صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

تعالی؛ الگویی نظام‌مند برای هدایت سازمان در مسیر بهبود

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: اندازه گیری شاخص های عملکرد سازمان در چارچوب منظم و تدوین شده به نام تعالی موجب حرکت و هدایت سازمان در مسیر بهبود می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: بهبود مستمر هر سازمان در گرو ایجاد انگیزه برای منابع انسانی و در کنار آن بکارگیری شیوه های صحیح انجام فرآیندها است که این مهم با توجه به تعهد، تخصص و ایمان کارکنان در شرکت گاز خراسان رضوی به خوبی پیاده سازی شده است.
وی با اشاره به حضور شرکت گاز استان در سال جاری در سطح تندیس افزود: حضور در جایزه تعالی سازمانی، فرصتی است تا عارضه یابی موضوعات سازمان انجام شود.
فانی تاکید کرد: شرکت در این جایزه هیچگاه به معنای پایان کار نیست؛ بلکه شروعی در مسیر توسعه و پیشرفت سازمان محسوب می شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان ادامه داد: براي پیمودن مسیر تعالی باید همه دوشادوش یکدیگر با تعریف و اجراي پروژه‌هاي بهبود در حفظ و تقویت نقاط قوت و اصلاح زمینه هاي قابل بهبود حرکت کنیم و خود را متعهد به پیمودن مسیر تعالی بدانیم.
به گفته فانی، حضور در تعالی سازمانی باید موجب ايجاد ديد واقعي نسبت به کيفيت کار، مشخص کردن محل تمرکز تلاش هاي بهبود، ايجاد تعادل ميان گروه هاي مختلف ذينفعان و تمرکز بر گذشته، حال و آينده برای نیل به اهداف چشم انداز افق 1403 شرکت گاز خراسان رضوی شود.
گفتنی است؛ شرکت گاز خراسان رضوی در سال 97 با یک جهش قابل ملاحظه موفق به اخذ گواهینامه چهار ستاره تعالی سازمانی گردید.


١٠:٠٠ - 1398/09/12    /    شماره : ٧٢١١    /    تعداد نمایش : ١٦٠٦خروج
تصاویر منتخب