اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           
          
          

نظرسنجی

کتاب راهنمای مراجعین
کتاب راهنمای مراجعین
نام و نشانی دفاتر خدمات امور مشترکین در سطح استان
دفاتر جامع خدمات مشترکین شرکت گاز استان خراسان رضوی
 • 1395/1/22 يكشنبه دفاتر جامع خدمات مشترکین شرکت گاز استان خراسان رضوی

  دفاتر جامع خدمات مشترکین شرکت گاز استان خراسان رضوی 

  در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و رفاه حال مردم بزرگوار مشهد و کاهش سفرهای درون شهری، اقدام به افتتاح چهار دفتر جدید جامع خدمات مشترکین در سطح شهر مشهد نمود و درحال حاضر بیست و پنج دفتر خدمات در سطح شهر فعال می باشند.

   

  دفاتر جامع خدمات مشترکین شرکت گاز استان خراسان رضوی 

  در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و رفاه حال مردم بزرگوار مشهد و کاهش سفرهای درون شهری، اقدام به افتتاح چهار دفتر جدید جامع خدمات مشترکین در سطح شهر مشهد نمود و درحال حاضر بیست و پنج دفتر خدمات در سطح شهر فعال می باشند.

  کلیه همشهریان گرامی می توانند جهت انجام موارد ذیل همه روزه به استثناء جمعه ها و روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 8 شب به نزدیکترین دفتر خدمات جامع مراجعه نمایند. 

  « خدمات دهگانه قابل ارائه در دفاتر جامع خدمات مشترکین »

  1- اشتراک پذیری جدید از متقاضیان خانگی ـ صنعتی ـ تجاری

  2- تغییر اطلاعات مشترک از قبیل نام و آدرس

  3- صدور قبض المثنی، تسویه حساب

  4- پاسخ به استعلام محضر ( برای تعیین میزان بدهی)

  5- بررسی صورتحسابهای صادره و اقدام اصلاحی آن

  6- قطع یا جمع آوری کنتور گاز به دلیل تجدید بنا یا تغییرات

  7- تعویض کنتور خراب

  8- آزمایش صحت کارکرد کنتور

  9- جمع آوری یا جابجایی علمک گاز

  10- اخذ درخواست نصب انشعاب و توسعه شبکه

  « محدوده تحت پوشش مناطق پنج گانه گاز مشهد » 

  1- محدوده اداره گاز منطقه یک مشهد: حدفاصل قسمت شرقی خیابان امام رضا(ع) وبلوار طبرسی تا میدان والفجر (تقاطع خیابان طبرسی و 100 متری کمربندی ) و قسمت جنوبی کمربندی مذکور تا 75 متری (بین جاده سرخس و گلشهر ) و همچنین روستاهای جاده سرخس و جاده تربت حیدریه 

  2- محدوده اداره گاز منطقه  دو مشهد: حد فاصل قسمت غربی خیابان امام رضا(ع) وبلوار طبرسی تا 100متری کمربندی و قسمت شرقی بلوار تلویزیون و خیام تا 100 متری کمربندی

  3- محدوده اداره گاز منطقه سه مشهد: حد فاصل قسمت شمالی کمربندی 100 متری از میدان سپاد تا میدان قائم وهمچنین قسمت شمالی بلوار امام علی (ع) از میدان قائم تا نمایشگاه بین المللی و همچنین شهرستان شاندیز و روستاها و شهرکهای صنعتی  تا منطقه چارطاقی بعد از روستای ساغروان 

  4- محدوده اداره گاز منطقه چهار مشهد: حد فاصل قسمت جنوبی بلوار امام علی (ع) از میدان قائم تا نمایشگاه بین المللی و همچنین قسمت جنوبی 100 متری کمربندی از میدان قائم تا میدان سپاد و ضلع غربی بلوار خیام تا رضاشهر و همچنین شهرستان طرقبه

  5- محدوده اداره گاز منطقه پنج مشهد: حد فاصل قسمت شمالی 100 متری کمربندی از میدان سپاد تا 75 متری (بین جاده سرخس و گلشهر ) وهمچنین روستاهای جاده کلات و سیمان و التیمور و میامی

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و رسیدگی به شکایات می توانید با شماره تلفن 1619 764 تماس حاصل فرمایید. ضمنا هنگام بروز حادثه و یا قطع گاز با تلفن امداد گاز 194 تماس حاصل فرمایید. 

پرسشها و پاسخهای متداول
 • 1395/1/22 يكشنبه پرسشها و پاسخهای متداول

  در صورت نیاز به شبکه یا علمک گاز چه اقدامی باید نمود؟

  متقاضی محترم شما می توانید برای درخواست فوق به دفاتر پیشخوان دولت در سطح شهر و روستا مراجعه و فرم مربوط را تکمیل نمایید تا کارشناس مربوط به محل مراجعه و ضرورت و مقدورات فنی شرکت را بررسی نماید. در صورت  وجود امکانات فنی   جهت نصب علمک دریافت مجوز حفاری از شهرداری و یا در محدوده روستا از دهیاری  و جهت اجرای شبکه  دریافت و ارائه  نقشه و مجوزهای لازم از شهرداری منطقه مربوط و یا بنیاد مسکن در محدوده روستا بر عهده متقاضی می باشد. ضمنا مراحل بعدی در مشهد از طریق  واحد نصب  تجهیزات و انشعابات مشهد ( تلفن  دفتر   37073450 ) یا ادارات گاز  منطقه مربوطه( برروی قبوض آدرس و تلفن اداره گاز منطقه مربوطه درج شده) و در شهرستانها ادارات گاز هر شهر قابل پی گیری  می باشد.

   

   برای گازکشی واحد مورد درخواست باید چه اقدامی نمود ؟

  شما می توانید در صورت وجود علمک گاز به یکی از شرکتهای گازرسانی مجاز در سطح شهر /روستامراجعه فرمایید و پس از توافق نسبت به اجرای سیستم لوله کشی واحد خود اقدام نمایید.شرکت مجری موظف است با سازمان نظام مهندسی هماهنگی  ونسبت به تهیه نقشه شروع  بکار و اخذ تایید  سیستم لوله کشی از سازمان نظام مهندسی اقدام نماید. وظیفه بازرسی و نظارت بر اجرا و صدور تاییدیه پایان کار بر عهده سازمان نظام مهندسی می باشد.

  همچنین برای اشتراک پذیری می توانید همراه نقشه  تایید شده سیستم داخلی  و کارت ملی  به نزدیکترین دفتر پیشخوان مراجعه و اقدام نمایید .

   

   

  مقررات مربوط به دریافت اشتراک مستقل چگونه است ؟

  مقررات مربوط شامل این موارد می باشد:

  الف) چنانچه یک مجموعه مسکونی چند واحدی  فاقد اشتراک گاز متقاضی اشتراک مستقل باشدضمن هماهنگی با مجریان مجاز لوله کشی داخلی و با   نصب  جاکنتوریها به صورت کلکتوری و با تعبیه تعداد انشعاب خروجی و شیر قطع کننده مساوی تعداد واحدها در یک محل اختصاصی و مناسب، و پس از اخذ تاییدیهسیستم لوله کشی داخلی از سازمان نظام مهندسی و با رعایت ضوابط اشتراک پذیری برای هر واحد اشتراک مستقل دریافت نمایند . چنانچه بعضی از واحدهای این مجموعه آمادگی لوله کشی و تشکیل پرونده رانداشته باشند باید محل شیر قطع کننده، برروی کلکتور  با کپ جوشی مسدود گردد.

  ب) چنانچه یک مجموعه چند واحدی که از قبل دارای یک اشتراک و در حقیقت یک کنتور بوده است متقاضی اشتراک  تفکیکی مستقل برای هر واحد باشد ، با درخواست کتبی کلیه مالکین یا نماینده قانونی آنان، ابتدا جریان گاز قطع و پس از اجرای قسمت های تغییر یافته :ایجاد کلکتور وادامه لوله کشی هر واحد تا شیر ورودی به هر آپارتمان و ارائه تاییدیه نظام مهندسی به هر واحد اشتراک مستقل باشرایط و مقررات و نرخ جدید واگذار خواهد شدو پس از آن قرارداد قبلی فسخ و 100 درصد هزینه برقراری انشعاب کنتور فوق به نرخ روز برگشت خواهد شد .

  اگر یک یا چند واحد از مجموعه فوق درخواست اشتراک مستقل نمایند  و مابقی تمایل به استفاده از کنتور اشتراک موجود را داشته باشند شرکت گاز با دریافت رضایت‌نامه کتبی مالکین یا نماینده قانونی ملک و کاهش ظرفیت کنتور قبلی ، اشتراک مستقل به متقاضی یا متقاضیان جدید واگذار خواهد نمود. در این صورت لازم است چاکنتوری به صورت کلکتوری اجرا و برای تمام واحدهای مجتمع انشعاب خروجی جهت نصب کنتور پیش بینی و واحدهایی که متقاضی اشتراک تفکیکی نیستند بر روی  انشعاب خروجی  کلکتورکپ جوشی نصب  شود .  به واحدهای متقاضی اشتراک تفکیکی پس از ارائه تاییدیه نظام مهندسی در رابطه  با تغییرات سیستم لوله کشی داخلی  اشتراک تفکیکی جدید واگذار خواهد شد .لازم به ذکر است دراین حالت بابت کاهش ظرفیت کنتور قبلی هیچگونه وجهی از شرکت مسترد نخواهد شد

  ج) واگذاری اشتراک مستقل به واحدهای تجاری واقع در یک پاساژ یا گاراژ در صورت نصب کلیه کنتورها با رعایت اصول ایمنی در ابتدای ورودی مجموعه بلامانع خواهد بود.

  د) در مجموعه های آپارتمانی /تجاری چنانچه دربهای ورودی هر بلوک به طور مستقیم با معابر عمومی ارتباط داشته باشند و درمجاورت شبکه های گازرسانی باشند با رعایت اصول ایمنی وضوابط اشتراک پذیری ، اشتراک مستقل واگذار می گردد. اگر در این مجموعه ها درب هر بلوک به  معبر عام ارتباط نداشته ومحوطه اختصاصی مرتبط باشد باید شبکه های  محوطه اختصاصی داخلی با رعایت کلیه استانداردهای شرکت ملی گاز و از طریق پیمانکاران مجاز با نظارت شرکت گاز وبا هزینه ساکنین مجموعه  احداث و پس از ارائه تاییدیه ها و مدارک لازم  طی تفاهم نامه ای به شرکت گاز واگذار گرددو سپس  نسبت به دریافت اشتراک  با رعایت ضوابط  واگذارخواهد شد.

   

  واگذاری اشتراک گاز به چه اماکنی ممنوع است؟

  در صورت رعایت استانداردها وارائه تایید سازمان نظام مهندسی واگذاری اشتراک گاز بلامانع است.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مدیریت امور گاز سازمان نظام مهندسی (تلفن 37015370 ) تماس بگیرید

   

  مشکلات یا شکایات مرتبط با شرکت مجری یا بازرس را به چه مرجعی باید اطلاع داد ؟

  شما می توانید برای تخلفات شرکتهای گازرسانی به اتحادیه صنف گازرسانان واقع در بلوار شهید قاضی طباطبایی 3 نبش چهار راه اول پلاک 30ویا به شماره تلفن ( 37299211  )تماس حاصل فرمایید و همچنین برای تخلفات یا شکایات مرتبط با مهندسین ناظر نیز به مدیریت امور بازرسی گاز سازمان نظام مهندسی واقع در بلوار ارشاد –خیابان پیام- بین  پیام 10-12 ویا به شماره (  37015370 )تماس یا مراجعه فرمایید. در هر صورت شرکت گاز مسؤولیتی برای پاسخگویی به این شکایات ندارد.

   

   چه مدارکی برای تشکیل پرونده مورد نیاز است ؟

  اصل سند مالکیت و اصل پایانکار ساختمانی واصل کارت ملی وفتوکپی آن یا هرگونه مدرک معتبر مالکیت و نقشه لوله کشی تأیید شده توسط سازمان نظام مهندسی، اصل فیش واریزی هزینه برقراری انشعاب، وکالتنامه یا معرفی نامه در صورتی که مالک حضور ندارد و قبض گاز همسایه مجاور به همراه شخص مالک از جمله مدارک مورد نیاز می باشد.

   

  متقاضیان صنعتی یا مصارف عمده باید برای گازرسانی واحد فوق چه اقدامی نمایند؟

  اینگونه متقاضیان همراه با اطلاعات مصرف دستگاههای خود بایستی در مشهد به  امور خدمات فنی و فروش عمده  شرکت گاز استان واقع بلوار ارشاد-خیابان پیام( جنب اداره مرکزی گاز استان) بین پیام 2و4اداره گاز منطقه 2 واحد پنج و یا همراه مدارک مورد نیاز (درخواست کتبی مالک -فرم برآورد مصرف –پروانه بهره برداری –فرم مختصات جغرافیایی -) با ادره گاز شهرستان مربوطه مراجعه نمایند .

   

  هزینه برقراری انشعاب به چه میزان میباشد؟

  هزینه برقراری انشعاب برای واحد های مسکونی واماکنی که از گاز در جهت گرمایش استفاده مینمایند به تناسب زیر بنای مفید و تعداد واحد و برای واحد های که از گاز در جهت کسب وخدمات استفاده مینمایند حداکثر مصرف گاز ساعتی مورد نیاز محاسبه می شود.این هزینه در حال حاضر ( مهرماه سال 93)برای کنتور با ظرفیت 6 متر مکعب در هر ساعت معادل ( 1572000)ریال و برای کنتور با ظرفیت 10 متر مکعب در ساعت معادل (2620000)  ریال می باشد. هزینه ظرفیت سایر کنتورها را می توانید در سایت شرکت ملی گاز مشاهده فرمایید

   

  برای اشتراک پذیری یا سایر خدمات به چه مکانی باید مراجعه نمود؟

   برای اشتراک پذیری  با دردست داشتن نقشه تایید شده سیستم  لوله کشی داخلی و کارت ملی  وبرای سایر خدمات به در دست داشتن یک فقره قبض گاز به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید

  همچنین در صورت نیاز آدرس مناطق هفت گانه شهر مشهد به شرح ذیل میباشد

  منطقه یک - بلوار سرخس - روبروی نیروگاه برق مشهد.

  منطقه دو - واقع در بلوار ارشاد- خیابان پیام 

  منطقه سه - واقع در قاسم آباد- میدان مادر

  منطقه چهار - واقع در بلوار پیروزی نرسیده به خیابان هفت تیر

  منطقه پنج - واقع در بلوار خواجه ربیع. اول جاده کلات

  منطقه شش - بلوار سرخس - روبروی نیروگاه برق مشهد.

  منطقه هفت –بلوار سازمان آب –بلوار ارشاد نبش

   

  نصب کنتور پس از چه مدت از تشکیل پرونده انجام خواهد شد؟

  به طور معمول در تابستان بین 3 تا 5 ودر زمستان حداکثر تا هفت روز پس از تشکیل پرونده .کنتور مشترکین نصب و جریان گاز برقرار خواهد شد.

   

   

  برای مواردی از قبیل قطع گاز- نشتی- حوادث- خسارات باید چه اقدامی نمود؟

  در کلیه موارد ذکر شده باید با تلفن 194 ( اتفاقات گاز ) تماس حاصل نمایید و آدرس و اطلاعات مورد نیاز را به مأمور مربوطه اطلاع دهید. در ضمن در موارد مشاهده نشتی ابتدا شیر اصلی محل کنتور گازو همچنین فیوز اصلی کنتور برق را قطع و سپس منتظر مأمورین امداد شرکت گاز باشید.

   

  برای مواردی از قبیل عدم صدور صورتحساب- اشتباهات مندرج در صورتحساب- خرابی کنتور- آزمایش صحت کارکنتور- تغییر نام- صدور المثنی- پرداخت بدهی- تغییر لوله کشی- تغییر نوع مصرف ( نوع کاربری)- درخواست قطع گاز- فسخ قرارداد- افزایش یا کاهش ظرفیت کنتور- شکایت از مأمورین قراءت کنتور و توزیع صورتحساب و یا عملکرد کارکنان شرکت و سایر موارد باید چه اقدامی کرد؟

   

  برای موارد (درخواست قطع ویا برقراری جریان گاز –خرابی ویا آزمایش کنتور -تغییر لوله کشی یا افزایش و کاهش ظرفیت کنتور شما می توانید با در دست داشتن صورت حساب گاز (قبض گاز ) به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید. (لازم به ذکر است مشترکینی که درخواست کاهش یا ظرفیت کنتور را دارند میبایست ابتدا به شرکت های تاسیساتی مراجعه وپس از تایید سیستم لوله کشی بهمراه نقشه تایید شده به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نماید

  برای تغییر نام :با دردست داشتن سند مالکیت وشناسنامه وآخرین قبض پرداختی به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید.

  برای فسخ قرارداد با پرداخت آخرین صورتحساب صادره و درخواست کتبی مالک به شرکت گاز منطقه /ناحیه مربوطه

  برای هر نوع شکایت از عملکرد مأمورین و کارکنان اقدام نمایید به روابط عمومی به شماره (  ).

   

  برای مواردی از قبیل اختلاف مالک و مستأجر نامه مرجع قضایی ضروری است.

   

   

نام و نشانی دفاتر خدمات امور مشترکین در سطح استان خراسان رضوی
 • 1395/1/22 يكشنبه نام و نشانی دفاتر خدمات امور مشترکین در سطح استان خراسان رضوی

  نام شهر/مرکز

   منطقه

  آدرس دفتر

  تلفن

  بردسکن

  انابد

  انابد - بلوار جمهوری اسلامی روبروی بخشداری

  0532-7264553

  باخرز

  باخرز

  باخرز - بخش 1 - خیابان  فرهنگیان - روبروی دبستان دهقان  - جنب دانشگاه پیام نور

  0529-4825000

  بایگ

  بایگ

  بایگ - خ ولیعصر

  0532-2823333

  بجستان

  یونسی

  خیابان امام خمینی- مرکز مخابرات

  0533-6243333

  بردسکن

  بردسکن

  بردسکن-خ عدالت-روبروی کمیته امداد

  0532-7229606

  تایباد

  تایباد

  خیابان شهید رجایی - مقابل مسجد بلال

  0529-4227777

  تایباد

  مشهد ریزه

  خیابان شهرداری - جنب شهرداری

  0529-4284848

  تایباد

  تایباد

  0

  0529-4233100

  تایباد

  تایباد

  خ شریعتی-پ15

  0529-4228888

  تربت جام

  تربت جام

  خ تایباد - چهارراه نظامی

  0528-2244700

  تربت جام

  تربت جام

  خ المهدی - نبش پاساژ مغنی باشی

  0528-2241670

  تربت جام

  تربت جام

  بلوار امام خمینی(ره)-منبع آب-روبروی مسجد امام حسن(ع)

  0528-2244571

  تربت جام

  تربت جام

  خیابان مولانا-مقابل مرغ طلایی

  0528-2244700

  تربت جام

  نصرآباد

  جاده سنتو-بلوارامام رضا-خ امام خمینی(ره) پلاک 2

  0

  تربت جام

  صالح آباد

  خیابان 22 بهمن پلاک 2

  0529-3222868

  تربت جام

  تربت جام

   بلوار امام خمینی(ره)-منبع آب-روبروی مسجد امام حسن(ع)

  0528-2244571

  تربت حیدریه

  تربت حیدریه

  خ فردوسی شمالی - بالاتر از میدان بسیج - مقابل دبیرستان فاطمیه

  0531-2314052

  تربت حیدریه

  تربت حیدریه

  شهرک ولیعصر - چهارراه دانشسرا

  0531-2295022

  تربت حیدریه

  تربت حیدریه

  خ کاشانی - نرسیده به میدان کاشانی

  0531-2245033

  تربت حیدریه

  تربت حیدریه

  خ فردوسی - جنب مدیریت مخابرات مرکزی

  0531-2238585

  تربت حیدریه

  تربت حیدریه

  خ فردوسی شمالی - بالاتر از میدان بسیج - مقابل دبیرستان فاطمیه

  0531-2314051

  تربت حیدریه

  تربت حیدریه

  خ فردوسی - جنب مدیریت مخابرات مرکزی

  0531-2238585

  تربت حیدریه

  شادمهر

  شادمهر-بلوار امام رضا(ع) دفتر مخابراتی

  0532-6833333

  تربت حیدریه

  صنوبر

  دفترICT

  0531-243333

  تربت حیدریه

  جنگل

  جنگل -حاشیه میدان جهاد

  0532-6242501

  تربت حیدریه

  رشتخوار

  رشتخوار-خ جمهوری اسلامی-نبش جمهوری2

  0532-6222244

  جغتای

  سبزوار

  جغتای-خ طالقانی-خ امام خمینی(ره)-بلاک65

  0572-5623646

  چکنه

  چکنه

  چکنه- میدان امام

  0552-5273222

  چناران

  چناران

  چناران-خ امام خمینی-نبش خمینی 27

  0

  چناران

  چناران

  خ طالقانی - روبروی مخابرات

  0582-6231900

  چناران

  چناران

  خ طالقانی - روبروی شهرداری-جنب مخابرات

  0582-6232117-8

  چناران

  چناران

  خ امام خمینی-نبش خمینی 27

  0582-6222013

  خرو

  خرو

  خرو- شهرک امام رضا (ع) - خ خیام

  0552-3268186

  خلیل آباد

  کندر

  خ امام خمینی (ره)7

  0532-7753400

  خواف

  خواف

  میدان معلم - جنب خانه های سازمانی

  0532-4222238

  خواف

  سلامی

  بلوار امام رضا (ع)روبروی بسیج

  0532-4324143

  خواف

  سنگان

  خیابان امام خمینی-(ره)

  0532-5224516

  خواف

  سنگان

  خ خاتم الانبیا (ص) بعداز میدان جهاد

  0532-5224890

  درود

  درود

  درود- مقابل شهرداری

  0552-3233293

  دولت آباد

  دولت آباد

  چهارراه مرکزی - خ مزار شهداء

  0532-3725665-6

  دولت آباد

  کاریزک ناگهانی

   کاریزک ناگهانی

  0532-3763333

  دولت آباد

  صفی آباد

   صفی آباد

  0532-3773333

  دولت آباد

  زاوه

  دفترICT

  0532-375333

  دولت آباد

  شهن آباد

  دفترICT

  05323853333

  دیزباد

  دیزباد

  کیلومتر 75 جاده مشهد به نیشابور - روستای دیز باد سفلی

  0512-2523333

  رشتخوار

  رشتخوار

  خ جمهوری اسلامی-نبش جمهوری2

  0532-6222244

  روستای تپه سلام

  روستای تپه سلام

  کیلومتر 20 جاده فریمان - تپه سلام - خ شهید آرن بید گل - پلاک 49

  0512-3554046

  سبزوار

  سبزوار

  سبزوار- خ بهار- روبروی هنرستان چمران

  0

  سبزوار

  سبزوار

  خ اسد آبادی - روبروی اداره برق

  0571-2299000

  سبزوار

  سبزوار

  خ امیر کبیر - بین امیر کبیر 21 و 23

  0

  سبزوار

  سبزوار

  توحید شهر - خ حافظ - بلوک 3 - روبروی اداره بهداشت

  0571-4410234

  سبزوار

  سبزوار

  خیابان بهار-مقابل هنرستان چمران

  0571-2235351

  سبزوار

  سلطان آباد

  بلوارامام رضا(ع) نبش خ دانش آموز

  0

  سبزوار

  سبزوار

  خ- اسرارشمالی بین میدان باغ ملی و چهارراه بیهق مقابل بانک تجارت مرکزی

  0571-2224727

  سرخس

  سرخس

  سرخس - خ طالقانی شرقی - مجتمع تجاری ابریشم

  0512-5227111

  سرخس

  سرخس

  خ امام خمینی 4 - کوچه بانک رفاه

  0512-5222500

  سرخس

  سرخس

  خ امام خمینی (ره) بین10و12 پلاک 204

  0512-5229666

  شاندیز

  منطقه 3

  شاندیز خ ولی عصر(عج) بین 22و24

  0512-4281748

  شهر فیروزه

  شهر فیروزه

  شهر فیروزه- بلوار امام رضا (ع)

  0

  طرقبه

  طرقبه

  خیابان صاحب الزمان-مقابل صندوق انصار-طبقه همکف

  0512-4223954

  عشق آباد

  عشق آباد

  عشق آباد- روبروی مسجد امام خمینی

  0

  فرهادگرد

  فرهادگرد

  خیابان ولی عصر-مقابل پاسگاه

  0512-6231822

  فریمان

  فریمان

   خ امام موسی صدر-پلاک 404

  0512-6230015

  فریمان

  فریمان

  خ امام رضا(ع)غربی-پلاک 270

  0512-6220115

  فریمان

  سفید سنگ

  سفید سنگ

  0512-6643333

  فریمان

   صنعتی کاویان

  کیلومتر30فریمان شهرک صنعتی دفتر ICT

  0512-254333

  قدمگاه

  قدمگاه

  قدمگاه- خ امام خمینی - جنب بانک صادرات

  2211100

  قلندرآباد

  قلندرآباد

  خیابان امام خمینی- دفتر 44077

  0512-6623200

  قوچان

  قوچان

  خ ولیعصر - بین چهارراه اول و دوم - چپ پلاک 232

  0581-2235235

  قوچان

  قوچان

  خ امام خمینی- خ مولوی - روبروی مسجد جامع

  0581-2230002

  قوچان

  قوچان

  بلوار طالقانی-بعد از سی متری مصلی-پلاک 95

  0581-2237190

  قوچان

  قوچان

  بلوار حاشیه میدان آزادی-پست آزادی قدیم

  0581-2237573

  قوچان

  قوچان

  خیابان امام خمینی(ره)خ نیکویی پ 8

  0581-2237339

  قوچان

  قوچان

  خیابان تربیت پ 221

  0581-2240002

  قوچان

  قوچان

  خ شهید مطهری-نبش مطهری 7 پلاک 42

  0581-2248851

  قوچان

  قوچان

  خ شهید مطهری-بعد از چهارراه دوم-سمت چپ-پ 259

  0581 -2237232-3

  قوچان

  قوچان

  خ امام خمینی-خ نیکوئی-پ 8

  0581-2233339

  قوچان

  قوچان

  خ شهید بهشتی-نبش بهشتی 19

  0581-2246999

  قوچان

  قوچان

  قوچان-خ تربیت پ221

  0581-2240002

  قوچان

  قوچان

  خ ولیعصر(عج)-بین هاتف و صدر آباد-پ 112

  0581-2247880

  قوچان

  قوچان

  خ شهید مطهری-بعد از چهارراه دوم-سمت چپ-پ 259

  2237232 -0581

  قوچان

  قوچان

  خ ولیعصر(عج)-بین هاتف و صدر آباد-پ 112

  0581-2247880

  کاشمر

  خلیل آباد

  نبش میدان مرکزی - ابتدای بلوار فخار

  0532-7727755

  کاشمر

  خلیل آباد

  خیابان امام خمینی - روبروی پارک کودک

  0532-8242014

  کاشمر

  خلیل آباد

  بلوار معلم - ضلع جنوبی میدان سینا

  0532-8238871

  کاشمر

  خلیل آباد

  خیابان دادگستری- مقابل  دادگستری 12

  0532-8250331-2

  کاشمر

  کاشمر

  خیابان مدرس-بلوار شاهد-جنب نانوایی

  0532-8244399

  کاشمر

  کاشمر

  خرمشهر-مقابل خرمشهر 3

  0532-8253860

  کاشمر

  کاشمر

  خرمشهر-مقابل خرمشهر 3

  0532-8253860

  کلات

  کلات

  خیابان امام خمینی (ره) مقابل شهرداری

  0512-2724131

  کناباد

  بجستان

  بلوارشهید مطهری تقاطع 7تیر

  0533-6226812

  گلبهار

  گلبهار

    محله پردیس - پلاک 92

  0521-8323773

  گلبهار

  گلبهار

  محله پردیس-پلاک 92- قطعه 1- طبقه همکف

  0512-8324422

  گناباد

  گناباد

  خیابان حافظ جنب آهن آلات سید عادل

  0533-7251145

  گناباد

  کاخک

  میدان امام خمینی (ره) خیابان امام زاده

  0533-7373060

  مشهد

  منطقه 2

  خ احمد آباد- خ بهشت - روبروی بهشت 1مجتمع هشت بهشت

  0511-8452364

  مشهد

  منطقه 1

  خیابان شهید مفتح 7

  0511-2731120-30

  مشهد

  منطقه 4

  بلوار معلم - بین معلم 19 و 21 - جنب تابلوسازی و سوپر مارکت

  0511-6067136

  مشهد

  منطقه 2

  مطهری شمالی - نبش مطهری 49

  0511-7340090

  مشهد

  منطقه 1

  ب جمهوری اسلامی - خ پروین اعتصامی 19

  0511-3444243

  مشهد

  منطقه 4

  ب استقلال - بین استقلال 2 و 4

  0511-6096123-24

  مشهد

  منطقه 4

  بلوار سید رضی - بین 39 و 41

  0511-6097142

  مشهد

  منطقه 2

  خ گاز - بین گاز 9 و 11 - پ 513

  0511-2736215

  مشهد

  منطقه 2

  بلوار عبدالمطلب - نبش عبدالمطلب 24 - پ 426

  0511-7263338

  بيشتر

  اخبار
  کتاب راهنمای مراجعین
  نام و نشانی دفاتر خدمات امور مشترکین در سطح استان
  دفاتر جامع خدمات مشترکین شرکت گاز استان خراسان رضوی
  • 1395/1/22 يكشنبه دفاتر جامع خدمات مشترکین شرکت گاز استان خراسان رضوی

   دفاتر جامع خدمات مشترکین شرکت گاز استان خراسان رضوی 

   در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و رفاه حال مردم بزرگوار مشهد و کاهش سفرهای درون شهری، اقدام به افتتاح چهار دفتر جدید جامع خدمات مشترکین در سطح شهر مشهد نمود و درحال حاضر بیست و پنج دفتر خدمات در سطح شهر فعال می باشند.

    

   دفاتر جامع خدمات مشترکین شرکت گاز استان خراسان رضوی 

   در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و رفاه حال مردم بزرگوار مشهد و کاهش سفرهای درون شهری، اقدام به افتتاح چهار دفتر جدید جامع خدمات مشترکین در سطح شهر مشهد نمود و درحال حاضر بیست و پنج دفتر خدمات در سطح شهر فعال می باشند.

   کلیه همشهریان گرامی می توانند جهت انجام موارد ذیل همه روزه به استثناء جمعه ها و روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 8 شب به نزدیکترین دفتر خدمات جامع مراجعه نمایند. 

   « خدمات دهگانه قابل ارائه در دفاتر جامع خدمات مشترکین »

   1- اشتراک پذیری جدید از متقاضیان خانگی ـ صنعتی ـ تجاری

   2- تغییر اطلاعات مشترک از قبیل نام و آدرس

   3- صدور قبض المثنی، تسویه حساب

   4- پاسخ به استعلام محضر ( برای تعیین میزان بدهی)

   5- بررسی صورتحسابهای صادره و اقدام اصلاحی آن

   6- قطع یا جمع آوری کنتور گاز به دلیل تجدید بنا یا تغییرات

   7- تعویض کنتور خراب

   8- آزمایش صحت کارکرد کنتور

   9- جمع آوری یا جابجایی علمک گاز

   10- اخذ درخواست نصب انشعاب و توسعه شبکه

   « محدوده تحت پوشش مناطق پنج گانه گاز مشهد » 

   1- محدوده اداره گاز منطقه یک مشهد: حدفاصل قسمت شرقی خیابان امام رضا(ع) وبلوار طبرسی تا میدان والفجر (تقاطع خیابان طبرسی و 100 متری کمربندی ) و قسمت جنوبی کمربندی مذکور تا 75 متری (بین جاده سرخس و گلشهر ) و همچنین روستاهای جاده سرخس و جاده تربت حیدریه 

   2- محدوده اداره گاز منطقه  دو مشهد: حد فاصل قسمت غربی خیابان امام رضا(ع) وبلوار طبرسی تا 100متری کمربندی و قسمت شرقی بلوار تلویزیون و خیام تا 100 متری کمربندی

   3- محدوده اداره گاز منطقه سه مشهد: حد فاصل قسمت شمالی کمربندی 100 متری از میدان سپاد تا میدان قائم وهمچنین قسمت شمالی بلوار امام علی (ع) از میدان قائم تا نمایشگاه بین المللی و همچنین شهرستان شاندیز و روستاها و شهرکهای صنعتی  تا منطقه چارطاقی بعد از روستای ساغروان 

   4- محدوده اداره گاز منطقه چهار مشهد: حد فاصل قسمت جنوبی بلوار امام علی (ع) از میدان قائم تا نمایشگاه بین المللی و همچنین قسمت جنوبی 100 متری کمربندی از میدان قائم تا میدان سپاد و ضلع غربی بلوار خیام تا رضاشهر و همچنین شهرستان طرقبه

   5- محدوده اداره گاز منطقه پنج مشهد: حد فاصل قسمت شمالی 100 متری کمربندی از میدان سپاد تا 75 متری (بین جاده سرخس و گلشهر ) وهمچنین روستاهای جاده کلات و سیمان و التیمور و میامی

   جهت کسب اطلاعات بیشتر و رسیدگی به شکایات می توانید با شماره تلفن 1619 764 تماس حاصل فرمایید. ضمنا هنگام بروز حادثه و یا قطع گاز با تلفن امداد گاز 194 تماس حاصل فرمایید. 

  پرسشها و پاسخهای متداول
  • 1395/1/22 يكشنبه پرسشها و پاسخهای متداول

   در صورت نیاز به شبکه یا علمک گاز چه اقدامی باید نمود؟

   متقاضی محترم شما می توانید برای درخواست فوق به دفاتر پیشخوان دولت در سطح شهر و روستا مراجعه و فرم مربوط را تکمیل نمایید تا کارشناس مربوط به محل مراجعه و ضرورت و مقدورات فنی شرکت را بررسی نماید. در صورت  وجود امکانات فنی   جهت نصب علمک دریافت مجوز حفاری از شهرداری و یا در محدوده روستا از دهیاری  و جهت اجرای شبکه  دریافت و ارائه  نقشه و مجوزهای لازم از شهرداری منطقه مربوط و یا بنیاد مسکن در محدوده روستا بر عهده متقاضی می باشد. ضمنا مراحل بعدی در مشهد از طریق  واحد نصب  تجهیزات و انشعابات مشهد ( تلفن  دفتر   37073450 ) یا ادارات گاز  منطقه مربوطه( برروی قبوض آدرس و تلفن اداره گاز منطقه مربوطه درج شده) و در شهرستانها ادارات گاز هر شهر قابل پی گیری  می باشد.

    

    برای گازکشی واحد مورد درخواست باید چه اقدامی نمود ؟

   شما می توانید در صورت وجود علمک گاز به یکی از شرکتهای گازرسانی مجاز در سطح شهر /روستامراجعه فرمایید و پس از توافق نسبت به اجرای سیستم لوله کشی واحد خود اقدام نمایید.شرکت مجری موظف است با سازمان نظام مهندسی هماهنگی  ونسبت به تهیه نقشه شروع  بکار و اخذ تایید  سیستم لوله کشی از سازمان نظام مهندسی اقدام نماید. وظیفه بازرسی و نظارت بر اجرا و صدور تاییدیه پایان کار بر عهده سازمان نظام مهندسی می باشد.

   همچنین برای اشتراک پذیری می توانید همراه نقشه  تایید شده سیستم داخلی  و کارت ملی  به نزدیکترین دفتر پیشخوان مراجعه و اقدام نمایید .

    

    

   مقررات مربوط به دریافت اشتراک مستقل چگونه است ؟

   مقررات مربوط شامل این موارد می باشد:

   الف) چنانچه یک مجموعه مسکونی چند واحدی  فاقد اشتراک گاز متقاضی اشتراک مستقل باشدضمن هماهنگی با مجریان مجاز لوله کشی داخلی و با   نصب  جاکنتوریها به صورت کلکتوری و با تعبیه تعداد انشعاب خروجی و شیر قطع کننده مساوی تعداد واحدها در یک محل اختصاصی و مناسب، و پس از اخذ تاییدیهسیستم لوله کشی داخلی از سازمان نظام مهندسی و با رعایت ضوابط اشتراک پذیری برای هر واحد اشتراک مستقل دریافت نمایند . چنانچه بعضی از واحدهای این مجموعه آمادگی لوله کشی و تشکیل پرونده رانداشته باشند باید محل شیر قطع کننده، برروی کلکتور  با کپ جوشی مسدود گردد.

   ب) چنانچه یک مجموعه چند واحدی که از قبل دارای یک اشتراک و در حقیقت یک کنتور بوده است متقاضی اشتراک  تفکیکی مستقل برای هر واحد باشد ، با درخواست کتبی کلیه مالکین یا نماینده قانونی آنان، ابتدا جریان گاز قطع و پس از اجرای قسمت های تغییر یافته :ایجاد کلکتور وادامه لوله کشی هر واحد تا شیر ورودی به هر آپارتمان و ارائه تاییدیه نظام مهندسی به هر واحد اشتراک مستقل باشرایط و مقررات و نرخ جدید واگذار خواهد شدو پس از آن قرارداد قبلی فسخ و 100 درصد هزینه برقراری انشعاب کنتور فوق به نرخ روز برگشت خواهد شد .

   اگر یک یا چند واحد از مجموعه فوق درخواست اشتراک مستقل نمایند  و مابقی تمایل به استفاده از کنتور اشتراک موجود را داشته باشند شرکت گاز با دریافت رضایت‌نامه کتبی مالکین یا نماینده قانونی ملک و کاهش ظرفیت کنتور قبلی ، اشتراک مستقل به متقاضی یا متقاضیان جدید واگذار خواهد نمود. در این صورت لازم است چاکنتوری به صورت کلکتوری اجرا و برای تمام واحدهای مجتمع انشعاب خروجی جهت نصب کنتور پیش بینی و واحدهایی که متقاضی اشتراک تفکیکی نیستند بر روی  انشعاب خروجی  کلکتورکپ جوشی نصب  شود .  به واحدهای متقاضی اشتراک تفکیکی پس از ارائه تاییدیه نظام مهندسی در رابطه  با تغییرات سیستم لوله کشی داخلی  اشتراک تفکیکی جدید واگذار خواهد شد .لازم به ذکر است دراین حالت بابت کاهش ظرفیت کنتور قبلی هیچگونه وجهی از شرکت مسترد نخواهد شد

   ج) واگذاری اشتراک مستقل به واحدهای تجاری واقع در یک پاساژ یا گاراژ در صورت نصب کلیه کنتورها با رعایت اصول ایمنی در ابتدای ورودی مجموعه بلامانع خواهد بود.

   د) در مجموعه های آپارتمانی /تجاری چنانچه دربهای ورودی هر بلوک به طور مستقیم با معابر عمومی ارتباط داشته باشند و درمجاورت شبکه های گازرسانی باشند با رعایت اصول ایمنی وضوابط اشتراک پذیری ، اشتراک مستقل واگذار می گردد. اگر در این مجموعه ها درب هر بلوک به  معبر عام ارتباط نداشته ومحوطه اختصاصی مرتبط باشد باید شبکه های  محوطه اختصاصی داخلی با رعایت کلیه استانداردهای شرکت ملی گاز و از طریق پیمانکاران مجاز با نظارت شرکت گاز وبا هزینه ساکنین مجموعه  احداث و پس از ارائه تاییدیه ها و مدارک لازم  طی تفاهم نامه ای به شرکت گاز واگذار گرددو سپس  نسبت به دریافت اشتراک  با رعایت ضوابط  واگذارخواهد شد.

    

   واگذاری اشتراک گاز به چه اماکنی ممنوع است؟

   در صورت رعایت استانداردها وارائه تایید سازمان نظام مهندسی واگذاری اشتراک گاز بلامانع است.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مدیریت امور گاز سازمان نظام مهندسی (تلفن 37015370 ) تماس بگیرید

    

   مشکلات یا شکایات مرتبط با شرکت مجری یا بازرس را به چه مرجعی باید اطلاع داد ؟

   شما می توانید برای تخلفات شرکتهای گازرسانی به اتحادیه صنف گازرسانان واقع در بلوار شهید قاضی طباطبایی 3 نبش چهار راه اول پلاک 30ویا به شماره تلفن ( 37299211  )تماس حاصل فرمایید و همچنین برای تخلفات یا شکایات مرتبط با مهندسین ناظر نیز به مدیریت امور بازرسی گاز سازمان نظام مهندسی واقع در بلوار ارشاد –خیابان پیام- بین  پیام 10-12 ویا به شماره (  37015370 )تماس یا مراجعه فرمایید. در هر صورت شرکت گاز مسؤولیتی برای پاسخگویی به این شکایات ندارد.

    

    چه مدارکی برای تشکیل پرونده مورد نیاز است ؟

   اصل سند مالکیت و اصل پایانکار ساختمانی واصل کارت ملی وفتوکپی آن یا هرگونه مدرک معتبر مالکیت و نقشه لوله کشی تأیید شده توسط سازمان نظام مهندسی، اصل فیش واریزی هزینه برقراری انشعاب، وکالتنامه یا معرفی نامه در صورتی که مالک حضور ندارد و قبض گاز همسایه مجاور به همراه شخص مالک از جمله مدارک مورد نیاز می باشد.

    

   متقاضیان صنعتی یا مصارف عمده باید برای گازرسانی واحد فوق چه اقدامی نمایند؟

   اینگونه متقاضیان همراه با اطلاعات مصرف دستگاههای خود بایستی در مشهد به  امور خدمات فنی و فروش عمده  شرکت گاز استان واقع بلوار ارشاد-خیابان پیام( جنب اداره مرکزی گاز استان) بین پیام 2و4اداره گاز منطقه 2 واحد پنج و یا همراه مدارک مورد نیاز (درخواست کتبی مالک -فرم برآورد مصرف –پروانه بهره برداری –فرم مختصات جغرافیایی -) با ادره گاز شهرستان مربوطه مراجعه نمایند .

    

   هزینه برقراری انشعاب به چه میزان میباشد؟

   هزینه برقراری انشعاب برای واحد های مسکونی واماکنی که از گاز در جهت گرمایش استفاده مینمایند به تناسب زیر بنای مفید و تعداد واحد و برای واحد های که از گاز در جهت کسب وخدمات استفاده مینمایند حداکثر مصرف گاز ساعتی مورد نیاز محاسبه می شود.این هزینه در حال حاضر ( مهرماه سال 93)برای کنتور با ظرفیت 6 متر مکعب در هر ساعت معادل ( 1572000)ریال و برای کنتور با ظرفیت 10 متر مکعب در ساعت معادل (2620000)  ریال می باشد. هزینه ظرفیت سایر کنتورها را می توانید در سایت شرکت ملی گاز مشاهده فرمایید

    

   برای اشتراک پذیری یا سایر خدمات به چه مکانی باید مراجعه نمود؟

    برای اشتراک پذیری  با دردست داشتن نقشه تایید شده سیستم  لوله کشی داخلی و کارت ملی  وبرای سایر خدمات به در دست داشتن یک فقره قبض گاز به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید

   همچنین در صورت نیاز آدرس مناطق هفت گانه شهر مشهد به شرح ذیل میباشد

   منطقه یک - بلوار سرخس - روبروی نیروگاه برق مشهد.

   منطقه دو - واقع در بلوار ارشاد- خیابان پیام 

   منطقه سه - واقع در قاسم آباد- میدان مادر

   منطقه چهار - واقع در بلوار پیروزی نرسیده به خیابان هفت تیر

   منطقه پنج - واقع در بلوار خواجه ربیع. اول جاده کلات

   منطقه شش - بلوار سرخس - روبروی نیروگاه برق مشهد.

   منطقه هفت –بلوار سازمان آب –بلوار ارشاد نبش

    

   نصب کنتور پس از چه مدت از تشکیل پرونده انجام خواهد شد؟

   به طور معمول در تابستان بین 3 تا 5 ودر زمستان حداکثر تا هفت روز پس از تشکیل پرونده .کنتور مشترکین نصب و جریان گاز برقرار خواهد شد.

    

    

   برای مواردی از قبیل قطع گاز- نشتی- حوادث- خسارات باید چه اقدامی نمود؟

   در کلیه موارد ذکر شده باید با تلفن 194 ( اتفاقات گاز ) تماس حاصل نمایید و آدرس و اطلاعات مورد نیاز را به مأمور مربوطه اطلاع دهید. در ضمن در موارد مشاهده نشتی ابتدا شیر اصلی محل کنتور گازو همچنین فیوز اصلی کنتور برق را قطع و سپس منتظر مأمورین امداد شرکت گاز باشید.

    

   برای مواردی از قبیل عدم صدور صورتحساب- اشتباهات مندرج در صورتحساب- خرابی کنتور- آزمایش صحت کارکنتور- تغییر نام- صدور المثنی- پرداخت بدهی- تغییر لوله کشی- تغییر نوع مصرف ( نوع کاربری)- درخواست قطع گاز- فسخ قرارداد- افزایش یا کاهش ظرفیت کنتور- شکایت از مأمورین قراءت کنتور و توزیع صورتحساب و یا عملکرد کارکنان شرکت و سایر موارد باید چه اقدامی کرد؟

    

   برای موارد (درخواست قطع ویا برقراری جریان گاز –خرابی ویا آزمایش کنتور -تغییر لوله کشی یا افزایش و کاهش ظرفیت کنتور شما می توانید با در دست داشتن صورت حساب گاز (قبض گاز ) به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید. (لازم به ذکر است مشترکینی که درخواست کاهش یا ظرفیت کنتور را دارند میبایست ابتدا به شرکت های تاسیساتی مراجعه وپس از تایید سیستم لوله کشی بهمراه نقشه تایید شده به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نماید

   برای تغییر نام :با دردست داشتن سند مالکیت وشناسنامه وآخرین قبض پرداختی به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید.

   برای فسخ قرارداد با پرداخت آخرین صورتحساب صادره و درخواست کتبی مالک به شرکت گاز منطقه /ناحیه مربوطه

   برای هر نوع شکایت از عملکرد مأمورین و کارکنان اقدام نمایید به روابط عمومی به شماره (  ).

    

   برای مواردی از قبیل اختلاف مالک و مستأجر نامه مرجع قضایی ضروری است.

    

    

  نام و نشانی دفاتر خدمات امور مشترکین در سطح استان خراسان رضوی
  • 1395/1/22 يكشنبه نام و نشانی دفاتر خدمات امور مشترکین در سطح استان خراسان رضوی

   نام شهر/مرکز

    منطقه

   آدرس دفتر

   تلفن

   بردسکن

   انابد

   انابد - بلوار جمهوری اسلامی روبروی بخشداری

   0532-7264553

   باخرز

   باخرز

   باخرز - بخش 1 - خیابان  فرهنگیان - روبروی دبستان دهقان  - جنب دانشگاه پیام نور

   0529-4825000

   بایگ

   بایگ

   بایگ - خ ولیعصر

   0532-2823333

   بجستان

   یونسی

   خیابان امام خمینی- مرکز مخابرات

   0533-6243333

   بردسکن

   بردسکن

   بردسکن-خ عدالت-روبروی کمیته امداد

   0532-7229606

   تایباد

   تایباد

   خیابان شهید رجایی - مقابل مسجد بلال

   0529-4227777

   تایباد

   مشهد ریزه

   خیابان شهرداری - جنب شهرداری

   0529-4284848

   تایباد

   تایباد

   0

   0529-4233100

   تایباد

   تایباد

   خ شریعتی-پ15

   0529-4228888

   تربت جام

   تربت جام

   خ تایباد - چهارراه نظامی

   0528-2244700

   تربت جام

   تربت جام

   خ المهدی - نبش پاساژ مغنی باشی

   0528-2241670

   تربت جام

   تربت جام

   بلوار امام خمینی(ره)-منبع آب-روبروی مسجد امام حسن(ع)

   0528-2244571

   تربت جام

   تربت جام

   خیابان مولانا-مقابل مرغ طلایی

   0528-2244700

   تربت جام

   نصرآباد

   جاده سنتو-بلوارامام رضا-خ امام خمینی(ره) پلاک 2

   0

   تربت جام

   صالح آباد

   خیابان 22 بهمن پلاک 2

   0529-3222868

   تربت جام

   تربت جام

    بلوار امام خمینی(ره)-منبع آب-روبروی مسجد امام حسن(ع)

   0528-2244571

   تربت حیدریه

   تربت حیدریه

   خ فردوسی شمالی - بالاتر از میدان بسیج - مقابل دبیرستان فاطمیه

   0531-2314052

   تربت حیدریه

   تربت حیدریه

   شهرک ولیعصر - چهارراه دانشسرا

   0531-2295022

   تربت حیدریه

   تربت حیدریه

   خ کاشانی - نرسیده به میدان کاشانی

   0531-2245033

   تربت حیدریه

   تربت حیدریه

   خ فردوسی - جنب مدیریت مخابرات مرکزی

   0531-2238585

   تربت حیدریه

   تربت حیدریه

   خ فردوسی شمالی - بالاتر از میدان بسیج - مقابل دبیرستان فاطمیه

   0531-2314051

   تربت حیدریه

   تربت حیدریه

   خ فردوسی - جنب مدیریت مخابرات مرکزی

   0531-2238585

   تربت حیدریه

   شادمهر

   شادمهر-بلوار امام رضا(ع) دفتر مخابراتی

   0532-6833333

   تربت حیدریه

   صنوبر

   دفترICT

   0531-243333

   تربت حیدریه

   جنگل

   جنگل -حاشیه میدان جهاد

   0532-6242501

   تربت حیدریه

   رشتخوار

   رشتخوار-خ جمهوری اسلامی-نبش جمهوری2

   0532-6222244

   جغتای

   سبزوار

   جغتای-خ طالقانی-خ امام خمینی(ره)-بلاک65

   0572-5623646

   چکنه

   چکنه

   چکنه- میدان امام

   0552-5273222

   چناران

   چناران

   چناران-خ امام خمینی-نبش خمینی 27

   0

   چناران

   چناران

   خ طالقانی - روبروی مخابرات

   0582-6231900

   چناران

   چناران

   خ طالقانی - روبروی شهرداری-جنب مخابرات

   0582-6232117-8

   چناران

   چناران

   خ امام خمینی-نبش خمینی 27

   0582-6222013

   خرو

   خرو

   خرو- شهرک امام رضا (ع) - خ خیام

   0552-3268186

   خلیل آباد

   کندر

   خ امام خمینی (ره)7

   0532-7753400

   خواف

   خواف

   میدان معلم - جنب خانه های سازمانی

   0532-4222238

   خواف

   سلامی

   بلوار امام رضا (ع)روبروی بسیج

   0532-4324143

   خواف

   سنگان

   خیابان امام خمینی-(ره)

   0532-5224516

   خواف

   سنگان

   خ خاتم الانبیا (ص) بعداز میدان جهاد

   0532-5224890

   درود

   درود

   درود- مقابل شهرداری

   0552-3233293

   دولت آباد

   دولت آباد

   چهارراه مرکزی - خ مزار شهداء

   0532-3725665-6

   دولت آباد

   کاریزک ناگهانی

    کاریزک ناگهانی

   0532-3763333

   دولت آباد

   صفی آباد

    صفی آباد

   0532-3773333

   دولت آباد

   زاوه

   دفترICT

   0532-375333

   دولت آباد

   شهن آباد

   دفترICT

   05323853333

   دیزباد

   دیزباد

   کیلومتر 75 جاده مشهد به نیشابور - روستای دیز باد سفلی

   0512-2523333

   رشتخوار

   رشتخوار

   خ جمهوری اسلامی-نبش جمهوری2

   0532-6222244

   روستای تپه سلام

   روستای تپه سلام

   کیلومتر 20 جاده فریمان - تپه سلام - خ شهید آرن بید گل - پلاک 49

   0512-3554046

   سبزوار

   سبزوار

   سبزوار- خ بهار- روبروی هنرستان چمران

   0

   سبزوار

   سبزوار

   خ اسد آبادی - روبروی اداره برق

   0571-2299000

   سبزوار

   سبزوار

   خ امیر کبیر - بین امیر کبیر 21 و 23

   0

   سبزوار

   سبزوار

   توحید شهر - خ حافظ - بلوک 3 - روبروی اداره بهداشت

   0571-4410234

   سبزوار

   سبزوار

   خیابان بهار-مقابل هنرستان چمران

   0571-2235351

   سبزوار

   سلطان آباد

   بلوارامام رضا(ع) نبش خ دانش آموز

   0

   سبزوار

   سبزوار

   خ- اسرارشمالی بین میدان باغ ملی و چهارراه بیهق مقابل بانک تجارت مرکزی

   0571-2224727

   سرخس

   سرخس

   سرخس - خ طالقانی شرقی - مجتمع تجاری ابریشم

   0512-5227111

   سرخس

   سرخس

   خ امام خمینی 4 - کوچه بانک رفاه

   0512-5222500

   سرخس

   سرخس

   خ امام خمینی (ره) بین10و12 پلاک 204

   0512-5229666

   شاندیز

   منطقه 3

   شاندیز خ ولی عصر(عج) بین 22و24

   0512-4281748

   شهر فیروزه

   شهر فیروزه

   شهر فیروزه- بلوار امام رضا (ع)

   0

   طرقبه

   طرقبه

   خیابان صاحب الزمان-مقابل صندوق انصار-طبقه همکف

   0512-4223954

   عشق آباد

   عشق آباد

   عشق آباد- روبروی مسجد امام خمینی

   0

   فرهادگرد

   فرهادگرد

   خیابان ولی عصر-مقابل پاسگاه

   0512-6231822

   فریمان

   فریمان

    خ امام موسی صدر-پلاک 404

   0512-6230015

   فریمان

   فریمان

   خ امام رضا(ع)غربی-پلاک 270

   0512-6220115

   فریمان

   سفید سنگ

   سفید سنگ

   0512-6643333

   فریمان

    صنعتی کاویان

   کیلومتر30فریمان شهرک صنعتی دفتر ICT

   0512-254333

   قدمگاه

   قدمگاه

   قدمگاه- خ امام خمینی - جنب بانک صادرات

   2211100

   قلندرآباد

   قلندرآباد

   خیابان امام خمینی- دفتر 44077

   0512-6623200

   قوچان

   قوچان

   خ ولیعصر - بین چهارراه اول و دوم - چپ پلاک 232

   0581-2235235

   قوچان

   قوچان

   خ امام خمینی- خ مولوی - روبروی مسجد جامع

   0581-2230002

   قوچان

   قوچان

   بلوار طالقانی-بعد از سی متری مصلی-پلاک 95

   0581-2237190

   قوچان

   قوچان

   بلوار حاشیه میدان آزادی-پست آزادی قدیم

   0581-2237573

   قوچان

   قوچان

   خیابان امام خمینی(ره)خ نیکویی پ 8

   0581-2237339

   قوچان

   قوچان

   خیابان تربیت پ 221

   0581-2240002

   قوچان

   قوچان

   خ شهید مطهری-نبش مطهری 7 پلاک 42

   0581-2248851

   قوچان

   قوچان

   خ شهید مطهری-بعد از چهارراه دوم-سمت چپ-پ 259

   0581 -2237232-3

   قوچان

   قوچان

   خ امام خمینی-خ نیکوئی-پ 8

   0581-2233339

   قوچان

   قوچان

   خ شهید بهشتی-نبش بهشتی 19

   0581-2246999

   قوچان

   قوچان

   قوچان-خ تربیت پ221

   0581-2240002

   قوچان

   قوچان

   خ ولیعصر(عج)-بین هاتف و صدر آباد-پ 112

   0581-2247880

   قوچان

   قوچان

   خ شهید مطهری-بعد از چهارراه دوم-سمت چپ-پ 259

   2237232 -0581

   قوچان

   قوچان

   خ ولیعصر(عج)-بین هاتف و صدر آباد-پ 112

   0581-2247880

   کاشمر

   خلیل آباد

   نبش میدان مرکزی - ابتدای بلوار فخار

   0532-7727755

   کاشمر

   خلیل آباد

   خیابان امام خمینی - روبروی پارک کودک

   0532-8242014

   کاشمر

   خلیل آباد

   بلوار معلم - ضلع جنوبی میدان سینا

   0532-8238871

   کاشمر

   خلیل آباد

   خیابان دادگستری- مقابل  دادگستری 12

   0532-8250331-2

   کاشمر

   کاشمر

   خیابان مدرس-بلوار شاهد-جنب نانوایی

   0532-8244399

   کاشمر

   کاشمر

   خرمشهر-مقابل خرمشهر 3

   0532-8253860

   کاشمر

   کاشمر

   خرمشهر-مقابل خرمشهر 3

   0532-8253860

   کلات

   کلات

   خیابان امام خمینی (ره) مقابل شهرداری

   0512-2724131

   کناباد

   بجستان

   بلوارشهید مطهری تقاطع 7تیر

   0533-6226812

   گلبهار

   گلبهار

     محله پردیس - پلاک 92

   0521-8323773

   گلبهار

   گلبهار

   محله پردیس-پلاک 92- قطعه 1- طبقه همکف

   0512-8324422

   گناباد

   گناباد

   خیابان حافظ جنب آهن آلات سید عادل