صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

حضورمديرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در جلسه اقتصاد مقاومتی استان

نشست فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان با حضور استاندار، مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و جمعی از مقامات عالی رتبه محلی و استانی در خلیل آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در این جلسه که ظهر امروز یکشنبه دوم تیرماه 98 در شهرستان خلیل آباد برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد زیرساخت در روستاها باید با هدف توانمندسازی مردم، توسعه متوازن منطقه ای و جلوگیری از مهاجرت مردم به حاشیه شهرهای بزرگ دنبال شود.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به دنبال ارائه شیوه ای جدید از اداره استان است، گفت: در قالب این طرح، همه امکانات استان به منظور تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و توسعه متوازن منطقه ای به کار گرفته می‌شود و با همراهی همه ارکان حاکمیت، در این راستا تلاش خواهیم کرد.
وی همدلی و اتحاد همه ارکان حاکمیت را لازمه توسعه و پیشرفت استان برشمرد و گفت: شعار مدیریت استان، ولایت و توسعه است چرا که معتقدیم بر طبق قانون اساسی، تمامی شهروندان ایرانی ولایت مدار هستند و همه باید در راستای توسعه و پیشرفت این آب و خاک نقش آفرینی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: مردم را باید در جریان امور قرار دارد چراکه قطعا در صورت تحقق این مهم، همه اقشار جامعه به ارکان حاکمیت در مسیر توسعه و پیشرفت کمک خواهند کرد.
قدردانی مدیران محلی از عملکرد شرکت گاز
در حاشیه این جلسه، بخشدار کندر خلیل آباد از اقدامات و فعالیت های جهادی مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی برای بهره مندی مردم این منطقه از نعمت الهی گاز قدردانی کرد.
وی گفت: توسعه خدمات زیربنایی برای بهره مندی روستاییان از گاز طبیعی، موجب مهاجرت معکوس و اشتغالزایی پایدار می شود.
گفتنی است؛ با اتمام طرح های گازرسانی در حال اجرا، ضریب پوشش گاز طبیعی در روستاهای واجد شرایط خلیل آباد به 100 ارتقا خواهد یافت.


١٣:١٩ - 1398/04/10    /    شماره : ٤٤١٢    /    تعداد نمایش : ٣١٢خروج
تصاویر منتخب