صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

هدایت، نظارت و حمایت 3 عامل تحقق اهداف سازمان

سرپرست شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: برای رسیدن به اهداف متعالی سازمان، نیازمند ایفای نقش شرکت ملی گاز در سه محور هدایت، حمایت و نظارت هستیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان که صبح امروز 19 بهمن ماه 98 در محل سالن خیام اداره مرکزی و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی، مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران و تنی چند از مدیران عامل اسبق شرکت گاز استان برگزار شد اظهار کرد: رسیدن به اهداف متعالی صنعت گاز در خراسان رضوی که توسط ستاد شرکت ملی گاز ایران ابلاغ می شود، کاری است سهل و ممتنع. سهل به لحاظ وجود پتانسیل قوی و سرشار از سرمایه های انسانی این شرکت که در همه بخش ها و در تمام حوزه ها سرآمد هستند و ممتنع به این دلیل که قطعا برای رسیدن به این اهداف نیازمند کمک از خارج سازمان، همانند نگاه مثبت شرکت ملی گاز ایران و دستگاههای حاکمیتی استان به اقدامات و فعالیت ها می باشیم.
وی افزود: برای تحقق این اهداف نیازمند اعمال سه نقش هدایت، نظارت و حمایت هستیم. شرکت گاز خراسان رضوی یک جزیره مستقلی از خانواده بزرگ صنعت گاز نیست و به شدت نیاز به حمایت های ستاد شرکت ملی گاز ایران دارد تا ضمن پرهیز از دخالت در امور اجرایی، نقش خود را به عنوان شرکت مادر تخصصی ایفا نماید.
افتخاری با اشاره به حجم بالای پروژه های گازرسانی در استان ادامه داد: در فضای استان هم نیازمند همراهی مدیران و مسئولان هستیم. نمی توانیم در شرکت گاز خراسان رضوی برای پیشرفت استان و نظام مقدس جمهوری ایران تلاش کنیم، ولی همراهی مراجع بیرونی گفته شده را نداشته باشیم. حمایت، همکاری و تعامل دستگاهای حاکمیتی استان بی شک موجب خیر و برکت برای مردم عزیزمان می شود.
سرپرست شرکت گاز استان، نخبگی، تعهد، تقوا و ایمان را ویژگی کارکنان شرکت گاز استان عنوان کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم با کمک و یاری خداوند متعال، با استعانت از حضرت ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و همکاری یکایک کارکنان و البته حمایت‌های شرکت ملی گاز ایران و مجموعه دستگاههای حاکمیتی استان در ادامه روزهای خوب گذشته، روزهای بهتری را نیز در آینده برای استان رقم بزنیم.
حسن افتخاری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی شیمی صنایع گاز از دانشگاه صنعت نفت، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است. در کارنامه وی مدیرعاملی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، مدیر نمونه وزارت نفت، مدیر مهندسی و اجرای طرحها و همچنین مدیریت بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی دیده می شود.
در پایان این مراسم، حکم انتصاب سرپرست شرکت گاز خراسان رضوی توسط مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران به وی اهدا شد.
متن حکم به شرح ذیل است:
جناب آقای حسن افتخاری
"نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست شرکت گاز استان خراسان رضوی منصوب می شوید. توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام مسئولیت های محوله با بهره گیری از نیروهای متعهد، متخصص و شایسته از پیشگاه خداوند متعال مسئلت می نماید. فرصت را مغتنم شمرده و از خدمات و زحمات شایسته جناب آقای سید حمید فانی در طول دوران تصدی تشکر و قدردانی می نمایم."


١٤:٢٩ - 1398/11/19    /    شماره : ٨٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٣٩٤خروج
تصاویر منتخب