اخبار
خلاقیت و نوآوری ابزار مهندسان برای پشبرد اهداف سازمان
 • 1396/12/5 شنبه خلاقیت و نوآوری ابزار مهندسان برای پشبرد اهداف سازمان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خلاقیت و نوآوری را ابزاری برای توسعه و پیشبرد اهداف سازمان عنوان کرد و گفت: برای تحقق این مهم نیازمند استفاده از فکر و ایده جدید هستیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خلاقیت و نوآوری را ابزاری برای توسعه و پیشبرد اهداف سازمان عنوان کرد و گفت: برای تحقق این مهم نیازمند استفاده از فکر و ایده جدید هستیم.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر امروز در دیدار با کارکنان امور مهندسی این شرکت که به مناسبت پنجم اسفند ماه روز مهندسی انجام شد اظهار کرد: در سال جاری توانستیم با هماهنگی و تعامل خوب واحدهای مختلف شرکت گاز استان علی الخصوص در امور مهندسی و اجرای طرحها گام بلندی در مسیر بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز برداریم.

  وی افزود: در ابتدای سال 96 عهد کردیم 365 روستا را گازدار و عملیات اجرایی گازرسانی به 365 روستای دیگر را آغاز کنیم. این مهم به لطف خدا و در سایه تعامل و همکاری خوب انجام شده تا پایان سال اجرایی خواهد شد.

  فانی با بیان این مطلب که خلاقیت و نوآوری لازمه مهندسی است گفت: به دنبال کارهای جدید و نو باشید. باید هزینه ها را کاهش و کیفیت را افزایش دهیم.

  وی خطاب به حاضران گفت: برای پیشبرد اهداف سازمان نیازمند فکر و ایده پردازی های جدید هستیم. باید فعالیت ها و اقدامات پیش رو مطابق با نوآوری و استانداردهای روز انجام شود.

  فانی گفت: آمادگی لازم برای حمایت از ایده های خلاقانه و جدید را داریم. چراکه معتقد هستیم حمایت از ایده های نو هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری و ارزش آفرینی است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: اگر می خواهیم در افق 1403 که پنجاهمین سال گازرسانی در خراسان رضوی است تبدیل به قطب گازی کشور شویم باید فکرهای به روز داشته باشیم. تفکر 40 سال گذشته در دنیای امروز جواب نمی دهد.

  مسیر تعالی و پیشرفت پایانی ندارد

  در ادامه این مراسم، حسن افتخاری مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی ضمن قدردانی از این برنامه گفت: کارکنان امور مهندسی شرکت گاز استان در سال جاری و در زمان های تعطیل و غیر تعطیل برای پیشبرد اهداف و سیاست های شرکت متقبل زحمات زیادی شدند و در این میسر از هیچ کوششی نیز فروگذار نبودند.

  وی با انتقاد از این تفکر که مهندسی چهارچوبی استاندارد، بسته و فاقد ایده است گفت: یکی از انتظاراتی که از نیروهای مهندسی وجود دارد استفاده از قدرت خلاقیت و ایده پردازی در کار است. مهندس به معنای کسی است که یک مفهوم را به یک ساختار با دو ویژگی تبدیل می کند. یکی آنکه عملی و دیگری عملیاتی باشد.

  مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که مسیر تعالی و پیشرفت پایانی ندارد گفت: امیدوارم در سایه همدلی و تعامل خوب کارکنان با یکدیگر و با سکانداری جناب آقای فانی منشا خیر و برکت برای مردم باشیم.

   اهدا شاخه های گل رز قرمز، تهیه کیک ویژه روز مهندسی و ثبت عکس یادگاری پنجم اسفند ماه 96 در جلوی درب ورودی اداره مرکزی از دیگر برنامه های روز مهندسی در شرکت گاز خراسان رضوی بود.

نقش مهندسان گاز در مسیر توسعه پایدار خراسان رضوی
 • 1396/12/5 شنبه نقش مهندسان گاز در مسیر توسعه پایدار خراسان رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی ضمن قدردانی از زحمات فعالان صنعت گاز در مسیر توسعه پایدار استان، پنجم اسفند ماه روز مهندسی را تبریک گفت.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی ضمن قدردانی از زحمات فعالان صنعت گاز در مسیر توسعه پایدار استان، پنجم اسفند ماه روز مهندسی را تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این پیام نوشت:

  "پنجم اسفندماه، خجسته زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی «روز ملی مهندسی» نامگذاری شده است. به جرات می توان گفت مهندسان با تکیه بر نیروی ایمان، تعهد و تخصص خود معنای توانستن را در رفیع ترین مرتبه کلمه ترجمه نموده و توانسته اند جایگاهی ارزشمند در مسیر توسعه پایدار اقتصاد کشور ایجاد کنند.

  طی چند سال گذشته با افزایش فعالیت های گازرسانی در اقصی نقاط خراسان رضوی شاهد جهش قابل ملاحظه ای در بهره مندی حداکثری مردم از نعمت الهی گاز بوده ایم. این امر مرهون زحمات و تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان خلاق، آگاه و کارآمد صنعت گاز استان است که جای بسی تشکر دارد. باید گفت مسیر روشن موفقیت امروز ایران اسلامی در سایه تفکر خلاق مهندسان، نویدبخش فردای باشکوه و عظمت هرچه بیشتر ایران اسلامی است.

  اینجانب روز مهندسی را به همه مهندسان علی الخصوص فعالان عرصه جهاد و سازندگی صنعت نفت و گاز  استان خراسان رضوی تبریک گفته و از خداوند متعال ثبات و دوام نام ایران و ایرانی را خواستارم.

   

  سید حمید فانی

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی

تمدید طرح تقسیط گازبهای مصرفی صنایع عمده استان تا پایان امسال
 • 1396/12/2 چهارشنبه تمدید طرح تقسیط گازبهای مصرفی صنایع عمده استان تا پایان امسال
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به اجرای سیاست های تسهیلی شرکت گاز برای برخی مشترکان در ایام اا... دهه فجر گفت: طرح تقسیط گازبهای صنایع عمده استان تا پایان اسفند ماه 96 تمدید شد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به اجرای سیاست های تسهیلی شرکت گاز برای برخی مشترکان در ایام اا... دهه فجر گفت: طرح تقسیط گازبهای صنایع عمده استان تا پایان اسفند ماه 96 تمدید شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این خبر گفت: با نظر مساعد مدیر عامل محترم شرکت گاز استان، طرح تقسیط گازبهای مصرفی صنایع عمده استان بجز جایگاههای CNG تا پایان امسال تمدید شد.

  وی افزود: صاحبان صنایع بزرگ می توانند در مدت زمان اعلام شده با مراجعه به شرکت گاز و ارائه درخواست تقسیط از این طرح بهره‌مند شوند. همچنین شماره تماس 37074  و شماره پیامکی 100037074 جهت راهنمایی هرچه بیشتر مشترکان در نظر گرفته شده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به استقبال خوب فعالان اقتصادی استان از این طرح  ادامه داد: 12هزار و 624 مورد صنعت در خراسان رضوی وجود دارد که از این تعداد یکهزار و 294 مورد جزء صنایع عمده واجد شرایط بهره مندی از این طرح محسوب می شوند.

  علوی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مصرف گاز در بخش صنایع سبب توسعه همه جانبه می‌شود. اگر بخواهیم در زمینه اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند، به این مسائل نگاه کنیم، گاز باید به ارزش افزوده تبدیل شود.

  وی یادآور شد: صنعت گاز در طول سال های گذشته افزون بر ایجاد زیرساخت های گسترده گازرسانی و تامین پایدار گاز مشترکان، همسو با تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دولت تتدبیر و امید، در زمینه کمک به تولید و اشتغال، گامهای بلندی برداشته است.

سوگواری شهادت حضرت زهرا س در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/12/2 چهارشنبه سوگواری شهادت حضرت زهرا س در شرکت گاز خراسان رضوی
  مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا “س” در نمازخانه اداره مرکزی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا “س” در نمازخانه اداره مرکزی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جمع کثیری از کارکنان شرکت گاز استان ظهر امروز پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محل نمازخانه اداره مرکزی شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) را به سوگ نشستند.

  در این برنامه که با حضور امیر کردی مداح اهل بیت عصمت و طهارت برگزار شد ابیاتی جانسوز در رثای مادر سادات قرائت و سینه سوختان اهلبیت به عزاداری پرداختند.

  یادآور می شود؛ مراسم سوگواری دختر رسول گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا "س" امشب در حسینیه سید الشهدا (ع) واقع در منازل سازمانی نیز با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایلخانی و مداحی عادل خوشرو برگزار می شود.

  همکاران گرامی می توانند برای کسب آخرین اطلاعات درباره برنامه های فرهنگی و مذهبی شرکت آدرس 1KRGC@ را در نرم افزار تلگرام دنبال کنند.

معرفی شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر حوزه نماز
 • 1396/12/2 چهارشنبه معرفی شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر حوزه نماز
  ستاندار خراسان رضوی با اهدا لوحی از توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در شرکت گاز خراسان رضوی قدردانی کرد.

  ستاندار خراسان رضوی با اهدا لوحی از توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در شرکت گاز خراسان رضوی قدردانی کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در این حکم که توسط حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا رئیس ستاد اقامه نماز استان تحویل سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی شد نوشت:

  برترین درس بندگی و خشوع نماز است و تلاش و اهتمام در جهت توسعه و ترویج این فریضه الهی در جامعه موهبتی است که نصیب بندگان خاص خدا می شود. از آنجاکه بر اساس پایش به عمل آمده توسط هیات داوری و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، آن دستگاه در زمینه اجرای برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، در سال 1395 به عنوان دستگاه برتر شناخته شده است لازم می دانم به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از توجه و عنایات جنابعالی و تلاش صادقانه دبیر و اعضای محترم شواری اقامه نماز آن مجموعه قدردانی می نمایم.

  رشیدیان گفت: از خداوند منان دوام توفیقات شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، منویات رهبری(مدظله العالی) و سیاستهای دولت تدبیر و امید را مسئلت می نمایم.

بيشتر