اخبار
خداقوت مدیرعامل گاز خراسان رضوی به همکاران امور بهره برداری این شرکت
 • 1395/11/30 شنبه خداقوت مدیرعامل گاز خراسان رضوی به همکاران امور بهره برداری این شرکت
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان حوزه بهره برداری این شرکت در راستای پایداری گاز طبیعی شهرها و روستاهای استان تقدیر کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان حوزه بهره برداری این شرکت در راستای پایداری گاز طبیعی شهرها و روستاهای استان تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این پیام ضمن تاکید بر لزوم آمادگی همه جانبه از سوی کارکنان امدادی در مواجهه با حوادث غیرمترقبه گاز تصریح کرد: پایداری گاز طبیعی و استفاده شبانه روزی مشترکان از این نعمت الهی نیازمند افزایش دقت نظر و حضور مداوم شما و همه تلاشگران صنعت گاز استان است. اطمینان دارم کلیه کارکنان امور بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی در این روزهای سرد زمستانی بی منت آماده خدمت رسانی به مشترکان به جهت بهره‌مندی مستمر و پایدار از گاز طبیعی هستند. این امر شایسته تقدیر و خداقوت است.

  بنابراین گزارش؛ بارش سنگین برف از ظهر روز گذشته موجب افزایش مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی و در ادامه آماده باش نیروهای امدادی شرکت گاز خراسان رضوی را در راستای تامین و پایداری گاز طبیعی در پی داشت.

  گفتنی است؛ صبح امروز رئیس روابط عمومی و رئیس دفتر مدیرعامل گاز خراسان رضوی به نیابت از سید حمید فانی مدیرعامل این شرکت، با حضور در حوزه بهره‌برداری گاز استان و مرکز پیام 194، مراتب تقدیر و خداقوت ایشان را به کارکنان امور بهره برداری و امداد گاز خراسان رضوی ابلاغ نمودند.

از کاهش دو درجه ای دمای منازل تا صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه
 • 1395/11/30 شنبه از کاهش دو درجه ای دمای منازل تا صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌رضوی با اشاره به لزوم همکاری مردم در راستای پایداری گاز‌طبیعی گفت: شهروندان می توانند تنها با کاهش دو درجه ای دمای منازل به اندازه تولید یک پالایشگاه کشور در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌رضوی با اشاره به لزوم همکاری مردم در راستای پایداری گاز‌طبیعی گفت: شهروندان می توانند تنها با کاهش دو درجه ای دمای منازل به اندازه تولید یک پالایشگاه کشور در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با بیان این مطلب اظهار کرد: صرفه جویی به معنای استفاده از فناوری های جدید در جهت استفاده هرچه‌بهتر از منابع محدود بخصوص منابع تجدید ناپذیر است که این مهم بی شک نیازمند همکاری مردم و مسئولان با یکدیگر می باشد.

  وی کاهش دو درجه‌ای دمای منازل را موجب صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه عنوان کرد و افزود: مصرف بهینه گازطبیعی علاوه بر ذخیره این نعمت خدادادی برای آیندگان، صرفه‌جویی در هزینه‌های اقتصادی امروز خانوار را به همراه خواهد داشت.

  فانی صرفه جویی در مصرف انرژی را نیازمند افزایش حس مسئولیت‌پذیری از سوی آحاد جامعه دانست و گفت: رعایت الگوی مصرف بهینه ‌گاز و نهادینه شدن این مهم در بین مردم باید تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود. در این راستا شهروندان می‌توانند تنها با رعایت نکاتی ساده همچون استفاده از لباس گرم مناسب، پوشاندن مسیرهای هدررفت گرما از جمله کانال‌های کولر و از همه مهمتر رعایت دمای رفاه به این مهم جامعه عمل بپوشانند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گاز را ثروت الهی عنوان کرد و افزود: با همکاری و تعامل مردم و مسئولان در راستای صرفه‌جویی هرچه بیشتر می توان این نعمت خدادادی را برای آیندگان حفظ نمود.

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی
 • 1395/11/30 شنبه دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و سیدمرتضی بختیاری قائم مقام تولیت بارگاه مطهر رضوی پیرامون مسائلی همچون تسهیل و استمرار امورگازرسانی به زائرسراهای ارزان قیمت و حرم مطهر رضوی به بحث و گفتگو نشستند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و  سیدمرتضی بختیاری قائم مقام تولیت بارگاه مطهر رضوی پیرامون مسائلی همچون تسهیل و استمرار امورگازرسانی به زائرسراهای ارزان قیمت و حرم مطهر رضوی به بحث و گفتگو نشستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدار که عصر روز پنجشنبه در حرم مطهر رضوی انجام شد ضمن بیان گزارشی از اقدامات شرکت گاز در حوزه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان اظهار کرد: کارکنان گاز خراسان رضوی به حق خادمان شایسته‌ای برای حضرت رضا(ع) هستند. معتقدیم خدمت رسانی به زائران و مجاوران علی ابن موسی الرضا(ع) بی‌شک در حکم خادمی محسوب می شود.

  وی افزود: بارها در جمع کارکنان خدوم گاز خراسان رضوی به این نکته اشاره کرده ام که خدمت در خراسان رضوی علی الخصوص مشهد مقدس توفیقی است که از سوی خداوند متعال به ما عطا شده و وظیفه ما این است که با تلاش و کوشش هرچه بیشتر در مسیر رضایتمندی مردم، سپاسگذار این لطف و محبت خداوندی باشیم.

  فانی اضافه کرد: تمام همت خادمان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در شرکت گاز خراسان رضوی ارائه خدمات بی منت به زائران و مجاوران است.

  سید مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی نیز در ادامه این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات شرکت گاز استان در زمینه گسترش خدمات زیربنایی اظهار کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و وظیفه اصلی مسئولان باید تلاش در راستای افزایش رفاه و آسایش آنان باشد.

  وی خواستار توجه هر چه بیشتر دستگاههای خدماتی به بحث احداث زائرسراهای ارزان قیمت در مشهد شد و گفت: تسهیل در امر بهبود خدمت‌رسانی به این اماکن، رضایت و خوشنودی حضرت رضا(ع) و در نهایت خداوند متعال را به همراه دارد.

  وی با بیان این مطلب که شرکت گاز استان خدمات ارزنده ای در حوزه زیرساختی و عمرانی مشهد مقدس انجام داده است گفت: استمرار خدمات گازرسانی به مجموعه حرم مطهررضوی همانند گذشته از تاکیدات تولیت محترم آستان قدس رضوی است.

 با حکم فانی؛ سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی شد
 • 1395/11/25 دوشنبه با حکم فانی؛ سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی شد
  ظهر امروز 23 بهمن ماه 95، مراسم تودیع و معارفه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  ظهر امروز 23 بهمن ماه 95، مراسم تودیع و معارفه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این مراسم با تقدیر از اقدامات محمد ایمانی فر در معرفی هرچه بهتر خدمات شرکت گاز به مردم اظهار کرد: ایشان با سیاست گذاری‌های خوبی که در حوزه های مختلف روابط عمومی انجام دادند موفق به کسب عناوین مختلفی همچون روابط عمومی برتر وزارت نفت و حتی روابط عمومی برگزیده کشور در حوزه‌های مختلف شدند.

  فانی پیرامون اقدامات چهار ساله گذشته رئیس سابق روابط عمومی اذعان کرد: حقیقتا ایشان بدون چشم داشت و توقع فعالیت خود را ادامه دادند و با یک مدیریت صحیح، تحولی در مجموعه روابط عمومی شرکت ایجاد کردند.

  وی ضمن بیان خاطراتی از دوران حضور خود در روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: افتخارات به دست آمده در تمام ادوار روابط عمومی علی الخصوص چهار ساله اخیر مدیون همکاری و تعامل خوب کارکنان این واحد با یکدیگر است و امیدوارم با تداوم این رابطه صمیمی شاهد سیر صعودی موفقیت‌ها در روزهای پیش رو باشیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که سید احمد علوی را با اطمینان قلبی کامل انتخاب نموده‌ایم اظهار کرد: ایشان فردی مردم‌دار، خوش اخلاق و دارای سوابق فرهنگی، اجرایی و فنی مفیدی است که امیدواریم حضور ایشان در واحد روابط عمومی منشا خیر و برکت شود.

  فانی با تاکید بر تداوم ادامه مسیر تحول در روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از سنتی به سوی روابط عمومی الکترونیک اضافه کرد: کماکان از اقدامات و طرح‌های روابط عمومی حمایت می کنم.

  ایمانی فر: موفقیت های پی در پی روابط عمومی معلول تلاش، همکاری و پشتکار کارکنان آن است

  محمد ایمانی‌فر رئیس سابق روابط عمومی شرکت گار خراسان رضوی نیز در ادامه این مراسم اظهار کرد: موفقیت‌های پی‌درپی روابط عمومی را معلول همکاری کارکنان آن با یکدیگر می دانم.

   وی ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات انجام شده در طول چهار ساله گذشته در واحد روابط عمومی افزود: با حمایت‌های مدیریت سازمان و همکاری و تعامل خوب کارکنان روابط عمومی موفق شدیم در این مدت فعالیت‌های خوبی در زمینه ترسیم چهره درون سازمانی و برون‌سازمانی انجام دهیم.

  علوی: ازحسن  اعتماد مدیرعامل و کمیته انتصابات تشکر می‌کنم

  سید احمد علوی رئیس جدید روابط عمومی شرکت گاز استان نیز در این جلسه ضمن قدردانی ازاعتماد مدیرعامل و اعضای کمیته مشورتی انتصابات شرکت گفت: تلاش میکنم تا به امید خدا و حمایتهای مدیرعامل محترم ادامه دهنده روند صعودی بخش های مختلف روابط عمومی باشیم.

  گفتنی است؛ در حکم سید حمید فانی آمده است: ازآنجا که روابط عمومی در حکم چشم بینا و گوش شنوای سازمان است انتظار دارد ضمن ادامه فعالیتهای مفید و سیستمی جاری، در جهت تحقق اهداف و برنامه هایی همچون تعامل چند سویه بین همکاران، مدیران و مردم، ایجادشرایط شفاف و رقابتی منطقی در محیط و احصاء نیازهای مشترکین گاز تلاش جدی صورت گیرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در خاتمه این حکم بر تعامل منطقی و شفاف با اصحاب رسانه در جهت تنویر افکار عمومی تاکید کرده است.

  گفتنی است؛ محمد ایمانی‌فر پس از چهار سال ریاست بر روابط عمومی شرکت گاز خراسان‌رضوی و کسب عناوین مختلفی همچون کسب سه دوره متوالی روابط عمومی برتر وزارت نفت، عنوان برتر روابط عمومی کشور در حوزه ارتباطات رسانه‌ای و ده‌ها مقام برگزیده استانی به سمت رئیس امور HSE شرکت گاز خراسان رضوی منصوب شد.

مدال برنز فوتسال جام بسیج ادارات نیشابور به اداره گاز رسید
 • 1395/11/25 دوشنبه مدال برنز فوتسال جام بسیج ادارات نیشابور به اداره گاز رسید
  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: تیم فوتسال کارکنان این شهرستان موفق به کسب عنوان سومی مسابقات فوتسال جام بسیج نیشابور شدند.

  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: تیم فوتسال کارکنان این شهرستان موفق به کسب عنوان سومی مسابقات فوتسال جام بسیج نیشابور شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، یدالله کریمی با اعلام این مطلب اظهار‌کرد: همزمان با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات فوتسال تحت عنوان جام بسیج با حضور حداکثری ادارات و سازمانهای دولتی در شهرستان نیشابور برگزار شد.

  وی افزود: در این مسابقات تیم فوتسال اداره گاز نیشابور با برخورداری از یک آرایش تیمی قدرتمند توانستند در بین بیش از 12 تیم بر سکوی سومی مسابقات  قرار گیرد.

  کریمی با یادآوری جمله ارزشمند مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "اگر بخواهید جسم را به قدرت، به زیبایی، به توانایی، به بروز قدرتها و استعدادهای گوناگون برسانید، باید ورزش کنید." خاطر نشان کرد: عقل سالم در بدن سالم است و این مهم بدون انجام فعالیتهای بدنی و حضور در مسابقات گوناگون ورزشی میسر نمی شود.

بيشتر