اخبار
تقدیر مدیرعامل و هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی از روابط عمومی این شرکت
 • 1396/2/27 چهارشنبه تقدیر مدیرعامل و هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی از روابط عمومی این شرکت
  مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه جلسه هفتگی هیات مدیره این شرکت از اقدامات و فعالیتهای واحد روابط عمومی تقدیر کردند.

  مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه جلسه هفتگی هیات مدیره این شرکت از اقدامات و فعالیتهای واحد روابط عمومی تقدیر کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمدرضا صدیقی ظهر امروز در جلسه تقدیر از کارکنان روابط عمومی این شرکت که به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز "ارتباطات و روابط عمومی" برگزار شد اظهار کرد: مردم باید از اقدامات و عملکرد شرکت گاز در بحث توسعه خدمات زیربنایی مطلع شوند.

  رئیس هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی افزود: تمام مدیران شرکت ملی گاز ایران بر این اعتقادند که اطلاع رسانی صحیح و به موقع از اقدامات و دستاوردهای شرکت گاز باید دوشاش سایر فعالیتهای گازرسانی پیگیری شود.

  مدیرمالی شرکت ملی گاز ایران اضافه کرد: توسعه خدمات زیربنایی در حوزه گاز طبیعی علاوه بر ایجاد رفاه برای مردم منجر به تولید اشتغال و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه خواهد شد.

  سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در بخشی از این جلسه با ارزیابی مثبت از عملکرد روابط عمومی این شرکت، خواستار افزایش فعالیتها در راستای اهداف متعالی سازمان شد.

  همچنین سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی در ابتدای این مراسم گزارش مختصری از روند فعالیتهای انجام شده چند ماهه اخیر واحد متبوع خود را به سمع و نظر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت رساند.

  این مراسم با اهدا لوح یادبود مزین، به امضای مدیرعامل گاز خراسان رضوی به کارکنان روابط عمومی این شرکت به پایان رسید.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مطرح کرد: روابط عمومی بازوی قوی و محکم سازمان
 • 1396/2/27 چهارشنبه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مطرح کرد: روابط عمومی بازوی قوی و محکم سازمان
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: روابط عمومی‌ها بازوی قوی و محکم هر سازمان هستند.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: روابط عمومی‌ها بازوی قوی و محکم هر سازمان هستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی ضمن تبریک روز "روابط عمومی و ارتباطات" اظهار کرد: مهمترین وظیفه استراتژیک روابط عمومی ها تصمیم سازی و اثرگذاری بر مسیر حرکت سازمان ها است.

  وی با اشاره بر اهمیت جایگاه روابط عمومی ها درعصر ارتباطات افزود: امروزه موضوع اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز و اول است، به گونه ای که موفقیت مجموعه ها و حتی دوامشان در گرو فعالیت های تخصصی ارائه شده از سوی کارشناسان روابط عمومی‌ است.

  علوی گفت: اعتقاد دارم دنیای فعلی ارتباطات در حال تجربه قدرت روزافزون فناوری و همگرایی با بهره‌گیری از توان رسانه ها است؛ این مهم بی شک نیازمند افزایش همکاری و تعامل مدیران روابط عمومی با صاحبان قلم است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی ضمن بازخوانی فرموده مقام معظم رهبری با این عنوان که "روابط عمومی‌ها می‌توانند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص کننده روشها و نقص‌های دستگاه مربوط خود باشند" اظهار کرد: طبق تحقیقات جهانی انجام شده در بین 1300 شغل، روابط عمومی به عنوان حساس ترین و پراسترس ترین شغل دنیا انتخاب شد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون اقدامات انجام شده در روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی تصریح کرد: توسعه فعالیتهای افکارسنجی وارتباطات مردمی، تولید فرآورده‌های فرهنگی با رویکرد بهینه سازی و مصرف ایمن گاز طبیعی، مبادله پیام های مناسبتی در بین سایر سازمان ها و مخاطبان، تولید آثار رسانه ای و انتشار در بیش از 300 رسانه استانی و کشوری بخشی از اقدامات روابط عمومی شرکت گاز استان طی چند ماه اخیر بوده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر افزایش کارآیی و توان کارکنان روابط عمومی در جهت پیشبرد اهداف سازمان گفت: روابط عمومی‌ بازوی قوی و محکم مدیریت سازمان است.

  گفتنی است؛ بیست و هفتم اردیبهشت همزمان با روز جهانی ارتباطات در تقویم رسمی کشور به نام روز روابط عمومی نام گذاری شده است.

تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی کارکنان
 • 1396/2/26 سه شنبه تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی کارکنان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در یک دیدار صمیمی با کارکنان ارکان ثالث گفت: تمام تلاش مدیران این شرکت باید در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی نیروهای قراردادی در راستای پیشبرد اهداف سازمان باشد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در یک دیدار صمیمی با کارکنان ارکان ثالث گفت: تمام تلاش مدیران این شرکت باید در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی نیروهای قراردادی در راستای پیشبرد اهداف سازمان باشد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر روز گذشته (25 اردیبهشت 96) در نشستی صمیمی با کارکنان ارکان ثالث این شرکت که در سالن جلسات اداره مرکزی برگزار شد، ضمن بیان اینکه در طول هشت ماه گذشته توانسته‌ایم به وعده‌های داده شده در جلسه قبلی دیدار با شما عزیزان عمل کنیم، گفت: سعی بر این بوده که در طول سال 95 به گونه‌ای رفتار کنیم تا کمک حال شما باشیم چراکه مهم‌ترین منبع سازمان را نیروی انسانی آن می دانیم. در تلاشیم عزت شما را با یک برنامه ریزی اصولی افزایش داده و رفاهیات حداقلی در توان را طبق چارچوب قانونی برایتان فراهم کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان با تاکید بر اینکه تلاش‌های بسیار خوبی با این هدف در سال گذشته انجام شده، تصریح کرد: به همت مدیران شرکت گاز خراسان رضوی تمامی بدهی‌ها و مطالبات کارکنان در سال 95 پرداخت گردید.

  فانی اذعان کرد: برای نخستین بار در بخش جاری و سرمایه‌ای، بدون داشتن بدهی سال 96 را آغاز کرده و مطالبات پیمانکاران را در پایان اسفندماه 95 پرداخت کردیم؛ در حوزه بهره‌برداری به ویژه همکاران‌مان در بخش امداد و تعمیرات همت زیادی در ارائه خدمات هرچه بهتر به جامعه داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

  وی گفت: از همه شما به خاطر تلاش در راستای پایداری گاز طبیعی در طول زمستان سال گذشته تشکر می‌کنم.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: تلاش ما این است که جو آرام و منطقی را در بین کارکنان ایجاد نماییم و بدین واسطه موجبات ارتقای عزت نیروی انسانی را فراهم آوریم، ما قدر شما را می‌دانیم بدان جهت که عمده‌ترین اقدامات اجرایی شرکت به دست شما در حال انجام است؛ امیدواریم که توانسته باشیم در مدت هشت ماه گذشته رضایت شما را جلب کرده باشیم.

  فانی بیان کرد: تقاضای ما این است که سازمان را از خودتان بدانید، زمانی که احساس کردید دیگر تعلقی به سازمان ندارید به بنده مراجعه کنید بدان جهت که نمی‌خواهیم این ناراحتی در نهایت به ارائه خدمت و یا مجموعه خللی وارد آورد.

  وی اظهار کرد: تلاش کردیم تا در تخصیص اضافه کاری بین حقوق شما و کارکنان رسمی تفاوت زیادی قائل نشویم، چرا که اضافه کار و افزایش حقوق، حق شماست و در جهت دیگر از شما توقع داریم برای سازمان تلاش کنید؛ سال گذشته پرداخت‌های نقدی و غیر نقدی زیادی داشتیم که با هدف کمک به کارکنان قراردادی در نظر گرفته شده بود.

   

  لزوم استفاده از پوشش یک دست در ساعات اداری

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: پوشش لباس یک دست کارکنان باید به طور جد مورد پیگیری واقع شود، لباسی که شرکت برای عزیزان در نظر گرفته، باید به عنوان یک دستور مورد استفاده قرار گیرد.

  فانی با بیان اینکه نوع پوشش و کلیات ظاهری باید مورد توجه کارکنان قرار گیرد، افزود: فردی که به شما مراجعه می‌کند باید با کارمندی رو‌به‌رو شود که به ظاهر و پوشش خود توجه دارد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شرکت ملی گاز و وزرات نفت درصدد گزینش نیرو‌های ارکان ثالث است و تمامی شما باید این مسیر را طی کنید، جلسات توجیهی در این مورد برگزار و شرایط گزینش تشریح می‌شود، امیدوارم همه شما در این مرحله قبول شده و در ادامه با یکدیگر بازهم همکاری داشته باشیم.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان اینکه هدف از برپایی این نشست "نقد صادقانه" است، افزود: بنده و تمام مدیران شرکت مسائل رفاهی شما را درک کرده و تا اندازه‌ای که بتوانیم نیاز شما را رفع می‌کنیم ولی این امر مستلزم همراهی و یاری شما با مجموعه است.

  فانی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: به این بیندیشید که در چه زمینه‌هایی می‌توان خدمات بهتری به مردم ارائه داد، ببینید کجای کار نقص دارد و به ما خط و مشی دهید؛ بنا داریم شرکت را به سمتی ببریم که در همه گروه‌ها اول باشد، در مسابقات امداد که افتخار میزبانی آن را داریم، باید مقام نخست را کسب کنیم چون قائل به شعار «ما می‌توانیم» هستیم.

  وی با بیان اینکه بنا به وعده‌های داده شده، سفر‌های تفریحی محقق شده است، تصریح کرد: همکاران ما در منطقه 4 و 6 گلایه از دیر کرد پرداخت حقوق داشتند و این امر را در رسانه‌ها منعکس کردند، توقع بنده از شما این بود که این مشکل را در ابتدا به بنده و سایر مسئولین منتقل کنید.

  مدیر عامل شرک گاز استان خراسان رضوی بیان کرد: بیمه تکمیلی تقاضای بسیاری از کارکنان است و تاکنون پیگیری در این باب صورت پذیرفته است.

  در ابتدای این نشست، سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی نیز با ارائه گزارشی از پیگیری مصوبات جلسه گذشته، اظهار کرد: پرداخت کامل پاداش کارکنان ارکان ثالث طی سال‌های 92 و93، پرداخت حقوق به موقع نیرو‌های پیمان تعمیرات برابر با مقررات و اولویت استفاده از پارکینگ مناطق با توجه به امکانات و وضعیت موجود به شرط اولویت استفاده نیرو‌های رسمی بخشی از این اقدامات بوده است.

  وی افزود: استفاده نیرو‌های ارکان ثالث از مجموعه‌های ورزشی با رعایت اولویت همکاران رسمی بعد از اخذ معرفی نامه از پیمانکار و تایید آن، بهره‌مندی از میهمان سراهای تبادلی با ارائه نامه، تعلق هدیه ازدواج و تولد فرزند از تاریخ 28 شهریور سال گذشته به میزان 120 ساعت اضافه کاری و تحقق حق شیفت ماشین‌های تک کابین از دیگر این موارد بود.

  علوی خاطر ادامه داد: پرداخت حقوق مطابق قانون کار به نیرو‌های جایگزین کارکنان مستقیم و یا ارکان ثالث در ایام مرخصی از جمله مصوباتی بود که در جلسه گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود.

   

مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: رشد 29 درصدی گازرسانی به نیروگاههای خراسان رضوی در ابتدای سال جاری
 • 1396/2/26 سه شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: رشد 29 درصدی گازرسانی به نیروگاههای خراسان رضوی در ابتدای سال جاری
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از رشد 29 درصدی گازرسانی به پنج نیروگاه بزرگ تولید برق این استان طی ماههای ابتدایی امسال خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از رشد 29 درصدی گازرسانی به پنج نیروگاه بزرگ تولید برق این استان طی ماههای ابتدایی امسال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: طی 45 روز ابتدایی سال 96، 446 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش نیروگاهی استان شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال 95، 29 درصد افزایش داشته است.

  وی افزود: در این بین نیروگاه فردوسی با 143 میلیون مترمکعب بیشترین و نیروگاه مشهد با 48 میلیون مترمکعب کمترین آمار مصرف گاز طبیعی استان را در بخش نیروگاهی به خود اختصاص داده‌اند.

  فانی اضافه کرد: نیروگاه‌های طوس، نیشابور و شریعتی نیز به ترتیب با 117، 83 و 55 میلیون مترمکعب در رده های بعدی مصرف گاز قرار دارند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: با آغاز فصل بهار و افزایش دما، شاهد کاهش مصرف گاز در بخش خانگی هستیم که این امر زمینه رفع محدودیت مصرف در بخش نیروگاهی را فراهم می کند.

  وی با اشاره به مزایای زیست محیطی فراوان جایگزینی گاز طبیعی با سایر سوخت های مایع همانند گازوییل و مازوت در نیروگاه‌ها، گفت: افزایش گازرسانی به نیروگاه‌ها از نظر اقتصادی نیز مزایای بسیار زیادی در راستای توسعه استان و در نهایت کشور دارد.

  گفتنی است؛ هم اکنون ضریب 99.8 درصد جمعیت شهری و 75 درصد جمعیت روستایی خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  امور مالی با قرار گرفتن در روی پنل گفتگو، پاسخگوی سوالات همکاران در حوزه های مختلف سازمان بودند.

برگزاری نشست صمیمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با کارکنان رسمی
 • 1396/2/25 دوشنبه برگزاری نشست صمیمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با کارکنان رسمی
  نشست کارکنان رسمی شرکت گاز خراسان رضوی با مدیرعامل این شرکت در جهت بررسی و رفع مشکلات و معضلات در حوزه های رفاهی، اداری و ... در محیطی صمیمی به مدت سه ساعت برگزار شد.

  نشست کارکنان رسمی شرکت گاز خراسان رضوی با مدیرعامل این شرکت در جهت بررسی و رفع مشکلات و معضلات در حوزه های رفاهی، اداری و ... در محیطی صمیمی به مدت سه ساعت برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر روز گذشته در نشستی که با کارکنان رسمی این شرکت در سالن جلسات اداره مرکزی داشت، اظهار کرد: سالی که پشت سر گذاشتیم سالی با عزت و افتخار برای کارکنان شرکت گاز استان بود و با تلاش‌های زیادی توانستیم برگ زرینی از خدمات خود را ارائه دهیم.

  وی با بیان اینکه ان شاا... در سال 96 خدمات بهتر و بیشتری به مردم استان ارائه خواهد شد، تصریح کرد: سال گذشته بیشترین حجم شبکه گذاری را نسبت به سال‌های ژیش از آن انجام داده و توانستیم 200 روستا را گازدار کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: در سال جاری خود را متعهد کردیم که در هر یک روز، یک روستا را گازدار کنیم و عملیات گازرسانی به یک روستا را نیز آغاز کنیم.

  فانی خاطر نشان کرد: در دیدار با وزیر نفت اعلام شد خراسان رضوی بهترین کارکنان را دارا بوده و به واسطه این موهبت توانسته نام شرکت گاز خراسان رضوی در سطح کشور خوش بدرخشد.

  وی اضافه کرد: در شش ماه نخست سال گذشته 78 میلیارد تومان دریافت نقدینگی سرمایه‌ای داشتیم که این میزان در شش ماه دوم سال 95 به 230 میلیارد تومان رسید؛ سال گذشته در مجموع 307 میلیارد تومان نقدینگی سرمایه‌ای دریافت کردیم که این میزان نسبت به ادوار گذشته افزایش یافته بود.

  فانی با اشاره به اطلاعیه مهمی که در سال 96 صادر شده است، اظهار کرد: امسال آخرین سالی است که می‌توانیم پروژه‌های بند «ق» گازرسانی به روستا‌ها و شهر‌ها را تعریف کرده و به نتیجه برسانیم؛ در این راستا بایستی تلاش کنیم تا تمامی پروژه‌ها ‌را اخذ کرده و به مجموعه استانی یاری برسانیم.

  وی تصریح کرد: سال 96 سالی پر کار است و با توجه به اینکه پروژه بند «ق» گازرسانی به صنایع نیز صادر شده است، باید در این سال به یک هزار و 600 صنعتی که در خراسان رضوی وجود دارد نیز گازرسانی کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی بیان کرد: امسال زمستان سختی را پشت سر گذاشتیم ولی با همت کارکنان شرکت گاز استان توانستیم گاز پایدار را به مردم ارائه دهیم؛ شاید مجموعه استانی انتظار داشت که شهر‌های کاشمر، بردسکن و جغتای با قطعی گاز در زمستان مواجه شود، ولی گاز به صورت پایدار به مشترکین عرضه شد.

  فانی گفت: برای نخستین بار در خراسان رضوی با هدف پایداری گاز در کشور، گازرسانی به صنایع را با محدودیت روبه‌رو کردیم تا جبران قطعی گاز از جانب ترکمنستان شود.

  وی با بیان اینکه هدف از برپایی چنین نشست‌هایی گفتمان صادقانه و نقد منصفانه است، بیان کرد: طی چند ماهه اخیر کمیته انتصابات با عضویت 11 نفر ایجاد شد، در اواخر سال گذشته با همت این کمیته نیرو‌های جایگزین افرادی که به مفتخر به درجه بازنشستگی بودند، انتخاب شدند.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی اذعان کرد: تکریم ارباب رجوع و حرکت در مسیر توسعه و خدمت به مردم جزو مواردی است که اولویت کاری ما را مشخص می‌کند.

  در ابتدای این نشست، سید احمد علوی ریس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی نیز با ارائه گزارشی از مصوبات جلسه گذشته، اظهار کرد: کمیته مشورتی انتصابات در رابطه با سمت‌های سازمانی تشکیل شد که در این راستا مکانیسم مدیریتی شرکت گاز مشارکتی گردید؛ از دیگر موارد مصوب و عملیاتی شده جلسه گذشته می‌توان به اقدامات پیرامون حفظ عزت همکاران در شرف بازنشستگی اشاره کرد.

  وی افزود: توسعه ورزش در سطح کارکنان و خانواده با در اختیار گذاشتن سالن‌ها و امکانات ورزشی، کاهش بروکراسی اداری با حفظ قوانین موجود، بازدید مستمر از شهرستان‌ها و نواحی اداره گاز، انتخاب خانم رحیمی به عنوان مشاور مدیر عامل در امور بانوان، اختصاص 120 ساعت اضافه کار به کارکنانی که از مهر سال 95 ازدواج کرده و یا صاحب فرزند شده‌اند و حمایت از اختراعات همکاران از جمله اقدامات صورت گرفته می باشد.

  در انتهای این نشست مدیران برنامه ریزی، مهندسی، بهره برداری، منابع انسانی و امور مالی با قرار گرفتن در روی پنل گفتگو، پاسخگوی سوالات همکاران در حوزه های مختلف سازمان بودند.

بيشتر