صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد:

بهره برداری و کلنگ زنی 1000 پروژه گازرسانی هدیه شرکت گاز خراسان رضوی در هفته دولت امسال

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: یکهزار پروژه گازرسانی با مبلغ چهار هزار و 800 میلیارد ریال در هفته دولت ۱۴۰۰ آماده بهره برداری یا کلنگ زنی در این استان است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهار کرد: در هفته دولت سال گذشته مجموعا ٢٤٤ پروژه گازرسانی در استان خراسان رضوی به بهره برداری رسید و اینک در هفته دولت امسال یکهزار پروژه گازرسانی در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود که از این آمار ۱۳۵ پروژه روستایی و ۸۶۵ مورد نیز طرح های گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی است.

وی افزود: در بخش روستایی ۷۶ روستا با جمعیت ۸۹۳۰ خانوار به شبکه گاز کشور متصل شده و عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی در ۵۹ روستای دیگر با جمعیت ۴۲۳۵ خانوار نیز با مجموع دو هزار و 100  میلیارد ریال آغاز می شود.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: در حوزه گازرسانی به واحدهای تولیدی صنعتی هم ۸۶۵  مورد پروژه شامل افتتاح طرح های گازرسانی در ۳۲۰ واحدتولیدی صنعتی و شروع عملیات اجرایی گازرسانی به ۵۴۵ واحد دیگر با مجموع اعتبار دو هزار و 700 میلیارد ریال اجرایی خواهد شد.

افتخاری گفت: مجموع اعتبار طرح های گازرسانی در خراسان رضوی طی هفته دولت امسال رقمی بالغ چهار هزار و 800 میلیارد ریال است.

وی یادآور شد: در سالی که به نام "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" نامگذاری شده است گازرسانی به بیشترین تعداد واحد صنعتی تولیدی کشور توسط شرکت گاز استان خراسان رضوی هدفگذاری گردیده و امیدواریم با همت همکاران شرکت گاز استان و حمایت های شرکت ملی گاز  تا پایان سال 1400 شاهد بهره مندی ۹۰۰ واحد تولیدی صنعتی جدید از نعمت گاز الهی باشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/06 - ١٠:٥٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 297
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب