صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار چهره به چهره مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با مردم

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در ادامه‌ی برنامه ملاقات عمومی هفتگی خود به صورت چهره به چهره با تعدادی از شهروندان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی در این برنامه که صبح امروز دوشنبه 11 آذرماه برگزار شد، مشکلات و موضوعات مردم در برخی از حوزه های گازرسانی را مورد بررسی قرار داد.
اجرای طرحهای گازرسانی روستایی، درخواست توسعه شبکه در یک شهرک صنعتی و ... بخشی از درخواست های مردمی بود که در این دیدار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت گاز استان در بخشی از این دیدارها اظهار کرد: توسعه گازرسانی یکی از برنامه های دولت یازدهم و دوازدهم بود که به صورت کامل انجام پذیرفت. گواه این ادعا گازرسانی به 1207 روستا از سال 92 تا پایان مهرماه امسال است. در این مدت به طور میانگین هر 2 روز یک روستا گازدار شد.
فانی اضافه کرد: 2673 روستای واجدشرایط گازرسانی در خراسان رضوی وجود دارد که تاکنون 2153 روستا با جمعیت 473 هزار و 162 خانوار از نعمت گاز بهره مند شده و عملیات اجرایی گازرسانی به 406 روستای دیگر هم در حال اجرا است. هم اکنون ضریب نفوذ گاز در بخش خانوار روستایی واجدشرایط 90 درصد است که با اتمام طرح های در حال اجرا به 98 درصد ارتقا خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: هدف از دیدار چهره به چهره با مردم، بررسی موضوعات مرتبط با گازرسانی و اقدام فوری برای حل آنان در چارچوب قانون در راستای مدیریت موثر، كارآمد و جهادی است.
لازم به ذکر است؛ مدیرعامل شرکت گاز استان در سال گذشته نیز علاوه بر برگزاری 100 ملاقات مردمی، نشست های متعدد تخصصی با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، دیدارهای عمومی با شهروندان در حاشیه سفر به نقاط مختلف استان و همچنین پاسخگویی برخط از طریق سامانه تلفنی سامد دولت را انجام داده است.
شهروندان محترم می توانند برای زمان بندی حضور در برنامه ملاقات هفتگی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با شماره 37072502 تماس بگیرند.


١٢:١٨ - 1398/09/11    /    شماره : ٧١٨٩    /    تعداد نمایش : ١٤٠٨خروج
تصاویر منتخب