اوقات شرعي

True

نظرسنجی

تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی به مناسبت ایام الله دهه فجر مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به لزوم برگزاری باشکوه مراسمات ملی و مذهبی، به تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی در دهه فجر امسال پرداخت.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به لزوم برگزاری باشکوه مراسمات ملی و مذهبی، به تشریح اقدامات شاخص شرکت گاز خراسان رضوی در دهه فجر امسال پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی گفت: به برکت سی و نهمین سالگرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدامات بسیار شاخصی در حوزه بهره مندی حداکثری مردم استان از نعمت الهی گاز انجام شد.

وی افزود: در ادامه نهضت بزرگ گازرسانی روستایی، در سالجاری هر 12 ساعت یک روستای استان گازرسانی می شود.

 فانی با اشاره به وجود 40 شهرک صنعتی گازدار در خراسان رضوی افزود: در همین مدت طرح تقسیط 6 ماهه گازبهای مصرفی صنایع عمده در راستای کمک به تولید و اشتغال استان اجرایی شد.

وی افزود: تسهیل در پرداخت قبوض گاز خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(قدس سره) از دیگر اقدامات انجام شده دهه فجر امسال بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور در راستای رسیدگی فوری به مشکلات شهروندان ادامه داد: حضور مدیرعامل، مدیران ستادی و روسای نواحی شهرستانهای شرکت در پشت میز خدمت و دیدارهای چهره به چهره و مستقیم با شهروندان، حضور در نمایشگاه های فجر انقلاب و تبیین دستاوردهای شرکت گاز استان، بازدید از خانواده های معظم شهدا، اطلاع رسانی از طریق رسانه های مکتوب و مجازی و حضور گسترده کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در راهپیمایی یوم الله دهه فجر از دیگر برنامه های شاخص این ایام بود.

فانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که آگاهی شهروندان از اقدامات شاخص نظام مقدس اسلامی در طول 39 سال گذشته حق مردم است گفت: شرکت گاز خراسان رضوی در این مسیر با بهره‌گیری از ابزارهای نوین اطلاع رسانی تلاش نموده تا موجبات افزایش آگاهی شهروندان را فراهم آورد.

یادآور می شود؛ شرکت گاز خراسان رضوی وظیفه تامین گاز بیش از دو میلیون و 150 هزار مشترک در بخش های مختلف استان را برعهده دارد.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 215