صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


تداوم دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹
با پیشنهاد شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت و با تصویب هیأت دولت و به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ تمدید شد.
 ١٢:٢٨ - 1399/01/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
گازرسانی ضربتی به بیمارستان امام حسین(ع) تربت حیدریه در نور99
مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با هدف تقویت امکانات درمانی جامعه پزشکی و ارتقای سلامت عمومی شهروندان در مقابله با ویروس کرونا، اجرای پروژه گازرسانی به بیمارستان امام حسین(ع) تربت حیدریه بصورت ضربتی و به جای 45 روز بعد از تعطیلات ، در مدت زمان 15 روزه تعطیلات نوروزی در حال اجرا است.
 ١٢:١٧ - 1399/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
اقدام جهادی شرکت گاز برای وصل فوری جریان گاز بیمارستان امام رضا(ع) مشهد
رئیس بهره برداری مرکز استان شرکت گاز خراسان رضوی گفت: به دنبال انجام عملیات حفاری توسط خود مشترک در محوطه داخلی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد، شبکه گازرسانی این مرکز برای ساعاتی دچار مشکل شد که با همت و تلاش کارکنان شرکت گاز استان در کمتر از هشت ساعت جریان گاز مجددا وصل گردید.
 ١٢:١٥ - 1399/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان:قرائت کنتورهای گازدرخراسان رضوی ازطریق خوداظهاری شهروندان انجام میشود
سخنگو و رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از آغاز طرح خوداظهاری کارکرد کنتورهای گاز این استان با هدف توسعه خدمات غیرحضوری و پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا خبر داد.
 ١٣:٠٦ - 1399/01/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
تا اطلاع ثانوی کنتورخوان های شرکت گاز به درب منازل مراجعه نمی کنند
سرپرست شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با هدف پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، کنتورخوان های این شرکت تا اطلاع ثانوی به درب منازل شهروندان مراجعه نمی کنند.
 ١٢:١٨ - 1398/12/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب