اخبار
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز در حال اجرا است
 • 1396/4/3 شنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز در حال اجرا است
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز با شتاب مطلوبی در حال انجام است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز با شتاب مطلوبی در حال انجام است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی پیش از ظهر امروز در دیدار با نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با اتمام پروژه های گازرسانی به 181 روستای این شهرستان ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش روستاهای واجد شرایط مذکور به 99.9 ارتقا خواهد یافت.

  وی با بیان این مطلب که از مجموع 292 روستای واجد شرایط تربت جام، تایباد و باخرز  110 روستا با جمعیتی بالغ بر 28 هزار خانوار گازدار هستند افزود: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به 181 روستای دیگر، این رقم به 54 هزار خانوار خواهد رسید.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود رشد و توسعه شبکه های گازرسانی به اقصی نقاط استان را از افتخارات دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: با توکل بر خداوند متعال و برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری هر روز یک روستای استان به شبکه سراسری گاز کشور متصل خواهد شد.

  در ادامه این دیدار جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت جام و تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی، توسعه خدمات زیربنایی در مناطق دوردست و روستایی را موجب تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و خواستار همدلی و همزبانی هرچه بیشتر مردم و مسئولان در مسیر تحقق این مهم شد.

معرفی اداره گاز گناباد به عنوان دستگاه برتر شهرستان
 • 1396/3/27 شنبه معرفی اداره گاز گناباد به عنوان دستگاه برتر شهرستان
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از معرفی مجموعه متبوع خود به عنوان دستگاه برتر خدمت رسان این شهرستان در سال 95 خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از معرفی مجموعه متبوع خود به عنوان دستگاه برتر خدمت رسان این شهرستان در سال 95 خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: تلاش و پشتکار کارکنان اداره گاز ناحیه گناباد در سایه حمایت های بی دریغ مدیران ارشد سازمان موجب شد تا بر طبق ارزیابی های صورت گرفته اداره گاز این شهرستان به عنوان دستگاه برتر خدمت رسان در سال 95 معرفی شود.

  وی گفت: مثبت اندیشی و اعتماد مدیران به نیروی انسانی عاملی مهم در راستای ارتقاء کیفیت کاری و تکریم ارباب رجوع محسوب می شود.

   

  توسعه کشور در گرو همت و تلاش

  در بخشی از لوح ارسالی محمد علی نبی پور فرماندار گناباد خطاب به رئیس اداره گاز این شهرستان آمده است:

   توسعه این مرز و بوم محقق نمی شود مگر به همت انسانهای سخت کوش و پرتلاشی که خالصانه در عرصه های خدمت، سختی های کار را به جان می خرند و با همدلی و وحدت برگ های زرینی از خدمتگزاری را از صحیفه عشق و عدالت ورق می زنند.

  در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مزین گردیده بود به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از اینکه به حول و قوه الهی و استفاده از تجربیات و توانمندیهای خود و همکاران سخت کوشتان توانستید موجبات پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه های دولت تدبیر و امید را در سال 1395 فراهم آورید تقدیر و تشکر می گردد. امید است در سایه رهنمودهای معظم له و برنامه های دولت یازدهم همواره موفق و سربلند باشید.

گازرسانی 46 میلیارد ریالی به شش روستای فیروزه نیشابور
 • 1396/3/27 شنبه گازرسانی 46 میلیارد ریالی به شش روستای فیروزه نیشابور
  رئیس اداره گاز ناحیه نیشابور از بهره برداری پروژه گازرسانی به شش روستای شهرستان فیروزه نیشابور با اعتباری معادل 46 میلیارد ریال خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه نیشابور از بهره برداری پروژه گازرسانی به شش روستای شهرستان فیروزه نیشابور با اعتباری معادل 46 میلیارد ریال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، یدالله کریمی با اعلام این مطلب اظهار کرد: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به شش روستای سرده، کلاته زمان آباد،حسن آباد سالار، کفکی رهن، کاریز و همت آباد تعداد روستاهای گازدار این منطقه به 32 روستا افزایش یافت.

  وی افزود: هم اکنون 36 درصد روستای منطقه گازدار هستند و بزودی اکثر روستاهای بالای بیست خانوار شهرستان فیروزه نیز از نعمت گازطبیعی بهره مند خواهند شد.

  کریمی با بیان این مطلب که 85 روستای فیروزه واجد شرایط گازرسانی هستند خاطرنشان کرد: در حال حاضر گازرسانی به 26 روستای دیگر این شهرستان با شتاب مطلوبی در حال اجراست.

  به گفته رئیس اداره گاز نیشابور با بهره برداری از پروژه های دردست اجرا ضریب نفوذ گاز طبیعی شهرستان فیروزه به 80 درصد ارتقاء خواهد یافت.

  گفتنی است؛ برطبق برنامه ریزی های انجام شده شرکت گاز استان خراسان رضوی طرح گازرسانی به 26 روستای باقی مانده شهرستان فیروزه طی سالجاری آغاز خواهد شد.

تقدیر اهالی طرقبه و شاندیز از اقدامات اداره گاز این ناحیه
 • 1396/3/27 شنبه تقدیر اهالی طرقبه و شاندیز از اقدامات اداره گاز این ناحیه
  جمعی از اهالی شهرستان طرقبه شاندیز با امضای طوماری از اقدامات و فعالیتهای اداره گاز این ناحیه در راستای رشد و توسعه خدمات زیربنایی در حوزه گاز طبیعی قدردانی کردند.

  جمعی از اهالی شهرستان طرقبه شاندیز با امضای طوماری از اقدامات و فعالیتهای اداره گاز این ناحیه در راستای رشد و توسعه خدمات زیربنایی در حوزه گاز طبیعی قدردانی کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در بخشی از این پیام بهره مندی شهروندان از تلاش و تخصص کارکنان اداره گاز طرقبه شاندیز در راستای رشد و شکوفایی شهرستان از اصلی ترین دلایل امضای این طومار عنوان شده است.

   

  مشروح پیام بدین شرح است:

  مدیرعامل محترم شرکت گاز استان خراسان رضوی

  جناب آقای مهندس فانی

  با سلام و ابراز امتنان خداوند را شاکر و سپاسگذاریم که این توفیق را عطا نمود تا در سایه شما طلیعه داران تلاش و تخصص از شکوفایی دستاوردهای شما و پرسنل زحمتکش شما بهره ببریم و بدینوسیله ضمن تشکر مجدد از حسن انتخاب و انتصاب رئیس اداره گاز طرقبه شاندیز، فرصت را مغتنم یافتم که تقاضا نماییم از آقای مهندس توکلی ریاست اداره و ابواب جمعی ایشان به ویژه آقای فضلی مهندس ناظر مشاور به نحو شایسته تقدیر بعمل آید. مانیز ضمن ابراز قدردانی آرزوی  توفیق و سلامتی را از خداوند متعال برای شما و کلیه پرسنل گاز استان آرزومندیم. امید است در سایه آستانه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) همیشه شادکام و سربلند باشید.

   

  جمعی از اهالی شهرستان طرقبه و شاندیز

من با طبیعتم؛ تلاش فعالان محیط زیست شرکت گاز خراسان رضوی در مسیر تحقق شعار جهانی
 • 1396/3/23 سه شنبه من با طبیعتم؛ تلاش فعالان محیط زیست شرکت گاز خراسان رضوی در مسیر تحقق شعار جهانی
  رئیس امور HSE شرکت گاز خراسان رضوی از اهتمام ویژه این شرکت در مسیر تحقق شعار جهانی محیط زیست با عنوانمن با طبیعتم خبر داد.

  رئیس امورHSE  شرکت گاز خراسان رضوی از اهتمام ویژه این شرکت در مسیر تحقق شعار جهانی محیط زیست با عنوان"من با طبیعتم" خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر با بیان این مطلب اظهار کرد: نام گذاری پنج ژوئن(15 خرداد) به نام روز محیط زیست با هدف افزایش آگاهی مردم و تشویق و ترغیب سیاست مدارانه و اتخاذ تصمیمات در مقابله با تخریب محیط زیست و تنوع زیستی در سرتاسر جهان مورد توجه همگان قرار گرفته است.

  وی با تاکید بر لزوم گسترش فرهنگ و اخلاق محیط زیستی از طریق آموزش رفتارهای دوستدار محیط زیست و آگاهی بخشی درون سازمانی به کارکنان افزود: مهمترین رسالت و هدف محیط زیست امورHSE گاز خراسان رضوی اجرای قوانین، الزامات و مقرارات سازمان محیط زیست،  HSE وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران در سطوح و فرایندهای روزمره این مجموعه است.

  ایمانی فر در ادامه به بیان گوشه ای از فعالیتهای محیط زیستی این شرکت پرداخت و گفت: اندازه گیری گازهای خروجی از 72 دودکش هیترهای ایستگاههای CGS توسط آزمایشگاه معتمد سازمان محیط زیست، اندازه گیری شدت صوت در 181 ایستگاههای TBS سطح استان، ارزیابی شش ماهه از عملکرد محیط زیستی  24 ناحیه و منطقه این شرکت و بازدید محیط زیستی از کلیه ایستگاههایCGS  و  TBSمناطق و نواحی در طول سال 95 از جمله این برنامه ها بوده است.

  به گفته رئیس امور HSE گاز خراسان رضوی در سال گذشته، بیش از 500 نفر ساعت از کارکنان این شرکت در دو دوره آموزشی مبانی محیط زیست حضور یافتند.

  ایمانی‌فر در پایان، اولویت گذاری شرکت گاز خراسان رضوی در مباحث زیست محیطی طی سال جاری را پیگیری اهداف کلان و خرد محیط زیستی و مدیریت اصولی و صحیح پسماندها عنوان کرد.

بيشتر