صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

هفته دولت؛ آغاز عمليات اجرايی گازرسانی به 11 روستا در بردسکن

کلنگ گازرسانی به 11 روستای شهرستان بردسکن با حضور مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی، فرماندار بردسکن و جمعی از مقامات محلی و استانی به زمین زده شد.
به گزارش روابط عموی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدمصطفی حیدری ظهر امروز چهارشنبه ششم شهریور ماه 98 در آیین آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 11 روستای محور شمال بردسکن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی علی الخصوص شهیدان باهنر و رجایی اظهار کرد: پروژه مذکور با اعتبار 225 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز در مدت زمان 360 روز اجرا خواهد شد.
وی افزود: در این پروژه 103 کیلومتر شبکه گازرسانی احداث می شود و 1280 خانوار دیگر روستایی بردسکن از نعمت الهی گاز بهره مند می شوند.
مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان ادامه داد: شهرستان بردسکن دارای 52 روستای واجد شرایط گازرسانی است که هم اکنون 38 روستا با جمعیت 9800 خانوار از نعمت گاز استفاده می کنند.
وی در ادامه با اشاره به عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در حوزه گازرسانی در کشور گفت: ریاست محترم جمهوری در یک سخنرانی به مناسبت هفته دولت از وصف "بی نظیر" برای توسعه گازرسانی روستایی در کشور نام بردند.
حیدری ادامه داد: در استان خراسان رضوی در سال 96 هر 12 ساعت یک روستا گازدار و در 12 ساعت دیگر نیز عملیات اجرایی گازرسانی به یک روستا آغاز شد. در سال گذشته نزدیک به 2500 کیلومتر شبکه گازرسانی در این استان احداث و اجرا گردید. هم اکنون ضریب نفوذ گار خانوار روستایی خراسان رضوی 88 درصد و در بخش شهری نیز نزدیک به 100 درصد می باشد.

همکاری مردم شرط لازم برای اجرای موفق پروژه گازرسانی
فرماندار بردسکن نیز در ادامه این مراسم با قدردانی از همکاری و پیگیری مدیرعامل شرکت گاز استان برای آغاز این پروژه اظهار کرد: در مسیر اجرای پروژه گازرسانی به 11 روستای بردسکن نیازمند همکاری و مشارکت مردم هستیم.
مجتبی شاکری افزود: باید با همکاری و تعامل بین دستگاه‌های ذی صلاح و مردم از توقف و تاخیر در اجرای پروژه جلوگیری کنیم.
فرماندار بردسکن ادامه داد: بهره مندی از نعمت گاز در روستاهای محور شمال بردسکن مطالبه جدی ما بود که با پیگیری و تعامل خوب استاندار محترم، مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به سرانجام رسید.


١٠:١٦ - 1398/06/09    /    شماره : ٥٦٠٥    /    تعداد نمایش : ٤٤٤٧خروج
تصاویر منتخب