اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

نظرسنجی

اخبار
فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در مدارس بردسکن رییس اداره گاز ناحیه بردسکن از برگزاری دوره های آموزشی فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

رییس اداره گاز ناحیه بردسکن از برگزاری دوره های آموزشی "فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، ناصر ایمانی با اعلام این خبر گفت: دوره‌های آموزشی"فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" در سطح مدارس شهرستان بردسکن به منظور آشنایی و ارتقا اطلاعات دانش آموزان پیرامون موضوع مهم استفاده از گاز طبیعی برگزار می شود.

وی افزایش رعایت نکات ایمنی و کاهش حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی در سطح جامعه را از مهمترین اهداف برگزاری این دوره‌ها عنوان کرد و افزود: ارائه آموزش‌های مرتبط با موضوع گازطبیعی به دانش آموزان موجب نهادینه شدن فرهنگ صحیح مصرف این نعمت الهی در جامعه و خانواده‌ها می شود.

ایمانی، آموزش رعایت نکات ایمنی و طریقه مواجهه با خطرات احتمالی گاز طبیعی را برای کودکان ضروری دانست و خواستار توجه مدیران و دبیران مدارس و والدین دانش آموزان به این موضوع مهم شد.

رییس اداره گاز ناحیه بردسکن، برگزاری دوره های متعدد آموزشی" مصرف بهینه و ایمن گاز"، توزیع کتابهای داستانی با محوریت "صرفه جویی و ایمنی"، نصب پوسترهای استفتائات مراجع در مورد اسراف در مصرف گاز در سطح ادارات و مدارس شهرستان و توزیع سایر اقلام فرهنگی را از مهمترین اقدامات اداره گاز ناحیه بردسکن عنوان کرد.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 243