قدردانی استاندار و نمایندگان مجلس از خدمات شرکت گاز در دیدارهای نوروزی استاندار خراسان رضوی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدارهای جداگانه نوروزی با مدیرعامل و روسای شرکت گاز استان از زحمات و تلاش های انجام شده در راستای بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز در سال گذشته قدردانی کردند

استاندار خراسان رضوی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدارهای جداگانه نوروزی با مدیرعامل و روسای شرکت گاز استان از زحمات و تلاش های انجام شده در راستای بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز در سال گذشته قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مدیرعامل و جمعی از روسای شرکت گاز استان در این دیدارها ضمن تبریک سال نو به تشریح بخشی از عملکرد این شرکت در سال گذشته و برنامه های پیش رو در سال جاری پرداختند.

در ادامه، استاندار و نمایندگان مجلس نیز اقدامات انجام شده در راستای توسعه شبکه های گازرسانی و توزیع متوازن این نعمت الهی در اقصی نقاط استان را شایسته قدردانی دانستند.

در سال گذشته، هر 12 ساعت یک روستا در خراسان رضوی گازرسانی شد. در این همین مدت گازرسانی به شهر همت آباد از توابع شهرستان فیروزه و 365 روستای استان با جمعیتی بالغ بر 53 هزار و 619 خانوار افتتاح و عملیات اجرایی گازرسانی به شهر «بار» نیشابور به عنوان تنها شهر واجد شرایط فاقد گاز طبیعی و 383 روستای دیگر استان نیز با جمعیت 45 هزار و 361 خانوار آغاز شد.

به گفته اکثر نمایندگان مجلس شواری اسلامی و کارشناسان حوزه صنعت گاز کشور، اقدامات انجام شده در مسیر بهره‌مندی حداکثری مردم خراسان رضوی از نعمت گاز طی چند سال گذشته، بی نظیر و مثال زدنی بوده