صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

ارتباط مستقیم ذی نفعان با مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی

رییس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: ملاقات حضوری، ارتباط با ادمین صفحات مجازی، تماس با تلفن37072500 و ارسال پیام الکترونیکی بخشی از راهکارهای ارتباط مستقیم ذی نفعان با مدیرعامل شرکت گاز استان است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن خیراندیش با اعلام این مطلب گفت: با هدف تکریم و ارج نهادن به نظرات و پیشنهادات ذی نفعان برای پیشبرد اهداف سازمان، چندین کانال ارتباطی برای انتقال مستقیم و بی واسطه پیام کارکنان و مشتریان این شرکت به مدیرعامل شرکت گاز استان در نظر گرفته شده است.
وی افزود: کلیه ذی نفعان شرکت گاز خراسان رضوی می توانند طی هماهنگی قبلی با شماره تلفن 37072500-051 در روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 12 ظهر همان روز در جلسات ملاقات حضوری با مدیرعامل این شرکت حضور یابند.
سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: همچنین متقاضیان گرامی می توانند با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و ارسال پیام به پست الکترونیکی سازمان به نشانی info@nigc-khrz.ir یا ارتباط با ادمین صفحات رسمی این شرکت در پیام رسان های سروش و اینستاگرام به دو آدرس krgckhrz و krgc.co نسبت به ثبت و ارسال نظرات و پیشنهادات خود اقدام کنند.
به گفته خیراندیش، صندوق ارتباط مستقیم با مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی هم از دیگر کانال های ارتباطی است که در محل ورودی تمام ادارات گاز مناطق 9 گانه مشهد و نواحی شهرستانها نصب شده و ذی نفعان می توانند به صورت مکتوب نظرات خود را به سمع و نظر مدیرعامل شرکت گاز استان برسانند.
گفتنی است؛ شرکت گاز خراسان رضوی در سال 94 با افتتاح مرکز ارتباطات مردمی برای اولین بار در بین همه شرکت های گاز استانی کشور، زمینه تبادل نظرات و پیشنهادات ذی نفعان با مدیران و روسای این شرکت را فراهم کرده است.


٠٩:٥٨ - 1399/05/06    /    شماره : ١١٠٤٥    /    تعداد نمایش : ٢٥٧خروج
تصاویر منتخب