صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

استفاده از ماسک در شرکت گاز خراسان رضوی الزامی شد

رئیس امور HSE و پدافندغیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از تصمیم کمیته سلامت این شرکت مبنی بر اولویت ارائه خدمات به صورت غیرحضوری و الزام استفاده همگانی از ماسک برای کارکنان و مراجعان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر در تشریح مصوبات کمیته سلامت این شرکت اظهار کرد: با توجه به نگرانی از موج دوم شیوع کرونا در استان و با هدف حفظ سلامت عمومی همکاران، استفاده از ماسک برای تمام کارکنان و مراجعان در محل کار الزامی است.
وی افزود: همچنین با هدف کاهش حضور مراجعان در سطح ادارات، کلیه خدمات واحدهای سازمانی در مرحله اول به صورت غیرحضوری "مجازی یا تلفنی" و در صورت نیاز از طریق حضور نماینده هر واحد در محل درب ورودی ساختمان ادارات انجام خواهد شد.
ایمانی فر گفت: مطابق مصوبات کمیته سلامت شرکت گاز خراسان رضوی، نمایندگان بهره برداری و روسای امور مشترکین نواحی و مناطق موظف هستند در صورت نیاز به منظور پاسخگویی به مراجعان در طبقه همکف ادارت و در محل میز خدمت حاضر شده و نسبت به تکریم و پاسخگویی ارباب رجوع با رعایت کامل نکات بهداشتی اقدام کنند.
رئیس امور HSE و پدافندغیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: با توجه به لزوم تکریم مراجعان و توسعه و تقویت میزخدمت، کارگروهی متشکل از کارکنان امورمالی، مدیریت مهندسی و اجرای طرحها و روابط عمومی در محل میز خدمت مستقر خواهند شد.
مطابق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آخرین وضعیت شیوع کرونا در کشور، خراسان رضوی در لیست استان های قرمز قرار گرفته و می بایست رعایت توصیه های بهداشتی با جدیت انجام پذیرد.


١١:٣٥ - 1399/04/02    /    شماره : ١٠٣٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٤٢خروج
تصاویر منتخب