متون عمومي

           
          
          

سامانه امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات
بيشتر


اخبار
رضایت مردم و مسئولان؛ نقطه قوت گاز خراسان رضوی
 • 1398/3/28 سه‌شنبه رضایت مردم و مسئولان؛ نقطه قوت گاز خراسان رضوی
  حرکت در مسیر تبدیل شدن به قطب گازرسانی کشور در سایه کار تیمی تا افق 1403 ادامه خواهد داشت.
  حرکت در مسیر تبدیل شدن به قطب گازرسانی کشور در سایه کار تیمی تا افق 1403 ادامه خواهد داشت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی، مدیرعامل این شرکت در حاشیه جلسه مجمع عمومی وعادی سالیانه این شرکت در سال ۹۷ که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: خراسان رضوی در سال گذشته با 2473 شبکه گذاری گاز، رکوردار این بخش در بین همه شرکت‌های گاز استانی بود.

  وی رضایت مردم و مسئولان از عملکرد شرکت گاز در این استان را نقطه قوت مجموعه متبوع خود عنوان کرد و افزود: در حال حاضر خراسان رضوی با ضریب بهره مندی 88 درصد روستایی و نزدیک به 100 شهری از نعمت گاز، دارای ضریب بالاتری نسبت به دیگر استان‌ها می باشد و تلاش می کنیم تا با ادامه روند اجرای پروژه های گازرسانی روستایی، به ضریب 5/97 درصد برسیم.

  فانی گفت: دو میلیون و 272 هزار و 138 مشترک در این استان وجود دارد که از این حیث رتبه دوم تعداد کل مشترکین گاز کشور پس از استان تهران در اختیار خراسان رضوی می‌باشد، همچنین 941 هزار و 760 مورد انشعاب برای بهره مندی بیش از دو هزار روستا و 75 شهر از نعمت الهی گاز در خراسان رضوی اجرا شده است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در ادامه اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا در سال جاری 365 روستا معادل هر روز یک روستا را گازدار کنیم. البته باید تاکید کنم روستاهای باقی مانده دارای شرایط خاص و ویژه ای از نظر دسترسی راه‌های جاده ای، ناهمواری و صدور مجوزهای مربوطه هستند.

  وی تصریح کرد: حرکت در مسیر تبدیل شدن به قطب گازرسانی کشور تا افق 1403 در سایه کار تیمی و تلاش جمعی همچنان ادامه خواهد داشت.

  به گفته فانی، شرکت گاز استان خراسان رضوی با ارتقای ضریب نفوذ گاز پایدار و ایمن، بهره مندی متوازن بخش ها و مناطق مختلف استان، استانداردسازی در سایه نوآوری وخلاقیت، حفظ محیط زیست، افزایش سطح ایمنی و بهداشت محیط کار، تعامل و تلاش برای تحقق مسئولیت اجتماعی و دیگر اقدامات به دنبال نیل به تعالی سازمانی است.

  گفتنی است، خراسان رضوی در سال97 موفق به کسب نشان چهار ستاره تعالی و سه ستاره تعالیHSE   شد.

در سال 97؛ بیشترین حجم شبکه گذاری گاز کشور در خراسان رضوی انجام شد
 • 1398/3/25 شنبه در سال 97؛ بیشترین حجم شبکه گذاری گاز کشور در خراسان رضوی انجام شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته، 2473 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی در این استان اجرا شده که این آمار در مقایسه با مقدار شبکه‌گذاری در دیگر استانهای کشور ازحجم بالاتری برخوردار است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته، 2473 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی در این استان اجرا شده که این آمار در مقایسه با مقدار شبکه‌گذاری در دیگر استانهای کشور ازحجم بالاتری برخوردار است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی اظهار کرد: از مجموع 2473 کیلومتر شبکه گذاری گاز این استان در سال 97، 2367 سهم روستایی و  106 کیلومتر سهم شهری بود.

  وی با اشاره به رشد چشمگیر طرح های گازرسانی طی چند سال گذشته افزود: با اقدامات انجام شده تاکنون 87 درصد روستاهای واجد شرایط و نزدیک به 100درصد شهرهای خراسان رضوی تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار گرفته که این مهم نیز در مقایسه با دیگر استانها از ضریب نفوذ بالاتری برخوردار است.

  فانی گفت: شرکت گاز خراسان رضوی در افق چشم انداز 1403 تلاش می کند تا به عنوان قطب کشور در ارائه خدمات مهندسی و اجرای طرحها در بخش های فنی و اجرایی شناخته شود. در حال حاضر گاز خراسان رضوی در سایه تلاش جمعی همه کارکنان، پیمانکاران و مشاورین به عنوان یکی از شرکت های برند شرکت ملی گاز ایران مطرح می باشد.

  خراسان رضوی با 32 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی، رتبه اول این بخش را در کشور به خود اختصاص داده است.

آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز امیدآفرین است
 • 1398/3/22 چهارشنبه آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز امیدآفرین است
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که تاکنون خدمات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به شهروندان ارائه شده است گفت: آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز موجب ایجاد امید و نشاط می شود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که تاکنون خدمات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به شهروندان ارائه شده است گفت: آگاهی مردم از خدمات شرکت گاز موجب ایجاد امید و نشاط می شود.

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی ظهر امروز در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای استان اظهار کرد: با اقدامات انجام شده تاکنون 87 درصد روستای واجد شرایط و نزدیک به 100 درصد شهرهای خراسان رضوی از نعمت الهی گاز بهره مند شده‌اند.

   

  وی افزود: با همت جهادی و روحیه تیمی کارکنان و البته پیمانکاران، در حال حاضر خراسان رضوی به عنوان یکی از شاخص ترین شرکت های گاز استانی در کشور شناخته شده؛ بصورتی که این شرکت در خارج از استان نیز به عنوان معین گازرسانی به شهر زاهدان در حال انجام فعالیت می باشد.

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان اضافه کرد: تاکنون خدمات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به شهروندان ارائه شده و به زودی نیز شاهد ضریب نفوذ 5/97 درصدی گاز در بخش روستایی خواهیم بود.

   

  فانی ادامه داد: شرکت گاز خراسان رضوی در سال 95، هر 2 روز یک روستا را گازدار کرد. این رقم در سال 96 به هر 12 ساعت یک روستا رسید. در سال گذشته نیز موفق شدیم طرح بزرگ گازرسانی به صنایع را آغاز کنیم.

   

  وی در ادامه با اشاره به نقش ویژه صداوسیما در اطلاع رسانی فوری به شهروندان اظهار کرد: اطلاع  مردم از خدمات دستگاههای خدماتی همانند شرکت گاز موجب ارتقای رضایتمندی، تحکیم پایه های نظام اسلامی، امیدآفرینی و خنثی کردن مکر و حیله دشمنان خواهد شد.

   

  رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: سرانه بالای مصرف گاز و رعایت مسائل ایمنی نیز دو موضوع جدی مورد مطالبه است که باید صداوسیما به آن ورود کند. چراکه معتقدیم صرفه جویی در مصرف گاز زمینه بهره مندی آیندگان از این نعمت خدادادی را فراهم می کند. 

   

  فانی در پایان صداوسیما را  بازوی حمایتی دستگاههای اجرایی معرفی کرد و بر لزوم تعامل هر چه بیشتر بین این دو مجموعه تاکید کرد.

مرمت آسفالت پروژه گازرسانی شهر زاهدان به شهرداری واگذار شد
 • 1398/3/22 چهارشنبه مرمت آسفالت پروژه گازرسانی شهر زاهدان به شهرداری واگذار شد
  با هدف تسریع در اجرای طرح گازرسانی به زاهدان، مرمت 520 کیلومتر از پروژه گازرسانی این شهر به شهرداری واگذار گردید.

  با هدف تسریع در اجرای طرح گازرسانی به زاهدان، مرمت 520 کیلومتر از پروژه گازرسانی این شهر به شهرداری واگذار گردید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی در حاشیه امضای این قرارداد که در دفتر شهردار زاهدان برگزار شد اظهار کرد: قرارداد مرمت 520 کیلومتر از مسیرهای حفاری شده و روکش معابر شهری زاهدان طی قراردادی به مبلغ 140 میلیارد تومان به شهرداری واگذار شد.

  وی افزود: هدف از این اقدام سرعت بخشیدن به آثار ناشی از حفاری برای شبکه گذاری گاز در معابر شهری زاهدان بود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد: با عقد این قرارداد علاوه بر ارتقای رضایتمندی اجتماعی، شاهد اشتغال آفرینی شرکت گاز در شهر محروم زاهدان با تکیه بر ظرفیت های استانی و نیروهای بومی باشیم.

  خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی به زاهدان، 520 کیلومتر شبکه گازرسانی را در سه محور اجرا خواهد کرد.

سکاندار روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مشخص شد
 • 1398/3/22 چهارشنبه سکاندار روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مشخص شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در حکمی حسن خیراندیش را به عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی منصوب کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در حکمی حسن خیراندیش را به عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی منصوب کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی در این حکم نوشت:

  "با استعانت از حضرت حق، نظر به تجربه 22 ساله جنابعالی در واحد روابط عمومی و همچنین تخصص تحصیلی شما در حوزه ارتباطات، به موجب این حکم به عنوان "سرپرست روابط عمومی" منصوب می شوید. از آنجا که واحد روابط عمومی در حکم چشم بینا و گوش شنوای سازمان است، انتظار دارد ضمن ادامه فعالیت های مفید و سیستمی جاری، در جهت تحقق اهداف و برنامه های زیر تلاش جدی صورت گیرد:

  1-تقویت حس تعامل دوسویه بین سازمان و مردم

  2- تکریم حداکثری کارکنان و خانواده های آنان

  3- بسترسازی برای ایجاد حس‌رضایت‌مندی ذی نفعان از طریق احصای نظرات و پیشنهادات آنان

  4- برقراری ارتباط دوسویه و مفید با دیگر مجموعه های دولتی و خصوصی در مسیر تعالی سازمان

  5- ارتقای رضایتمندی درون سازمانی و برون سازمانی از طریق پاسخگویی مناسب و مشورت با نخبگان

  6- تعامل منطقی، شفاف و به موقع با اصحاب رسانه در جهت تنویر افکار عمومی

  امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی در انجام شایسته این مسئوولیت موفق و موید باشید.

  فرصت را مغتنم شمرده از خدمات و زحمات ارزشمند جناب آقای علوی در طول دوران تصدی مسئولیت ایشان قدردانی می گردد.

  گفتنی است؛ حسن خیراندیش دارنده مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت تبلیغات و کارشناسی ارشد  علوم ارتباطات اجتماعی است.

   

بيشتر