صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

ارسال همزمان قبض پیامکی و کاغذی گاز با هدف کنترل صحت اطلاعات

سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی از ارسال همزمان قبوض کاغذی و پیامکی گاز تا نیمه دی ماه امسال با هدف کنترل مجدد شماره اشتراک و شماره همراه توسط مشترکین خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن خیراندیش در گفتگو با خبرنگاران گفت: از مردم تقاضا می کنیم حتما نسبت به کنترل قطعی شماره اشتراک و شماره همراه درج شده بر روی قبض کاغذی با صورتحساب پیامکی اقدام کنند. مطابق دستورالعمل های ابلاغی از اواسط دی ماه امسال قبوض گاز صرفا به شماره همراه اعلام شده مشترکین پیامک می شود.
وی افزود: برخی از شماره‌های مشترکین دریافت کننده قبض گاز در بانک اطلاعاتی شرکت گاز استان خراسان رضوی موجود بوده که شماره آن برای تایید مجدد بر روی آخرین قبض گاز درج شده است. همچنین راههای گوناگونی برای ثبت و تغیر شماره تلفن همراه دریافت کننده قبض پیامکی وجود دارد.
وی اظهار داشت: مشترکین می توانند برای ثبت و تکمیل اطلاعات به صورت غیرحضوری، شماره اشتراک و تلفن خود را به صورت(شماره اشتراک * شماره تلفن ثابت) به سامانه ۱۰۰۰۳۷۰۷۴ یا طی تماس با تلفن گویای ۳۷۰۷۴ و ۱۸۹۴ اعلام کنند. هر شماره تلفن همراه قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات چندین اشتراک گاز را دارد.
وی با بیان اینکه لینک "طرح جمع‌آوری اطلاعات تماس مشترکین گاز" نیز بر روی سایت شرکت گاز خراسان رضوی و شرکت ملی گاز ایران بارگذاری شده و امکان تغییر شماره تلفن همراه دریافت کننده پیامک نیز از طریق مراجعه به سایت شرکت گاز استان فراهم است افزود: جمع آوری شماره همراه مشترکین، از ابتدای مهرماه امسال به صورت حضوری توسط نیروهای بخش پیمانکاری کنتورخوان این شرکت نیز هم در حال انجام است.
خراسان رضوی به یک میلیون و806 هزار و 772 مشترک شهری و 492 هزار و 319 مشترک روستایی خدمت رسانی می‌کند.


١٣:٤٩ - 1398/09/16    /    شماره : ٧٢٨٩    /    تعداد نمایش : ٥٥٢٣خروج
تصاویر منتخب