاون اول رئیس جمهوری گازرسانی شد، همچنین عملیات اجرایی گازرسانی شهرستان بار نیز آغاز و با بهره برداری از آن در اوایل نیمه دوم سال 97، ضریب نفوذ گاز شهری در استان به 100 درصد خواهد رسید.

  وی در ادامه سخنان خود در خصوص وضعیت محیط زیست در سطح استان اظهار داشت: به علت فاصله کم صنایع به شهرها به خصوص به شهر مشهد و مصرف آن ها در استفاده از سوخت مازوت در فصل سرما به علت افت فشار، امسال فقط 15 روز هوای پاک را در شهر مشهد شاهد بودیم که نسبت به آلودگی بسیاری از کلانشهرها به خصوص تهران، بسیار بالا بوده که امیدواریم با اقداماتی که وزارت نفت به خصوص شرکت ملی گاز ایران با بهره بر داری از خطوط انتقال گاز در سال آینده انجام خواهند داد، شاهد افت فشار گاز در صنایع نباشیم.

  رشیدیان همچنین در ادامه سخنان خود در خصوص مصرف بهینه گاز اظهار کرد: انتظار می‌رود که مردم عزیزمان با مصرف بهینه گاز و استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد و رعایت نکات ایمنی، از هدررفت این نعمت پاک الهی جلوگیری کنند تا آیندگان هم بتوانند از آن بهره ببرند.

  مقام عالی دولت در خراسان رضوی در ادامه با اشاره به رسیدن سال جدید و ورود زائرین به شهر مقدس مشهد و حرم رضوی اظهار کرد: پیش‌بینی می شود شهر مشهد میزبان حدود 8 میلیون زائر در سال جدید باشد که خوشبختانه از لحاظ تأمین گاز، سوخت، مواد غذایی و ... هیچ مشکلی نداریم و آماده میزبانی از زائرین حرم رضوی هستیم.

تندیس جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت به شرکت گاز خراسان رضوی رسید
 • 1396/12/12 شنبه تندیس جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت به شرکت گاز خراسان رضوی رسید
  هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت با اهدا لوح تقدیر و تندیس بخش حوزه علوم انسانی به شرکت گاز خراسان رضوی به کار خود پایان داد.

  هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت با اهدا لوح تقدیر و تندیس بخش حوزه علوم انسانی به شرکت گاز خراسان رضوی به کار خود پایان داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در آیین پایانی این جشنواره که باحضور حبیب الله بیطرف، معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری برگزار گردید شرکت گاز خراسان رضوی موفق شد به عنوان تنها شرکت گاز استانی لوح تقدیر و تندیس پروژه پژوهشی برتر علوم انسانی وزارت نفت را از آن خود کند.

  در این جشنواره،  بیش از 850 طرح ارسالی در دو حوزه پژوهش فنی و علوم انسانی به مدت ۷۰۰ نفر ساعت مورد داوری قرار گرفت که در این بین 14 اثر مورد تقدیر واقع شد.

  گفتنی است؛ شرکت گاز خراسان رضوی طی چند سال گذشته موفق به کسب عناوین گوناگونی در حوزه های مختلف پژوهشی از جمله دستگاه برتر پژوهشی وزارت نفت و عنوان پژوهشگر برتر شده است.

  سیاست راهبردی وزارت نفت تقویت زمینه پژوهش و فناوری است

  در ابتدای این مراسم، حبیب الله بیطرف معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری گفت: سیاست راهبردی وزارت نفت تقویت زمینه پژوهش و فناوری است که هم در درون وزارت نفت و هم در صنایع و شرکت‌های وابسته به خوبی به این موضوع توجه می‌شود.

  وی افزود: ساختار جدید فناوری و پژوهش در وزارت نفت تدوین و طراحی شده و نقش هر یک از اجزا مشخص شده است. تببین صحیح ماموریت‌ها و برنامه‌های هر یک از دستگاه‌ها در این زمینه بسیار مهم است.

  بیطرف با بیان اینکه پیشبرد اهداف انقلاب نیازمند پیشرفت است و باید در عرصه فناوری حرکت کنیم، خاطرنشان کرد: جذب و توسعه فناوری و ارتقای ظرفیت‌ها و توانمندی شرکت‌های داخلی با جدیت دنبال می‌شود.

تاکید بر استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت حسابرسی داخلی
 • 1396/12/6 يكشنبه تاکید بر استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت حسابرسی داخلی
  رئیس کل امور حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران معتقد است استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت حسابرسی داخلی کمک شایانی به چابکی شرکت در مسیر تبدیل شدن به یک برند جهانی می کند.

  رئیس کل امور حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران معتقد است استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت حسابرسی داخلی کمک شایانی به چابکی شرکت در مسیر تبدیل شدن به یک برند جهانی می کند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی نقدی در دیدار با اعضای هیات مدیره و جمعی از روسای شرکت گاز خراسان رضوی با بیان مطلب که فرآیندهای زائد و قدیمی باید شناسایی و کنار گذاشته شوند، گفت: بکارگیری فرآیندهای جدید منجر به چابک‌سازی سازمان خواهد شد.

  وی افزود: ایجاد ارزش افزوده، بهبود عملکرد شرکت های گاز استانی و تشریح وظایف حسابرسی داخلی از اصلی ترین اهداف این جلسات است.

  نقدی ادامه داد: سیاست ما در کل، دست‌گیری بجای مچ‌گیری است. چرا که تمام فعالیت‌های شرکت، مانند حلقه های یک زنجیره به هم مرتبط و بر هم تأثیر گذار است.

  رئیس کل امور حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: اکنون که بحث برندشدن شرکت ملی گاز ایران در سطح بین‌المللی مطرح است، باید بتوان شرکتی چابک و سریع را که با شتاب در حال به‌روز کردن خود است، به دنیا معرفی کرد.

  وی خاطرنشان کرد: دستاوردهای مفید این جلسات و بازدهی حاصل از طرح دیدگاه‌ها و ارائه نقطه نظرات سازنده آن از جانب مسئولین واحدهای مختلف و کارشناسان امور حسابرسی داخلی موجب رعایت کامل قوانین و مقررات و دستورالعمل‌های ارایه‌شده در راستای نیل به اهداف استراتژیک شرکت ملی گاز ایران می شود.

  مر قانون؛ ملاک عمل مدیران شرکت گاز خراسان رضوی

  در ابتدای این جلسه سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن خیرمقدم به رئیس و تیم حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: عمل به مر قانون ملاک عمل مدیران شرکت گاز خراسان رضوی است.

  وی افزود: تمامی فعالیت های مالی شرکت با نظارت مستقیم حسابرسان داخلی و منطبق بر اصول و ابلاغیه های قانونی ستاد انجام می شود.

  فانی در ادامه به ارائه گزارش عملکرد شرکت گاز خراسان رضوی در سال جاری پرداخت و پیشنهاداتی به جهت بهبود فرایند سیستم حسابرسی داخلی شرکت های گاز استانی ارائه کرد.

خلاقیت و نوآوری ابزار مهندسان برای پشبرد اهداف سازمان
 • 1396/12/5 شنبه خلاقیت و نوآوری ابزار مهندسان برای پشبرد اهداف سازمان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خلاقیت و نوآوری را ابزاری برای توسعه و پیشبرد اهداف سازمان عنوان کرد و گفت: برای تحقق این مهم نیازمند استفاده از فکر و ایده جدید هستیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خلاقیت و نوآوری را ابزاری برای توسعه و پیشبرد اهداف سازمان عنوان کرد و گفت: برای تحقق این مهم نیازمند استفاده از فکر و ایده جدید هستیم.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر امروز در دیدار با کارکنان امور مهندسی این شرکت که به مناسبت پنجم اسفند ماه روز مهندسی انجام شد اظهار کرد: در سال جاری توانستیم با هماهنگی و تعامل خوب واحدهای مختلف شرکت گاز استان علی الخصوص در امور مهندسی و اجرای طرحها گام بلندی در مسیر بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز برداریم.

  وی افزود: در ابتدای سال 96 عهد کردیم 365 روستا را گازدار و عملیات اجرایی گازرسانی به 365 روستای دیگر را آغاز کنیم. این مهم به لطف خدا و در سایه تعامل و همکاری خوب انجام شده تا پایان سال اجرایی خواهد شد.

  فانی با بیان این مطلب که خلاقیت و نوآوری لازمه مهندسی است گفت: به دنبال کارهای جدید و نو باشید. باید هزینه ها را کاهش و کیفیت را افزایش دهیم.

  وی خطاب به حاضران گفت: برای پیشبرد اهداف سازمان نیازمند فکر و ایده پردازی های جدید هستیم. باید فعالیت ها و اقدامات پیش رو مطابق با نوآوری و استانداردهای روز انجام شود.

  فانی گفت: آمادگی لازم برای حمایت از ایده های خلاقانه و جدید را داریم. چراکه معتقد هستیم حمایت از ایده های نو هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری و ارزش آفرینی است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: اگر می خواهیم در افق 1403 که پنجاهمین سال گازرسانی در خراسان رضوی است تبدیل به قطب گازی کشور شویم باید فکرهای به روز داشته باشیم. تفکر 40 سال گذشته در دنیای امروز جواب نمی دهد.

  مسیر تعالی و پیشرفت پایانی ندارد

  در ادامه این مراسم، حسن افتخاری مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی ضمن قدردانی از این برنامه گفت: کارکنان امور مهندسی شرکت گاز استان در سال جاری و در زمان های تعطیل و غیر تعطیل برای پیشبرد اهداف و سیاست های شرکت متقبل زحمات زیادی شدند و در این میسر از هیچ کوششی نیز فروگذار نبودند.

  وی با انتقاد از این تفکر که مهندسی چهارچوبی استاندارد، بسته و فاقد ایده است گفت: یکی از انتظاراتی که از نیروهای مهندسی وجود دارد استفاده از قدرت خلاقیت و ایده پردازی در کار است. مهندس به معنای کسی است که یک مفهوم را به یک ساختار با دو ویژگی تبدیل می کند. یکی آنکه عملی و دیگری عملیاتی باشد.

  مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که مسیر تعالی و پیشرفت پایانی ندارد گفت: امیدوارم در سایه همدلی و تعامل خوب کارکنان با یکدیگر و با سکانداری جناب آقای فانی منشا خیر و برکت برای مردم باشیم.

   اهدا شاخه های گل رز قرمز، تهیه کیک ویژه روز مهندسی و ثبت عکس یادگاری پنجم اسفند ماه 96 در جلوی درب ورودی اداره مرکزی از دیگر برنامه های روز مهندسی در شرکت گاز خراسان رضوی بود.

نقش مهندسان گاز در مسیر توسعه پایدار خراسان رضوی
 • 1396/12/5 شنبه نقش مهندسان گاز در مسیر توسعه پایدار خراسان رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی ضمن قدردانی از زحمات فعالان صنعت گاز در مسیر توسعه پایدار استان، پنجم اسفند ماه روز مهندسی را تبریک گفت.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی ضمن قدردانی از زحمات فعالان صنعت گاز در مسیر توسعه پایدار استان، پنجم اسفند ماه روز مهندسی را تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این پیام نوشت:

  "پنجم اسفندماه، خجسته زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی «روز ملی مهندسی» نامگذاری شده است. به جرات می توان گفت مهندسان با تکیه بر نیروی ایمان، تعهد و تخصص خود معنای توانستن را در رفیع ترین مرتبه کلمه ترجمه نموده و توانسته اند جایگاهی ارزشمند در مسیر توسعه پایدار اقتصاد کشور ایجاد کنند.

  طی چند سال گذشته با افزایش فعالیت های گازرسانی در اقصی نقاط خراسان رضوی شاهد جهش قابل ملاحظه ای در بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز بوده ایم. این امر مرهون زحمات و تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان خلاق، آگاه و کارآمد صنعت گاز استان است که جای بسی تشکر دارد. باید گفت مسیر روشن موفقیت امروز ایران اسلامی در سایه تفکر خلاق مهندسان، نویدبخش فردای باشکوه و عظمت هرچه بیشتر ایران اسلامی است.

  اینجانب روز مهندسی را به همه مهندسان علی الخصوص فعالان عرصه جهاد و سازندگی صنعت نفت و گاز  استان خراسان رضوی تبریک گفته و از خداوند متعال ثبات و دوام نام ایران و ایرانی را خواستارم.

   

  سید حمید فانی

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی

تمدید طرح تقسیط گازبهای مصرفی صنایع عمده استان تا پایان امسال
 • 1396/12/2 چهارشنبه تمدید طرح تقسیط گازبهای مصرفی صنایع عمده استان تا پایان امسال
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به اجرای سیاست های تسهیلی شرکت گاز برای برخی مشترکان در ایام اا... دهه فجر گفت: طرح تقسیط گازبهای صنایع عمده استان تا پایان اسفند ماه 96 تمدید شد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به اجرای سیاست های تسهیلی شرکت گاز برای برخی مشترکان در ایام اا... دهه فجر گفت: طرح تقسیط گازبهای صنایع عمده استان تا پایان اسفند ماه 96 تمدید شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این خبر گفت: با نظر مساعد مدیر عامل محترم شرکت گاز استان، طرح تقسیط گازبهای مصرفی صنایع عمده استان بجز جایگاههای CNG تا پایان امسال تمدید شد.

  وی افزود: صاحبان صنایع بزرگ می توانند در مدت زمان اعلام شده با مراجعه به شرکت گاز و ارائه درخواست تقسیط از این طرح بهره‌مند شوند. همچنین شماره تماس 37074  و شماره پیامکی 100037074 جهت راهنمایی هرچه بیشتر مشترکان در نظر گرفته شده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به استقبال خوب فعالان اقتصادی استان از این طرح  ادامه داد: 12هزار و 624 مورد صنعت در خراسان رضوی وجود دارد که از این تعداد یکهزار و 294 مورد جزء صنایع عمده واجد شرایط بهره مندی از این طرح محسوب می شوند.

  علوی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مصرف گاز در بخش صنایع سبب توسعه همه جانبه می‌شود. اگر بخواهیم در زمینه اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند، به این مسائل نگاه کنیم، گاز باید به ارزش افزوده تبدیل شود.

  وی یادآور شد: صنعت گاز در طول سال های گذشته افزون بر ایجاد زیرساخت های گسترده گازرسانی و تامین پایدار گاز مشترکان، همسو با تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دولت تتدبیر و امید، در زمینه کمک به تولید و اشتغال، گامهای بلندی برداشته است.

سوگواری شهادت حضرت زهرا س در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/12/2 چهارشنبه سوگواری شهادت حضرت زهرا س در شرکت گاز خراسان رضوی
  مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا “س” در نمازخانه اداره مرکزی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا “س” در نمازخانه اداره مرکزی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جمع کثیری از کارکنان شرکت گاز استان ظهر امروز پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محل نمازخانه اداره مرکزی شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) را به سوگ نشستند.

  در این برنامه که با حضور امیر کردی مداح اهل بیت عصمت و طهارت برگزار شد ابیاتی جانسوز در رثای مادر سادات قرائت و سینه سوختان اهلبیت به عزاداری پرداختند.

  یادآور می شود؛ مراسم سوگواری دختر رسول گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا "س" امشب در حسینیه سید الشهدا (ع) واقع در منازل سازمانی نیز با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایلخانی و مداحی عادل خوشرو برگزار می شود.

  همکاران گرامی می توانند برای کسب آخرین اطلاعات درباره برنامه های فرهنگی و مذهبی شرکت آدرس 1KRGC@ را در نرم افزار تلگرام دنبال کنند.

معرفی شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر حوزه نماز
 • 1396/12/2 چهارشنبه معرفی شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر حوزه نماز
  ستاندار خراسان رضوی با اهدا لوحی از توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در شرکت گاز خراسان رضوی قدردانی کرد.

  ستاندار خراسان رضوی با اهدا لوحی از توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در شرکت گاز خراسان رضوی قدردانی کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در این حکم که توسط حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا رئیس ستاد اقامه نماز استان تحویل سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی شد نوشت:

  برترین درس بندگی و خشوع نماز است و تلاش و اهتمام در جهت توسعه و ترویج این فریضه الهی در جامعه موهبتی است که نصیب بندگان خاص خدا می شود. از آنجاکه بر اساس پایش به عمل آمده توسط هیات داوری و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، آن دستگاه در زمینه اجرای برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، در سال 1395 به عنوان دستگاه برتر شناخته شده است لازم می دانم به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از توجه و عنایات جنابعالی و تلاش صادقانه دبیر و اعضای محترم شواری اقامه نماز آن مجموعه قدردانی می نمایم.

  رشیدیان گفت: از خداوند منان دوام توفیقات شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، منویات رهبری(مدظله العالی) و سیاستهای دولت تدبیر و امید را مسئلت می نمایم.

شرکت گاز خراسان رضوی قهرمان جام صنعت نفت مشهد
 • 1396/11/28 شنبه شرکت گاز خراسان رضوی قهرمان جام صنعت نفت مشهد
  شرکت گاز خراسان رضوی با کسب بالاترین امتیاز تیمی موفق به کسب عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقات ورزشی جام شرکت های تابعه صنعت نفت مشهد شد.

  شرکت گاز خراسان رضوی با کسب بالاترین امتیاز تیمی موفق به کسب عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقات ورزشی جام شرکت های تابعه صنعت نفت مشهد شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید موسوی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این مسابقات از تاریخ 23 آذر ماه امسال با حضور شرکت های گاز خراسان رضوی، پخش فرآوردهای نفتی، بهره برداری نفت و گاز شرق، منطقه 4 عملیات انتقال گاز، بهداشت و درمان صنعت نفت مشهد، مهمانسرای شرکت نفت و مجموعه فرهنگی آموزشی صنعت نفت مشهد(باشگاه نفت) در 9 رشته والیبال، فوتسال، شنا، پینگ پنگ، شطرنج، آمادگی جسمانی، دارت، تیراندازی و فوتبال دستی ویژه آقایان و بانوان برگزار شد.

  مسئول امور ورزش شرکت گاز استان افزود: در آئین اختتامیه این دوره از مسابقات که در مورخه 25 بهمن ماه برگزار شد شرکت گاز خراسان رضوی موفق شد با کسب بالاترین امتیاز تیمی سکوی قهرمانی دومین دوره مسابقات ورزشی جام شرکت های تابعه صنعت نفت مشهد را از آن خود کند.

  وی ادامه داد: همچنین شرکت نفت و گاز شرق و زائرسرای شرکت نفت نیز موفق شدند به ترتیب در جایگاه‌های دومی و سومی این مسابقات قرار گیرند.

  موسوی گفت: هدف از برگزاری این مسابقات افزایش تعامل و انسجام تیمی در بین خانواده بزرگ صنعت نفت و گاز استان بود.

  بنابراین گزارش؛ با توجه به عدم اعلام حضور بانوان در بخش های فوتبال دستی، دارت و فوتسال این سه رشته فقط در بخش آقایان برگزار شد.

  نتایج کسب شده در این مسابقات به شرح ذیل است:

  والیبال آقایان:1-شرکت گاز خراسان رضوی  2- شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

  والیبال بانوان:1- شرکت گاز خراسان رضوی (ب) 2- شرکت گاز خراسان رضوی (الف)

  شنای آقایان:1- شرکت گاز خراسان رضوی 2- زائرسرانفت

  شنای بانوان: 1- منطقه 4 عملیات انتقال گاز 2- شرکت گاز خراسان رضوی

  دارت آقایان: 1-زائرسرای نفت 2- شرکت گاز خراسان رضوی     

  تیراندازی آقایان: 1-شرکت گاز خراسان رضوی2- منطقه 4 عملیات انتقال گاز

  تیراندازی بانوان:1- شرکت گاز خراسان رضوی 2- بهداشت و درمان صنعت نفت مشهد

  فوتبال دستی آقایان: 1- شرکت گاز خراسان رضوی (الف) 2- شرکت گاز خراسان رضوی ب

  تنیس روی میز آقایان:1-محمدرضا صادفدل طهرانی(گازخراسان رضوی)2-سجاد شیخ الطائفه(گاز خراسان رضوی)

  آمادگی جسمانی انفرادی آقایان: 1- رده سنی35-40 حمید کریمیان(شرکت گاز خراسان رضوی)

  آمادگی جسمانی انفرادی بانوان: 1- رده سنی 35-40 هانیه سردسته (شرکت گاز خراسان رضوی)

  شطرنج انفرادی آقایان: 1-  شهرام زاهد رحیمی(نفت و گاز شرق)2- مرتضی بشنیجی(نفت و گاز شرق)

  شطرنج انفرادی بانوان:1- اکرم هاشمی(بهداشت و درمان صنعت نفت)2- اعظم صفدری(نفت و گاز شرق)

  فوتسال: 1 نفت و گاز شرق   2-زائرسرای نفت

خاطره نگار گاز از دریچه دوربین روابط عمومی کلید خورد
 • 1396/11/25 چهارشنبه خاطره نگار گاز از دریچه دوربین روابط عمومی کلید خورد
  پروژه تصویربرداری ثبت خاطرات کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی با عنوان خاطره نگار گاز از طریق حضور دوربین سرزده روابط عمومی در واحدهای مختلف شرکت و گفت و شنود با همکاران آغاز خورد.

  پروژه تصویربرداری ثبت خاطرات کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی با عنوان "خاطره نگار گاز" از طریق حضور دوربین سرزده روابط عمومی در واحدهای مختلف شرکت و گفت و شنود با همکاران آغاز خورد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی در حاشیه آغاز ضبط این مستند که صبح امروز در طبقه چهارم اداره مرکزی آغاز شد گفت: ثبت خاطرات همکاران و ضبط سختی ها و شیرینی های یک روز کاری آنان تشکیل دهنده هویت سازمانی ما است.

  وی با اشاره به تاکید مدیرعامل محترم شرکت گاز استان مبنی بر تکریم کارکنان افزود: مراحل ضبط و تصویربرداری مستند خاطرات کارکنان گاز خراسان رضوی با عنوان "خاطره نگار گاز" از طریق دوربین سرزده روابط عمومی از صبح امروز آغاز شده و ان شاا... در تلاش هستیم تا بتوانیم در زمان های متعدد با حضور در واحدهای مختلف ستاد، ادارات مناطق هفت گانه مشهد و شهرستانها به یک آرشیو بزرگ از روند زندگی کاری کارکنان دست پیدا کنیم.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به توسعه فعالیت های دیجیتالی و تغییر ذائقه مخاطب تصریح کرد: خاطره نگاری از طریق قاب دوربین یکی از روشهای مدرن اطلاع رسانی الکترونیک محسوب می شود.

  به گفته علوی، حضور سرزده در واحدهای مختلف شرکت و گفتگو با همکاران از گذشته تا به امروز، شیرینی ها و تلخی های کار در صنعت گاز، خاطره بازی با کارکنان بازنشسته و مباحث خانواده بخشی از موضوعات این مستند خواهد بود.

  رئیس روابط عمومی گفت: ارزش این خاطرات در سالهای بعد و با گذر زمان مشخص می شود.

تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی به مناسبت ایام الله دهه فجر
 • 1396/11/24 سه‌شنبه تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی به مناسبت ایام الله دهه فجر
  مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به لزوم برگزاری باشکوه مراسمات ملی و مذهبی، به تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی در دهه فجر امسال پرداخت.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به لزوم برگزاری باشکوه مراسمات ملی و مذهبی، به تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی در دهه فجر امسال پرداخت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی گفت: به برکت سی و نهمین سالگرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدامات بسیار شاخصی در حوزه بهره مندی حداکثری مردم استان از نعمت الهی گاز انجام شد.

  وی افزود: در ادامه نهضت بزرگ گازرسانی روستایی، در سالجاری هر 12 ساعت یک روستای استان گازرسانی می شود.

   فانی با اشاره به وجود 40 شهرک صنعتی گازدار در خراسان رضوی افزود: در همین مدت طرح تقسیط 6 ماهه گازبهای مصرفی صنایع عمده در راستای کمک به تولید و اشتغال استان اجرایی شد.

  وی افزود: تسهیل در پرداخت قبوض گاز خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(قدس سره) از دیگر اقدامات انجام شده دهه فجر امسال بود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور در راستای رسیدگی فوری به مشکلات شهروندان ادامه داد: حضور مدیرعامل، مدیران ستادی و روسای نواحی شهرستانهای شرکت در پشت میز خدمت و دیدارهای چهره به چهره و مستقیم با شهروندان، حضور در نمایشگاه های فجر انقلاب و تبیین دستاوردهای شرکت گاز استان، بازدید از خانواده های معظم شهدا، اطلاع رسانی از طریق رسانه های مکتوب و مجازی و حضور گسترده کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در راهپیمایی یوم الله دهه فجر از دیگر برنامه های شاخص این ایام بود.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که آگاهی شهروندان از اقدامات شاخص نظام مقدس اسلامی در طول 39 سال گذشته حق مردم است گفت: شرکت گاز خراسان رضوی در این مسیر با بهره‌گیری از ابزارهای نوین اطلاع رسانی تلاش نموده تا موجبات افزایش آگاهی شهروندان را فراهم آورد.

  یادآور می شود؛ شرکت گاز خراسان رضوی وظیفه تامین گاز بیش از دو میلیون و 150 هزار مشترک در بخش های مختلف استان را برعهده دارد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 52933