صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت رکورد خدمت گازرسانی به روستاهای کشور در خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: با پیگیری ها و حمایت های انجام شده شاهد ثبت رکورد و رتبه اول خدمت گازرسانی به روستاهای استان در سطح کشور هستیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی, محمد صادق معتمدیان روز چهارشنبه یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۲۸ روستای مرزی در شهرستان صالح آباد که با حضور فرمانده بسیج سپاه امام رضا( ع ) استان، نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت گاز استان وجمعی از مدیران محلی و استانی برگزار شد ضمن قدردانی از تلاش های شرکت گاز استان اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی و عشق و علاقه خدمت‌رسانی به مردم, هر ماه و هر هفته شاهد افتتاح و بهره برداری پروژه های گازرسانی به مردم عزیز استان هستیم.
وی افزود: این انگیزه بالا در کنار تلاش های انجام شده موجب ثبت رتبه اول خدمت رسانی به روستاهای خراسان رضوی در حوزه گازرسانی در کشور شده است.
معتمدیان ادامه داد: امروز با افتخار اعلام می‌کنیم تمام شهرهای واجد شرایط خراسان رضوی از نعمت گاز برخوردار است. با پیگیری هایی در حال انجام و با حمایت مدیران ارشد استان تا پایان امسال هم تمام روستاهای واجد شرایط بالای ۲۰ خانوار گازدار می شوند.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: فعالیت گازرسانی از خدمات ارزشمند و ماندگار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در سال‌های اخیر به ویژه در چند سال گذشته، با حمایت های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و با تدبیر دولت انجام شد. امروز در دور افتاده ترین نقاط استان و نقاط مرزی و صعب العبور هم مردم عزیز ما از نعمت گاز برخوردارند.
مقام عالی دولت در خراسان رضوی گفت: از خدمات جهادی و متعهدانه کارکنان شرکت گاز استان در جهت ایجاد رفاه برای مردم تشکر می کنم.
یادآور می شود؛ پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان صالح آباد که دارای مرز مشترک با دو کشور افغانستان و ترکمنستان است در حالی در اولین روزهای سال جدید افتتاح شد که استاندار خراسان رضوی در آخرین روز از سال ۱۳۹۹ و همزمان با سالروز ملی شدن صنعت نفت هم مشعل گازرسانی به روستاهای مرزی در شهرستان کلات را روشن کرده بود.


٠٨:٢٨ - 1400/01/14    /    شماره : ١٦٧٨٢    /    تعداد نمایش : ٧١خروج
تصاویر منتخب