اوقات شرعي

True

نظرسنجی

تسهیل در پرداخت گازبهای مصرفی برخی مشترکان در خراسان رضوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و برای نخستین بار پرداخت گازبهای مصرفی صنایع عمده، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در این استان تسهیل شد.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و برای نخستین بار پرداخت گازبهای مصرفی صنایع عمده، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در این استان تسهیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی افزود: به منظور حمایت از تولید و اشتغال و کمک به صنعت فرصت استفاده از این طرح برای صاحبان صنایع عمده تا پایان بهمن ماه جاری فراهم آمده است.

وی ادامه داد: مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و افراد زیر پوشش سازمان بهزیستی نیز تا پایان 22 بهمن می توانند با مراجعه به دفاتر امور مشترکان از مزایای این طرح استفاده کنند.

علوی گفت: 40 هزار مشترک شرکت گاز خراسان رضوی مربوط به کمیته امداد و 12 هزار مشترک نیز افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند. این مشترکان می توانند برای استفاده از مزایای طرح تسهیل در پرداخت گازبها با شماره 37074 تماس بگیرند و یا موضوع را به شماره 100037074 پیامک کنند.

شرکت گاز خراسان رضوی تامین کننده گاز  بیش از دو میلیون مشترک شهری و روستایی است.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 251