تقویت شبکه گازرسانی شهرستان نیشابور رئیس اداره گاز نیشابور از تقویت خط 1000 پوندی انتقال گاز این شهرستان در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشترکان گاز طبیعی خبر داد.

رئیس اداره گاز  نیشابور از تقویت خط 1000  پوندی انتقال گاز این شهرستان در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشترکان گاز طبیعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی،  یدالله کریمی با اعلام این خبر اظهار کرد: کارشناسان اداره گاز نیشابور در راستای نگهداشت مطلوب و تقویت شبکه گازرسانی این شهرستان در مورخه سیزدهم تیرماه سال جاری اقدام به تعمیر و تقویت خطوط انتقال گاز 1000 پوندی این منطقه نمودند.

وی افزود: تکمیل فرایند هات‌تپ، تعمیرات خطوط تغذیه به جهت افزایش عمق خط تغذیه 10 اینچ منطقه، تعمیر دو مورد از ولوهای خط تغذیه، وصل گرم خطوط گاز و بهره برداری از ایستگاه TBS  کوره های فیروزه و اصلاح شیرهای خط انتقال 1000 پوندِی از مهمترین تغیرات اعمال شده در این برنامه بود.

به گفته کریمی، هم اکنون شهرستان فیروزه دارای 141 هزار مشترک بهره‌مند از نعمت گاز طبیعی است و تا ابتدای سال آینده نیز 48 روستای واجد شرایط دیگر این منطقه به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد.