صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاری نشست مشترک شرکت های حوزه انرژی در استان خراسان رضوی

نشست مشترک دستگاههای اجرایی و شرکت های متولی انرژی و آب خراسان رضوی به میزبانی شرکت گاز استان برگزار شد.

نشست مشترک دستگاههای اجرایی و شرکت های متولی انرژی و آب خراسان رضوی به میزبانی شرکت گاز استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری در این نشست که با حضور مدیران‌عامل ۲۵ شرکت تابعه وزارتخانه‌های نفت و نیرو برگزار شد با تاکید هم افزایی مدیران شرکتهای تابعه دو وزارتخانه نفت و نیرو در استان گفت: بررسی و ارتباط مستمر شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت و نیرو در موضوع انرژی امری لازم و ضروری است.

وی افزود: متولیان حوزه انرژی با ارتباط مستمر و تعامل می‌تواند در حوزه های بین بخشی ضمن تقویت نقاط قوت و شناسایی فرصت های بهبود، در زمینه ارتقاء کیفیت و کمی خدمات رسانی به حوزه های مختلف شهری و روستایی و واحدهای تولیدی و صنعتی مصرف کننده انرژی برنامه ریزی و اقدام کنند.

در ادامه این جلسه مدیران حاضر به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. در پایان این نشست مقرر شد تا با هدایت و نظارت هیاتی هفت نفره و در قالب پنج کمیته تخصصی شامل آب و محیط زیست، فنی، خودکفایی و ساخت داخل، توسعه تکنولوژی و مدیریت مصرف در حوزه انرژی، بهره وری و تحول سازمانی و کمیته رفع موانع و اجرای بهینه پروژه های انرژی شرکت های تابعه وزارت خانه‌های نفت و نیرو در زمینه مسائل و مشکلات اعلامی توسط هر یک از شرکت ها، بررسی و راهکارهای عملیاتی ارایه شود.

گفتنی است؛ در این جلسه دو نفر از مدیران شرکت گاز استان خراسان رضوی به نام های عارف نعیمی نیا (ذیحساب) و حمیدرضا افشون (رییس امور پژوهش و فناوری) با انتخاب ورقه ای به عنوان هیات هفت نفره این مجمع انتخاب شدند.

این نشست با حضور مدیران عامل شرکتهای بهره برداری نفت و گاز شرق، پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد، منطقه ۴ عملیات انتقال گاز، شرکت گاز استان، مدیران مناطق سه گانه پخش فرآورده های نفتی مناطق خراسان رضوی و تربت حیدریه و سبزوار از وزارت نفت و مدیران عامل شرکتهای برق منطقه ای خراسان، توزیع برق خراسان رضوی، توزیع برق مشهد، شرکت تولید نیروگاههای خراسان، شرکتهای تولید برق فردوسی، شریعتی، شیروان، شهید کاوه قاین، شریعتی مشهد و ...... و مدیران عامل آب منطقه ای خراسان و شرکتهای آب و فاضلاب خراسان رضوی و مشهد برگزار شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/11 - ١٢:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 225
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب