اخبار
شرفی: دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مدیران شرکت گاز استان است
 • 1396/1/9 چهارشنبه شرفی: دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مدیران شرکت گاز استان است
  مسئول امور ایثارگران شرکت گاز استان خراسان رضوی در دیدار با خانواده معظم شهدای شرکت گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی افتخاری برای مدیران این شرکت محسوب می شود.

  مسئول امور ایثارگران شرکت گاز استان خراسان رضوی در دیدار با خانواده معظم شهدای شرکت گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی افتخاری برای مدیران این شرکت محسوب می شود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حبیب الله شرفی در این دیدار که در منزل شهیدان واحد ثانی، باقری و لوایی انجام شد ضمن تبریک سال جدید و اهدا سلام و تحیت مدیرعامل شرکت گاز استان به مادران و پدران شهدای گرانقدر هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این مهم بی شک اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

  وی با یادآوری تاکید مدیرعامل شرکت گاز استان در بحث رسیدگی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شرکت افزود: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا در سال جدید نیز بتوانیم خدمتگذار خوبی برای شما عزیزان باشیم.

  در ابتدای این دیدار محمد مهدی باقری برادر شهید باقری و فرمانده بسیج پایگاه شهید ارجمند شرکت گاز استان و سید احمد علوی رئیس روابط عمومی گاز خراسان رضوی به بیان نکاتی چند پیرامون لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی در جامعه پرداختند.

  گفتنی است؛ در خاتمه این دیدار هدایایی به رسم یادبود و به پاس چندین دهه صبر و مقاومت خانواده شهدای گرانقدر شرکت گاز خراسان رضوی به این عزیزان تقدیم شد.این دیدار به همت امور ایثارگران شرکت برگزار شد.

بدرقه کاروان راهیان نور؛ از شرکت گاز خراسان رضوی تا کربلای ایران
 • 1395/12/23 دوشنبه بدرقه کاروان راهیان نور؛ از شرکت گاز خراسان رضوی تا کربلای ایران
  کاروان راهیان نور شرکت گاز خراسان رضوی متشکل از کارکنان بسیجی و خانواده های آنان با سلام و صلوات جمعی از مدیران این شرکت راهی کربلای ایران شدند.

  کاروان راهیان نور شرکت گاز خراسان رضوی متشکل از کارکنان بسیجی و خانواده های آنان با سلام و صلوات جمعی از مدیران این شرکت راهی کربلای ایران شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد مهدی باقری فرمانده پایگاه بسیج شهید ارجمند این شرکت گفت: باعنایت به برنامه‌ریزی های انجام شده توسط پایگاه بسیج شهید ارجمند و هماهنگی به عمل آماده با ستاد کشوری راهیان نور، کاروان اعزامی شرکت گاز طی پنج روز از مناطق عملیاتی شلمچه، شوش، فتح المبین و اروند بازدید خواهند کرد.

   وی افزود: در این سفر معنوی بیش از 80 نفر از کارکنان و خانواده های آنان در غالب کاروان راهیان نور پایگاه بسیج شهید ارجمند شرکت گاز خراسان رضوی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می کنند.

  وی در پایان هدف از حضور کارکنان و خانواده های کارکنان گاز خراسان رضوی در مناطق عملیاتی جنوب را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال پیام ارزشی حماسه هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان عنوان کرد.

پهلوان نفتی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور شد
 • 1395/12/23 دوشنبه پهلوان نفتی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور شد
  مصطفی علیزاده از پهلوانان به نام شرکت گاز خراسان رضوی طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون کشتی بعنوان سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان منصوب شد.

  مصطفی علیزاده از پهلوانان به نام شرکت گاز خراسان رضوی طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون کشتی بعنوان سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان منصوب شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی،  در حکم علیزاده آمده است:

  نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در عرصه های ملی و بین المللی ورزش قهرمانی، و با استناد به بخش "د" از آیین نامه نحوه انتخاب و شرح وظایف حوزه مدیریت فنی تیم های ملی کشتی کشور به موجب این حکم به سمت سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان منصوب می شوید.

  مصطفی علیزاده از کشتی گیران به نام صنعت نفت و گاز کشور است که علاوه بر کسب عناوین متعدد قهرمانی در کشور، پیش از این سابقه سکان داری تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان را نیز در کارنامه کاری خود یدک می کشد.

سخنگوی دولت در مشهد: تعهد وزارت نفت موجب بهره مندی حداکثری مردم از نعمت گاز شد
 • 1395/12/21 شنبه سخنگوی دولت در مشهد: تعهد وزارت نفت موجب بهره مندی حداکثری مردم از نعمت گاز شد
  دکتر نوبخت معاون رییس جمهور گفت: تعهد وزارت نفت موجب بهره مندی حداکثری مردم از نعمت گاز طبیعی شده است.

  دکتر نوبخت معاون رییس جمهور گفت: تعهد وزارت نفت موجب بهره مندی حداکثری مردم از نعمت گاز طبیعی شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی. دکتر محمد باقر نوبخت شامگاه امشب ۱۹ اسفندماه ۹۵ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از نگرانی های دولت تدبیر و امید این است که مبادا تعهدی به مردم داده شود که عاجز از انجام آن باشد.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت با اشاره به اقدامات مطلوب دولت تدبیر و امید در حوزه های عمرانی افزود: الحمدالله اقدامات دستگاههای خدماتی از جمله شرکت گاز در حوزه محرومیت زدایی کاملا ملموس است.

  سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در ادامه این نشست گفت: در راستای تامین پایدار گاز حاشیه شهر مشهد تاکنون ۹ ایستگاه تقلیل فشار گاز و ۲۰۰ کیلومتر اصلاح و تقویت شبکه به جهت تسهیل در امر گازرسانی به این مناطق انجام شده است.

  وی با بیان این مطلب که تاکنون 820 میلیارد ریال برای اتمام طرح های گازرسانی حاشیه شهر مشهد هزینه شده است، افزود: برای اتمام ۱۰۰ درصدی این مهم نیازمند 300 میلیارد ریال اعتبار دیگر هستیم. فانی اضافه کرد: امیدواریم با حمایت دولت تدبیر و امید شاهد تحقق کامل منویات رهبری در حاشیه شهر مشهد باشیم.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی افزود: از مجموع ۸۶ روستای مشهد ۴۸ روستا به شبکه سراسری گاز متصل هستند و عملیات گازرسانی به ۳۸ روستای دیگر نیز با شتاب مطلوبی در حال اجراست.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود ضریب بهره مندی روستاهای خراسان رضوی را از نعمت گاز طبیعی ۷۵ درصد عنوان کرد و گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به ۵۴۰ روستای استان در حال اجراست که با بهره‌برداری از این پروژه ها ضریب بهره مندی روستایی خراسان رضوی به ۸۹ درصد ارتقا خواهد یافت.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به رشد قابل ملاحضه شاخص گازرسانی در دولت تدبیر و امید گفت: در سال جاری توانستیم هر دو روز یک روستای استان را به شبکه سراسری گاز کشور متصل کنیم.

  وی اظهار امیدواری کرد: با ادامه حمایتهای دولت خدمتگذار از توسعه شبکه های گاز در سال آینده شاهد آغاز عملیات گازرسانی به قریب 500 روستای واجد شرایط استان باشیم.

  گفتنی است، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی نیز در بخشی از این نشست اقدامات شرکت گاز استان در محرومیت زدایی و توسعه متوازن نعمت گاز علی الخصوص توجه به موضوع حاشیه شهر مشهد را قابل تقدیر دانست.

برگزاری سمینار «ارزش گذاری فناوری» در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1395/12/21 شنبه برگزاری سمینار «ارزش گذاری فناوری» در شرکت گاز خراسان رضوی
  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی گفت: سمینار علمی- پژوهشی «ارزش گذاری فناوری» در هفتم اسفند ماه سال جاری، به مدت 3 ساعت در محل اتاق کنفرانس این شرکت برگزار شده است.

  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی گفت: سمینار علمی- پژوهشی «ارزش گذاری فناوری» در هفتم اسفند ماه سال جاری، به مدت 3 ساعت در محل اتاق کنفرانس این شرکت برگزار شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین با توجه به  لزوم استفاده از دانش روز در برنامه‌ریزی‌های راهبردی، اظهار کرد: امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی، در راستای رسالت خود و با هدف به‌کارگیری دانش فنی روز و ارتقای آگاهی و دانش همکاران در زمینه تبیین اصول مالکیت فکری و ارزش‌گذاری محصولات و فناوری‌های تولیدی این شرکت اقدامات اثر گذاری را انجام داده است.

  وی افزود: از همین رو سمیناری علمی- پژوهشی با موضوع «ارزش گذاری فناوری» در روز شنبه مورخ 7 اسفند ماه سال جاری، به مدت 3 ساعت در محل اتاق کنفرانس شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی با بیان اینکه در این سمینار تخصصی مهندس خبات قادری، عضو مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی و کارشناس ارشد اقتصاد کشور به ایراد سخنرانی پرداخت، گفت: سخنرانی پیرامون رویکردهای اساسی در ارزشگذاری فناوری، روش های علمی و فرآیند ارزشگذاری بود.

  پیش بین خاطر نشان کرد: این کارشناس در ابتدای سمینار ضمن تعریف انواع دارایی‌ها، فرآیند مدیریت فناوری و مراحل اصلی فرآیند انتقال فناوری، به معرفی روش های قیمت گذاری تکنولوژی که بر اساس روش‌های تجربی مبتنی بر سعی و خطا و روش‌های علمی و ریاضی می باشد، پرداخت.

  وی افزود: همچنین در ادامه عوامل موثر بر ارزش دانش فنی را توانایی سودآوری و سوددهی یا کاهش در هزینه‌ها، نوع و اندازه بازار هدف، مزایای رقابتی طرح یا دانش فنی، هزینه‌های عملیاتی و غیرعملیاتی، وجود ریسک‌های متعددی همچون (ریسک فناوری، ریسک بازار، ریسک مشتریان، ریسک قیمت و...) برشمرده شد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در پایان این سمینار روش‌های رایج ارزش گذاری فناوری شامل بازار مبنا، درآمد مبنا و هزینه مبنا توسط کارشناس مورد نقد و بررسی قرر گرفت.

بيشتر