صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

بهره مندی بیش از 23000 خانوار در 157 روستای چناران و بینالود از نعمت گاز

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در دیدار با نماینده مردم چناران و بینالود در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر 23445 خانوار واجد شرایط در 157روستای دو شهرستان چناران و بینالود از گاز طبیعی به عنوان انرژی گرمایشی پایدار و مطمئن استفاده می کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری یکم تیرماه امسال در نشست با حسین عباس زاده امامی که در محل دفتر کار مدیر عامل شرکت گاز استان برگزار شد گفت: مطابق مصوبات ابلاغی 187 روستای واجد شرایط بهره مندی از گازطبیعی در شهرستانهای چناران و بینالود وجود دارد که تاکنون 157 روستا گازدار شده است.
وی افزود: از مجموع روستاهای واجد شرایط گفته شده، 147 روستا سهم چناران است که در حال حاضر 129 روستا با جمعیتی بالغ بر 13335 خانوار گازدار هستند و عملیات اجرایی گازرسانی به 17روستای دیگر نیز در حال اجرا است. با اتصال این تعداد روستا شاهد ارتقای ضریب گاز شهرستان چناران به 99 و نیم درصد خواهیم بود.
افتخاری ادامه داد: در شهرستان بینالود نیز 40 روستای واجد شرایط وجود دارد که هم اکنون 28 روستا با گستره جمعیتی 10110 خانوار گازدار هستند. در حال حاضر مراحل اجرایی گازرسانی به 12 روستای دیگر هم با جمعیت 1422 خانوار در حال اجرا است و پیش بینی می شود با افتتاح و تکمیل این پروژه ها ضریب گاز بینالود به 100 درصد برسد.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: در بخش شهری این حوزه انتخابیه هم چناران، گلبهار، طرقبه، شاندیز و گلمکان با جمعیت 40278 به صورت 100 درصد از شبکه گاز برخوردار هستند.
افتخاری در پایان تاکید کرد: توسعه گازرسانی در اقصی نقاط استان مدال افتخار کارکنان شرکت گاز است و امیدواریم با تعامل و همراهی مردم و مسئولان و حمایت های لازم شاهد تکمیل طرحهای در حال اجرا با سرعت بیشتر باشیم.


١٢:١٠ - 1399/04/02    /    شماره : ١٠٣٨١    /    تعداد نمایش : ٣٧٦خروج
تصاویر منتخب