اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

اخبار
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز در حال اجرا است
 • 1396/4/3 شنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز در حال اجرا است
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز با شتاب مطلوبی در حال انجام است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز با شتاب مطلوبی در حال انجام است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی پیش از ظهر امروز در دیدار با نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با اتمام پروژه های گازرسانی به 181 روستای این شهرستان ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش روستاهای واجد شرایط مذکور به 99.9 ارتقا خواهد یافت.

  وی با بیان این مطلب که از مجموع 292 روستای واجد شرایط تربت جام، تایباد و باخرز  110 روستا با جمعیتی بالغ بر 28 هزار خانوار گازدار هستند افزود: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به 181 روستای دیگر، این رقم به 54 هزار خانوار خواهد رسید.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود رشد و توسعه شبکه های گازرسانی به اقصی نقاط استان را از افتخارات دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: با توکل بر خداوند متعال و برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری هر روز یک روستای استان به شبکه سراسری گاز کشور متصل خواهد شد.

  در ادامه این دیدار جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت جام و تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی، توسعه خدمات زیربنایی در مناطق دوردست و روستایی را موجب تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و خواستار همدلی و همزبانی هرچه بیشتر مردم و مسئولان در مسیر تحقق این مهم شد.

معرفی اداره گاز گناباد به عنوان دستگاه برتر شهرستان
 • 1396/3/27 شنبه معرفی اداره گاز گناباد به عنوان دستگاه برتر شهرستان
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از معرفی مجموعه متبوع خود به عنوان دستگاه برتر خدمت رسان این شهرستان در سال 95 خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از معرفی مجموعه متبوع خود به عنوان دستگاه برتر خدمت رسان این شهرستان در سال 95 خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: تلاش و پشتکار کارکنان اداره گاز ناحیه گناباد در سایه حمایت های بی دریغ مدیران ارشد سازمان موجب شد تا بر طبق ارزیابی های صورت گرفته اداره گاز این شهرستان به عنوان دستگاه برتر خدمت رسان در سال 95 معرفی شود.

  وی گفت: مثبت اندیشی و اعتماد مدیران به نیروی انسانی عاملی مهم در راستای ارتقاء کیفیت کاری و تکریم ارباب رجوع محسوب می شود.

   

  توسعه کشور در گرو همت و تلاش

  در بخشی از لوح ارسالی محمد علی نبی پور فرماندار گناباد خطاب به رئیس اداره گاز این شهرستان آمده است:

   توسعه این مرز و بوم محقق نمی شود مگر به همت انسانهای سخت کوش و پرتلاشی که خالصانه در عرصه های خدمت، سختی های کار را به جان می خرند و با همدلی و وحدت برگ های زرینی از خدمتگزاری را از صحیفه عشق و عدالت ورق می زنند.

  در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مزین گردیده بود به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از اینکه به حول و قوه الهی و استفاده از تجربیات و توانمندیهای خود و همکاران سخت کوشتان توانستید موجبات پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه های دولت تدبیر و امید را در سال 1395 فراهم آورید تقدیر و تشکر می گردد. امید است در سایه رهنمودهای معظم له و برنامه های دولت یازدهم همواره موفق و سربلند باشید.

گازرسانی 46 میلیارد ریالی به شش روستای فیروزه نیشابور
 • 1396/3/27 شنبه گازرسانی 46 میلیارد ریالی به شش روستای فیروزه نیشابور
  رئیس اداره گاز ناحیه نیشابور از بهره برداری پروژه گازرسانی به شش روستای شهرستان فیروزه نیشابور با اعتباری معادل 46 میلیارد ریال خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه نیشابور از بهره برداری پروژه گازرسانی به شش روستای شهرستان فیروزه نیشابور با اعتباری معادل 46 میلیارد ریال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، یدالله کریمی با اعلام این مطلب اظهار کرد: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به شش روستای سرده، کلاته زمان آباد،حسن آباد سالار، کفکی رهن، کاریز و همت آباد تعداد روستاهای گازدار این منطقه به 32 روستا افزایش یافت.

  وی افزود: هم اکنون 36 درصد روستای منطقه گازدار هستند و بزودی اکثر روستاهای بالای بیست خانوار شهرستان فیروزه نیز از نعمت گازطبیعی بهره مند خواهند شد.

  کریمی با بیان این مطلب که 85 روستای فیروزه واجد شرایط گازرسانی هستند خاطرنشان کرد: در حال حاضر گازرسانی به 26 روستای دیگر این شهرستان با شتاب مطلوبی در حال اجراست.

  به گفته رئیس اداره گاز نیشابور با بهره برداری از پروژه های دردست اجرا ضریب نفوذ گاز طبیعی شهرستان فیروزه به 80 درصد ارتقاء خواهد یافت.

  گفتنی است؛ برطبق برنامه ریزی های انجام شده شرکت گاز استان خراسان رضوی طرح گازرسانی به 26 روستای باقی مانده شهرستان فیروزه طی سالجاری آغاز خواهد شد.

تقدیر اهالی طرقبه و شاندیز از اقدامات اداره گاز این ناحیه
 • 1396/3/27 شنبه تقدیر اهالی طرقبه و شاندیز از اقدامات اداره گاز این ناحیه
  جمعی از اهالی شهرستان طرقبه شاندیز با امضای طوماری از اقدامات و فعالیتهای اداره گاز این ناحیه در راستای رشد و توسعه خدمات زیربنایی در حوزه گاز طبیعی قدردانی کردند.

  جمعی از اهالی شهرستان طرقبه شاندیز با امضای طوماری از اقدامات و فعالیتهای اداره گاز این ناحیه در راستای رشد و توسعه خدمات زیربنایی در حوزه گاز طبیعی قدردانی کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در بخشی از این پیام بهره مندی شهروندان از تلاش و تخصص کارکنان اداره گاز طرقبه شاندیز در راستای رشد و شکوفایی شهرستان از اصلی ترین دلایل امضای این طومار عنوان شده است.

   

  مشروح پیام بدین شرح است:

  مدیرعامل محترم شرکت گاز استان خراسان رضوی

  جناب آقای مهندس فانی

  با سلام و ابراز امتنان خداوند را شاکر و سپاسگذاریم که این توفیق را عطا نمود تا در سایه شما طلیعه داران تلاش و تخصص از شکوفایی دستاوردهای شما و پرسنل زحمتکش شما بهره ببریم و بدینوسیله ضمن تشکر مجدد از حسن انتخاب و انتصاب رئیس اداره گاز طرقبه شاندیز، فرصت را مغتنم یافتم که تقاضا نماییم از آقای مهندس توکلی ریاست اداره و ابواب جمعی ایشان به ویژه آقای فضلی مهندس ناظر مشاور به نحو شایسته تقدیر بعمل آید. مانیز ضمن ابراز قدردانی آرزوی  توفیق و سلامتی را از خداوند متعال برای شما و کلیه پرسنل گاز استان آرزومندیم. امید است در سایه آستانه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) همیشه شادکام و سربلند باشید.

   

  جمعی از اهالی شهرستان طرقبه و شاندیز

من با طبیعتم؛ تلاش فعالان محیط زیست شرکت گاز خراسان رضوی در مسیر تحقق شعار جهانی
 • 1396/3/23 سه شنبه من با طبیعتم؛ تلاش فعالان محیط زیست شرکت گاز خراسان رضوی در مسیر تحقق شعار جهانی
  رئیس امور HSE شرکت گاز خراسان رضوی از اهتمام ویژه این شرکت در مسیر تحقق شعار جهانی محیط زیست با عنوانمن با طبیعتم خبر داد.

  رئیس امورHSE  شرکت گاز خراسان رضوی از اهتمام ویژه این شرکت در مسیر تحقق شعار جهانی محیط زیست با عنوان"من با طبیعتم" خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر با بیان این مطلب اظهار کرد: نام گذاری پنج ژوئن(15 خرداد) به نام روز محیط زیست با هدف افزایش آگاهی مردم و تشویق و ترغیب سیاست مدارانه و اتخاذ تصمیمات در مقابله با تخریب محیط زیست و تنوع زیستی در سرتاسر جهان مورد توجه همگان قرار گرفته است.

  وی با تاکید بر لزوم گسترش فرهنگ و اخلاق محیط زیستی از طریق آموزش رفتارهای دوستدار محیط زیست و آگاهی بخشی درون سازمانی به کارکنان افزود: مهمترین رسالت و هدف محیط زیست امورHSE گاز خراسان رضوی اجرای قوانین، الزامات و مقرارات سازمان محیط زیست،  HSE وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران در سطوح و فرایندهای روزمره این مجموعه است.

  ایمانی فر در ادامه به بیان گوشه ای از فعالیتهای محیط زیستی این شرکت پرداخت و گفت: اندازه گیری گازهای خروجی از 72 دودکش هیترهای ایستگاههای CGS توسط آزمایشگاه معتمد سازمان محیط زیست، اندازه گیری شدت صوت در 181 ایستگاههای TBS سطح استان، ارزیابی شش ماهه از عملکرد محیط زیستی  24 ناحیه و منطقه این شرکت و بازدید محیط زیستی از کلیه ایستگاههایCGS  و  TBSمناطق و نواحی در طول سال 95 از جمله این برنامه ها بوده است.

  به گفته رئیس امور HSE گاز خراسان رضوی در سال گذشته، بیش از 500 نفر ساعت از کارکنان این شرکت در دو دوره آموزشی مبانی محیط زیست حضور یافتند.

  ایمانی‌فر در پایان، اولویت گذاری شرکت گاز خراسان رضوی در مباحث زیست محیطی طی سال جاری را پیگیری اهداف کلان و خرد محیط زیستی و مدیریت اصولی و صحیح پسماندها عنوان کرد.

ورزش به وقت رمضان؛ کوهپیمایی و صرف افطار کارکنان گاز خراسان رضوی در بلندای مشهد
 • 1396/3/23 سه شنبه ورزش به وقت رمضان؛ کوهپیمایی و صرف افطار کارکنان گاز خراسان رضوی در بلندای مشهد
  مسئول امور ورزش شرکت گاز خراسان رضوی از حضور خوب کارکنان این شرکت در برنامه کوهنوردی و برپایی سفره های ساده افطار در یکشنبه های هر هفته ماه مبارک رمضان کوههای آب و برق مشهد خبر داد.

  مسئول امور ورزش شرکت گاز خراسان رضوی از حضور خوب کارکنان این شرکت در برنامه کوهنوردی و برپایی سفره های ساده افطار در یکشنبه های هر هفته ماه مبارک رمضان کوههای آب و برق مشهد خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید موسوی با اعلام این خبر اظهار کرد: بر طبق برنامه همه ساله امور ورزش این شرکت شب گذشته بیش از 25 نفر از کارکنان گاز خراسان رضوی برای سومین بار در این ماه مبارک پس از طی مسیری در حدود پنج کیلومتر در کوههای آب و برق مشهد اسکان و همزمان با اذان و اقامه نماز، روزه خود را افطار کردند.

  وی افزود: آب و هوای بسیار خنک این کوه در شب های گرم سال و مصادف شدن این شب های گرم با ماه مبارک رمضان لحظات بسیار خوشی را برای همکاران رقم زد.

  به گفته موسوی، کوهنوردی هفتگی موجب دفع بسیاری از بیماری‌ها از جمله بیماری‌های شایع قلبی و عروقی می شود.

  وی در پایان از برگزاری آخرین دور این برنامه در یکشنبه هفته آینده(28 خردادماه) خبر داد و از عموم همکاران برای حضور در این برنامه فرهنگی ورزشی دعوت کرد.

دورخیز شرکت گاز خراسان رضوی برای صرفه جویی 10میلیاردی در هزینه های گازرسانی
 • 1396/3/20 شنبه دورخیز شرکت گاز خراسان رضوی برای صرفه جویی 10میلیاردی در هزینه های گازرسانی
  رئیس امور گازرسانی به صنایع شرکت گاز خراسان رضوی از آغاز اجرای طرح پایلوت جوشکاری لوله های پلی اتیلن به شیوه بات فیوژن با هدف صرفه جویی 10 میلیارد ریالی در هزینه های گازرسانی این استان خبر داد.

  رئیس امور گازرسانی به صنایع شرکت گاز خراسان رضوی از آغاز اجرای طرح پایلوت جوشکاری لوله های پلی اتیلن به شیوه بات فیوژن با هدف صرفه جویی 10 میلیارد ریالی در هزینه های گازرسانی این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محسن مربایان در جلسه تشریح شیوه جوشکاری به روش بات فیوژن که در محوطه اداره مرکزی برگزار شد اظهار کرد: اتصال لوله های پلی اتیلن از طریق شیوه الکتروفیوژن هزینه های زیادی ازجمله استفاده از سه راهی، اتصالات و کوبلر به همراه دارد. این درحالی است که بر طبق استاندارهای جهانی روش بات فیوژن  بسیار آسان و کم هزینه تر عملیات جوشکاری لوله‌ها را ممکن می‌کرد.

  وی افزود: از جمله مزایای بکارگیری روش بات فیوژن کاهش هزینه‌های ناشی از حذف اتصالات خصوصا کوبلرها است که طبق پیش بینی های انجام شده در صورت اجرای گسترده این روش در سطح استان ضریب 10 میلیارد ریال صرفه جویی در هزینه های گازرسانی بند ق دو حوزه روستایی و صنایع استان به همراه خواهد داشت.

  مربایان، پرتابل بودن و ابعاد مناسب تجهیزات جوشکاری به روش بات فیوژن را از دیگر ویژگی های این روش عنوان کرد و گفت: در این روش اجزا شامل یک کلمس شامل فک ثابت و متحرک از طریق یک دستگاه هیدرولیک روغنی جا به جا شده و سپس صفحه تراشنده با تراش سردو لوله پلی اتیلن را صاف می کند. در ادامه نیز صفحه‌ای گرم کن با پوشش تفلنی در دمای 220 درجه سانتی گراد محل اتصال را  ذوب و شرایط لازم برای جوشکاری را مهیا می‌کند.

  به گفته رئیس امور گازرسانی به صنایع شرکت گاز خراسان رضوی، این روش در هشت کیلومتر طول شبکه با لوله هایی به قطر 160 کیلومتر به صورت پایلوت در شهرستان خواف انجام می شود. 

  لازم به ذکر است؛ حسن افتخاری مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان نیز پیش از این در گفتگو با خبرنگار ما از بازنگری اقدامات مجموعه متبوع خود در راستای رشد کمی و کیفی فعالیتهای شرکت گاز خراسان رضوی طی سال جاری خبر داده بود.

مدیربهره برداری گاز خراسان رضوی خبر داد: اشتراک‌پذیری رایگان 4000 خانوار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال 95
 • 1396/3/20 شنبه مدیربهره برداری گاز خراسان رضوی خبر داد: اشتراک‌پذیری رایگان 4000 خانوار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال 95
  مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی از اشتراک پذیری رایگان چهارهزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی این استان طی سال گذشته خبر داد.

  مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی از اشتراک پذیری رایگان چهارهزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی این استان طی سال گذشته خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، عباسعلی بیدار با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای سیاست شرکت ملی گاز ایران مبنی بر حمایت از خانواده های کمتر برخوردار در سال 95 یکهزار و 218 خانوار مددجو سازمان بهزیستی و دو هزار و 776 خانوار تحت پوشش کمیته امداد امدادخمینی(ره) از هزینه رایگان اشتراک گازطبیعی بهره مند شدند.

  وی با اشاره به سیاست های حمایتی شرکت‌گاز از اقشار کم درآمد در چارچوب های قانونی افزود: این شرکت آمادگی دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اشتراک پذیری رایگان از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و مددجویان سازمان بهزیستی استان اقدام و آنان را از نعمت گازطبیعی برخودار کند.

  بیدار تصریح کرد: تمام تلاش بنده و همکارانم در شرکت گاز خراسان رضوی معطوف به کسب رضایت شهروندان و خداوند متعال است.

استاندار خراسان رضوی: تحقق نهضت گازرسانی در دولت تدبیر و امید
 • 1396/3/10 چهارشنبه استاندار خراسان رضوی: تحقق نهضت گازرسانی در دولت تدبیر و امید
  استاندار خراسان رضوی در جمع خبرنگاران گفت: در سال گذشته هر دو روز یک روستای استان گاز دار شد

  استاندار خراسان رضوی در جمع خبرنگاران گفت: در سال گذشته هر دو روز یک روستای استان گاز دار شد

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان با بیان این مطلب که در سال گذشته هر دو روز یک روستای استان گازدار شده است گفت: طی چهار سال اول دولت تدبیر و امید نهضت عظیم گازرسانی روستایی در این استان محقق شد.

  وی اظهار کرد: میانگین اتصال هر دو روز یک روستا به شبکه سراسری گاز کشور آمار شگفت انگیزی است که این مهم در دولت تدبیر و امید به ثبت رسید.

  استاندار خراسان رضوی با اشاره به وعده مدیران شرکت گاز مبنی بر اتمام پروژه های گازرسانی روستایی خراسان رضوی تا ابتدای سال 97 گفت: با تلاش و همدلی بخش‌های مختلف دستگاههای اجرایی استان نهضت عظیمی در توسعه شبکه های گازرسانی ایجاد شده است.

  رشیدیان گفت: هم‌اکنون 72 شهر و یکهزار و 482 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند. همچنین عملیات گازرسانی به 543 روستای در حال اجرا و کلنگ  500 روستا نیز با جمعیتی بیش از پنجاه هزار خانواده طی ماههای آینده به زمین زده خواهد شد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: بحمدالله دولت تدبیر و امید در حوزه های اجرایی و زیر بنایی اقدامات بسیار خوبی را به مردم ارائه داده است.

  استاندار خراسان رضوی با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" افزود: امسال باید تمامی جهت گیری ها در راستای حرکت موثر برای تحقق شعار سال باشد.

  وی گفت: براساس منویات رهبر معظم انقلاب، یکی از رویکردهای اساسی دولت تدبیر و امید تحقق عدالت توزیعی و اجتماعی در اقصی نقاط کشور است که طی چهار سال اول دولت تدبیر و امید اقدامات شاخصی در این حوزه صورت گرفت.

  رشیدیان، رسیدگی همه جانبه به روستاها با رویکرد جلوگیری از حاشیه نشینی و افزایش ماندگاری در روستاها را یکی از مواردی دانست که با جدیت طی چهار سال گذشته دنبال شده و به فضل الهی ادامه خواهد داشت.

  استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: مقایسه آمار گازرسانی دولت تدبیر و امید با دولتهای گذشته نشان از عزم جدی مسئولان به بحث محرومیت زدایی و توسعه متوازن مناطق گوناگون استان دارد.

پیاده‌روی خانوادگی کارکنان گاز تربت حیدریه در ارتفاعات روستای غنچی
 • 1396/3/8 دوشنبه پیاده‌روی خانوادگی کارکنان گاز تربت حیدریه در ارتفاعات روستای غنچی
  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه گفت: مراسم پیاده‌روی و کوهنوردی کارکنان این اداره به همراه خانواده‌شان در ارتفاعات جلگه رخ برگزار شد.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه گفت: مراسم پیاده‌روی و کوهنوردی کارکنان این اداره به همراه خانواده‌شان در ارتفاعات جلگه رخ برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی پیرامون برپایی این برنامه اظهار کرد: پیاده‌روی خانوادگی کارکنان اداره گاز ناحیه تربت حیدریه ۲۸ اردیبهشت ماه با حضور بیش از 80 نفر از کارکنان و خانواده‌ آن‌ها در ارتفاعات اطراف شهرستان انجام شد.

  وی افزود: مسیر راهپیمایی از ابتدای ارتفاعات جلگه رخ روستای سرسبز غنچی آغاز و با کوهنوردی در پارک جنگلی این روستا خاتمه یافت.

  معصومی با بیان اینکه این مراسم توانست شور و نشاط را در بین کارکنان و خانواده آن‌ها ایجاد کند، تصریح کرد: در حاشیه مراسم پیاده روی، مسابقات دارت ویژه بانوان و هویچ خوری و نقاشی ویژه کودکان برگزار شد که در پایان به تمامی شرکت کنندگان هدیه ای به رسم یادبود اهدا شد.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه تصریح کرد: معتقدم عقل سالم در بدن سالم است و بهترین خدمات را کارکنانی می توانند ارائه کنند که بنیه روحی خوبی داشته باشند؛ برگزاری مسابقات ورزشی و راهپیمایی‌های خانوادگی علاوه بر ایجاد نشاط در محیط خانواده و صمیمیت میان همکاران، اعتلای فعالیت‌های کاری را نیز در پی دارد.

مسابقات قرآنی بهار در بهار نفرات برتر خود را شناخت
 • 1396/3/8 دوشنبه مسابقات قرآنی بهار در بهار نفرات برتر خود را شناخت
  آئین اختتامیه مسابقات مقدماتی قرآنی بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران و فرزندان کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  آئین اختتامیه مسابقات مقدماتی قرآنی "بهار در بهار" ویژه کارکنان و همسران و فرزندان کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش  روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر در این مراسم اظهار کرد: در این دوره از مسابقات 170 نفر در رده های سنی مختلف با هم به رقابت پرداختند.

  وی افزود: آمادگی خوب فرزندان و همسران کارکنان شرکت گاز استان در این دوره از مسابقات نوید بخش کسب عناوین برتر کشوری است.

  به گفته ایمانی فر؛ تقویت بنیه علمی و معنوی کارکنان و خانواده های آنان و ترویج فرهنگ قرآنی و معارف اسلامی از اهداف برگزاری مسابقات قرآنی "بهار در بهار" در سطح شرکت های گاز استانی محسوب می شود.

  تلاوت استاد حامد شاکرنژاد از قاریان مطرح و به نام بین المللی، تواشیح خوانی گروه کشوری"عروه الوثقی" و پخش کلیپ های قرآنی از دیگر ویژه برنامه های این مراسم بود.

  همچنین در پایان این برنامه با هدف تقدیر از تلاش منادیان قرآنی، جوایزی به نفرات برتر هر رشته اهدا شد.

نجوای شهرالله؛ تشریح ویژه‌برنامه های شرکت گاز خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان
 • 1396/3/8 دوشنبه نجوای شهرالله؛ تشریح ویژه‌برنامه های شرکت گاز خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان
  مسئول دارالقرآن شرکت گاز خراسان رضوی از برنامه ریزی به جهت بهره هرچه بیشتر کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت در ماه مبارک رمضان از فیوضات کلام الله مجید خبر داد.

  مسئول دارالقرآن شرکت گاز خراسان رضوی از برنامه ریزی به جهت بهره هرچه بیشتر کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت در ماه مبارک رمضان از فیوضات کلام الله مجید خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی‌فر در این باره گفت: به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های قرآنی متعددی ویژه فرزندان، همسران و کارکنان شرکت گاز استان تدارک دیده شده است.

  وی افزود: تلاوت روزانه یک جزء از کلام الله مجید ویژه برادران هر شب پس از افطار از ساعت 21:30 الی 23:00 و تلاوت خواهران صبح‌ها از ساعت 10:00 الی 12:00 در محل حسینیه سیدالشهدا(ع) انجام می شود.

  مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان ادامه داد: همچنین تلاوت قرآنی دختران کارکنان نیز بصورت روزانه از ساعت 17:30 الی 19:00 در مهدالرضا(ع) واقع در کوی سازمانی برگزار می شود.

  ایمانی فر پیرامون برنامه های تدارک دیده شده در سطح ادارات گاز استان گفت: ترتیل خوانی یک صفحه از قرآن بصورت روزانه پس از اقامه نماز ظهر و عصر و برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور قراء و حفاظ بین المللی در روزهای سه شنبه هر هفته در محل نمازخانه اداره مرکزی از دیگر برنامه های این ماه پرخیر و برکت است.

   

برای چندمین بار متوالی؛ روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی در جمع برترین های کشور قرار گرفت
 • 1396/3/6 شنبه برای چندمین بار متوالی؛ روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی در جمع برترین های کشور قرار گرفت
  روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی برای چندمین بار متوالی در جمع برترین‌ روابط عمومی‌های کشور قرار گرفت.

  روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی برای چندمین بار متوالی در جمع برترین‌ روابط عمومی‌های کشور قرار گرفت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی در این باره اظهار کرد: چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی کشور عصر چهارشنبه (سوم خردادماه 96) با حضور دکتر محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت، جمعی از اساتید حوزه اطلاع رسانی و با شرکت بیش از 400 مجموعه در تهران برگزار شد که در این بین شرکت گاز خراسان رضوی موفق شد تا در حوزه فعالیت های ارتباطی عنوان "ستاره استانی" این جشنواره را از آن خود کند.

  وی افزود: کسب این عنوان مرهون حمایت های بی دریغ مدیرعامل محترم و اعضای هیات مدیره  گاز خراسان رضوی از فعالیتهای پیشنهادی کارشناسان روابط عمومی این شرکت است و امیدواریم با تداوم این حمایتها شاهد افتخار آفرینی واحد روابط عمومی در سایر جشنواره های استانی و کشوری باشیم.

  علوی اضافه کرد: بهره گیری از نیروهای جوان و کاربلد، ارتقا فعالیتها از روابط عمومی سنتی به مدرن و انجام کار تیمی از مولفه های موفقیت روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی طی چند سال اخیر بوده است.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود آشنایی کارشناسان روابط عمومی گاز خراسان رضوی با شیوه های نوین اطلاع رسانی و دوری از روش های سنتی را عاملی برای ارتقا جایگاه این واحد دانست و افزود: هوشمندسازی روابط عمومی ها، مهارت آموزی و مجهز شدن به دانش روز در راستای تغییر نگرش ارتباطی مهمترین راهکار موفقیت در اطلاع رسانی و ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی محسوب می شود.

ارایه مقاله نشر متان توسط مدیر مهندسی و اجرای طرحهای گاز خراسان رضوی در برزیل
 • 1396/3/6 شنبه ارایه مقاله نشر متان توسط مدیر مهندسی و اجرای طرحهای گاز خراسان رضوی در برزیل
  مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در شهر ریو دو ژانیروی برزیل به ایراد سخنرانی و ارایه مقاله ای پیرامون نشر متان در کنفرانس جهانی ”IGRC2017“ پرداخت.

  مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در شهر ریو دو ژانیروی برزیل به ایراد سخنرانی و ارایه مقاله ای پیرامون "نشر متان" در کنفرانس جهانی ”IGRC2017“ پرداخت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری روز گذشته طی گفتگوی تلفنی با خبرنگار ما ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: کنفرانس جهانی ”IGRC2017“از روز چهارشنبه سوم خردادماه در شهر ریو دو ژانیروی برزیل با حضور بیش از300 نفر از کارشناسان ارشد حوزه گاز 25 کشور جهان آغاز شد.

  وی افزود: این کنفرانس یکی از بزرگترین گردهمایی های علمی مرتبط با حوزه گاز است که هر سه سال یکبار توسط اتحادیه بین المللی گاز برگزار و طبق آخرین برنامه‌ریزی های انجام شده قرار است ایران میزبان دور بعدی این جلسات باشد.

  افتخاری در ادامه به سخنرانی خود به عنوان کارشناس ارشد حوزه گاز ایران در این کنفرانس اشاره کرد و گفت: سرفصل سخنرانی ارائه شده "نشر متان" با عنوان بین المللی :

  Calculating and comparing the amount of  discharged gas during the purging" "process with various  equations 

   توسط اینجانب مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت و در پایان حاضران به سوال و جواب پیرامون این مقاله پرداختند.

  وی اضافه کرد: این حضور نشانگر نقش تاثیرگذار جمهوری اسلامی ایران در عرصه های جهانی و آکادمیک حوزه گاز است.

  به گفته افتخاری، بزودی اطلاعات تکمیلی این کنفرانس در سایت “IGRC2017” بارگزاری خواهد شد.

تقدیر مدیرعامل و هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی از روابط عمومی این شرکت
 • 1396/2/27 چهارشنبه تقدیر مدیرعامل و هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی از روابط عمومی این شرکت
  مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه جلسه هفتگی هیات مدیره این شرکت از اقدامات و فعالیتهای واحد روابط عمومی تقدیر کردند.

  مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه جلسه هفتگی هیات مدیره این شرکت از اقدامات و فعالیتهای واحد روابط عمومی تقدیر کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمدرضا صدیقی ظهر امروز در جلسه تقدیر از کارکنان روابط عمومی این شرکت که به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز "ارتباطات و روابط عمومی" برگزار شد اظهار کرد: مردم باید از اقدامات و عملکرد شرکت گاز در بحث توسعه خدمات زیربنایی مطلع شوند.

  رئیس هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی افزود: تمام مدیران شرکت ملی گاز ایران بر این اعتقادند که اطلاع رسانی صحیح و به موقع از اقدامات و دستاوردهای شرکت گاز باید دوشاش سایر فعالیتهای گازرسانی پیگیری شود.

  مدیرمالی شرکت ملی گاز ایران اضافه کرد: توسعه خدمات زیربنایی در حوزه گاز طبیعی علاوه بر ایجاد رفاه برای مردم منجر به تولید اشتغال و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه خواهد شد.

  سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در بخشی از این جلسه با ارزیابی مثبت از عملکرد روابط عمومی این شرکت، خواستار افزایش فعالیتها در راستای اهداف متعالی سازمان شد.

  همچنین سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی در ابتدای این مراسم گزارش مختصری از روند فعالیتهای انجام شده چند ماهه اخیر واحد متبوع خود را به سمع و نظر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت رساند.

  این مراسم با اهدا لوح یادبود مزین، به امضای مدیرعامل گاز خراسان رضوی به کارکنان روابط عمومی این شرکت به پایان رسید.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مطرح کرد: روابط عمومی بازوی قوی و محکم سازمان
 • 1396/2/27 چهارشنبه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مطرح کرد: روابط عمومی بازوی قوی و محکم سازمان
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: روابط عمومی‌ها بازوی قوی و محکم هر سازمان هستند.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: روابط عمومی‌ها بازوی قوی و محکم هر سازمان هستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی ضمن تبریک روز "روابط عمومی و ارتباطات" اظهار کرد: مهمترین وظیفه استراتژیک روابط عمومی ها تصمیم سازی و اثرگذاری بر مسیر حرکت سازمان ها است.

  وی با اشاره بر اهمیت جایگاه روابط عمومی ها درعصر ارتباطات افزود: امروزه موضوع اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز و اول است، به گونه ای که موفقیت مجموعه ها و حتی دوامشان در گرو فعالیت های تخصصی ارائه شده از سوی کارشناسان روابط عمومی‌ است.

  علوی گفت: اعتقاد دارم دنیای فعلی ارتباطات در حال تجربه قدرت روزافزون فناوری و همگرایی با بهره‌گیری از توان رسانه ها است؛ این مهم بی شک نیازمند افزایش همکاری و تعامل مدیران روابط عمومی با صاحبان قلم است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی ضمن بازخوانی فرموده مقام معظم رهبری با این عنوان که "روابط عمومی‌ها می‌توانند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص کننده روشها و نقص‌های دستگاه مربوط خود باشند" اظهار کرد: طبق تحقیقات جهانی انجام شده در بین 1300 شغل، روابط عمومی به عنوان حساس ترین و پراسترس ترین شغل دنیا انتخاب شد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون اقدامات انجام شده در روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی تصریح کرد: توسعه فعالیتهای افکارسنجی وارتباطات مردمی، تولید فرآورده‌های فرهنگی با رویکرد بهینه سازی و مصرف ایمن گاز طبیعی، مبادله پیام های مناسبتی در بین سایر سازمان ها و مخاطبان، تولید آثار رسانه ای و انتشار در بیش از 300 رسانه استانی و کشوری بخشی از اقدامات روابط عمومی شرکت گاز استان طی چند ماه اخیر بوده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر افزایش کارآیی و توان کارکنان روابط عمومی در جهت پیشبرد اهداف سازمان گفت: روابط عمومی‌ بازوی قوی و محکم مدیریت سازمان است.

  گفتنی است؛ بیست و هفتم اردیبهشت همزمان با روز جهانی ارتباطات در تقویم رسمی کشور به نام روز روابط عمومی نام گذاری شده است.

تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی کارکنان
 • 1396/2/26 سه شنبه تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی کارکنان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در یک دیدار صمیمی با کارکنان ارکان ثالث گفت: تمام تلاش مدیران این شرکت باید در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی نیروهای قراردادی در راستای پیشبرد اهداف سازمان باشد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در یک دیدار صمیمی با کارکنان ارکان ثالث گفت: تمام تلاش مدیران این شرکت باید در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی نیروهای قراردادی در راستای پیشبرد اهداف سازمان باشد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر روز گذشته (25 اردیبهشت 96) در نشستی صمیمی با کارکنان ارکان ثالث این شرکت که در سالن جلسات اداره مرکزی برگزار شد، ضمن بیان اینکه در طول هشت ماه گذشته توانسته‌ایم به وعده‌های داده شده در جلسه قبلی دیدار با شما عزیزان عمل کنیم، گفت: سعی بر این بوده که در طول سال 95 به گونه‌ای رفتار کنیم تا کمک حال شما باشیم چراکه مهم‌ترین منبع سازمان را نیروی انسانی آن می دانیم. در تلاشیم عزت شما را با یک برنامه ریزی اصولی افزایش داده و رفاهیات حداقلی در توان را طبق چارچوب قانونی برایتان فراهم کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان با تاکید بر اینکه تلاش‌های بسیار خوبی با این هدف در سال گذشته انجام شده، تصریح کرد: به همت مدیران شرکت گاز خراسان رضوی تمامی بدهی‌ها و مطالبات کارکنان در سال 95 پرداخت گردید.

  فانی اذعان کرد: برای نخستین بار در بخش جاری و سرمایه‌ای، بدون داشتن بدهی سال 96 را آغاز کرده و مطالبات پیمانکاران را در پایان اسفندماه 95 پرداخت کردیم؛ در حوزه بهره‌برداری به ویژه همکاران‌مان در بخش امداد و تعمیرات همت زیادی در ارائه خدمات هرچه بهتر به جامعه داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

  وی گفت: از همه شما به خاطر تلاش در راستای پایداری گاز طبیعی در طول زمستان سال گذشته تشکر می‌کنم.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: تلاش ما این است که جو آرام و منطقی را در بین کارکنان ایجاد نماییم و بدین واسطه موجبات ارتقای عزت نیروی انسانی را فراهم آوریم، ما قدر شما را می‌دانیم بدان جهت که عمده‌ترین اقدامات اجرایی شرکت به دست شما در حال انجام است؛ امیدواریم که توانسته باشیم در مدت هشت ماه گذشته رضایت شما را جلب کرده باشیم.

  فانی بیان کرد: تقاضای ما این است که سازمان را از خودتان بدانید، زمانی که احساس کردید دیگر تعلقی به سازمان ندارید به بنده مراجعه کنید بدان جهت که نمی‌خواهیم این ناراحتی در نهایت به ارائه خدمت و یا مجموعه خللی وارد آورد.

  وی اظهار کرد: تلاش کردیم تا در تخصیص اضافه کاری بین حقوق شما و کارکنان رسمی تفاوت زیادی قائل نشویم، چرا که اضافه کار و افزایش حقوق، حق شماست و در جهت دیگر از شما توقع داریم برای سازمان تلاش کنید؛ سال گذشته پرداخت‌های نقدی و غیر نقدی زیادی داشتیم که با هدف کمک به کارکنان قراردادی در نظر گرفته شده بود.

   

  لزوم استفاده از پوشش یک دست در ساعات اداری

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: پوشش لباس یک دست کارکنان باید به طور جد مورد پیگیری واقع شود، لباسی که شرکت برای عزیزان در نظر گرفته، باید به عنوان یک دستور مورد استفاده قرار گیرد.

  فانی با بیان اینکه نوع پوشش و کلیات ظاهری باید مورد توجه کارکنان قرار گیرد، افزود: فردی که به شما مراجعه می‌کند باید با کارمندی رو‌به‌رو شود که به ظاهر و پوشش خود توجه دارد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شرکت ملی گاز و وزرات نفت درصدد گزینش نیرو‌های ارکان ثالث است و تمامی شما باید این مسیر را طی کنید، جلسات توجیهی در این مورد برگزار و شرایط گزینش تشریح می‌شود، امیدوارم همه شما در این مرحله قبول شده و در ادامه با یکدیگر بازهم همکاری داشته باشیم.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان اینکه هدف از برپایی این نشست "نقد صادقانه" است، افزود: بنده و تمام مدیران شرکت مسائل رفاهی شما را درک کرده و تا اندازه‌ای که بتوانیم نیاز شما را رفع می‌کنیم ولی این امر مستلزم همراهی و یاری شما با مجموعه است.

  فانی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: به این بیندیشید که در چه زمینه‌هایی می‌توان خدمات بهتری به مردم ارائه داد، ببینید کجای کار نقص دارد و به ما خط و مشی دهید؛ بنا داریم شرکت را به سمتی ببریم که در همه گروه‌ها اول باشد، در مسابقات امداد که افتخار میزبانی آن را داریم، باید مقام نخست را کسب کنیم چون قائل به شعار «ما می‌توانیم» هستیم.

  وی با بیان اینکه بنا به وعده‌های داده شده، سفر‌های تفریحی محقق شده است، تصریح کرد: همکاران ما در منطقه 4 و 6 گلایه از دیر کرد پرداخت حقوق داشتند و این امر را در رسانه‌ها منعکس کردند، توقع بنده از شما این بود که این مشکل را در ابتدا به بنده و سایر مسئولین منتقل کنید.

  مدیر عامل شرک گاز استان خراسان رضوی بیان کرد: بیمه تکمیلی تقاضای بسیاری از کارکنان است و تاکنون پیگیری در این باب صورت پذیرفته است.

  در ابتدای این نشست، سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی نیز با ارائه گزارشی از پیگیری مصوبات جلسه گذشته، اظهار کرد: پرداخت کامل پاداش کارکنان ارکان ثالث طی سال‌های 92 و93، پرداخت حقوق به موقع نیرو‌های پیمان تعمیرات برابر با مقررات و اولویت استفاده از پارکینگ مناطق با توجه به امکانات و وضعیت موجود به شرط اولویت استفاده نیرو‌های رسمی بخشی از این اقدامات بوده است.

  وی افزود: استفاده نیرو‌های ارکان ثالث از مجموعه‌های ورزشی با رعایت اولویت همکاران رسمی بعد از اخذ معرفی نامه از پیمانکار و تایید آن، بهره‌مندی از میهمان سراهای تبادلی با ارائه نامه، تعلق هدیه ازدواج و تولد فرزند از تاریخ 28 شهریور سال گذشته به میزان 120 ساعت اضافه کاری و تحقق حق شیفت ماشین‌های تک کابین از دیگر این موارد بود.

  علوی خاطر ادامه داد: پرداخت حقوق مطابق قانون کار به نیرو‌های جایگزین کارکنان مستقیم و یا ارکان ثالث در ایام مرخصی از جمله مصوباتی بود که در جلسه گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود.

   

مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: رشد 29 درصدی گازرسانی به نیروگاههای خراسان رضوی در ابتدای سال جاری
 • 1396/2/26 سه شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: رشد 29 درصدی گازرسانی به نیروگاههای خراسان رضوی در ابتدای سال جاری
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از رشد 29 درصدی گازرسانی به پنج نیروگاه بزرگ تولید برق این استان طی ماههای ابتدایی امسال خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از رشد 29 درصدی گازرسانی به پنج نیروگاه بزرگ تولید برق این استان طی ماههای ابتدایی امسال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: طی 45 روز ابتدایی سال 96، 446 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش نیروگاهی استان شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال 95، 29 درصد افزایش داشته است.

  وی افزود: در این بین نیروگاه فردوسی با 143 میلیون مترمکعب بیشترین و نیروگاه مشهد با 48 میلیون مترمکعب کمترین آمار مصرف گاز طبیعی استان را در بخش نیروگاهی به خود اختصاص داده‌اند.

  فانی اضافه کرد: نیروگاه‌های طوس، نیشابور و شریعتی نیز به ترتیب با 117، 83 و 55 میلیون مترمکعب در رده های بعدی مصرف گاز قرار دارند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: با آغاز فصل بهار و افزایش دما، شاهد کاهش مصرف گاز در بخش خانگی هستیم که این امر زمینه رفع محدودیت مصرف در بخش نیروگاهی را فراهم می کند.

  وی با اشاره به مزایای زیست محیطی فراوان جایگزینی گاز طبیعی با سایر سوخت های مایع همانند گازوییل و مازوت در نیروگاه‌ها، گفت: افزایش گازرسانی به نیروگاه‌ها از نظر اقتصادی نیز مزایای بسیار زیادی در راستای توسعه استان و در نهایت کشور دارد.

  گفتنی است؛ هم اکنون ضریب 99.8 درصد جمعیت شهری و 75 درصد جمعیت روستایی خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  امور مالی با قرار گرفتن در روی پنل گفتگو، پاسخگوی سوالات همکاران در حوزه های مختلف سازمان بودند.

برگزاری نشست صمیمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با کارکنان رسمی
 • 1396/2/25 دوشنبه برگزاری نشست صمیمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با کارکنان رسمی
  نشست کارکنان رسمی شرکت گاز خراسان رضوی با مدیرعامل این شرکت در جهت بررسی و رفع مشکلات و معضلات در حوزه های رفاهی، اداری و ... در محیطی صمیمی به مدت سه ساعت برگزار شد.

  نشست کارکنان رسمی شرکت گاز خراسان رضوی با مدیرعامل این شرکت در جهت بررسی و رفع مشکلات و معضلات در حوزه های رفاهی، اداری و ... در محیطی صمیمی به مدت سه ساعت برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر روز گذشته در نشستی که با کارکنان رسمی این شرکت در سالن جلسات اداره مرکزی داشت، اظهار کرد: سالی که پشت سر گذاشتیم سالی با عزت و افتخار برای کارکنان شرکت گاز استان بود و با تلاش‌های زیادی توانستیم برگ زرینی از خدمات خود را ارائه دهیم.

  وی با بیان اینکه ان شاا... در سال 96 خدمات بهتر و بیشتری به مردم استان ارائه خواهد شد، تصریح کرد: سال گذشته بیشترین حجم شبکه گذاری را نسبت به سال‌های ژیش از آن انجام داده و توانستیم 200 روستا را گازدار کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: در سال جاری خود را متعهد کردیم که در هر یک روز، یک روستا را گازدار کنیم و عملیات گازرسانی به یک روستا را نیز آغاز کنیم.

  فانی خاطر نشان کرد: در دیدار با وزیر نفت اعلام شد خراسان رضوی بهترین کارکنان را دارا بوده و به واسطه این موهبت توانسته نام شرکت گاز خراسان رضوی در سطح کشور خوش بدرخشد.

  وی اضافه کرد: در شش ماه نخست سال گذشته 78 میلیارد تومان دریافت نقدینگی سرمایه‌ای داشتیم که این میزان در شش ماه دوم سال 95 به 230 میلیارد تومان رسید؛ سال گذشته در مجموع 307 میلیارد تومان نقدینگی سرمایه‌ای دریافت کردیم که این میزان نسبت به ادوار گذشته افزایش یافته بود.

  فانی با اشاره به اطلاعیه مهمی که در سال 96 صادر شده است، اظهار کرد: امسال آخرین سالی است که می‌توانیم پروژه‌های بند «ق» گازرسانی به روستا‌ها و شهر‌ها را تعریف کرده و به نتیجه برسانیم؛ در این راستا بایستی تلاش کنیم تا تمامی پروژه‌ها ‌را اخذ کرده و به مجموعه استانی یاری برسانیم.

  وی تصریح کرد: سال 96 سالی پر کار است و با توجه به اینکه پروژه بند «ق» گازرسانی به صنایع نیز صادر شده است، باید در این سال به یک هزار و 600 صنعتی که در خراسان رضوی وجود دارد نیز گازرسانی کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی بیان کرد: امسال زمستان سختی را پشت سر گذاشتیم ولی با همت کارکنان شرکت گاز استان توانستیم گاز پایدار را به مردم ارائه دهیم؛ شاید مجموعه استانی انتظار داشت که شهر‌های کاشمر، بردسکن و جغتای با قطعی گاز در زمستان مواجه شود، ولی گاز به صورت پایدار به مشترکین عرضه شد.

  فانی گفت: برای نخستین بار در خراسان رضوی با هدف پایداری گاز در کشور، گازرسانی به صنایع را با محدودیت روبه‌رو کردیم تا جبران قطعی گاز از جانب ترکمنستان شود.

  وی با بیان اینکه هدف از برپایی چنین نشست‌هایی گفتمان صادقانه و نقد منصفانه است، بیان کرد: طی چند ماهه اخیر کمیته انتصابات با عضویت 11 نفر ایجاد شد، در اواخر سال گذشته با همت این کمیته نیرو‌های جایگزین افرادی که به مفتخر به درجه بازنشستگی بودند، انتخاب شدند.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی اذعان کرد: تکریم ارباب رجوع و حرکت در مسیر توسعه و خدمت به مردم جزو مواردی است که اولویت کاری ما را مشخص می‌کند.

  در ابتدای این نشست، سید احمد علوی ریس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی نیز با ارائه گزارشی از مصوبات جلسه گذشته، اظهار کرد: کمیته مشورتی انتصابات در رابطه با سمت‌های سازمانی تشکیل شد که در این راستا مکانیسم مدیریتی شرکت گاز مشارکتی گردید؛ از دیگر موارد مصوب و عملیاتی شده جلسه گذشته می‌توان به اقدامات پیرامون حفظ عزت همکاران در شرف بازنشستگی اشاره کرد.

  وی افزود: توسعه ورزش در سطح کارکنان و خانواده با در اختیار گذاشتن سالن‌ها و امکانات ورزشی، کاهش بروکراسی اداری با حفظ قوانین موجود، بازدید مستمر از شهرستان‌ها و نواحی اداره گاز، انتخاب خانم رحیمی به عنوان مشاور مدیر عامل در امور بانوان، اختصاص 120 ساعت اضافه کار به کارکنانی که از مهر سال 95 ازدواج کرده و یا صاحب فرزند شده‌اند و حمایت از اختراعات همکاران از جمله اقدامات صورت گرفته می باشد.

  در انتهای این نشست مدیران برنامه ریزی، مهندسی، بهره برداری، منابع انسانی و امور مالی با قرار گرفتن در روی پنل گفتگو، پاسخگوی سوالات همکاران در حوزه های مختلف سازمان بودند.

نشست هم اندیشی روسای آموزش حراستهای شرکت ملی گاز ایران برگزار شد
 • 1396/2/24 يكشنبه نشست هم اندیشی روسای آموزش حراستهای شرکت ملی گاز ایران برگزار شد
  نشست هم اندیشی روسای آموزش حراستهای شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

  نشست هم اندیشی روسای آموزش حراستهای شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید جعفر معماریان رئیس حفاظت پرسنلی حراست شرکت ملی گاز ایران در این مراسم ضمن بیان این مطلب که روسای حراستها باید از وسعت دید کافی در کارها بهره مند باشند افزود: درب اتاق روسای حراست باید همیشه بر روی مردم باز باشد.

  وی با نقل روایات متعددی از بزرگان افزود: اگر همه دنیا بگویند شما خوب هستید و خودتان بدانید این حرف درست نیست شما بد هستید و حال اگر همه بگویند شما بد هستید و خودتان بدانید خوب هستید شما خوب هستید.

  معماریان تصریح کرد: آموزش در یک کلام به معنای کارسازی و آینده نگری در پیشبرد اهداف سازمان خلاصه می شود.

  وی تعامل با مدیران و آشنا کردن آنان با مشکلات روز را از اصلی ترین وظایف روسای حراست ها عنوان کرد و گفت: مسئولان حراستها موظف هستند با درک صحیح از نیازهای منطقه‌ای درخواست های خود را ارائه دهند.

  در ادامه این مراسم سید مهدی مظلوم رئیس حراست شرکت گاز استان خراسان رضوی نیز ضمن قدرانی از حضور معاونین و هیات ریسه حراست شرکت ملی گاز ایران در این مراسم اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه، هم اندیشی و یافتن راهکارهایی برای پویایی روزافزون امر آموزش و تعلیم است.

  وی تصریح کرد: خداوند متعال در قرآن با بیان آیات متعددی بر لزوم امر آموزش تاکید می فرمایند و این مهم نشان دهنده ضرورت توجه به این موضوع برای هر فرد مسلمان به عنوان یک فریضه است.

  مظلوم ادامه داد: خداوند متعال نخستین معلم هستی است و اولین خطاب خود را نیز با اقرا(بخوان) آغاز می کند. البته امر آموزش و تعلیم باید اثربخش باشد و نفعی هم به همه برساند. باید دید چگونه می‌توانیم اثربخشی آن را تضمین کنیم.

  رئیس حراست شرکت گاز خراسان رضوی به بیان مطلبی از صحیفه امام خمینی(قدس سره) پرداخت که می فرمایند: "تعلیم باید پهلویش تربیت باشد، تربیت صحیح، تربیت اسلامی، اگر تعلیم تنها باشد بدون تربیت فایده ندارد؛ بلکه گاهی مضر است. تربیت بی‌تعلیم هم نمی‌شود؛ به نتیجه نمی‌رسد. این دو باید با هم باشند، توأم باشند؛ تعلیم و تربیت."

  در ابتدای مراسم هم اندیشی مسئولین آموزش حراستهای تابعه شرکت ملی گاز ایران، پیرایش رئیس آموزش حراست شرکت ملی گاز ایران نکاتی چند پیرامون لزوم برگزاری چنین دوره هایی در راستای افزایش میزان آگاهی روسای حراستهای شرکت های گاز استانی مطرح نمود.

  گفتنی است؛ در این مراسم خرمی سرپرست عملیات، جسور رئیس برنامه ریزی و نظارت راهبردی، کلارستاقی رئیس حفاظت فناوری اطلاعات و انتشارات، صالحی رئیس خدمات اداری و پشتیبانی و بیت‌حردان سرپرست حفاظت الکترونیک حراست شرکت ملی گاز ایران نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 32068