اخبار
با صدور پیامی؛ مدیرعامل گاز خراسان رضوی روز مهندسی را تبریک گفت
 • 1395/12/7 شنبه با صدور پیامی؛ مدیرعامل گاز خراسان رضوی روز مهندسی را تبریک گفت
  مدیرعامل شرکت گاز استان با صدور پیامی روز ملی مهندسی را به محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان نظام مهندسی و جامعه مهندسی خراسان رضوی تبریک گفته و از زحمات بی‌شائبه و ارزشمند این تلاشگران در عرصه سازندگی تقدیر کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با صدور پیامی روز ملی مهندسی را به محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان نظام مهندسی و جامعه مهندسی خراسان رضوی تبریک گفته و از زحمات بی‌شائبه و ارزشمند این تلاشگران در عرصه سازندگی تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، متن پیام بدین شرح است:

   

  شکوفایی تمدن بشر، حاصل ایده های مهندسین تلاشگر است. از دیرباز تاکنون همواره مهندسین در تلاش و کوششی خستگی ناپذیر، ساخته و پرداخته اند تا مردان دوران خود و شاید کسانی که پس از آنها پای در این دنیا می گذارند را به آرامش و آسایش نزدیکتر کنند. پنجم اسفند ماه، گاهی است برای بزرگداشت یکی از ستاره‌های این آسمان درخشان، خواجه نصیر الدین طوسی. ولی بدون تردید سترگ ترو گرامی‌تر از این نخواهد بود که مهندسین امروز به عنوان میراث داران این دانش و تمدن، پای در راه این بزرگان نهاده و هرچه در توان دارند برای ساختن و پرداختن این سرزمین کهن به میدان آوردند.

  اکنون شایسته است که بدین مناسبت سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس را به جنابعالی و جامعه مهندسین استان خراسان رضوی تبریک عرض نموده و بهروزی و سربلندی تان را از خداوندگار یکتا درخواست نمایم.

به همت امور HSE گاز استان؛ مانور پایداری گاز طبیعی در درگز برگزار شد
 • 1395/12/7 شنبه به همت امور HSE گاز استان؛ مانور پایداری گاز طبیعی در درگز برگزار شد
  رئیس اداره گاز ناحیه درگز از برگزاری مانور افت فشار در برف و یخبندان به جهت سنجش میزان پایداری گاز طبیعی این شهرستان در روزهای سرد سال خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه درگز از برگزاری مانور افت فشار در برف و یخبندان به جهت سنجش میزان پایداری گاز طبیعی این شهرستان در روزهای سرد سال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی زارع درباره برگزاری این مانور اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده و پس از هماهنگی با رئیس محترم امور HSE گاز استان در تاریخ بیست و پنجم بهمن ماه سالجاری، همزمان با بارش نزولات آسمانی، مانور برف و یخبندان و افت فشار در شهرستان درگز برگزار شد.

  وی هدف از برگزاری این مانور را افزایش میزان آمادگی نیروهای امدادی، تعمیراتی، کنترل و پایش توانایی‌ها و شناسایی نقاط قوت و ضعف کارکنان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه شاهد عملکرد خوب و مطلوبی از سوی همه واحدهای درگیر در این مانور بودیم.

  زارع آمادگی نیروهای امدادی را موجب افزایش توانمندی و خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم دانست و گفت: شناسایی نقاط ضعف و قوت در جهت آمادگی مطلوب در مواجهه با بحران‌های احتمالی نکته ای است که نباید از دید همه مسئولان دستگاهای دولتی مغفول واقع شود.

تبریک مدیرعامل گاز خراسان رضوی به مهندسان صنعت گاز استان
 • 1395/12/4 چهارشنبه تبریک مدیرعامل گاز خراسان رضوی به مهندسان صنعت گاز استان
  لحظاتی پیش؛ مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گاز خراسان رضوی با حضور در امور مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت ضمن تبریک روز ملی مهندسی، نیابتا از زحمات و تلاش های بی شایبه کلیه خدمتگذاران صنعت گاز استان تقدیر کردند.

  لحظاتی پیش؛ مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گاز خراسان رضوی با حضور در امور مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت ضمن تبریک روز ملی مهندسی، نیابتا از زحمات و تلاش های بی شایبه کلیه خدمتگذاران صنعت گاز استان تقدیر کردند.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدار که پیش از ظهر امروز در محل دفتر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان انجام شد ضمن آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه کارکنان علی الخصوص همکاران حوزه مهندسی اظهار کرد: این حضور نمادین به جهت تقدیر از تلاشهای موثرتمامی همکاران زحمتکش شرکت گاز خراسان رضوی است.

  وی اظهار امیدواری کرد: با همکاری همه کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی شاهد تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف جمهوری اسلامی ایران در حوزه بهره مندی همگان از نعمت گاز طبیعی باشیم.

  در ادامه این جلسه حسن افتخاری مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان نیز با تشکر از نگاه ویژه مدیرعامل محترم به تمام بخش های شرکت به ویژه حوزه مدیریت مهندسی و اجرای طرح ها گفت: حقیقتا توجه به فعالیتهای امور مهندسی در سایه حمایت‌های حضرتعالی پررنگ تر شده است.

  وی حرکت بدون برنامه ریزی و فاقد تفکر را آفت امور مهندسی عنوان کرد و افزود: بی شک انجام فعالیتهای مهندسی با برنامه ریزی و تعقل شکوفایی و پیشرفت هرچه بهتری را تجربه خواهد کرد.

  سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان نیز در خاتمه این دیدار ضمن تبریک خجسته زادروز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی عنوان کرد: با توجه به تاکیدات مدیرعامل محترم مبنی بر نگاه نوین در عرصه روابط عمومی، ویژه برنامه های دیگری نیز در دستور کار این مجموعه به جهت پاسداشت این روز قرار گرفته است.

  به گفته علوی، ارسال پیام تبریک مدیر عامل گاز خراسان رضوی به رئیس سازمان نظام مهندسی استان، ارسال پیام تبریک(sms) ویژه همکاران، تهیه کیک ویژه روز مهندسی با طراحی خلاقانه و درج پیام تبریک مدیرعامل در شبکه داخلی از دیگر ویژه برنامه های روابط عمومی به مناسبت روز ملی مهندسی خواهد بود. 

  گفتنی است در این مراسم ، محسن مرباییان رئیس امور گازرسانی به صنایع، سید مصطفی حیدری رئیس خدمات فنی مهندسی و قاسم ابراهیمی مقدم جانشین واحد اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی پیرامون مباحث مطروحه در حوزه مهندسی با مدیرعامل محترم به بحث و گفت و گو نشستند. 

با هدف شادی آفرینی در بین خانواده‌های گاز خراسان رضوی؛ جشنواره آقای ایمنی در برف برگزار شد
 • 1395/12/3 سه شنبه با هدف شادی آفرینی در بین خانواده‌های گاز خراسان رضوی؛ جشنواره آقای ایمنی در برف برگزار شد
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان با اشاره به رابطه مستقیم شادی و نشاط خانواده‌ها و تاثیر آن در افزایش بهره‌وری سازمانی کارکنان، از برگزاری جشنواره آقای ایمنی در برف ویژه خانواده های این شرکت خبر داد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان با اشاره به رابطه مستقیم شادی و نشاط خانواده‌ها و تاثیر آن در افزایش بهره‌وری سازمانی کارکنان، از برگزاری جشنواره "آقای ایمنی در برف" ویژه خانواده های این شرکت خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این خبر گفت: جشنواره آقای ایمنی در برف با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین کودکان و خانواده‌های کارکنان این شرکت برگزار شده است.

  وی ضمن تشکر از استقبال خانوادهای محترم کارکنان در این جشنواره اظهار کرد: به لطف خدا توانستیم با بهره گیری از بارش نزولات آسمانی روز پر نشاطی را با ساخت آدمکهای برفی به ثبت برسانیم.

  علوی با بیان اینکه بیش از 40 خانوار در غالب گروه‌های مختلف در این جشنواره پرنشاط شرکت داشتند افزود: جشنواره "آقای ایمنی در برف" ویژه خانواده های کارکنان گاز خراسان رضوی با موضوع ساخت تندیس های برفی آقای ایمنی و پیام های صرفه جویی در مصرف گاز برگزار شد.

  پذیرایی با چای، آش داغ و اهداء جوایز ارزنده به خانواده ها و فرزندان کارکنان شرکت گاز استان از دیگر ویژه برنامه‌های این جشنواره بود.

  گفتنی است؛ اختتامیه جشنواره "آقای ایمنی در برف" با حضور سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان و اعلام حمایت وی از افزایش شادی و نشاط خانواده های کارکنان این شرکت برگزار شد.

آماده باش مدیریت بحران گاز خراسان رضوی در روزهای سرد زمستانی
 • 1395/12/3 سه شنبه آماده باش مدیریت بحران گاز خراسان رضوی در روزهای سرد زمستانی
  رئیس امورHSE گاز خراسان رضوی از آماده باش کارکنان مجموعه مدیریت بحران این امور در پی بارش شدید برف و کاهش محسوس دمای استان خبر داد.

  رئیس امورHSE  گاز خراسان رضوی از آماده باش کارکنان مجموعه مدیریت بحران این امور در پی بارش شدید برف و کاهش محسوس دمای استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر در حاشیه بازدید از ایستگاه CGS  گازرسانی غرب مشهد اظهار کرد: در پی بارش نزولات آسمانی و افزایش مصرف گاز طبیعی کارشناسان مدیریت بحران HSE  گاز خراسان رضوی از روند گازرسانی ایمن بازدید کردند.

  وی افزود: در این بازدید یک ساعته وضعیت جاده به جهت دسترسی فوری به ایستگاه، تجهیزات، اقلام ایمنی، سیستم گرمایشی، آمادگی کارکنان و ضریب ایمنی و کارکرد تجهیزات مورد بحث بررسی کارشناسی قرار گرفت.

  گفتنی است؛ ایستگاه CGS غرب مشهد با ظرفیت 400000m3/hr یکی از چهار ایستگاه اصلی تامین گاز شهری مشهد است.

بيشتر