صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

فرهنگ سازی هدفمند موجب بهینه سازی مصرف گاز در جامعه می شود

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: استفاده از ظرفیت های فرهنگ سازی به صورت هدفمند می تواند موجب مصرف بهینه و صحیح گاز طبیعی در جامعه شود.

 

به گزارش وابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری روز سه شنبه 22 شهریورماه امسال در نشست کمیته مدیریت بحران این شرکت که با موضوع آمادگی ورود به فصل زمستان برگزار شد اظهار کرد: فرهنگ سازی موضوع بسیار مهمی است که باید در غالب یک برنامه مشخص نسبت به تشریح راهکارهای نظام مند صرفه جویی اقدام کرد.

وی با تاکید بر شناسایی ظرفیت های موجود برای تبلیغات و اطلاع رسانی افزود: کمیته مدیریت مصرف به ویژه واحدهای  روابط عمومی و بهینه سازي باید قبل از شروع روزهای سرد سال نسبت به تهیه لیست اقدامات و فعالیت های مرتبط با حوزه فرهنگ سازی اقدام نمایند.

افتخاری با بیان این مطلب که شرکت گاز خراسان رضوی تمام تمهیدات لازم برای ورود به فصل سرما را از ماههای قبل انجام داده است ادامه داد: بازرسی های دوره ای و منظم از ایستگاه‌ها، تجهیزات و نیروی انسانی همانند گذشته به عنوان یکی از برنامه های شش ماهه دوم سال در دستور کار حوزه بهره برداری قرار گیرد.

در ادامه جلسه اقدامات انجام شده از ابتدای سال جاری توسط واحدهای مختلف تشریح و برنامه ریزی لازم برای نیمه دوم سال صورت پذیرفت.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/27 - ٠٩:٣٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 192
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب