اخبار
نمایش قدرت یوزپلنگان گاز خراسان رضوی
 • 1396/7/24 دوشنبه نمایش قدرت یوزپلنگان گاز خراسان رضوی
  برطبق اعلام رسمی کمیته داوران هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران، تیم های خراسان رضوی تا پایان روز دوم، رتبه های اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

  برطبق اعلام رسمی کمیته داوران هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران، تیم های خراسان رضوی تا پایان روز دوم، رتبه های اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، تیم خراسان رضوی "ب" با کسب مجموع امتیاز 582.75 بر سکوی نخست روز دوم این مسابقات ایستاد.

  بنابراین گزارش، یوزپلنگان تیم امدادی گاز خراسان رضوی "ب" با کسب امتیاز 130 در آزمون علمی، 146.25 در بخش ابزار شناسی، 136.5 در آزمون دوامدادی و 170 در بستن کنتور رگلاتور موفق به کسب عنوان نخست روز دوم هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران شدند.

  همچنین تیم های خراسان رضوی "ج" و "الف" نیز به ترتیب با کسب امتیاز 543 و 515.75 در رده های بعدی جدول قرار گرفتند.

  گفتنی است؛ با برگزاری آزمون اطفاحریق و طناب کشی در روزهای آینده پرونده هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران بسته خواهد شد.

نگاهی نو به المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/7/24 دوشنبه نگاهی نو به المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از تلاش در راستای اجرای ایده های نو در برگزاری هشتمین دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از تلاش در راستای اجرای ایده های نو در برگزاری هشتمین دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این مطلب اظهار کرد: در این دوره تلاش شده است تا با بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسان و متخصصان حوزه روابط عمومی حرکتی نو در جهت برگزاری متفاوت این المپیاد انجام شود.

  وی افزود: اقدامات گسترده ای طی چند ماه گذشته درباره برگزاری هرچه بهتر این المپیاد انجام شده که از آن جمله می توان به طراحی و توزیع یکهزار و 600 پوستر در سطح شرکتهای گازاستانی، طراحی و محوطه سازی محل برگزاری مسابقات، المان سازی و طراحی اختصاصی کارت های شناسایی شرکت کنندگان و تیم اجرایی اشاره کرد.

  وی افزود: در بخش صوت و تصویر نیز پیش بینی های لازم برای پوشش مناسب مسابقات، تدارک کلیه فعالیتهای سمعی و بصری، فیلمبرداری و عکسبرداری و ایجاد تمهیدات لازم جهت سیستم ویدیو چک برای تمامی مراحل و آیتم های مسابقه و تهیه و تدوین نسخه نهایی مسابقات لحاظ شده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی در ادامه به تدارک ویژه برنامه های اطلاع رسانی مکتوب این المپیاد اشاره کرد و گفت: پوشش لحظه ای اخبار در کانال تلگرامی به آدرس @emdad8، تهیه روزانه ویژه نامه جهت پوشش خبری، تولید گزارش و مصاحبه های اختصاصی از حاضران و همکاری و تعامل با کمیته فنآوری اطلاعات جهت پوشش خبری سایت اینترنتی و اینترانتی بخشی از این اقدامات خواهد بود.

  علوی در پایان از برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه و اختتامیه هشتمین دوره المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران در مشهد خبر داد.

گرامیداشت روز عصای سفید در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/7/24 دوشنبه گرامیداشت روز عصای سفید در شرکت گاز خراسان رضوی
  به مناسبت 23 مهرماه (15 اکتبر) روز جهانی عصای سفید، جمعی از مدیران و مسئولان شرکت گاز خراسان رضوی با سید محسن حسینی دیدار کردند.

  به مناسبت 23 مهرماه (15 اکتبر) روز جهانی عصای سفید، جمعی از مدیران و مسئولان شرکت گاز خراسان رضوی با سید محسن حسینی دیدار کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حبیب الله شرفی در این دیدار گفت: گرامیداشت چنین مناسبت هایی آن هم در کنار روشندلان عزیز  برای ما افتخاری است که باید از آنان درس صبوری و مقاومت بگیریم.

  وی با اشاره به تاکیدات مکرر مدیرعامل محترم مبنی بر حمایت همه جانبه از کارکنان افزود: واحد مددکاری شرکت گاز استان خراسان رضوی تلاش کرده است تا در حد توان خود مشکلات و مسائل مرتبط با همکاران را حل کند.

  رئیس واحد مددکاری شرکت گاز استان خراسان رضوی یادآور شد: برخی از بزرگان، مفاخر و شعرای ایران زمین همانند رودکی نابینا بوده و یا معلولیت جسمی داشته‌اند اما این معلولیت جسمی نتوانست آنها را محدود کند و آن‌ها را از ادامه زندگی بازدارد.

  گفتنی است؛ در این دیدار، محمدمهدی باقری مدیرمنابع انسانی، سعید فاضل رئیس دفتر مدیرعامل،

   سید احمد علوی رئیس روابط عمومی و جمعی از مسئولان دیگر شرکت گاز استان خراسان رضوی حضور داشتنشد. 

اصلی ترین وظیفه امدادگران شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/7/24 دوشنبه اصلی ترین وظیفه امدادگران شرکت ملی گاز ایران
  ایجاد حس رضایتمندی در بین مردم مهمترین وظیفه هر مجموعه است.

  عباسعلی بیدار

  مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی

  ایجاد حس رضایتمندی در بین مردم مهمترین وظیفه هر مجموعه است. تصور کنید تمام اقدامات یک شرکت تولیدی در عالی ترین سطح خود قرار داشته باشد ولی در ارائه خدمات پس از فروش خود با بحران جدی روبرو شود. این مهم بی شک موجب دلزدگی جامعه و ترسیم چهره ای نادرست از کلان آن مجموعه خواهد شد. شرکت ملی گاز ایران به عنوان یک شرکت تکامل یافته زنجیره کاملی از استخراج تا توزیع و نگهداشت را در دل خود جای داده است. نکته ای که در این بین وجود دارد این است که مصرف کننده گاز طبیعی در هر گوشه و کنار این کشور تنها با امدادگران سروکار دارند. موضوعی که شاید کمی از نگاه مدیران و مسئولان عالی صنعت گاز کشور مورد غفلت واقع شده است. این مطلب بدان معناست که هر اقدامی از سوی امدادگران چه خوب و چه بد به پای کلان مجموعه نوشته خواهد شد.

  تربیت نسلی کارآمد و متخصص در سایه سجایای اخلاقی تدبیری است که بی شک راهگشای این موضوع خواهد بود. المپیاد عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران که همه ساله با حضور امدادگران برتر شرکت های گاز استانی برگزار می شود ظرفیت خوبی است تا با ارتقا سطح آمادگی جسمانی و به اشتراک گذاشتن نحوه عملکرد امدادگران در مواقع ضروری زمینه برنامه ریزی برای اقدامات هرچه بهتر فراهم شود. فراموش نکنیم سرمایه اجتماعی شرکت ملی گاز ایران اعتماد مردم است و مدیران و مسئولان صنعت گاز کشور باید تلاش کنند تا از طریق بررسی راهکارهای مختلفی همچون برگزاری این دست المپیادها زمینه تداوم آن را فراهم آورند. امدادگران شرکت ملی گاز ایران باید به عنوان نمایندگانی شایسته در سطح جامعه ظاهر و در مسیر افزایش رضایتمندی مشترکان قدم بردارند.

عملکرد مطلوب شرکت گاز در مواقع بروز بحران
 • 1396/7/24 دوشنبه عملکرد مطلوب شرکت گاز در مواقع بروز بحران
  مدیر کل بحران استانداری خراسان رضوی عملکرد شرکت گاز در مواقع بروز بحران را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: برگزاری مسابقات امدادگران، قدرت عملیاتی و جسمانی آنان را افزایش می دهد.

  مدیر کل بحران استانداری خراسان رضوی عملکرد شرکت گاز در مواقع بروز بحران را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: برگزاری مسابقات  امدادگران، قدرت عملیاتی و جسمانی  آنان را افزایش می دهد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حجت علی شایانفر صبح امروز در حاشیه بازدید از هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: برگزاری این مسابقات تعامل و همکاری را در بین امدادگران شرکت های گاز استانی گسترش می‌دهد.

  وی افزود: کشور ما همه ساله در موج سرمای تقریبا شدیدی قرار دارد که عملکرد مثبت مدیران و امدادگران عزیز شرکت گاز موجب عبور بی دغدغه مردم از این فصل سرد می شود.

  وی ضمن آرزوی موفقیت برای همه فعالان حوزه امداد و نجات کشور خواستار آمادگی هرچه بیشتر برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه و بحران های طبیعی همچون بوران و سرمای شدید شد.

  گفتنی است؛ هشتمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران از تاریخ 22 الی 26 مهرماه به میزبانی شرکت گاز استان خراسان رضوی درحال برگزاری است.

بيشتر