صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

با حضور استاندار خراسان رضوی؛

آخرین وضعیت گازرسانی داورزن مورد بررسی قرار گرفت/ قدردانی مسئولان از عمکرد شرکت گاز

با حضور استاندار خراسان رضوی، جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت گاز استان آخرین وضعیت گازرسانی و ارائه دیگر خدمات در شهرستان داورزن مورد بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان ظهر روز جمعه پنجم شهریورماه 1400 در جریان سفر به شهرستان داورزن با قدردانی از تلاش های شرکت ملی گاز و پیگیری های جهادی مدیر عامل شرکت گاز استان در اجرای پروژه های گازرسانی اظهار کرد: شرکت گاز همواره به وعده های خود عمل کرده که این مهم شایسته تقدیر و تشکر است.

استاندار خراسان رضوی افزود: همه ما به عنوان خدمت گذاران و خادمان مردم وظیفه داریم تا مطالبات به حق مردم را تحقق ببخشیم و از دغدغه آن‌ها کم کنیم.

در ادامه این برنامه علی اصغر عنابستانی و بهروز محبی نجم آبادی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به حمایت قاطع مجلس انقلابی از وزیر نفت، انتخاب مهندس جواد اوجی را که از مدیران خوشنام صنعت گاز و نفت کشور است نوید بخش روزهای درخشان صنعت نفت و گاز کشور عنوان کردند.

ضریب نفوذ گاز در داوزن به 100درصد می رسد                

حسن افتخاری مدیرعامل شرکت گاز خراسان ضوی نیز در ادامه به تشریح آخرین وضعیت گازسانی در شهرستان داوزن پرداخت و گفت: شرکت گاز در این منطقه برای ارائه خدمات گازرسانی در بخش های مختلف شهری، روستایی، صنعتی و حمل و نقل هیچگونه مشکل و محدودیتی ندارد.

وی افزود: با بهره برداری از پروژه گازرسانی در حال اجرا و دو روستای باقی مانده که پس از اخذ مجوزهای لازم انجام خواهد شد ضریب بهره مندی شهری و روستایی داورزن به 100درصد ارتقا خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود از اعتماد مجلس و اقدامات آقایان عنابستانی، محبی و دیگر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای رای اعتماد به وزیر نفت تقدیر و تشکر کرد.

در  این برنامه مقرر شد تا مطابق برنامه ریزی های بعمل آمده پروژه گازرسانی به چهار روستای ساروق، کیف، زردکوهی و فشتنق از توابع داورزن تا پایان امسال مورد بهره برداری قرار گرفته و گازرسانی به دو روستای زردی گاه و بیِغش نیز پس از اخذ مجوزهای ستادی آغاز شود.

گفتنی است؛ داورزن به عنوان شرقی ترین شهرستان خراسان رضوی در فاصله 300 کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/06 - ٠٨:٣٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 168
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب