صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل گاز خراسان رضوی:

تلاش شرکت گاز تسهیل در فرآیند ارائه خدمت به مردم است

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به نامگذای امسال با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گفت: تلاش شرکت گاز تسهیل و ساده کردن فرآیند ارائه خدمت به مردم است.

 

 مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گفت: تلاش شرکت گاز ساده کردن فرآیند ارائه خدمت به مردم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری روز سه شنبه 28 اردیبهشت ماه امسال در جریان سفر یک روزه به شهرستان های سبزوار و نیشابور و در جمع کارکنان این دو ناحیه اظهار کرد: تسهیل در واگذاری گاز به واحدهای تولیدی و صنعتی، تحقق اهداف شعار سال و عمل به دستور مقام معظم رهبری است.

وی وظیفه ذاتی شرکت گاز را ارائه خدمت و گازرسانی عنوان کرد و افزود: سال 1400 با عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده و در همین راستا تلاش شرکت گاز خراسان رضوی، ساده کردن فرآیند کارها برای خدمت رسانی بهتر به مردم می باشد.

افتخاری ادامه داد: بر اساس گزارش شرکت ملی گاز تا پایان سال ۱۳۹۹، تعداد ۱۱۶۸ واحد تولیدی و صنعتی در خراسان رضوی از محل اعتبارات ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و مستند به مصوبه شورای اقتصاد گازرسانی شده که با این اقدام، 66 میلیون و 861 هزار لیتر سوخت مایع صرفه جویی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان با بیان این مطلب که در سه سال گذشته بیشترین حجم گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور در خراسان رضوی انجام شده افزود: کاهش هزینه های تولید، کمک به رشد اقتصادی استان و کشور و حفظ و صیانت از محیط زیست از فواید گازرسانی به صنایع می باشد.

افتخاری در بخش دیگری از سخنان خود به همه‌گیری ویروس کرونا در جامعه هم اشاره کرد و گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای حفظ سلامت کارکنان و ذی نفعان در راستای ارائه خدمات بهتر از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب اگر یکی از همکاران خدای ناکرده دچار بیماری کرونا شد فقط باید رنج بیماری را تحمل کند و درگیر مشکلات دیگری نباشد گفت: آرامش فکری در زمان ابتلا به این بیماری بسیار مهم است. از مدیران مرتبط خواسته ام در صورت ابتلای همکاران به بیماری کرونا به مشکلات آنها در زمینه درمان و ... در حد توان کمک کنند.

 

گفتگوی صمیمی و بدون واسطه کارکنان ادارات گاز نواحی نیشابور و سبزوار با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی که در این سفر مهندس افتخاری را همراهی می کردند، بخش دیگری از این نشست های جداگانه بود.

یادآور می‌شود؛ نواحی نیشابور و سبزوار پس از مشهد مقدس هریک با دارا بودن قریب به دویست هزار مشترک به‌ترتیب دارای بیشترین تعداد مشترک و میزان مصرف گازطبیعی استان بوده، به نحوی که در مجموع سالانه رقمی بالغ بر سه میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در این دو ناحیه مصرف می شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/29 - ١٠:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 416
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب