صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیربهره برداری شرکت گاز استان:

3500 مورد بازرسی برای نظارت بر مصرف صحیح گاز در ادارات دولتی استان انجام شد

مدیر بهره برداری شرکت گاز استان از بازرسی بیش از 3500 اداره و نهاد دولتی برای نظارت بر حسن اجرای بخشنامه معاون اول ریاست جمهوری مبنی بر مصرف بهینه گاز طبیعی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری با اعلام این خبر اظهار کرد: از روز چهارشنبه هفته گذشته با هدف نظارت بر مصرف صحیح گاز در استان و پیرو اخطار قبلی که پیش از آن به همه دستگاه های دولتی ارسال شده بود، در چند مرحله جریان گاز 53 دستگاه متخلف در روزهای پنج شنبه و جمعه قطع شد که در روز شنبه و پس از اخذ تعهد کتبی و با هماهنگی استانداری خراسان رضوی نسبت به وصل مجدد جریان گاز این دستگاه ها اقدام شد.
وی همچنین با اشاره به طرح نظارتی بخش دولتی گفت: مدیریت مصرف گاز ادارات و بخش دولتی به ویژه در ایام تعطیل در دستور کار ویژه قرار داشته و در هفته گذشته، مجموعا تعداد سه هزار و 588 بازرسی از کل ادارات و نهادهای مختلف دولتی انجام شد که از این تعداد 489 مورد تذکر و اخطار کتبی دریافت کرده اند و در نهایت 53 مورد قطع گاز انجام شد.
افتخاری افزود: تاکید ما در این طرح مدیریت مصرف و استفاده نشدن گاز در ساعات تعطیلی ادارات بوده که در روز پنج شنبه و جمعه انجام گرفت و روز گذشته با گرفتن تعهد کتبی از این ادارات زیر نظر استانداری خراسان رضوی گاز آن ها وصل شد اما همچنان در روزهای آینده نظارت ما ادامه خواهد داشت.
مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی همچنین تصریح کرد: با همکاری و صرفه جویی خوبی که در بخش خانگی انجام شده و نظارت ما بر بخش اداری و همچنین قطعی گاز ادارات متخلف در 24 ساعت گذشته، در مجموع دو میلیون متر مکعب گاز در استان صرفه جویی شده است.


١٤:٣٨ - 1398/11/06    /    شماره : ٨٢٣٢    /    تعداد نمایش : ١٤١خروج
تصاویر منتخب