صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

شرکت گاز خراسان رضوی از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با صنعت گاز حمایت می کند

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از حمایت مالی و علمی این شرکت از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با حوزه های صنعت گاز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد.

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از حمایت مالی و علمی این شرکت از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با حوزه های صنعت گاز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری با اعلام این مطلب اظهار کرد: شرکت گاز خراسان رضوی در راستای گسترش پژوهش‌های کاربردی و توسعه‌ اثربخش فعالیت های سازمانی، بستری مناسب مناسب برای تعامل علمی و فناورانه صنعت و دانشگاه ها را از طریق حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی فراهم کرده است.

وی با بیان این مطلب که تاکنون بیش از 60 مورد پایان نامه فنی و غیرفنی در مقاطع ارشد و دکترا توسط شرکت گاز خراسان رضوی مورد حمایت قرار گرفته است افزود: دانشجویانی که خواستار حمایت شرکت گاز از پایان نامه های آنان هستند می‌توانند پس از تایید پروپزال در کمیته ارزیابی و آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه و مراجعه به شرکت گاز استان خراسان رضوی برای تکمیل فرم مربوطه، در فرآیند ارزیابی و حمایت شرکت گاز شرکت کنند.

افتخاری گفت: ملاک شرکت گاز برای حمایت از پایان نامه ها، ارتباط آن با حوزه صنعت گاز است و اگر خروجی پایان نامه ای قابلیت اجرا در پروژه های عملیاتی و فنی شرکت گاز را داشته باشد، مورد حمایت تجاری سازی و اجرا نیز قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: یکی از نکات قابل توجه در بحث حمایت از پایان نامه ها، همکاری دانشجو با یکی از متخصصین صنعت گاز  به عنوان مشاور صنعتی پروژه است که این مهم موجب تلفیق علم و تجربه می شود.

وی با بیان این مطلب که حمایت سازمان ها و دستگاه های دولتی از دانشجویان موجب نزدیکی دانشگاه و صنعت می شود گفت: اساتید دانشگاه ها و دانشجویان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع با شماره تلفن 37072625-051 تماس بگیرند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/06 - ١٠:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 180
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب