صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

شرکت گاز خراسان رضوی برند شرکت های گاز کشور

مدیرعامل سابق شرکت گاز خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت های برند در بین تمام شرکت های گاز کشور شناخته می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی صبح امروز 19 بهمن ماه 98 در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن خیرمقدم به مدیران حاضر در این جلسه اظهار کرد: روزی که مسئولیت شرکت گاز خراسان رضوی را بر عهده گرفتم بسیار خوشحال شدم. زیرا قرار بود در کنار حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) مشغول به خدمت شوم. در همان اول چهار عهد با خودم بستم. اول اینکه با توجه به پتانسیل و توانایی که در شرکت گاز خراسان رضوی وجود دارد بتوانیم سازمان را در مسیر برند شدن سوق دهیم. دوم ایجاد تفکر مدیریت مشارکتی و تصمیمات جمعی بود. هدف سوم، خدمت صادقانه به مردم خوب استان و کشور بود. مبادا بعد از رفتنمان بگویم ای کاش این کار را انجام می دادیم. امروز که در این جایگاه هستیم هر چه می توانیم به مردم خدمت کنیم. چهارمین عهد هم خواستن همه خوبی ها برای دیگران بود.
فانی ادامه داد: در جهت برند شدن شرکت گاز استان اقدامات بسیار خوبی را انجام دادیم و هم اکنون در اکثرحوزه ها برند هستیم. سه سال پیش در مسیر تعالی سازمانی حرکت کردیم. در سال اول تقدیرنامه حضور را گرفتیم. در سال دوم با چهار پله ترقی که از نظر خود تیم ارزیابی نیز در جهان بی نظیر بود، تندیس چهار ستاره را دریافت کردیم. امسال هم در سطح تندیس شرکت کرده ایم. در موضوع تعالی اچ اس ای در سال گذشته در بین تمام شرکت کنندگان در کشور اول شدیم.
مدیرعامل سابق شرکت گاز خراسان رضوی با تشریح گوشه ای از عملکرد گازرسانی این شرکت گفت: هم اکنون ضریب نفوذ گازروستای استان از 56 درصد به 90 رسیده و با اتمام پروژه های در حال اجرا که بیش از 50 درصد پیشرفت داشته است شاهد ضریب نفوذ 98 درصدی گاز در این بخش خواهیم بود. در سال گذشته در موضوع گازرسانی به روستاها برند بودیم و بالاترین آمار کشور را داشتیم.
وی افزود: در بخش شهری نیز در حال حاضر پرونده گازرسانی به شهرهای واجد شرایط استان بسته شده است.
فانی با اشاره به واگذاری صفر تا 100پروژه گازرسانی زاهدان به طول بیش از 500 کیلومتر به خراسان رضوی به عنوان استان معین گفت: در هفت ماهه گذشته بیش از 340 کیلومتر شبکه گاز در این شهر اجرا شد.
وی ادامه داد: کار و فعالیت در شرکت گاز خراسان رضوی ارزشمند است. همه این اتفاق های خوب چند سال اخیر، در فضایی دوستانه به همراه اعتماد دو طرفه انجام شد. همیشه تاکید کرده ام که باید هنرمان تبدیل معاند به مخالف و مخالف به موافق باشد.
مدیرعامل سابق شرکت گاز خراسان رضوی گفت: تمام تلاش بنده در این مدت رهبری سازمان با کمک خود شما بود. از تلاش، همراهی و همکاری شما ممنون و متشکرم و تمام موفقیت ها را مدیون همراهی شما می دانم.
وی ادامه داد: مهندس افتخاری فردی نام آشنا برای شرکت می باشند. اطمینان دارم با جدیت، مدیریت و رهبری ایشان حتما ادامه مسیر بهتر خواهد بود. تقاضا دارم در کنار آقای افتخاری تا تحقق کامل اهداف چشم انداز افق 1403 که با هم برای آن تصمیم گرفته ایم تلاش و کوشش را ادامه دهید.


١٤:٢٧ - 1398/11/19    /    شماره : ٨٥٢٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٥خروج
تصاویر منتخب